یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۶:۴۰Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوتین»

پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از سایت النشره، وزارت دفاع روسیه امروز (شنبه) در بیانیه ای اعلام کرد که بر اساس تصمیم ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه و دستورالعمل های سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۰    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد رئیس جمهور این کشور در تماس تلفنی با همتای ازبک خود در خصوص تحولات منطقه و افغانستان گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۹    
رئیس جمهوری روسیه در نشست خود با اعضای شورای امنیت، بر اهمیت گسترش هرچه بیشتر روابط با متحدین نزدیک مسکو در جامعه مشترک المنافع تأکید کرده و از مشارکت ژاپن در طرح های اقتصادی در جزایر کوریل حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۴    
قرقیزستان میزبان نشست نخست وزیران اتحادیه اوراسیا، تماس تلفنی رحمان و پوتین و تحصیل رایگان 200 دانشجوی قزاق در مجارستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه بر لزوم جلب مشارکت اقتصادی ژاپن در جزایر مورد اختلاف کوریل تاکید کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ویلیام برنز، مدیر آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا سیا گفت، گام های اتخاذ شده از سوی مقامهای روسیه علیه هکرهایی که شرکتهایی آمریکایی را هدف گرفتند، نشان دهنده جدیت مسکو در مقاصدش است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رؤسای جمهور تاجیکستان و روسیه ضمن تماس تلفنی در مورد روابط دوجانبه و وضعیت جاری افغانستان گفت وگو و تبادل نظر کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۸    
نخست وزیر ارمنستان و رئیس جمهوری روسیه تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روسای جمهوری روسیه و تاجیکستان در جریان گفت وگویی تلفنی در خصوص هماهنگی کامل اقدامات دو کشور با توجه به وخامت اوضاع در مناطق شمالی افغانستان و خطرات امنیتی برای آسیای مرکزی به توافق رسیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر موقت ارمنستان در جریان مکالمه ای تلفنی، روند اوضاع کنونی در منطقه قره باغ را بررسی کرده و بر اهمیت همکاری های دوجانبه، به خصوص در عرصه دفاعی و امنیتی تأکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سرویس مطبوعاتی کرملین اعلام کرد، رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر موقت ارمنستان در گفتگویی تلفنی درباره وضعیت پیرامون منطقه قره باغ بحث کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:رئیس جمهوری آمریکا گفت، شی جینپینگ همتای چینی او قویا باور دارد که آینده به دست الیگارش ها و نه دموکراسی ها تعیین میشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۱    
رئیس جمهور روسیه بر علاقه مندی کشورش جهت توسعه همکاری با قزاقستان در زمینه هوافضا تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کاخ کرملین از گفت وگوی تلفنی صدراعظم آلمان و رئیس جمهوری روسیه درباره پروژه نورد استریم-2 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه و صدراعظم آلمان از اتمام ساخت خط لوله گاز "جریان شمالی-2" در آینده نزدیک ابراز رضایت کرده و آنگلا مرکل جزییات توافق صورت گرفته با آمریکا در باره این طرح را به اطلاع ولادیمیر پوتین رساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان از پیشرفت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 بین دو کشور ابراز رضایت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کاخ کرملین از گفتگوی تلفنی رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان پیرامون خط لوله گاز نورد استریم 2 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان، در گفت و گویی تلفنی در خصوص طرح خط لوله گاز نورد استریم-2 که از شمال غرب روسیه به آلمان کشیده می شود، مذاکره و تبادل نظر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۵۱    
کاخ کرملین در بیانیه ای از مکالمه تلفنی میان صدراعظم آلمان و رئیس جمهور روسیه بر سر نورد استریم 2 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رژه اصلی نیروی دریایی روسیه در شهرهای سن پترزبورگ و کرونشتات که قرار است با حضور ولادیمیر پوتین و یگان های نظامی چند کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار شود به دلیل اوضاع همه گیری کرونا، حضور مردم برای تماشای آن ممنوع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - رژه اصلی نیروی دریایی روسیه در شهرهای سن پترزبورگ و کرونشتات که قرار است با حضور ولادیمیر پوتین و یگان های نظامی چند کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار شود به دلیل اوضاع همه گیری کرونا، حضور مردم برای تماشای آن ممنوع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۱۶    
رئیس جمهور روسیه در پیامی به همتای چینی خود، کشته شدن چندین شهروند چینی در جریان سیل بی سابقه در استان هنان را تسلیت گفت.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور روسیه با انتقاد از برخی کارشکنی های خارجی در ثبت واکسن های ضدکرونای تولید روسیه اعلام کرد که مبارزه جداگانه با همه گیری کرونا معنا و مفهومی ندارد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه اظهار داشت که نمی تواند همکارهای خارجی خود که مشکل همه گیری کرونا را به خودی و غیرخودی تقسیم می کنند، درک کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فرارو: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه در مراسم رونمایی از جنگنده جدید این کشور که یک سوخوی نسل پنجم است شرکت کرد. این مراسم در نمایشگاه هوایی سالانه ماکس (MAKS) برگزار شد. به نظر می رسد روسیه در نظر دارد این هواپیمای جنگی جدید را به کشور های دیگر نیز صادر کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۷    
