دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۱:۱۸Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تظاهرکنندگان»

فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۲    
پس از بر جای ماندن ده ها زخمی در مناطق شمال کوزوو تظاهرکنندگان صرب بار دیگر در مقابل دفاتر شهرداری زِویچان و چند شهر دیگر تجمع کردند. اعتراض آن ها به انتصاب شهرداران آلبانیایی تبار در مناطقی است که اکثریت آن ها صرب هستند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۳    
شفقنا- نیروهای حافظ صلح ناتو در درگیری با معترضان صرب در کوزوو مجروح شدند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ بیش از 30 نیروی حافظ صلح مستقر در ماموریت ناتو در کوزوو روز دوشنبه در درگیری با معترضان صرب که خواستار برکناری شهرداران آلبانیایی نژاد بودند، زخمی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هزاران صهیونیست روز شنبه و برای بیست و یکمین هفته متوالی در اعتراض به سیاست های دولت بنیامین نتانیاهو برای ایجاد اصلاحات در دستگاه قضایی در شهر ها و مناطق مختلف اراضی اشغالی تظاهرات کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پلیس فرانسه فعالان اقلیمی را از محل نشست غول نفتی توتال انرژی در پاریس اخراج کرد. این درگیری ها پس از آن روی داد که تظاهرکنندگان همزمان با برگزاری مجمع عمومی شرکت توتال انرژی، تظاهرات کردند. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در بیانیه ای اعلام کرد: ما شدیداً درگیری میان تظاهرکنندگان و پلیس در شمال کوزوو را محکوم می کنیم.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر با تجمع در گروزنی پایتخت جمهوری چچن، هتک حرمت و سوزندان قرآن کریم را در کنار مسجدی در شهر ولگوگراد روسیه، محکوم کردند. تظاهرکنندگان تصاویری از رمضان قدیروف رئیس چچن و پلاکارد هایی در دست داشتند که روی آن ها نوشته شده بود: از قرآن دست بردارید ، قرآن را دوست داریم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۷    
تظاهرکنندگان ضد جنگ اوکراین به ساختمان پارلمان اروپا در صوفیه رنگ قرمز پاشیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۱    
برگزاری چهل و نهمین اجلاس گروه هفت در هیروشیمای ژاپن با درگیری های معترضان با پلیس همراه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۱    
تظاهرکنندگان در ژاپن با بنرهایی علیه سلاح های هسته ای در این اعتراضات شرکت کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۱    
فقنا- صدها تن از تظاهرکنندگان طرفدار دولت، امروز(دوشنبه) پس از آزادی عمران خان از بازداشت کوتاه مدتش در هفته گذشته، خواهان استعفای رئیس دادگاه عالی پاکستان شدند. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۰    
تظاهرات گسترده بر ضد وثوق الدوله رئیس الوزراء وقت 1296ش: 25 اردیبهشت سال 1296خورشیدی در میدان تاریخی بهارستان بر ضد وثوق الدوله رئیس الوزراء وقت تظاهرات وسیعی انجام شد که به زد و خورد تظاهرکنندگان و ماموران مسلح دولت انجامید. این، خشونت بارترین تظاهرات چهل روزه بر ضد وثوق الوله بود. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- راهپیمایی گسترده ای صبح امروز (یکشنبه) در استان صعده با شعار انتقام آزادگان برای همبستگی با مردم فلسطین و حمایت از مقاومت در مقابله با دشمن صهیونیستی برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : تظاهرکنندگان در تجمع انتخاباتی که در منطقه قاسم پاشا، زادگاه اردوغان برگزار شد، پرچم ها و پلاکاردهایی را در حمایت از اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در دست گرفتند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از المیادین، تظاهرات گسترده ای هم اکنون در حمایت از فلسطینیان مظلوم در شهر لندن پایتخت انگلیس در حال برگزاری است. بر اساس اعلام این رسانه، تظاهرکنندگان در این تظاهرات شعارهایی را در محکومیت تجاوز رژیم اشغالگر قدس به مردم مظلوم غزه سر داده و به سوی مرکز لندن در حرکت هستند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در مقابل، کره جنوبی توافق کرده که مستقلاً به دنبال تولید سلاح هسته ای نرود. این در حالی است که مردم کره جنوبی هر روز بیش