پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۲:۵۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست فوق العاده»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی در نشست فوق العاده ای درباره تجاوز صهیونیست ها علیه مسجدالاقصی بر حق حاکمیت فلسطین بر قدس اشغالی تاکید کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی اعلام کرد که به منظور بررسی اقدامات صهیونیست ها در تعرض مکرر به مسجدالاقصی نشستی فوق العاده را برگزار خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی نشست فوق العاده ای در جده برای بررسی جنایت صهیونیست ها علیه مسجدالاقصی برگزار می کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی فردا چهارشنبه نشست فوق العاده ای را در جده برای بررسی تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالأقصی برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرخانه سازمان همکاری اسلامی امروز در جده یک نشست فوق العاده برای بررسی تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی فردا چهارشنبه نشست فوق العاده ای را در جده برای بررسی تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالأقصی برگزار می کند.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۰    
نشست فوق العاده هیئت دولت، در روز شنبه، 30 اردیبهشت ماه، با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از نرخ فعلی خرید تضمینی گندم، گفت: شورای قیمت گذاری محصولات اساسی باید نشست فوق العاده خود را درخصوص اصلاح نرخ خرید تضمینی گندم تشکیل دهد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۰    
بالاخره تلاش ها و تحرکات ریاض برای بازگرداندن سوریه به اتحادیه عرب نتیجه داد و پس از نشست فوق العاده ماه مه با حضور وزرای خارجه این اتحادیه (عرب) برای رفع تعلیق عضویت دمشق، بشار اسد وارد عربستان سعودی شد ...
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 40 مورد آتش سوزی در این شهرستان رخ داده که برای این مدت کوتاه این میزان آتش سوزی زیاد است. روانبخش دیهیمی خوب در جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران این شهرستان با اشاره به اینکه امکانات گچساران در خصوص مهار آتش کم نیست ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۱    
نشست فوق العاده اتحادیه عرب با موضوع تجاوزات اسرائیل به مردم فلسطین و تجاوزات اخیر اسرائیل به کل اراضی اشغالی امروز (چهارشنبه) برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شورای اتحادیه عرب نشست فوق العاده ای را در سطح نمایندگان دائم خود درباره حمله اخیر رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین و یورش های اخیر آن در تمامی نقاط اراضی اشغالی برگزار می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در نشست با سرپرست وزارت جهاد کشاورزی مقرر شد جلسه فوق العاده شورای قیمت گذاری با حضور تمامی اعضا تشکیل و قیمت گندم افزایش پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سوریه به نشست فوق العاده وزیران خارجه کشورهای عربی عضو اتحادیه عرب و اعلام بازگشت رسمی دمشق به این نهاد واکنش نشان داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نشست فوق العاده وزرای خارجه عضو اتحادیه عرب با هدف رفع تعلیق عضویت سوریه در این سازمان روز یکشنبه در قاهره پایتخت مصر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه مصر در نشست فوق العاده وزرای خارجه اتحادیه عرب گفت : بحران سوریه بی فایده بودن راه حل نظامی را ثابت کرد
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب، در یک جلسه مشورتی که پشت در های بسته برگزار شد، بر بازگشت مشروط سوریه به اتحادیه عرب پس از غیبتی که حدود 12 سال به طول انجامید، توافق کردند. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از المیادین، سخنگوی رسمی اتحادیه عرب امروز یکشنبه در آستانه نشست فوق العاده وزرای خارجه این اتحادیه در قاهره گفت: پیش بینی می شود امروز وزاری خارجه اتحادیه عرب با بازگشت سوریه به این اتحادیه، موافقت کنند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی اتحادیه عرب اظهار کرد: وزرای امور خارجه کشورهای عربی، امروز(یکشنبه) در خصوص بازگشت سوریه به این اتحادیه در نشست فوق العاده خود در مصر تصمیم خواهند گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی منابع اعلام کردند که نشست فوق العاده اتحادیه عرب در سطح نمایندگان دائمی شاهد حمایت گسترده از بازگشت سوریه به این اتحادیه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
یک رسانه سعودی پیش نویس قطعنامه بازگشت سوریه به اتحادیه عرب را منتشر کرده و خبر داد، قرار است این متن در نشست فوق العاده وزرای خارجه عرب که فردا یکشنبه در قاهره برگزار می شود، بررسی و به رای گذاشته شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دبیر کل اتحادیه عرب روز شنبه گفت که تصمیم برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب در نشست فوق العاده وزیران خارجه این اتحادیه اتخاذ خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه عرب اعلام کرد که وزیران خارجه کشورهای عربی در جریان نشست فوق العاده خود در روز یکشنبه در قاهره درباره بازگشت سوریه به این اتحادیه تصمیم گیری خواهند کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- درگیری های نظامی میان نیروهای ارتش سودان با رهبری عبدالفتاح البرهان و نیروهای واکنش سریع با رهبری محمد حمدان دقلو معروف به حمیدتی ادامه دارد. سخنگوی رسمی نیروهای واکنش سریع از تمدید آتش بس برای 72 ساعت دیگر در پاسخ گویی به میانجی گری آمریکا و عربستان برای گشودن گذرگاه های انسانی خبر داد. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۶    
