شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۵:۱۴Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس و عضو ناظر بر شورای عالی آموزش و پرورش با انتقاد از برخی نگاه ها مبنی بر عزل سخنگو و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش دولت به دلیل پرداخت نشدن به موقع حقوق اسفندماه فرهنگیان ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
محمد وحیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: عدم درک درست وزیر آموزش و پرورش و تیم مالی نسبت به این بحث و عدم همکاری درست سازمان برنامه و بودجه در نقطه پایانی باعث این اتفاقات شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سلطنت طلبان و منافقان به دنبال حذف جمهوریت از ایران اسلامی هستند که این موضوع خط قرمز مردم است.
در بازدید نوروزی حمیدرضا خان محمدی از استان آذربایجان شرقی در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام خیری تاکید شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
بجنورد- عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به مشکلات روزهای اخیر جامعه فرهنگیان، گفت: فرآیند استیضاح وزیر آموزش و پرورش کلید می خورد و آینده این وزارت از سوی مجلس تعیین تکلیف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: باید عواملی که در زمینه عدم پرداخت مطالبات به حق فرهنگیان و مابه التفاوت رتبه بندی آنان در پایان سال 1401 کوتاهی کرده اند، شناسایی و دولت برخورد قاطعی با آنان داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تلخ ترین موضوع آزاردهنده در سال 1401 فشار های اقتصادی بود که بر مردم تحمیل شد و از سوی دیگر اغتشاشاتی که در نیمه دوم سال 1401 باعث شد تعداد زیادی از مردم و نیرو های امنیتی بی گناه به شهادت برسند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، محمد وحیدی با اشاره به مطرح شدن برخی موضوعات در حوزه رتبه بندی معلمان طی چند هفته گذشته، اظهار کرد: در این راستا سوالاتی را مطرح کرده و در اختیار کمیسیون آموزش قرار داده بودم، اما به دلیل همزمانی با تصویب قانون بودجه این سوالات مطرح نشد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۴۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی ازشیرین ترین روزهای نمایندگی من در مجلس مربوط به زمانی است که لایحه جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش تأیید و پس از آن به عنوان یکی از قوانین مترقی مطرح شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولویت سال جاری باید تقویت فرهنگ اسلامی و ملی باشد، گفت: تقویت فرهنگ اسلامی و ملی نیازمند حمایت و تقویت زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی است.
سلام نو / کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اولویت ما در سال جدید تکمیل رتبه بندی معلمان است که شروع شد و باید تکمیل شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه قانون به درستی زمان اجرای رتبه بندی معلمان را روشن و شفاف کرده است گفت: هرگونه تقلیل یا تغیر زمان در اجرای رتبه بندی معلمان خلاف قانون مجلس است.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۹    
کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری استان اصفهان ردیف نام و نام خانوادگی شماره پروانه شماره همراه سمت 1 میترا گودرزی 565 09133183513 رئیس 2 مولود نه روزیان 3348 09131862606 عضو 3 محسن قجاوند 2465 09131767479 عضو 4 امید عارف کیا 1843 09131032429 عضو ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای تحقق مطالبات فرهنگیان، تمام ظرفیت خود را به کار خواهد گرفت.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه فرارسیدن فصل گرما، برنج های انباشته شده دچار آفت می شوند و دیگر قابل استفاده نخواهند بود، تاکید کرد در چنین شرایطی شاهد واردات برنج به کشور هستیم که این بزرگترین خیانت به کشاورزان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، به شاخص های مد نظر مجلس در برنامه هفتم اشاره کرد و گفت: باید ارزش پول ملی را افزایش دهیم، باید وابستگی به دلار را کم کنیم و باید تقویت و توسعه زیرساخت های کشاورزی و صنعتی را جدی بگیریم.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹    
علی جدی، نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شیروان گفت: در این کمیسیون تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال انجام خواهیم داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۷    
وحیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: رویکردها در حوزه تحقق شعار سال 1401 و حمایت از دانش بنیان بسیار مثبت است و در قانون بودجه نیز شاهد کمک های خوبی به این حوزه بودیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رتبه بندی فرهنگیان که در سند تحول هم آمده بود بعد از گذشت 13 سال ورود کرد و این مهم را انجام داد، گفت: مجلس در این موضوع پای کار آمد و قراری برای عدم پرداخت رتبه بندی معلمان نداریم..
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ دکتر احمدی سنگری، نماینده مردم شهرستان رشت و خمام و دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان گفت: با توجه به پیش بینی و تخصیص اعتبار رتبه بندی معلمان، این تاخیر نشان از بی مدیریتی و بی تدبیری مسئولان ذی ربط است. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این احتمال نیز وجود دارد که فردی نفوذی در وزارتخانه یا سازمان برنامه و بودجه وجود داشته باشد که بخواهد به صورت عمدی در جامعه معلمان نارضایتی ایجاد کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک با رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر آموزش و پرورش برای پیگیری حقوق معلمان خبرداد و گفت همچنین با تاکید دکتر قالیباف در اولین جلسه مجلس مساله تاخیر در پرداخت ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: در حالی اسفند ماه به پایان رسیده و تعطیلات نوروز آغاز شده اما معلمان هنوز حقوق خود را دریافت نکردند و لازم است رئیس جمهور با عواملی که در این مسله سوتدبیر داشتند برخورد کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رفتار و عملکرد سازمان برنامه بودجه خلاف قانون و اخلاق است و نتیجه آن به نفع نظام جمهوری اسلامی نیست، امروز 29 اسفند است اما هنوز معلمان دریافتی نداشتند و با وجود وعده های مختلف در خصوص پرداخت معوقات این کار را انجام نداده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تایید پرداخت نشدن حقوق ماه آخر بیش از یک میلیون معلم و فرهنگی همراه با مابه التفاوت رتبه بندی تا صبح امروز 29 اسفند، گفت: با وجود دستورات صریح رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور؛ سازمان برنامه و بودجه از تأمین کسری رتبه بندی خودداری کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، ضمن انتقاد از نحوه رتبه بندی معلمان و عدم پرداخت حقوق این قشر در آستانه سال جدید از وزیر آموزش و پرورش خواست تا در این مورد پاسخگو باشد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۱    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هنوز برای رسیدت به نظام آموزش مهارت محور فاصله وجود دارد، گفت با توجه به اینکه تکلیف قانون است که بخشی از آموزش ها مهارت محور باشد، در جلسات کمیسیون تاکید شد که این آموزش ها در سال 1402 تقویت شود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: باید منتظر باشیم که نمایندگان، چند نفر از وزرای دولت را برکنار و در نهایت، دولت را ترمیم کنند. این ترمیم در این مجلس باید اتفاق بیفتد و نباید برای مجلس بعدی بماند، چون اگر قرار باشد دولت ضعیف شکل بگیرد، اصلاً به نفع جریان انقلابی نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه اجرای قانون رتبه بندی معلمان، تصریح کرد: نحوه اجرای این قانون با آن چیزی که در مجلس و کمیسیون آموزش به تصویب رسید، تفاوت دارد و حتما وزیر آموزش و افرادی که در رتبه بندی معلمان نقش دارند، باید پاسخگوی این وضعیت باشند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
شفقنا- محمود حسین القیسی ، معاون اول رئیس کمیسیون آموزش و پرورش پارلمان عراق از تعطیلی ادارات دولتی در روز سه شنبه آتی به مناسبت عید نوروز خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: همه معلمان غیررسمی سال آینده تعیین تکلیف می شوند و به میزان سابقه هرمعلم، امتیاز ویژه ای برای استخدام در نظر گرفته خواهد شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه جمع بندی گزارش تیم اعزامی مجلس به قم، با حضور امیرآبادی فراهانی و ذوالنوری نماینده مردم قم و وزرای بهداشت و آموزش و پرورش و نماینده وزارت اطلاعات به میزبانی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۴۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان و تولید داخل منجر به رفع بیکاری و اشتغال آفرینی در کشور می شود.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که امروز جامعه متدین این سوال را مطرح می کند که چه زمانی قرار است اقدام عملیاتی درباره بی حجاب ها انجام گیرد؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که امروز جامعه متدین این سوال را مطرح می کند که چه زمانی قرار است اقدام عملیاتی درباره حجاب انجام گیرد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم غرب هرمزگان از پیگیری اعتراض معلمان هرمزگانی به رتبه بندی از طریق وزیر آموزش و پرورش و رییس کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از باقی ماندن 12 همت از بودجه رتبه بندی خبر داده است ولی معلوم نیست بودجه باقی مانده، کفاف رسیدگی به اعتراض معلمان را می دهد یا خیر.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یکی از سازوکارهای جلوگیری از فساد را راه اندازی سامانه های نظارتی عنوان و اظهار کرد: در همین راستا در سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری گامی برای مقابله با فساد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: کنکور تیرماه 1402 براساس همان رویه اعلامی قبلی یعنی با تأثیر قطعی معدل و بدون دروس عمومی برگزار خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 21 اسفند ماه 1401 برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که باید سیاست فعال تری در خصوص دخالت های دولت آذربایجان داشته باشیم و پاسخ این کشور را بدهیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه هایی جداگانه به اعضای این کمیسیون، خواستار حضور اعضای کمیسیون آموزش در هیأت های ممیزه و بررسی روند رتبه بندی معلمان شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
حجاب جزو فرهنگ ایرانی هاست و یک مساله انکارناپذیر است؛ ولی اینکه بخواهیم به زور حجاب را به کسی تحمیل کنیم، به شخصه فکر می کنم این کار یک کار ناشایست است، به ویژه اینکه اگر چنین اتفاقی در مدارس رخ دهد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه همشهری استفاده فرار مغزها برای مهاجرت نخبگان را نادرست دانسته و اذعان کرده در علوم مختلف از آمریکا و اروپا عقب تر هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی : هر جا بحث حمایت از شرکت های دانش بنیان است مجلس یازدهم و کمیسیون آموزش تردیدی در جهت حمایت انجام نمی دهند از جمله اعطای تسهیلات و آسان کردن وثیقه گذاشتن .
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۰    
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، هفته پیش رو بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور را در دستور کار خود دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، هفته پیش رو بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور را در دستور کار خود دارند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره تحقق شعار تولید؛ اشتغال و دانش بنیان گفت: سال جاری 6 هزار میلیارد تومان به دانش بنیان ها اختصاص داده شد و سال آینده نیز حداقل 6 هزار میلیارد تومان اختصاص داده می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش نافرجام در به تعطیلی کشاندن مدارس و بهره برداری از شرایط، جزئیاتی از پشت پرده ماجرای مسمومیت ها دختران دانش آموز در کشور مطرح کرد.