شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۱۵May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوتین»

خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقامات اطلاعاتی آمریکا تردید دارند که این جنگ که بسیاری از استراتژیست ها معتقدند یک فاجعه غیرقابل کاهش برای ارتش روسیه بوده، حداقل در کوتاه مدت منجر به برکناری پوتین از قدرت شود.
ولادیمیر پوتین با حمله به اوکراین، حتی زندگی مردمی که دور از میدان جنگ هستند، نابود خواهد کرد – و در مقیاسی حتی ممکن است از این شرایط پشیمان شود. این جنگ در حال ضربه زدن به سیستم غذایی جهانی است که به دلیل شیوع کووید – 19، تغییرات آب و هوایی و شوک انرژی تضعیف شده است ...
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کریستوفر استیل، جاسوس سابق بریتانیا معتقد است که پوتین در تلاش بوده تا از نشان دادن ضعف در کرملین جلوگیری کند.
دولت کانادا علاوه بر تحریم 14 شخصیت روس، تجارت کالاهای لوکس با روسیه را هم ممنوع کرد.
سلام نو   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مولداوی، واقع در جنوب غربی اوکراین، عضو ناتو نیست و گمان برده می شود که هدف بعدی حمله ولادیمیر پوتین پس از اوکراین قرار بگیرد.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
با توجه به رویکردی که پوتین برای دستیابی به جاه طلبی های ژئواستراتژیک خود در پیش گرفته است، به نظر می رسد که با تلاش رهبران برای حفظ وضع موجود باید آینده ای تاریک را برای این کشور در نظر گرفت.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گرهارد شرودر، صداراعظم پیشین آلمان، سمت خود به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت نفتی دولتی روس نفت را در پی درخواستهای گسترده از وی برای قطع ارتباط با پوتین بر سر حمله به اوکراین، رها می کند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گفته ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه حملات سایبری ساختارهای دولتی خارجی علیه کشورش افزایش یافته و روسیه باید با کاهش استفاده از نرم افزار و سخت افزار خارجی دفاع سایبری خود را تقویت کند.
وزیر دفاع روسیه به ولادیمیر پوتین گزارش داد که با خارج شدن آخرین گروه از نظامیان و نیروهای ملی گرای اوکراینی گیر افتاده در محوطه کارخانه آزوفستال و در مجموع تسلیم شدن 2 هزار و 439 نفر، شهر ماریوپل بطور کامل تحت کنترل ارتش روسیه قرار گرفته است.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آژانس فضایی پوتین هشدار داد بمب هسته ای مافوق صوت شیطان 2 {Sarmat} که پاییز آماده بهره برداری خواهد شد، قادر به نابودی نیمی از سواحل یک قاره است. دیمیتری روگوزین که در ماراتن آموزشی برای بچه مدرسه ای ها حرف می زد مدعی شد روسیه سیستم جدید لیزری دارد که می تواند ماهواره ها را هم کور کند ...
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز جمعه گفت تعداد حملات سایبری به روسیه توسط "ساختارهای دولتی" خارجی چندین برابر افزایش یافته و روسیه باید با کاهش استفاده از نرم افزار و سخت افزارهای خارجی، دفاع سایبری خود را تقویت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه تسلط کامل نیروهای این کشور بر شهر ماریوپل و مجتمع فولاد آزوف استال را به اطلاع ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور رساند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بی بی سی : جرج دبلیو بوش، رئیس جمهوری پیشین آمریکا در سخنانی در محکومیت ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به خاطر حمله به اوکراین، اشتباها به جای اوکراین، نام عراق را ذکر کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز جمعه گفت که به علت آمادگی کشورش برای رویارویی با تجاوزهای سایبری و حملات تحریمی غرب، همه این اقدامات ناکام مانده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادینوز: نشریه گاردین با استناد به اطلاعاتی که منابعی آگاه در روسیه موفق به کسب آن شده اند از علاقۀ دختر ولادیمیر پوتین به فرهنگ و سبک زندگی در غرب پرده برداشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: شرکت روسی گازپروم از توقف گاز این کشور به فنلاند از روز شنبه خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس آژانس فضایی پوتین هشدار داد بمب هسته ای مافوق صوت شیطان 2 که پاییز آماده بهره برداری خواهد شد، قادر به نابودی نیمی از سواحل یک قاره است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شفقنا-رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که روسیه از زمان آغاز عملیات نظامی خود در اوکراین در 24 فوریه تحت جنگ سایبری بوده است. به گزارش شفقنا از ایسنا، ولادیمیر پوتین در سخنرانی روز جمعه خود در نشست شورای امنیت ملی روسیه گفت ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۹    
آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، که ریاست اجلاس غذا را به عهده دارد، روسیه را به خاطر تشدید این بحران مقصر شناخت. او گفت که جهان با بزرگترین بحران امنیت غذایی در عصر حاضر روبروست که به دلیل آنچه که او جنگ مورد پسند ولادیمیر پوتین خواند تشدید شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۵۹ سایت دیگر  
در حالی که بحران غذایی بر جهان سایه افکنده نشریه اقتصادی اکونومیست عکس روی جلد شماره جدید خود را به "فاجعه غذا در جهان" اختصاص داده است.اکونومیست در مطلبی تحت همین عنوان البته با رویکردی جهت دار و با هدف مقصر نشان دادن روسیه نوشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبران اروپایی، مقاصد روسیه را بازسنجی کردند و در برابر تهدیدی که پوتین متوجه قلمروی موجود اروپا می کند، به موازنه سازی روی آورده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
: در جدیدترین ویدیویی که از رسانه دولتی روسیه پخش شد، گرفتن میز با دو دست توسط ولادیمیر پوتین توجهات را به خود جلب نمود
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۹    
نخستین محفل طنز قمپز در قرن جدید در حالی با حضور سعید بیابانکی برگزار شد که هم پای خاندوزی و پوتین به میان آمد هم گران شدن کالاهای اساسی و یارانه معیشتی از سوژه های داغ طنزپردازان بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس: هر تحریم اقتصادی، این پیام روشن را به پوتین ارسال می کند که ما تا زمانی که اوکراین پیروز نشود، ساکت نخواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه از موافقت نیمی از خریداران گاز این کشور برای پرداخت هزینه با واحد پول کشور روسیه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در چند روز گذشته شاهد تحول جدیدی در محیط امنیتی اروپا بوده ایم. جایی که فنلاند و سوئد دو کشور شمال اروپا که برای مدت های طولانی، سیاست اصولی آنها نپیوستن به ائتلاف های نظامی و گرفتن موضع بی طرف در منازعات بین المللی بود، تصمیم گرفته اند که به ناتو بپیوندند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پیش از یورش پوتین به اوکراین، مسئله عضویت ناتو، به ندرت در گفتمان سیاسی فنلاند و سوئد مطرح می شد. هر دو کشور، تاریخچه درازی از عدم تعهد دارند و هرچند به تدریج همکاری نزدیکتر با آمریکا و ناتو را پی می گرفتند، برایشان عضویت در ناتو، چندان مسئله الزامی ای نبود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵    
همان طور که پوتین بازگرداندن وحدت تاریخی بین اوکراین و روسیه را مأموریت معنوی خویش توصیف می کند، شی جین پینگ رئیس جمهور چین هم معتقد است که اتحاد مجدد با استان جداشده یعنی تایوان، به تثبیت جایگاه او در چین کمک می کند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه 21 فوریه 2022 (دوم اسفند 1400) با انتقاد از بی توجهی غرب به نگرانی های امنیتی مسکو، استقلال جمهوری های خلق دونتسک و لوگانسک را در منطقه دونباس به رسمیت شناخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۰    
رئیس جمهور روسیه از استقامت، شجاعت و جانفشانی نظامیان مسلمان روس که در عملیات ویژه نظامی این کشور در اوکراین شرکت کرده اند، قدردانی کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حمله نظامی روسیه به اوکراین، بنا بر عقیده عموم تحلیلگران منجر به تغییر در نظم بین المللی خواهد شد. با این حال، بسیاری از دولتها از منظرهای خاص تری به بحران اوکراین می نگرند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۰    
رئیس جمهوری روسیه، نیروهای نظامی مسلمان شرکت کننده در عملیات ویژه کشورش در خاک اوکراین را مورد ستایش قرار داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۹    
