سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۱:۲۸Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمربند سبز»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار کردستان عملیات احداث پست برق 20 کیلوولت دومداره اختصاصی کارخانه گندله سازی کردستان به طول 9 کیلومتر آغاز شد و کمربند سبز کارخانه گندله سازی کردستان هم بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از اجرای طرح کمربند سبز شهر یاسوج برای جلوگیری از تصرف و تخریب اراضی ملی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اهواز با تاکید بر لزوم ایجاد کمربند سبز اهواز، گفت: وقتی شرکت ها در شهری در حال تولید یا آلایندگی هستند باید بخشی از درآمد خود را برای شهروندان هزینه کنند تا آثار زیان بار آلایندگی صنعت خود را کاهش دهند و یکی از کارها در این زمینه توسعه فضای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۲    
استیو کلارک وزیر مسکن استان اونتاریو کانادا که در کانون رسوایی طرح کمربند سبز این منطقه قرار دارد، استعفایش را ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۷    
باند حرفه ای سارقان مزارع استخراج ارز دیجیتال با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی در کمربند سبز مشهد شناسایی و متلاشی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۹    
شهردار قزوین گفت: پروژه نوسازی ایستگاه پمپاژ مخزن در راستای نوسازی و بهبود عملکرد پمپاژ آب مخزن بزرگ ذخیره خلیج فارس اجرا شده است و آبرسانی به 75 هکتار از اراضی جنگل کاری کمربند سبز شمال شهر را بر عهده دارد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; گسترش روزافزون ساخت وسازهای کالبدی از یک طرف و آلودگی های محیطی و مخاطرات زیست محیطی از سوی دیگر، مدیریت شهری قم را بر آن داشت تا نسبت به ایجاد کمربند سبز با رویکرد ایجاد قطب گردشگری شهر قم اقدام کند. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۹    
پارک جنگلی ای که از آن صحبت خواهیم کرد به عنوان بخشی از ستون فقرات کمربند سبز شرق تهران نقش بسیار کلیدی دارد و البته خیال شهر را از توسعه قسمت شمال شرق تهران راحت می کند. بوستان جنگلی بسیاری بزرگی که بزرگراه شهید بابایی از وسط آن عبور کرده و آن را به دو منطقه شمالی وجنوبی تبدیل کرده است سوژه ماست.
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
میزان طلب شهرداری های استان از عوارض آلایندگی 50 هزار میلیارد تومان است که تنها 8 هزار میلیارد آن آن پرداخت شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم خواستار پیگیری سهم شهر قم از عوارض آلایندگی صنایع، دریافت تسهیلات از صندوق ملی محیط زیست و اجرای کمربند سبز شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از بهره برداری فاز نخست رود دره فرحزاد به مساحت 54 هکتار تا پایان سال جاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۶    
شهردار قزوین از اصلاح سیستم آبیاری قطره ای جنگل کاری جنوب شهر قزوین خبر داد و گفت: در این راستا، نسبت به نوسازی لوله های قطره ای و تعویض قطره چکان های معیوب در اراضی جنگل کاری کمربند سبز جنوب میدان خلیج فارس اقدام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کمربند سبز علاوه برجلوگیری از ورود گرد و غبار و ریزگرد، به نوعی حریم بان فضای شهر است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۳    
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در تشریح اقدامات پیش روی مدیریت شهری در سال جاری به جنگل کاری 2000 هکتاری کمربند سبز شهر تهران اشاره کرد و گفت: از جمله برنامه های مدیریت شهری برای امسال بهره برداری از دو تصفیه خانه محلی در تهران است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در تشریح اقدامات پیش روی مدیریت شهری در سال جاری به جنگل کاری 2000 هکتاری کمربند سبز شهر تهران اشاره کرد و گفت: از دیگر برنامه مدیریت شهری برای امسال بهره برداری از 2 تصفیه خانه محلی در تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۱    
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: لازم است شهرداری طرح جامع کمربند سبز تبریز هم را به صورت ویژه پیگیری کرده و اقداماتی در خصوص آن اجرایی کند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی، اقدامات لازم را برای تهیه حریم سبز بزرگراه ها و کمربند سبز شهرها و روستاهای تحت تأثیر رخدادهای گرد و غبار با روش آبیاری جدید و با اولویت استفاده از پساب های شهری و روستایی انجام نداده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۶:۲۱    
بتول مهرگان از مجوز تأسیس رشته های کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خبر داد و عنوان کرد: ایجاد مراکز تحقیقاتی در حوزه انرژی در دستور کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقات قهرمانی خردسالان تکواندو استان در رده های کمربند سبز و آبی با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
استاندار آذربایجان غربی گفت: در سایه تعامل و همکاری دستگاههای دولتی و قضایی استان، شاهد گره گشایی از پرونده ها و افزایش سرعت فعالیت ها در حوزه های مختلف هستیم.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
پیدا شدن جنازه راننده اسنپ وقتی راز قتل را فاش کرد که پلیس شناسنامه پسرنوجوان را در خودروی وی پیدا کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; با توجه به رشد شهرنشینی و تغییر ساختار بوم شناسی در شهرها نیاز به فضاهای سبز و هم چنین کمربند سبز برای تنفس سالم در کنار مسائل زیست محیطی امری انکار ناپذیر است اما تعیین سطح و سرانه کاربری فضای سبز در ایران ، تاکنون عمدتاً براساس استانداردهای مورد استفاده در کشورهای دیگر بوده است ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جسد یک زن جوان نوزدهم خرداد داخل کوره های آجرپزی در کنار گذر شمالی مشهد معروف به جاده کمربند سبز در حالی کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۶:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: هفدهم خرداد بود که یکی از شهروندان در تماس با پلیس 110، اعلام کرد جسد سوخته مرد جوانی را در بیابان های اطراف جاده کمربند سبز دیده است که در نزدیکی روستای سالارآباد از توابع بخش رضویه قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۰    
شهردار قزوین از تداوم طرح اصلاح و بهسازی سیستم آبیاری قطره ای در اراضی جنگل کاری شده شمال شهر موسوم به کمربند سبز خبر داد و گفت: تعویض قطره چکان ها و لوله های آب رسان فرسوده و آسیب دیده در سرتاسر طرح جنگل کاری شمال اتوبان قزوین_زنجان در دست اصلاح و بهسازی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۹    
شهرام محمدی، مدنظر قراردادن ظرفیت های گردشگری و قرارگرفتن پروژه در حال ساخت دانشگاه آزاد در کمربند سبز گردشگری را فرصتی مغتنم برای سرمایه گذاری برشمرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : جسد جوانی مجهول الهویه که توسط عامل یا عاملان جنایت به آتش کشیده شده بود، ظهر روز گذشته در اطراف جاده کمربند سبز مشهد در حالی کشف شد که پلیس از شهروندان برای شناسایی هویت وی کمک خواست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته خبری از زنده گیری 12 حلقه مار سمی در مهاباد تا 250 هزار مترمربع از معابر شوش آسفالت شد و کاشت 3.5 میلیون اصله درخت در فضاهای شهری، معابر فرعی و کمربند سبز مشهد را بخوانید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قزوین گفت: ابر پروژه کمربند سبز برای اتصال جنوب به شمال شهر قزوین در عید غدیر افتتاح می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از ایجاد ریه تنفسی جدید برای شهر با احداث کمربند سبز غربی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۶    
جام جم آنلاین - خوزستان،سیاوش محمودی رئیس شواری اسلامی کلانشهر اهواز در جلسه اعضای شورای شهر با مدیر کل محیط زیست خوزستان با اشاره به اینکه عدم توازن مساحت و جمعیت اهواز سبب عدم توازن خدمات شده است، اظهار کرد: حاشیه نشینی به یکی از مسائل جدی اهواز تبدیل شده است ...
سازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
بیش از 1900 میلیارد تومان از محل عوارض آلایندگی مرحله دوم اختصاص داده شده است که با هماهنگی های بعمل آمده در حال برگزاری جلسات تصویب پروژه های عمرانی موردنیاز شهرها و روستاهای استان می باشیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری خرم آباد گفت: یکی از مهمترین برنامه های ما حفظ و نگهداری فضای سبز موجود است، متاسفانه نگهداری فضای سبز با توجه به وجود پیمانکاران ناتوان با چالش مواجه است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نصر: ایجاد کمربند سبز در اطراف شهرهای بزرگ، یکی از راهکارهایی است که می تواند علاوه بر افزایش سرانه فضای سبز، در تغییر وضعیت اقلیمی و شرایط زیست محیطی آن منطقه نیز موثر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: کل مساحت فضای سبز تهران قبل از انقلاب چهار هزار 200 هکتار بوده که به 61 هزار هکتار افزایش یافته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تور بازدید خبرنگاران از کمربند سبز و جنگل کاری شمال شرق تهران با حضور نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران و مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برگزار شد. | عکس: محمد عباس نژاد
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۸    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان شهرکرد در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: افزایش سرانه فضای سبز و احداث کمربند سبز از این شهرستان به فرخ شهر منجر به شادابی و نشاط شهر و شهروندان می شود.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۱    
طرح کمربند سبز تهران که سال 1365 به تصویب رسیده بود با شتاب در این دوره مدیریت شهری رو به پایان است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد فخار-روزنامه نگار ساخت کمربند سبز تهران که تاکنون 37سال طول کشیده در مراحل پایانی قرار دارد و در کمتر از 22ماه پیش رو بزرگ ترین طرح حفاظت از محیط زیست تهران به پایان می رسد. میزان پیشرفت این طرح هم اکنون 92درصد است ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نصر: سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: توسعه فضای سبز برای عملیات ساخت کمربند سبز غرب این شهر در سطح 50 هکتار آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان های شهرداری تهران گفت: کاشت درخت کاج در فضای سبز و طرح کمربند سبز شهر تهران ممنوع است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تور بازدید خبرنگاران از کمربند سبز و جنگلکاری های شمال شرق تهران با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران و علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برگزار شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // شهردار گلگیر از کاشت 7 هزار اصله نهال در محدوده شهر گلگیر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، میلاد امامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای طرح کمربند سبز شهری طی تفا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به تاکید شهردار تهران مبنی بر توسعه طرح کمربند سبز شهر تهران گفت: امسال 2 هزار هکتار به طرح کمربندی افزوده خواهد شد ضمن اینکه کاشت درخت کاج در فضای سبز از سوی شهرداری ممنوع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از اتمام طرح کمربند سبز شهر تهران تا پایان سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران از تکمیل طرح کمربند سبز شهر تا پایان سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه فضای سبز انجام شده است، گفت: اگر کمربند فضای سبز ایجاد نمی شد؛به جای درختان، ساختمان ایجاد شده بود. بنابراین باید واقعیت ها در این زمینه بیان شود.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از اتمام طرح کمربند سبز شهر تهران تا پایان سال 1403 خبر داد.