از پیش خواستار دستیابی به سلاح هسته ای هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ابراز تأسف از برخورد خشونت آمیز پلیس فرانسه با تظاهرکنندگان روز کارگر، به دولتمردان فرانسوی توصیه کرد صدای معترضان را شنیده و از توسل به خشونت پرهیز کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ابراز تأسف از برخورد خشونت آمیز پلیس فرانسه با تظاهرکنندگان روز کارگر، به دولتمردان فرانسوی توصیه کرد که صدای معترضان را شنیده و از توسل به خشونت پرهیز کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی کارگر در ایتالیا روز دوشنبه با دیگر کشورهای قاره سبز متفاوت بود به طوری که تظاهرکنندگان خشمگین پرچم های اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) را در این کشور آتش زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۵:۱۸    
پلیس در پاریس برای متفرق کردن تظاهرکنندگان از گاز اشک آور و خودرو های آب پاش استفاده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۱:۵۱    
صد ها تظاهرکننده در لهستان با حمل پرچم و پارچه نوشته هایی در تظاهرات روز کارگر، به حضور ورشو در جنگ بین اوکراین و روسیه اعتراض کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۰    
تظاهرکنندگان به گرانی حامل های انرژی از زمان بحران اوکراین، حمایت های تسلیحاتی برلین از کی یف و اختصاص 100 میلیارد یورو برای تجهیز ارتش از طرف دولت اعتراض کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرات کارگران فرانسوی در روز جهانی کارگر با دخالت پلیس فرانسه به خشونت کشیده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۳    
پاریس، روز جهانی کارگر را به گونه ای گذراند، که نیروهای پلیس فرانسه با باتوم و گاز اشک آور از تظاهرکنندگان استقبال کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان صهیونیست با سر دادن شعار هایی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم و کابینه اش، مخالفت خود را با سیاست های آن ها اعلام کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
امانوئل مکرون روز پنجشنبه پس از آن که پلیس فرانسه تظاهرکنندگان را از ضربه زدن بر روی قابلمه و ماهیتابه منع کرد در حالی که در حال سفر به نقاط کشور برای تلاش به منظور کاهش تنش ها بر سر اصلاح قانون سن بازنشستگی بود با تمسخر مواجه شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷    
پلیس فرانسه در اقدامی خشونت آمیز به معترضان اصلاحات حقوق بازنشستگی حمله ور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۷۲ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان یوم الله روز جهانی قدس در یزد، مواضع خود را با صدور قطعنامه ای در 7 بند اعلام کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از اسپوتنیک؛ در این ویدئو تظاهرات کارگران در ایستگاه لیون و نفوذ تظاهرکنندگان به ساختمان LVMH را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۹    
تظاهرکنندگان در برخی شهر های کشور های غربی از جمله انگلیس، کانادا و آمریکا، جنایت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و مسجد الاقصی را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تشدید تنش ها در منطقه دریای چین جنوبی و تنگه تایوان، تظاهرکنندگان فیلیپینی با برگزاری تجمع در برابر سفارت آمریکا و دو نقطه دیگر در مانیل، به برگزاری رزمایش مشترک آمریکا و فیلیپین اعتراض کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان صهیونیست با در دست داشتن شیپور ها و پلاکارد های گوناگون مخالفت خود را با هرگونه طرح مبتنی بر اصلاحات در دستگاه قضایی و کاهش اختیارات دیوان عالی اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۱    
تظاهرکنندگان خواستار واکنش عملی کشور های عربی و غربی به جنایات رژیم صهیونیستی و ضرب و شتم نمازگزاران در مسجد الاقصی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۱    
تظاهرکنندگان حمله به کاروان فرمانده نیرو های سوریه دموکراتیک را اقدامی تروریستی دانستند و ترکیه را به اقدامات خصمانه علیه اهداف غیرنظامی متهم کردند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تظاهرات علیه ارسال سلاح به اوکراین در شهر آشافنبورگ آلمان با حمل بنر هایی برگزار شد. فعالان ضد جنگ در شهر آشافنبورگ در ایالت بایرن آلمان تجمع و مخالف خود را با تحویل سلاح به اوکراین اعلام کردند. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۷    
