یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۲۰May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار سابق»

خبر فوری   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در 7 خرداد سال 98 خبری منتشر شد که فضای رسانه ای کشور را ملتهب کرد. میترا استاد، همسر دوم محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران در خانه خود به ضرب گلوله کشته شد.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۶    
شماره جدید هفته نامه غرب ، امروزیکشنبه در 12 صفحه منتشر شد که تیتر اصلی خود را به اعلام تخلفات سعید طلوعی شهردار سابق کرمانشاه اختصاص داده است که اخیرا طی نامه ای از دادسرای دیوان محاسبات کشور به شهرداری کرمانشاه ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گفته منابع قضایی، شهردار سابق ایگوالا (جنوب مکزیک)، که قبلاً در تحقیقات مربوط به ناپدید شدن 43 دانش آموز در سال 2014 نقش داشته است، روز چهارشنبه به دلیل ربودن شش نفر در سال 2013 به 92 سال زندان محکوم شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۱    
شهردار سابق تهران اخیرا در حالی با طعنه به زاکانی گفته که نمی خواسته زندگی را برای مردم سخت تر کند که شهرداری او به جرم گرانفروشی به مردم از سوی سازمان تعزیرات محکوم شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان گلستان گفت: در یک پرونده برای شهردار سابق گرگان، دو عضو شورای شهر، 2 تَن از مدیران شهری شهرداری، 4 کارمند شهرداری، 3 پیمانکار ِ شهرداری، یک کارچاق کن و 16 فرد ِ خارج از شهرداری که با این پرونده مرتبط هستند، کیفرخواست صادر شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ستاره صبح آنلاین دیدار عیدانه سید محمد خاتمی روز گذشته سه شنبه 5 اردیبهشت در دفتر ایشان در محله دارآباد برگزار شد. در این دیدار جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه ، فعالان سیاسی، مدیران مسئول روزنامه، نمایندگان ادوار مجلس و مدیران دولت ها ازجمله شهردار سابق تهران حضور داشتند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رای قطعی پرونده شهردار و رئیس اسبق شورای شهر اشتهارد به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری و پیمانکاران در شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان البرز صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مدیران شهرداری گرگان که در دوره مدیریتی شهردار سابق در تیم بسکتبال شهرداری گرگان مسوولیت داشته است با دستور مقام قضایی بازداشت شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سدی فخاری استاندار تهران، محسن قضاتلو شهردار سابق باقرشهر به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پردیس منصوب شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل پیشین محمدعلی نجفی، خبر آزادی موکل سابق خود را تایید کرد. به گزارش روند بازار به نقل از ایسنا ، محمد علی نجفی، شهردار و وزیر سابق پس از طی بخشی از دوران محکومیتش از زندان آزاد شد. ...
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران، هفتم خرداد98 همسر دوم خود به نام میترا استاد را با شلیک گلوله در خانه شان در محله سعادت آباد تهران به قتل رساند، از زندان آزاد شد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۲:۱۰   + ۶۱ سایت دیگر  
محمدعلی نجفی برای همیشه از زندان آزاد شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کسانی که چند دهه قبل پونز بر سر افراد بد حجاب می کردند، حالا از ماست هم برای فضاسازی علیه الزام حجاب دریغ نمی کنند؛ چرا که دست شان از هر نوع کنشگری سالم و سازنده سیاسی خالی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رفتار شخصی در مشهد که برای ارشاد دو خانم بی حجاب، با روشی غلط به نهی از منکر پرداخت محکوم است اما قطار کلمات شهردار سابق تهران در توئیتر و در واکنش به این عمل از ریل انصاف خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از احداث ورزشگاه جدید اینتر و میلان، ورزشگاه تاریخی سن سیرو تخریب خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تولید گرد و غبار عمدی، تفکیک جنسیتی پارک ها و پل ها، رزرو یک رستوران توسط شهردار سابق و جازدن تصویر فرمانده مدافع حرم به جای قاتل یک روحانی از مهمترین شایعات اولین ماه سال 1401 بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۴    
پبروز حناچی، شهردار سابق تهران در گفت وگو با روزنامه سازندگی در پاسخ به سوال یکسال و نیم از دوره جدید مدیریت شهری و شهرداری آقای زاکانی می گذرد، یک برداشت کلی از شرایط اداره شهر به ما بدهید؟ گفت: ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۳    