رئیس جمهوری روسیه در دیدار با همتای آذربایجانی خود، ضمن بررسی روند اوضاع کنونی در منطقه قره باغ کوهستانی، از تصمیمات سازنده ای وی در جهت حل و فصل مشکلات موجود در منطقه قفقاز جنوبی قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۰    
رئیس جمهوری روسیه توسعه ساخت هواپیماهای مسافربری را یکی از اولویت های مهم برای کشوری به وسعت سرزمینی روسیه نام برد که ثبات و توسعه فعالیت شرکت های هواپیمایی و تحرک شهروندان را تضمین خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان و رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه در مسکو دیدار کرده و موضوع قره باغ یکی از محورهای گفت وگو میان دو طرف بوده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه با الهام علی اف همتای آذربایجانی خود دیدار و از وی بابت یافتن راه حلی مصالحه جویانه برای مناقشه قره باغ قدردانی کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۵    
پوتین و بایدن به توافق رسیدند که دو کشور اولین دور مذاکرات ثبات استراتژیک هسته ای خود را در تاریخ 28 ژوئیه در ژنو برگزار کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۵۶    
شفقنا- رئیس جمهور روسیه میزبان رئیس جمهور آذربایجان در مسکو بود و از او به خاطر یافتن راه حل های توافقی برای مسئله قره باغ تشکر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری آرتی عربی روسیه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از الهام علی اف ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه و الهام علی اف همتای آذربایجانی خود در مسکو دیدار و دو طرف درباره مساله قره باغ و همکاری های اقتصادی مسکو و باکو گفت و گو کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: مسکو، از جنگنده نسل پنجمی جدید "سوخو به نام چک میت با حضور پوتین رئیس جمهوری روسیه در نمایشگاه ماکس 2021 رونمایی کرده است. پانزدهمین نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه موسوم به ماکس-2021 با شرکت فعال جمهوری اسلامی ایران و 55 کشور امروز سه شنبه با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری در محل ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۷    
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، توسعه ساخت هواپیماهای غیرنظامی با توجه به قلمرو گسترده این کشور را از مهمترین اولویت های مسکو اعلام کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
روسیه در حضور ولادیمیر پوتین از یک هواپیمای جنگی جدید خود رونمایی کرد که قرار است اولین پرواز خود را در سال 2023 انجام دهد.به نظر می رسد این هواپیمای جنگی روسی می خواهد با جنگنده آمریکایی لاکهید مارتین اف-35 لایتنینگ 2 که از سال 2015 آغاز به کار کرده، رقابت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
روسیه و آمریکا توافق کردند که اولین دور مذاکرات ثبات استراتژیک هسته ای خود را در تاریخ 28 ژوئیه در ژنو برگزار کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۸    
حوزه/ ولادیمر پوتین رئیس جمهور روسیه فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان روسیه تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه حادثه جان باختن تعدادی از مردم عراق در پی حمله تروریستی به بغداد را به همتای عراقی خود تسلیت گفت.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه با اشاره به حمله تروریستی شهرک صدر بغداد، ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان، این حادثه را به همتای عراقی تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی هوایی روسیه با مشارکت صد ها شرکت معتبر صنایع هوایی از روسیه و 65 کشور جهان با حضور ولادیمیر پوتین آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۱    
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی هوایی روسیه با حضور صد ها شرکت معتبر صنایع هوایی از روسیه و 65 کشور جهان، با حضور ولادیمیر پوتین آغاز شد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در مراسم افتتاح نمایشگاه هوافضای این کشور، از شرکت کنندگان و میهمانان سالن فضایی و هوانوردی بین المللی ماکس-2021 استقبال کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس جمهور روسیه در پیام تسلیتی به رئیس جمهور عراق، حادثه تروریستی شهرک صدر بغداد را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در پیامی، عید قربان را به مسلمان کشورش و سراسر جهان تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در پیام تبریکی برای مسلمانان، عید قربان را مظهر رحمت، عدالت و مهربانی نسبت به اطرافیان دانسته و گفت: این آرمان ها عنصر وحدت بخش ملت روسیه با فرهنگ ها و ادیان مختلف بوده و خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور روسیه از جنگنده جدید نیروی هوایی ارتش این کشور رونمایی خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ امروز سه شنبه قرار است نمایشگاه هوایی مسکو افتتاح شود. در این نمایشگاه هوایی قرار است از جدیدترین جنگنده نسل پنجمی و پنهانکار روسیه نیز رونمایی شود ...
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اسپوتنیک: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه عید قربان را به مسلمان جهان تبریک گفت. پوتین خاطر نشان کرد که عید قربان، عید باستانی است که ریشه و تاریخی کهن دارد. در عین حال وی مومنان را به توجه به سمت ریشه ها و ارزش های اسلام، رحمت ، عدالت و تقوا و نگرش دقیق و صمیمانه نسبت به دیگران فراخواند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را به مسلمانان روسیه تبریک گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴    
شفقنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز(سه شنبه) عید سعید قربان را به مسلمانان این کشور تبریک گفت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، در پیام پوتین آمده است: این عید کهن، که ریشه های آن به قرن ها برمی گردد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مقامات روسیه و قزاقستان فرا رسیدن عید سعید قربان را به مسلمانان جهان تبریک گفتند.