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه، نیروهای نظامی مسلمان شرکت کننده در عملیات ویژه کشورش در خاک اوکراین را مورد ستایش قرار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، ولادیمیر پوتین ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور ترکیه با اعلام مجدد مخالفت خود با عضویت سوئد و فنلاند در ناتو گفت: قصد قطع رابطه با پوتین یا زلنسکی را ندارم اما ترکیه نمی تواند از روابط با روسیه و گاز این کشور صرفنظر کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه از شجاعت و فداکاری سربازان مسلمان روسیه که در عملیات نظامی ویژه در اوکراین مشارکت کردند، قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان در ادعایی، رئیس جمهور روسیه را مسئول تمام افزایش قیمت ها و بحران های اقتصادی ایجاد شده در جهان دانست.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک سرهنگ بازنشسته روسیه، از پوتین در تلویزیون این کشور انتقاد کرد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل متحد اظهار کرد: سطح گرسنگی در جهان به بالاترین حد خود رسیده است. تنها در دو سال، تعداد افرادی که به شدت با ناامنی غذایی مواجه هستند دو برابر شده و از 135 میلیون نفر قبل از همه گیری کرونا به 276 میلیون نفر در سال جاری رسیده است.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سابق در مراسمی به بررسی آینده انتخابات آمریکا پرداخته بود که چنین گافی داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- نخست وزیر کانادا، روسیه را به سرکوب رسانه ها متهم کرد. به گزارش شفقنا از مهر به نقل از اسپوتنیک، این سخنان جاستین ترودو پس از آن صورت می گیرد که مسکو دفتر محلی شرکت رادیو و تلویزیون کانادا (CBC) را مسدود و تعطیل کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فارس : رمضان قدیروف اظهار کرد که غربی ها فقط می خواهند ما را بترسانند. من فقط از تحریمهای خدا و رئیس جمهور پوتین می ترسم، بقیه حرفها بیهوده است و ارزشی ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین در سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کن، به فیلم دیکتاتور بزرگ ساخته چارلی چاپلین اشاره کرد و از جهان سینما خواست برای نشان دادن جنایت هایی که دیکتاتور معاصر یعنی پوتین در حق مردم اوکراین روا داشته، بکوشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
هشتاد و چهارمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
فیلم جدیدی از ولادیمیر پوتین که به طور عجیبی پای خود را می پیچد و ظاهراً با حرکات تند پا دست و پنجه نرم می کند، به شایعات در مورد سلامت رئیس جمهور روسیه دامن زده است. برخی پزشکان، سیاستمداران و اپوزیسیون روسیه ادعا می کنند که احتمالاً ولادمیر پوتین با یک بیماری شدید دست و پنجه نرم می کند
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
سید محمد امین آبادی اشاره بامداد 24 فوریه (پنج شنبه 5 اسفند 1400) به وقت مسکو ، پوتین فرمان حمله سراسری را به اوکراین صادر کرد. در مورد ریشه های این جنگ و دلایل داخلی ، منطقه ای و بین المللی آن طی 84 روزی که از این جنگ می گذرد تحلیل های متفاوتی صورت گرفته است ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین در جریان سخنرانی برای هفتاد و پنجمین جشنواره کن تأکید کرد که اوکراین چاره ای جز ادامه نبرد با روسیه ندارد و ولادیمیر پوتین را یک دیکتاتور خواند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رمضان قدیروف رهبر جمهوری خودمختار چچن، تحریم های غرب علیه خود و خانواده ش را مسخره و مضحک خواند. قدیراف با اشاره به این تحریم ها گفت: تحریم ها علیه من و خانواده ام مضحک است. از هیچ تحریمی نمی ترسم، مگر اینکه این تحریم ها از جانب خداوند متعال و یا از طرف ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دیدار ولادیمیر پوتین و امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان،در حالی برگزار شد که رئیس جمهوری روسیه در این ملاقات بسیار ناآرام و پریشان حال به نظر می رسید. در تصاویر و ویدیوهای منتشر شده پوتین در حین صحبت پاهای خود را با حالت عجیب حرکت می دهد و لرزش دست راست او نیز به خوبی مشخص است ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، در هشتاد و چهارمین روز از جنگ روسیه علیه اوکراین، وزارت خارجه روسیه امروز دولت این کشور 34 دیپلمات فرانسوی را در واکنش به اقدام مشابه پاریس علیه دیپلمات های روس، اخراج کرد. ...