سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۸:۵۴Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی به گزارش کمیسیون متبوعش درباره عدم اجرای قانون اصلاح و تغییر اساسنامه بانک های دولتی، اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از حضور هیات بازرسی این کمیسیون در پژوهشگاه دانش های بنیادی جهت بررسی طرز کار دستگاه های مختلف در مسیر اجرایی شدن ابر پروژه ملی چشمه نور و سایر پروژه های علمی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اردوهای علمی هدفمند دانش آموزان را سبب تبیین پیشرفت های کشور توسط آنها عنوان کرد و گفت: راوی شدن دهه هشتاد و نودی ها از پیشرفت ها، عامل مهمی در حل نظام مسائل باقیمانده کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان قزوین با تاکید بر اینکه پروژه چشمه نور از دو جهت قابل اهمیت است، گفت: در سفر رئیس جمهور به قزوین مصوب شد، حدود 250 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه چشمه نور اختصاص داده شود اما تنها 26 میلیارد تومان آن تا به امروز پرداخت شده است ...
خانه صنعت و معدن خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۴    
فیروز ابراهیمی، رییس خانه صنت، معدن و تجارت خراسان رضوی به همراه نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و رییس کمیسیون اصل نود مجلس از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی مشهد بازدید کردند. در این دیدار، مدیران صنعتی در خصوص مشکلات حاکم بر تولیدشان صحبت کردند. بازدید از مجموعه شهدینه ...
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت را مکلف کرد اولویت بندی صنایع تبدیلی در دست احداث را ظرف یک ماه آینده به این کمیسیون ارائه کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت: بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس در صورت تکمیل زنجیره محصولات کشاورزی حدود 30 درصد ضایعات این محصولات کاهش پیدا می کند و ارزش افزوده زیادی به محصولات صنعت غذایی و کشاورزی می بخشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳    
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم اطاعت از منش و روش پیامبر اعظم(ص)تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تحریم رسانه ها و فعالان رسانه ای از سوی غربی ها،اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: تأخیر 16 ساله در اصلاح اساسنامه بانک ها به هیچ وجه قابل قبول نبوده و نشان از بی توجهی به قانون است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۸    
حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمان فر رییس کمیسیون اصل نود در برنامه صف اول از اصلاح قانون چک گفت که سبب شد تعداد زندانیان مرتبط با چک به شدت کاهش یابد و همچنین مشکلات خرید و فروش خودرو را بیان کرد که یکی از بیشترین پرونده های قوه قضاییه را تشکیل می دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: صورت جلسات مصوبات مجامع عمومی شرکت ها جهت صحت سنجی در سامانه تصدیق الکترونیک ثبت می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید نظارتی اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس از پروژه چشمه نور، گفت: با پیگیری های انجام شده در مجلس ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس، گفت: به دنبال تشکیل پرونده ای درباره بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و علمی در موضوع راه اندازی ابر پروژه علمی و فن آوری چشمه نور ایران ، هیئت بازرسی کمیسیون از این پروژه بازدیدی انجام داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پژمانفر گفت: کمیسیون اصل نود مجلس از قوانین پاسداری می کند، گزارش های این کمیسیون و پیگیری های قوه قضاییه برای این گزارش ها باید خارج از نوبت رسیدگی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۱    
پژمانفر گفت: کمیسیون اصل نود مجلس از قوانین پاسداری می کند، گزارش های این کمیسیون و پیگیری های قوه قضاییه برای این گزارش ها باید خارج از نوبت رسیدگی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۶    
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز 27 شهریور ماه 1402 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: به دنبال تشکیل پرونده ای در خصوص بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و علمی در موضوع راه اندازی ابر پروژه علمی و فن آوری "چشمه نور ایران"، هیأت بازرسی کمیسیون از این پروژه بازدیدی انجام داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در هفته جاری به با توجه به اهمیت تکمیل زنجیره تولید نحوه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه صنایع تکمیلی کشاورزی را بررسی می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده تهران و عضو کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی نوشت: بیشترین استفاده را از یارانه بنزین کسانی می برند که پرمصرف ترینند و کمترین نیاز را بدان دارند؛ ولی به نیمی از مردم هیچ خیری از آن تعلق نمی گیرد! این نمونه ای است از اسراف و تبعیض. ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
میرسلیم نماینده تهران، توئیتی درباره یارانه بنزین منتشر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برنامه هاش برای جلوگیری از مهاجرت ورزشکاران و تحریم ورزش کشور را به کمیسیون ارائه کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۲    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: به منظور ارتقای سلامت خانواده ها و تشویق نانوایی ها به تولید نان کامل با چرخه پخت صحیح نرخ متفاوتی برای این واحد ها توسط وزارت خانه های کشور، جهاد و صمت تعیین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: موضوع کیفیت نان در کمیسیون اصل نود مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا تدوین شیوه نامه پخت نان کامل ظرف مدت 2 ماه توسط وزارت بهداشت، سازمان ملی استاندارد و سایر بخش های ذیربط انجام پذیرد و نرخ متفاوتی برای تولیدکننده آرد و نان کامل توسط وزارتخانه های کشور ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۵    