همزمان با تظاهرات هایی در کشورهای مختلف در حمایت از مسجد الاقصی پلیس رژیم صهیونیستی روز جمعه تعدادی از تظاهرکنندگان را بازداشت و به تجمعات در برخی از شهرک های داخل اراضی 48 حمله کرد که در محکومیت تجاوز به مسجدالاقصی، غزه و لبنان شکل گرفته بود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرجیو برنی که برای گفتگو با تظاهرکنندگان به بزرگراه آمده بود، با مشت و سنگ مورد حمله رانندگان عصبانی قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی، خلبانان مخالف برنامه های نخست وزیر این رژیم را که در موضوع اصلاحات قضایی از اعتصابات و تظاهرکنندگان حمایت می کنند، به اخراج تهدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه بدون اشاره به تعداد زخمی ها در بین تظاهرکنندگان گفت: در مجموع از شانزدهم مارس (بیست وپنجم اسفندماه) 1093 پلیس، ژاندارم و آتش نشان مجروح شده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۲:۰۸    
معترضان بر ضد تغییرات قضایی که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد ایجاد کند، نشانه ای از عقب نشینی نشان نمی دهند و با وجود به تاخیر افتادن این تغییرات تظاهرکنندگان روز شنبه با خیابان ها آمدند و خواستار لغو کامل آنها شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۲    
نظامیان اشغالگر اسرائیلی به تجمع فلسطینی ها که به مناسبت "روز زمین" در شهرک حواره در نابلس برگزار شد، حمله کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مهر : تظاهرکنندگان خشمگین در خیابان های اصلی تل آویو پلاکاردهای معناداری که حاوی الفاظ رکیک به جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا بود در اعتراض به مداخلات کاخ سفید در طرح قضائی نتانیاهو شعار سردادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان فرانسوی، با قرار دادن عروسک مکرون در سطل زباله، اعتراض خود را به دستگیری این زن معترض فریاد زدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان لبنانی روز پنجشنبه در میان تدابیر شدید امنیتی در اعتراض به وضعیت نابسامان اقتصادی این کشور در برابر بانک مرکزی تجمع کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، روز گذشته در دهمین راهپیمایی اعتراضی سراسری علیه اصلاحات دولت مکرون، دوباره صدها هزار نفر در فرانسه به خیابان آمده و دست به اعتراض زدند. شمار تظاهرکنندگان 900 هزار نفر برآورد شده و به گفته پلیس، در حاشیه تظاهرات در شماری از شهرها درگیری و اغتشاش روی داده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۶    
المیادین گزارش داد تظاهرکنندگان با سر دادن شعار هایی خواستار استعفای دولت و امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۱    
دولت فرانسه با صدور بیانیه ای، فعالیت طرف های میانجی بین دولت و تظاهرکنندگان معترض به قانون بازنشستگی را رد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد دوشنبه از درگیری شدید بین معترضان و نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی مقابل محل اقامت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم در قدس اشغالی خبر دادند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معترضان در سرزمین های اشغالی هفته آینده را سرنوشت ساز خوانده و نسبت به اعتراضات فلج کننده به کابینه نتانیاهو هشدار دادند. تظاهرکنندگان در سرزمین های اشغالی در واکنش به تصمیمات کابینه افراطی بنیامین نتانیاهو می گویند این هفته این رژیم را با اعتراضات فلج خواهند کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان غیردولتی گزارشگران بدون مرز نیز از وزیر کشور فرانسه خواست تا به خشونت پلیس علیه خبرنگاران پایان دهد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معترضان در پاریس و سایر شهرهای فرانسه، در اعتراض به تغییرات قانون بازنشستگی مکرون، در چندمین هفته پیاپی، تعجمع کردند. بعد از چندی نیز تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند.