جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۹:۵۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرستاران»

همشهری   ۸ ساعت پیش    
نظم و برنامه ریزی در همه امور به ویژه انجام تکالیف و فرایض دینی یکی از ویژگی های بارز پیر جماران است. مداومت بر انجام واجبات و مستحبات دینی چه در دوران صحت و بیماری، چه روزهای مبارزه و تبعید و چه دوران اقامت در جماران و حتی آخرین لحظات حیات پاکشان مشهود بود ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۲۳    
کلینیک زخم چیست ؟ کلینیک زخم یک مرکز درمانی است که به تشخیص و درمان زخم های مزمن و مشکل ساز برای بیماران می پردازد. زخم های مزمن معمولاً به طور طبیعی بهبود نمی یابند و نیاز به مداخلات پزشکی و درمانی خاص دارند. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۰    
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: دوماه از کارانه همه پرسنل دانشگاه، پزشکان، رزیدنت ها و فولتایمی بخش آموزش در دانشگاه علوم پزشکی قزوین پرداخت شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۳    
دبیر سابق کارگروه سلامت شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت از افزایش کمک هزینه تحصیلی پرستاران پس از ابلاغ مصوبه شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت بهداشت خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، محمد شریفی مقدم در مورد آزمون استخدامی پرستاران بیان کرد: با توجه به کمبود مزمن کادر پرستاری طی 10 تا 20 سال اخیر در تیر ماه امسال پس از 2 سال آزمون برگزار می شود و حدود 9 هزار نفر استخدام خواهند شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۲    
خبر فوری : یک شرکت فناوری برای حفاظت از جان پزشکان و پرستاران در برابر ویروس های خطرناکی مانند کرونا خدمات ارسال و تحویل نمونه های پزشکی با پهپاد ارائه می دهد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۵    
شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در دو سال گذشته حدود شش هزار نفر از پزشکان و پرستاران از کشور خارج شدند و به آمریکا و اروپا رفتند و آنجا کار تخصصی و فوق تخصصی خود را انجام می دهند.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۲    
رئیس هیأت مدیره نظام پرستاری زنجان گفت: برای ماندگاری نیروهای پرستاری مبنای محاسبه اضافه کاری باید تغییر کند که در این صورت موجب ایجاد انگیزه بیشتر در بین نیروهای پرستاری نیز می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۵:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت جزئیات برگزاری آزمون استخدامی وزرات بهداشت برای جذب پرستاران را تشریح کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
کشور در حال از دست دادن بخش بزرگی از نیروهای خود در حوزه کلان پزشکی و پیراپزشکی است و این شامل اساتید و پزشکان و پرستاران و سایر حوزه های زیر مجموعه پزشکی نیز می شود و بسیاری از پزشکان ایرانی به کشورهای عربی خلیج فارس مهاجرت می کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بحران آب در ایران به مرحله ایجاد فضای امنیتی در کشور و مرزها نزدیک شده است. در این میان نقش وزارت بهداشت برای کاهش زخم های جامعه از کم آبی و بهبود شرایط برای تشویق پزشکان و پرستاران برای حضور در مناطق درگیر با تنش آبی اثر مستندی دیده نمی شود. کم توجهی وزارت بهداشت قابل تامل و خطرناک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه جهادی 56 نفره از پزشکان متخصص و پرستاران به بیش از 700 نفر از مردم روستایی و منطقه محروم تودشک خدمات پزشکی رایگان ارایه کردند.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۱۸    
یکی از پرستاران پرتلاش بیمارستان امید لالی بر اثر ابتلا به کرونا و پس از سالها خدمات ارزنده به مردم لالی در گذشت .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان و دبیرکارگروه صیانت از حقوق عامه در حوزه بهداشت و سلامت نسبت به پیگیری و رفع عوامل نارضایتی کادر درمان بویژه پرستاران به دانشگاه علوم پزشکی قزوین تذکر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه سلامت ایران درباره کمک این بیمه به ماندگاری پزشکان و پرستاران در مراکز درمانی جزایر و مناطق محروم توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۶    
معاون پرستاری وزارت بهداشت: مفهوم عدالت به معنای مساوات نیست، عدالت یعنی هر کسی به اندازه عملکردش چه به لحاظ کمی و کیفیت خدمتی که انجام می دهد دریافتی مناسبی داشته باشد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه ایران امروز سه شنبه دوم خرداد، با حضور کارشناسان و صاحب نظران به بررسی دستمزد پرستاران می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عاطفه اقتداری تهیه کننده برنامه ایران امروز گروه جامعه و سلامت بیان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پرستاری، نسبت به رفتارهای سلیقه ای وزارت بهداشت در پرداخت کارانه های پرستاران بابت اجرای تعرفه های پرستاری انتقاد کرد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۳    
یک شنبه 02/2/31 ، مشهد , (اخبار رسمی) : مهاجرت پرستاران به کانادا ( شرایط + مدارک ) ✔️ مزایا و معایب مهاجرت پرستاران به کانادا ✔️ آینده شغلی پرستاران مهاجر در کانادا ✔️ شرایط واجد شرایط بودن برای پرستاران مهاجر به کانادا
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۴    
تاب آوری پرستاران یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی کادر درمان است که به حفظ زندگی شخصی و کاری آنها کمک می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: آموزش و پرورش هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی استان احداث و تامین مسکن معلمان و پرستاران را با جدیت پیگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجرائی نظام پرستاری تهران ضمن تاکید بر حل مشکلات پرستاران گفت: اجازه نخواهیم داد حقوق پرستاران زیر سوال برود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۸    
تعداد بیمار، سختی بخش و سطح مراقبت در روش جدید تعرفه گذاری پرستاری تاثیرگذار است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
آخرین مطالعات جهانی درباره پرستاران نشان می دهد میل به اشتغال پرستاران در بسیاری از کشورها کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پرستاری، از وزارت بهداشت بابت اینکه بودجه تعرفه گذاری خدمات پرستاری به درستی هزینه نشده است، گلایه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۵:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به بازتوزیع بخش عمده بودجه تعرفه گذاری خدمات پرستاری در دو نوبت، گفت: بالغ بر 95 درصد دانشگاه های علوم پزشکی از این محل دریافتی داشته اند.
با حضور مشاور اجرایی معاونت پرستاری وزارت بهداشت پانسیون شش واحدی پرستاران بیمارستان کهنوج و پانسیون پرستاری بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت: تعرفه های پرستاران در سال 1402 مبتنی بر عملکرد آن ها و شمار بیماران پرداخت می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اواخر سال گذشته بود که سازمان نظام پرستاری، از آمار 1250 هزار نفری برای گوداستندینگ (گواهی عدم سو پیشینه برای مهاجرت) در میان پرستاران خبر داد. هرچند ممکن است همه این افراد اقدام به مهاجرت نکنند با این حال احتمال غالب شدن چنین تفکری بر جامعه پرستاری ایران نگران کننده است ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی جامعه جراحان ایران گفت: کاهش تمایل به تخصص های پزشکی و جراحی یا اصولا مهاجرت پزشکان، پرستاران و جراحان تاثیرات مستقیمی بر سلامت، بهداشت و درمان جامعه خواهد گذاشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۷    
امروز هم دبیرکل خانه پرستار گفت سالانه بیش از 3هزار پرستار از ایران مهاجرت می کنند. شرایط در جامعه پزشکی نیز بسیار وخیم به نظر می رسد؛ اخبار غیررسمی گویای این است که در دو سال گذشته، بین 6 تا 10 هزار پزشک از ایران به کشورهایی همچون آمریکا، آلمان، فرانسه، هلند، کانادا و حتی کشورهای مهاجر شدند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی کار در بیانیه خود این سوال را مطرح کرد که برای بهبود شرایط کاری و کمک به پرستاران و ماماها در ارائه بهترین کیفیت خدمات به بیماران چه می توان کرد؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بیمه سلامت استان تهران جزییات پرداختی به پرستاران ذیل قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را تشریح کرد.
پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۴    
قرار بود 2مشکل عمده معیشتی و استخدامی پرستاران در اولویت قرار بگیرد، اما هنوز همان 17هزار نفری که در دوران کرونا مشغول به فعالیت بودند هم استخدام نشده اند و قرار است در آزمون استخدامی امسال تنها 12هزار نیرو جذب شوند ...
پرستار بیمارستان بعثت گفت: از مهم ترین مشکلات پرستاران بحث تعرفه گذاری خدمات پرستاری می باشد، که تا کنون در بیمارستان ها به طور کامل پرداخت نشده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از 200 دانشکده پرستاری در کشور داریم که تنها 9 هزار پرستار در مقطع کارشناسی در سال تربیت می کنند، اما مسئله به کارگیری پرستاران منوط به مجوز های استخدامی است و در حال حاضر تعداد پرستاران تربیت شده بیش از مجوز های استخدامی دانشگاه هاست.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنرانی کمال قلیچدار اوغلو رقیب اصلی اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در جمع هوادارانش در شهر آنکارا 2 روز مانده به روز انتخابات/ رویترز حملات هوایی اسراییل به نوار غزه/ خبرگزاری فرانسه گردهمایی پرستاران کره جنوبی در شهر سئول در روز جهانی پرستار/ EPA ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پرستاران هم به خیل گروه هایی که شغلشان را عوض می کنند، اضافه شدند! بی تردید بخش مهمی از بار درمان بر دوش پرستاران است، با وجود این، این قشر زحمت کش مطالباتی دارند که جدی گرفته نمی شود
پرستاران بازنشسته، از اینکه بعد از بازنشستگی فراموش می شوند گله مند بودند و در خواست داشتند سازمان نظام پرستاری، پروتکلی برای پرستاران بازنشسته طراحی کند تا پس از بازنشستگی نیز بتواند از مزایایی برخوردار شود. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم ، بی تردید حتی حامیان رئیسی هم تورم فزاینده و افزایش نارضایتی بسیاری از صنوف و اقشار مختلف را در این سطح پیش بینی نمی کردند.به طوری که نام برخی از این اصناف و مشاغل در فهرست معترضان به وضعیت معیشتی ثبت شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۹    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از سنگ اندازی دانشگاه تهران برای پرداخت بیمه مشاغل سخت به سازمان بیمه خدمات درمانی گلایه کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۹    
آخرین مطالعات جهانی همزمان با روز جهانی پرستار نشان می دهد میل به اشتغال پرستاران در بسیاری از کشورها کاهش یافته است
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن تشریح جزئیات استخدام پرستاران در آزمون جدید این وزارتخانه و با اشاره به معضل کمبود پرستار در کشور، گفت: نزدیک به 70 هزار نفر کمبود نیروی پرستاری در تمام بخش ها وجود دارد تا به عدد استاندارد مورد نیاز در این بخش برسیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن تشریح جزئیات استخدام پرستاران در آزمون جدید این وزارتخانه و با اشاره به معضل کمبود پرستار در کشور، گفت: نزدیک به 70 هزار نفر کمبود نیروی پرستاری در تمام بخش ها وجود دارد تا به عدد استاندارد مورد نیاز در این بخش برسیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روز جهانی پرستار فرصتی دوباره است تا مروری شود بر آنچه مسوولان برای بهبود وضعیت پرستاران انجام داده اند وآنچه در مرحله شعار و وعده باقی مانده است. البته در ایران روز پرستار مصادف با روز تولد حضرت زینب(س) است اما روز جهانی پرستار هر ساله در 12 ماه مه در دنیا گرامی داشته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: درصدد کمک به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برای افزایش ماندگاری پزشکان و پرستاران در مراکز درمانی دریایی ( جزایر) هستیم.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روز جهانی پرستار هرساله در 12 ماه مه به منظور قدردانی از پرستاران، در اقصی نقاط جهان گرامی داشته می شود. البته در تقویم ایران روز تولد حضرت زینب روز پرستار و تقدیر از زحمات آنان شناخته می شود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه مهاجرت کادر درمانی، نظام سلامت کشور را به مخاطره می اندازد، گفت: وزارت بهداشت برنامه ای برای تربیت نیروی انسانی بر مبنای نیاز جامعه تدوین کرده است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
در سالیان اخیر شاهد مهاجرت بی سابقه پرستاران و دکترها به خارج از کشور علی الخصوص کشورهای حوزه خلیج فارس بوده ایم.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی صحنه بی نظیر و زیبای کمک و انسانیت را مشاهده می کنید. دکتر حسین کرمانپور: از سال 1385 تقریباً همیشه در #اورژانس بوده ام اما صحنه دیروز فعالیت حرفه ای و متعهدانه همکارانم در اورژانس #بیمارستان_سینا، ساعتی میخکوبم کرد. ...