پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۵۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاوره شغلی»

ضوابط و شرایط پرداخت تعرفه خدمات کاریابی مرتبط با دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی و خارجی در سال 1402 توسط هیئت مرکزی موضوع ماده (2) آئین نامه اجرایی کاریابی ها در جلسه مورخ 1402/3/10 با حضور اعضای هیئت به تصویب رسید و از سوی امید ملک، مدیرکل دفتر توسعه نهادهای اشتغال و هدایت نیروی کار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: کمیته امداد استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی، صنعتی و پیشرفته در راستای هم افزایی منابع و امکانات در ارائه خدمات توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار و ارائه مشاوره شغلی به مددجویان و اقشار نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، سید اسماعیل جوادی حقیقی در همایش خودکفایی بانوان سرپرست خانوار در شیراز گفت: بیش از 200 بانو سرپرست خانوار با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس نسبت به اشتغال زایی اقدام کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: استعدادسنجی قالیبافان و مشاوره شغلی به صورت چهره به چهره از رویکردهای اساسی کمیته امداد در ایجاد طرح های قالی بافی است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، این همایش به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و بزرگداشت روز دختر با همکاری موسسه مشاوره شغلی و کارآفرینی کاریزما، دانشگاه پیام نور و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور امیدی مدیر کاریابی کاریزما ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: صدور مجوز دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ها در استان 141 درصد رشد داشته است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۵    
در اولین جلسه هیأت ماده 4 آیین نامه جدید کاریابی ها و دفاتر مشاوره شغلی مجوز فعالیت 5 دفتر مشاوره شغلی و کاریابی های دولتی خارجی و داخلی تمدید شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۰    
برگزاری جلسه با مدیران دفاتر کاریابی مشاوره شغلی استان اردبیل در خصوص تشریح آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار و همچنین آموزش سامانه جستجوی شغلی برای مدیران دفاتر کاریابی.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۰۵    
محمد امین بابایی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از هشدار و برخورد با فعالان کاریابی غیر مجاز در استان خبر داد.
در اولین جلسه هیأت ماده 4 آیین نامه جدید کاریابی ها و دفاتر مشاوره شغلی مجوز فعالیت 5 دفتر مشاوره شغلی و کاریابی های دولتی خارجی و داخلی تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از حضور سه کارشناس استان در سومین جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۱    
مسئول مرکز مشاوره شغلی وکاریابی مرصاد ایلام گفت: کمک به اشتغال جوانان و معیشت کارگران ایلام جهاد اقتصادی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی علمی کاربردی هفتکل افتتاح شد.
همزمان با هفته کارگر کاریابی فیزیکی "کارینو اندیشان فردای یزد" به منظور ارائه مشاوره شغلی به متقاضیان کار و کارفرمایان متقاضی نیروی کار با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افتتاح شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سامانه جست وجوی شغل با هدف حل دغدغه های مدیران دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ، بهبود ارائه خدمات آنها و ایجاد شفافیت در بازار کار با نسخه به روز شده تر آغاز به کار کرد و در اختیار کارجویان و کارفرمایان قرار گرفت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۰:۳۷    
با حضور دکتر زند وکیلی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی ضمن بازدید از شرکت تولید البسه ورزشی مروژ ایرانیان، اولین مرکز خدمات مشاوره شغلی و کارآفرینی در اندیمشک به بهره برداری رسید.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: سی امین مؤسسه کاریابی و مشاوره شغلی در سومین روز از هفته کارگر در مینودشت به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از معرفی نفرات برتر جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی وحرفه ای مازندران خبر داد و گفت: این سه کارشناس در سومین جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی وحرفه ای کشور حضور خواهند داشت.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم با اشاره به راه اندازی 50 مرکز هدایت شغلی در دانشگاه ها گفت: ارائه خدمات تخصصی مشاوره شغلی و بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان جهت یافتن فرصت های شغلی بهتر و معرفی جویندگان کار فاقد مهارت به مراکز مهارت آموزی دانشگاهی از جمله وظایف این مراکز به شمار می ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۵    
گروه کسب و کار: برای هر شخصی، درک درستی از اینکه، چگونه داشتن یک مشاوره شغلی مناسب، می تواند در جهت انتخاب درست حرفه و شغل او و حتی تغییر و ارتقاء آن مفید باشد، ضروری است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱    
فارغ التحصیلان در فرانسه اشتغال 89 درصدی دارند؛ چرا که دانشگاه های این کشور مانند دانشگاه سوربون برای دانش آموزان دبیرستانی هم مشاوره های شغلی برگزار می کنند.