نشست اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز 21 شهریور ماه 1402 برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرونده پتروشیمی میانکاله باید در شورای عالی محیط زیست بررسی شود، گفت مجلس قطعا جلوی ساخت وساز در پتروشیمی میانکاله را خواهد گرفت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانات رهبرمعظم انقلاب در دیدار مردم استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۷    
نشست مشترک کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز 21 شهریور ماه 1402 با سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: در سال چهار میلیون خودرو در کشور خرید و فروش می شود که نزدیک به 100 هزار معامله منجر به شکایت می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم،در توئیتی به حضورش در برنامه تلویزیونی هم ارتفاع اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان نقشه برداری کشور در نشست مشترک مدیران این سازمان با اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: فرونشست در کشور به مرحله بحرانی رسیده است و پنج برابر نرم جهانی شاهد وقوع فرونشست در کشور هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۳    
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 20 شهریورماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تلاش های برخی در فضای مجازی برای بی حجاب و عفت نشان دادن زنان ایرانی اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲    
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون اصل نود مجلس بابیان اینکه دولت سیزدهم عزم خود را برای رفع فقر و بیکاری در استان سیستان و بلوچستان جزم کرده است، گفت: انجام پروژه هایی مانند انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان، توسعه کریدور ریلی شمال به جنوب تا چابهار در دستور کار جدی دولت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اشکالات سامانه نیما ، گفت: مقرر شد عملکرد سامانه نیما مجدد بررسی و ایرادات آن جهت ایجاد بستری امن برای تامین ارز تولید کنندگان از محل ارز صادر کنندگان اصلاح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود با اشاره به شکایت یکی از تولیدکنندگان از طرز کار سامانه "نیما" ، گفت: کوتاهی مسئولین وقت بانک مرکزی در عدم اعتبارسنجی صحیح ارائه دهندگان ارز و عدم ایفای نقش نظارتی بانک مرکزی بر اساس وظیفه ذاتی خود برای کمیسیون محرز شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۶    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با انتشار توئیتی در واکنش به برخی شایعه پراکنی ها خبر از تکمیل گزارش پیرامون موضوع دریافت خودرو توسط عده ای از نمایندگان و دیگر دستگاه ها و ارسال آن به رئیس مجلس داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس ششم گفت: اخراج اساتید دانشگاه ها و نخبگان نیز ادامه تفکرات و سیاست اشتباه گذشته است که به نتیجه نرسیده و همه ما نتیجه آن را مشاهده کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات تولید کنندگان برای تامین ارز با حضور مدیران بانک مرکزی در کمیسیون اصل نود مجلس بررسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۰    
تهران - ایرنا - کمیسیون اصل نود مجلس بررسی عملکرد دستگاه ها در خصوص زنجیره ارزش نان و ارتقاء بهره وری و بررسی نحوه ارتقاء سرویس دهی در سامانه تصدیق الکترونیک را با حضور دستگاه های مربوطه در دستور کار دارد.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در نشست هفته جاری خود وضعیت ذخایر راهبردی کالاهای اساسی کشور را با حضور وزیر جهاد کشاورزی بررسی می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیترتاکید کرد؛سختی های اجرای صادقانه احکام الهی و دستورهای نبوی را با شکیبایی می توان آسان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اجتماع میلیونی اربعین پرقدرت ترین رسانه برای ترویج و تبلیغ زیست جهان دینی در دنیای خسته از فردگرایی بوده و در واقع این راهپیمایی خودش در حکم رسانه ظرفیت مهمی برای اعلام موجودیت شیعه در زیست جهان دینی برای فضای افکار عمومی جهانی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود در مجلس یازدهم،در توئیتی از اظهارات اخیر وزیر آموزش و پرورش در یک برنامه تلویزیونی، انتقاد کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی به حجم گسترده اطلاعات موهوم و تبلیغات منفی علیه دولت در فضای مجازی اشاره کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود با اشاره به جلسه این کمیسیون با مسئولان دولتی، گفت: معاونت علم و فناوری رئیس جمهور مکلف به راه اندازی سامانه استعلامات وضعیت وسیله نقلیه در معاملات خودرویی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: با اجرای کامل قانون مصوب مجلس بی اطلاعی مردم از وضعیت سلامت خودروهای دست دوم متوقف می شود و مردم می توانند در یک پلتفرم و پیش از تکمیل فرآیند نقل و انتقال خودرو سابقه کامل بیمه ای و تصادفات خودرو را رصد کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضوهیأت رئیسه کمیسیون اصل نود درمجلس در توئیتی به گفتگو با بازارنیوز با موضوع دریافت اطلاعات برخط خانه های خالی از طریق سامانه املاک و اسکان،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی پیوستن ایران به گروه بریکس درکنار عضویت دائم در شانگهای را اتفاق مهمی در هموار شدن مسیر دیپلماسی اقتصادی دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم،در توئیتی به نشست کمیسیون اصل نود با "محمدعلی نیکبخت"اشاره کرد.