بیانیه مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه، ادعای جدید وزیر جنگ اسرائیل درباره مواد هسته ای ایران، نشست فوق العاده وزرای خارجه عرب درباره سوریه و سودان، پرواز جنگنده ها بر فراز خارطوم و تشدید درگیری ها و واکنش چین به تصمیم ناتو برای افتتاح دفتر در ژاپن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه عرب یکشنبه آینده نشست فوق العاده ای در سطح وزرای خارجه کشورهای عضو این اتحادیه درباره سوریه و سودان برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه گزارش داد: اتحادیه عرب روز یکشنبه دو نشست فوق العاده در سطح وزرای خارجه درباره سوریه و سودان برگزار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست فوق العاده جده که به دعوت عربستان سعودی و در مقر سازمان همکاری اسلامی برگزار شد، در بیانیه پایانی خود نسبت به هرگونه مداخله خارجی در بحران سودان هشدار داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۱    
سومین نشست فوق العاده شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به ریاست مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۶    
در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی برای بررسی تحولات اخیر سودان، مقرر شد، هیئتی بلندپایه به نمایندگی از این سازمان راهی خارطوم شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی به منظور بررسی تحولات اوضاع سودان نشست فوق العاده ای را در مقر این سازمان واقع در جده برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از نشست فوق العاده امنیتی به ریاست نتانیاهو نخست وزیر به همراه وزیر جنگ و ریاست ستاد ارتش این رژیم خبر دادند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی به درخواست عربستان و به منظور بررسی آخرین تحولات در سودان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۷    
درگیری های مسلحانه در سودان، سازمان همکاری اسلامی را به برگزاری نشست فوق العاده به منظور بررسی ایجاد راه حلی برای بحران این کشور واداشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و اولتیماتومی که امروز به فدراسیون فوتبال داده شد، نشست فوق العاده ای با حضور محمود خسروی وفا، مناف هاشمی،نصرالله سجادی، مهدی تاج، محمد نبی، امیر قلعه نویی و حبیب کاشانی برگزار شد و در نهایت حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم ملی امید انتخاب شد. ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علیرضا رحیمی روز سه شنبه در حاشیه نشست فوق العاده کارگروه قطار شهری کرج که با حضور اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران و مشاوران این پروژه برگزار شد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه عرب امروز یکشنبه نشست فوق العاده برای بررسی اوضاع سودان برگزار کرده است و شرکت کنندگان پس از پایان این نشست بیانیه ای در راستای لزوم پایان توقف درگیری های سودان صادر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در نشست فوق العاده مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال، حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید انتخاب و قرار شد درباره سایر ارکان تیم در هفته جاری تصمیم گیری شود.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از جلسه ستاد عالی بازیهای آسیایی نشست فوق العاده ای با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال در خصوص تیم ملی امید در محل کمیته برگزار شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس و عضو شورای شهر به عنوان مدیر تیم فوتبال امید انتخاب شد. به گزارش طرفداری، پس از برگزاری نشست فوق العاده بین مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک، حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم فوتبال امید ایران انتخاب شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
پس از برگزاری نشست فوق العاده بین مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک، حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم فوتبال امید ایران انتخاب شد. این در حالی است که هنوز سرمربی تیم فوتبال انتخاب نشده و براساس وعده مهدی تاج، قرار است در روزهای آینده گزینه نهایی هدایت این تیم انتخاب و معرفی شود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام: ❑ تمامی دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران در حال آماده باش کامل باشند/ به دلیل هشدارهای صادر شده و ضرورت حضور نیروهای ستاد مدیریت بحران در مناطق، همه مرخصی و ماموریت ها تا اطلاع ثانوی لغو شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران در نشست فوق العاده شورای دانشگاه تربیت مدرس، بر نقش موثر دانشگاهیان و نخبگان و لزوم مشارکت آنان در تصمیم سازی های شهرداری تهران تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۱    
ابراهیم بوغالی، رئیس مجلس الجزایر برگزاری نشست فوق العاده درباره اوضاع در فلسطین را خواستار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد برگزاری نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی و اتخاذ موضع واحد بر ضد اسرائیل می تواند سبب تشدید تزلزل و نهایتا سقوط صهیونیست ها شود.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی ضمن حمایت از مقاومت فلسطین و هشدار به رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که مسجدالاقصی تنها محل عبادت مسلمانان است. حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، در نشست فوق العاده کمیته اجرایی این سازمان ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست فوق العاده کمیته اجرایی سازمان همکاری اسلامی درباره مسجد الاقصی عصر امروز شنبه به میزبانی عربستان سعودی برگزار شد .
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته اجرایی سازمان همکاری اسلامی ، امروز نشست فوق العاده ای را در مقر دبیرخانه این سازمان در جده برای بررسی حملات جاری رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی و غزه برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۶    
اتحادیه کشورهای عربی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) نشست فوق العاده ای را به منظور بررسی یورش صهیونیست ها به مسجدالاقصی برگزار می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه عرب امروز چهارشنبه در نشستی فوق العاده حملات اخیر نظامیان صهیونیست علیه نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی را مورد بررسی قرار می دهد.