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و فرماندار این شهرستان راه اندازی و افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی TMC دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان با حضور مسئولان گشایش یافت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۱    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد تبصره (4) ماده واحده قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار – مصوب 1380، آئین نامه اجرایی جدید قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی را تصویب کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان ، با حکم محمود کریمی بیرانوند ، معاون کارآفرینی و توسعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۷    
مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ابلاغ آیین نامه جدید اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار که پس از 14 سال اصلاح شده است خبر داد.
هیئت وزیران در جلسه مورخ 1401/11/12 به پیشنهاد شماره 264172 مورخ 1400/12/21 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد تبصره (4) ماده واحده قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار –مصوب 1380-، آئین نامه اجرایی جدید قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی را تصویب کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۲    
همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد موسسه مشاوره شغلی ابرکار در ابرکوه مورد بهره برداری قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: : این طرح با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی و تعلیم و تربیت کارآفرینان، افزایش تاثیرگذاری بازیگران اکوسیستم کارآفرینی استان، مشاوره شغلی و آموزشی افتتاح شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۲    
با حضور، فرماندار محترم شهرستان،امام جمعه محترم شهر گرمه مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، جانشین محترم فرماندهی انتظامی و رئیس کار و رفاه اجتماعی شهرستان، موسسه پویندگان کارآفرینی برتر ایوار در مرکز شهرستان افتتاح شد ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۴۳    
دفتر مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برتر ایوار شهرستان گرمه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۳۳    
دفتر مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برتر ایوار شهرستان گرمه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهید رجایی کاشان با مشارکت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید موسویان کاشان افتتاح شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مرکزگذری کاهش آسیب های اجتماعی و مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در آبادان راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سیزدهمین مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی( T.M.C ) استان مرکزی در مرکز آموزش عالی محلات افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۰    
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد با حضور مسئولان گشایش یافت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۷    
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان موسسه کاریابی و مشاوره شغلی رزومه را افتتاح کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۴۲    
مسئول مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه گفت: مرکز TMC، یکی از سازمان های پیشرو در ارائه آموزش های مهارتی و کاربردی در سطح شهرستان بوده و مسئولان و خانواده ها باید بدانند که نزدیکترین مسیر به اشتغال،کسب مهارت است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
هیات دولت با اصلاح آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون پروانه کار موافقت کرد.
دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای بند الف ماده 8 آئین نامه اجرایی کاریابی ها مبنی بر توسعه کمی و کیفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی، در نظر دارد همچون سنوات گذشته ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: 18مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در استان یزد صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون کاریابی های کشور از وزیر کار خواست تا از تصویب مصوبه اصلاح آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی ها و مشاوره شغلی بدون پروانه، به دلیل آنچه عدم اطلاع کاریابی ها از مفاد مندرج در آن عنوان شده، جلوگیری و تایید و نظرات مشورتی کاریابی های بخش خصوصی را در این خصوص اخذ کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان: مجاهدی رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار و نوشزاد مسئول امور کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفا اجتماعی استان بوشهر از موسسه کاریابی و مشاوره شغلی کارگستر تنگستان بازدید کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان؛ موسسه کاریابی و مشاوره شغلی کارگستر در جهت اشتغال زایی ، هم افزایی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری در شهر اهرم افتتاح شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به فعالیت 240 مرکز کاریابی در استان تهران، از رشد بیش از 65درصدی صدور مجوز کاریابی ها طی 9 ماه گذشته خبر داد. براساس آمارها بیش از 50 درصد نیروی کار مورد نیاز در کشورهای توسعه یافته توسط کاریابی ها جذب می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: یک ظرفیت قابل قبولی در مرکز مهارت آموزی شهید حیدری ایجاد کردیم و می توانیم در این مرکز سالانه حداقل به 10 هزار نفر آموزش و مشاوره شغلی ارائه دهیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۸    
روز سه شنبه مورخ 1401/10/13 در سالن تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور اکثریت مدیران کاریابی های استان و مسئولین اداره تشکلات در فضای صمیمی و پرشور برگزار گردید.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۰:۵۱    
کارگاه مشاوره شغلی خانواده های معزز شهدا و ایثارگران آذرشهر برای متقاضیان خوداشتغالی از بین جامعۀ هدفِ بنیاد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از ایجاد 272 مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی خبر داد و با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار تاکید کرد: با اجرای این طرح 80 درصد مهارت آموختگان جذب بازار کار می شوند.