شهردار سابق تهران در گفتوگو با روزنامه سازندگی گفت: اتاق شهردار دو پنجره دارد که یک پنجره به سمت شمال و یک پنجره به سمت جنوب است و اگر از پنجره شمال به سمت چپ نگاه کنید ساختمان پاستور معلوم است، معتقدم شهرداران تهران خیلی نباید به سمت پاستور نگاه کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار سابق تهران در گفتوگو با روزنامه سازندگی گفت: اتاق شهردار دو پنجره دارد که یک پنجره به سمت شمال و یک پنجره به سمت جنوب است و اگر از پنجره شمال به سمت چپ نگاه کنید ساختمان پاستور معلوم است، معتقدم شهرداران تهران خیلی نباید به سمت پاستور نگاه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
با استعفای عباس مطلوبی شهردار سابق لواسان در جلسه شورای اسلامی شهر، نوربخش آلاکه به عنوان سرپرست شهرداری لواسان معرفی شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۰    
رکنا: رئیس شورای شهر خرم آباد، گفت: نارضایتی برخی از اعضای شورا موجب استیضاح و برکناری شهردار سابق شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۶    
رکنا: رئیس شورای شهر خرم آباد به تجارب و اقدامات شهردار سابق در حوزه عمرانی پرداخت و گفت: فتوحی چیزی نزدیک به 30 پروژه مهم در شهر خرم آباد تعریف کرد که می توانم به عنوان مثال به پروژه مهار آب های سطحی چند نقطه در شهر خرم آباد، پروژه پاگر، پروژه بام خاطره ها، پروژه پارک شهر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
روز نو نوشت: کردمیهن در آن برهه سال 96 همانند سال 92 در ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف فعالیت می کرد و در کرج برای شهردار سابق تهران کمپین انتخاباتی به راه انداخته بود. پست معنادار کانال تلگرامی روحانی، همزمان با توافق ایران و عربستان ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
پیش از این نیز شهردار سابق گرگان نیز به اتهام رشوه توسط دستگاه قضایی و نظارتی دستگیر شده بود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۲    
جمعی از فعالین فرهنگی_ اجتماعی جنوب شهر خرم آباد به همراه برخی از مدیران جراید و رسانه های برخط و خانواده تکاور شهید عزیزالله بهاروند به دیدار سعید فتوحی رفتند و از شهردار سابق خرم آباد که چندین روز می شود ناجوانمردانه استیضاح و برکنار شد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
میلیاردر یهودی - آمریکایی اعلام کرد، اسرائیل در سایه طرح اصلاح قضایی که دولت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال اجرای آن است و از اختیارات دستگاه قضا به نفع دستگاه اجرایی می کاهد، در مسیر فاجعه قرار گرفته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس : مایکل بلومبرگ شهردار پیشین نیویورک و تاجر یهودی، تأکید کرد که کابینه نتانیاهو نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی، ضررهای زیادی به ائتلافهای این رژیم وارد کرده است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گیل خبر/ پس از ماه ها بلاتکلیفی، اعضای شورای شهر رشت قرار است پنجاه و پنجمین شهردار کلانشهر رشت را انتخاب کنند. رحیم شوقی معاون سابق منطقه آزاد انزلی، سیدمجتبی خدمت بین دانا سرپرست سابق شهرداری رشت، حسین مرادی شهردار سابق منطقه 22 تهران و رضا طاهری شهردار پیشین سگزآباد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در نهایت اعضای شورا از بین، علی مرادی شهردار سابق منطقه 22 تهران، رحیم شوقی معاون سابق منطقه آزاد انزلی، سیدمجتبی خدمت بین دانا سرپرست سابق شهرداری رشت و رضا طاهری یک نفر را به عنوان شهردار آینده رشت انتخاب خواهند کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۱    
از شب گذشته شنیده ها حاکی از این است که برخلاف روزهای گذشته، شانس انتخاب علی امانی شهردار سابق نوشهر و رودسر به عنوان شهردار جدید رشت افزایش یافته است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سید شهاب الدین طباطبایی در مطلبی نوشت: بالاخره مدرسه خیریه افشار اردکان از فهرست مولدسازی حذف شد. ممنون از همه حمایت های رسانه ای . این کامنت برادر دلسوز و فرهیخته ام، مصطفی پوردهقان، فرماندار اسبق و شهردار سابق اردکان بود که دیروز روی فهرست اصلاح شده اموال آموزش و پرورش استان یزد استوری کرد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۸    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بازگشت ارجائی به شهرداری مشهد حتی در صورت تبرئه به کلی منتفی شده و فهرست جدید 29 نفره گزینه های شهرداری مشخص شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اسلامشهر- شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی با قبول استعفای شهردار سابق این شهر، مصطفی ترکاشوند را به عنوان سرپرست شهرداری این شهر انتخاب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۰:۴۵    
دنیای اقتصاد: رئیس شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در خراسان رضوی گفت: برخوردی که با شهردار شد و قبل از محاکمه و مشخص شدن حکم قضایی، این مساله رسانه ای شد را روش درستی نمی دانیم ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در نخستین روز از بررسی رزومه های افراد کاندیدای تصدی جایگاه شهردار رشت، محسن مجذوب شهردار سابق هشتگرد و حمید قاسمیان کارمند شهرداری اسلامشهر با حضور در ساختمان شورا به ارائه برنامه های خود پرداختند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۰    
همت گوون، شهردار سابق شهر ارزین ترکیه (استان هاتای)، جایی که حتی یک ساختمان در آن در اثر زلزله ویران نشد، گفت که روند توسعه شهری در طول سال هایی که او شهردار بوده است، چگونه بوده است. گوون ابتدا در سال 1989 به عنوان شهردار انتخاب شد و سپس برای 3 دوره، در مجموع 15 سال، شهردار بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگرنیا با اشاره به حکم دیوان عدالت اداری در رابطه با مختومه شدن شکایت شهردار سابق رشت، گفت: این حکم تا الان به شورا ابلاع نشده است و به محض دریافت حکم روند انتخاب شهردار برای شهر رشت را آغاز خواهیم کرد.
گیلانستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شعبه تجدیدنظر دیوان عدالت اداری روند استیضاح شهردار سابق رشت را قانونی دانست و شکایت علوی را رد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار سابق تهران، و صاحب امتیاز روزنامه هم میهن، با استقبال از فرمان اخیر عفو رهبری معتقد است بدنه قوه قضاییه باید از منویات ریاست آن در برخورد با معترضان متابعت کند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پیروز حناچی، شهردار سابق تهران: زمین لرزه از آنچه فکر می کنیم به ما نزدیک تر است
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
پیروز حناچی شهردار سابق تهران، در مطلبی در روزنامه اعتماد، به علت وقوع زلزله مهیب و شدید روز گذشته در ترکیه پرداخته و عنوان می کند: زمین لرزه از آنچه فکر می کنیم به ما نزدیک تر است!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۴    
دنیای اقتصاد : عایدی واقعی تراکم فروشی برای شهرداری ها چقدر است؟ صرف نظر از اینکه تراکم فروشی یک منبع درآمدی ناپایدار و غیر قابل اتکا محسوب می شود، چرا شهرداری های شهرهای بزرگ دنیا اقبالی به تراکم فروشی نشان نمی دهند؟ این پرسش را پیروز حناچی شهردار سابق تهران در گفت وگو با تلویزیون اینترنتی اکو ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۷    
در 60 ثانیه خبرگزاری فارس، مهم ترین رویدادهای استان فارس هفته ای که گذشت را ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۹    
شهردار سابق شیراز گفت: یکی از اختلاف سلیقه هایی که با شورا داشتیم و سرانجام مجبور به جدایی شدیم همین مباحث پروژه های عمرانی بود. ما در شهر شیراز کلان پروژه هایی داشتیم که رها شده بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
در دومین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر میاندوآب عصر چهارشنبه با حضور معاون عمرانی فرماندار این شهرستان برگزار شد، اصغری پور از کارکنان رسمی شهرداری میاندوآب در پی استعفای بابک قدیمی شهردار سابق این شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نصر: طی حکمی از سوی یعقوب هوشیار شهردار تبریز، هادی مقدم زاده به عنوان سرپرست شهرداری منطقه 4 تبریز معرفی و از زحمات مسعود علیلو شهردار سابق این منطقه قدردانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت:در روز های اخیر تهمت و افترا هایی در فضای مجازی علیه شهردار سابق مشهد مطرح است که قابل قبول نیست و مفتریان و تهمت زدگان باید در قیامت پاسخگو باشند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۴    
شهرداری سابق تهران از فروش حقوق شهروندی و باغات در دستور مدیران شهرداری برای تامین پول گفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران پیرامون معضل آلودگی هوای تهران و سیاسی شدن این موضوع گفت: استفاده سیاسی از مسئله آلودگی هوا که امری وابسته به منافع عمومی است عملی غیراخلاقی است، چرا شهردار سابق تهران به دلیل آلودگی هوا استیضاح نشد؟!