چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۳:۳۴Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قضاییه»

ایسکانیوز   ۳۱ دقیقه پیش    
ذبیح الله خدائیان، معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است. او از تاریخ اردیبهشت سال 1398 با حکم سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به این سمت منصوب شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با اشاره به لزوم تدوین اطلس جرایم گفت: در پنج سال گذشته اولین جرم کشور سرقت مستوجب تعزیر بوده و همچنان هم به عنوان جرم اول کشور است.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در نشست امروز کمیسیون، گفت: مقرر شد چنین جلساتی تداوم داشته باشد تا با همکاری، تعامل و همفکری مناسب بتوان برای رفع خلأهای قانونی و تصویب قوانین موثر به منظور پیشگیری از وقوع جرم در جامعه گام برداشت.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: تاکید رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان، بر متمرکز شدن تلاش ها برای راه اندازی این مجموعه است.
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: معاون جرم پیش گیری از جرم قوه قضاییه عنوان کرد که شاهد گسترش قابل توجه بزه های اجتماعی بزه در سطح جامعه هستیم که این مسئله نتیجه افزایش بیکاری و اختلاف طبقاتی در کشور است.
همشهری   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ذبیح الله خدائیان،سخنگوی قوه قضائیه گفت: حسین فریدون در اجرای حکم قطعی که صادر شده در زندان به سر می برد.
598   ۱۰ ساعت پیش    
دادستان کل کشور، گفت: تخریب ساختمان مربوط به قوه قضاییه در بستر رود چالوس نمادی است در راستای مبارزه با هرگونه تعدی به اموال و اراضی ملی و بیت المال که البته این کار استمرار خواهد داشت و همه باید بدانند قوه قضاییه در برخورد با مجرمان و متخلفان اراده جدی داشته و این عزم را از خود شروع کرده است.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- علی بهادری جهرمی درپاسخ به سؤال میزان، درباره اقدام دستگاه قضا برای پایان دادن به رویه نادرست تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و تغییر کاربری اراضی زراعی و همچنین نحوه همکاری دولت اظهار کرد ...
رسا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خداییان در خصوص اقدامات اخیر قوه قضاییه در بحث مبارزه با زمین خواری گفت: قوه قضاییه در صیانت از حقوق عامه جدی است و از مدت ها قبل به این موضوع ورود کرده است.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله خدائیان، سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده کرسنت با کیفرخواست به دادگاه ارجاع شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در توئیتی به تخریب بناهای غیرمجاز در بستر رودخانه ها از جمله ساختمان مربوط به قوه قضائیه،اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مذاکرات مستقیم با واشنگتن/ حق رای ایران در سازمان ملل/ نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر سیامک پاکباز، وکیل دادگستری، پژوهشگر و دکترای حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد چیستی ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان - نشست خبری ذبیح الله خداییان، سخنگوی دستگاه قضا با خبرنگاران امروز 5 بهمن ماه برگزار شد. اهم اظهارات سخنگوی قوه قضاییه به شرح زیر است: دستگاه های متولی خودروسازی به وظایف خود عمل کنند 1400/11/05 - 13:39 ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی قوه قضاییه درباره املاک مسعودیه گفت : پرونده ها املاک مسعودیه متعدد هستند که برخی منتهی به صدور حکم و خلع ید شدند و برخی در جریان رسیدگی قرار دارد و تعداد پرونده ها به دلیل خواهان ها و خواندگان بسیاراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۳    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: فعالیت کارشناسان باید ساماندهی شود و قضات به آن توجه جدی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مورد لایحه بودجه 1401 گفت: ساماندهی یارانه ها برای دسترسی اقشار واجد شرایط اگر به درستی انجام نشود فقط حیف میل شدن منابع بیت المال را به دنبال خواهد داشت در حالی که اگر همین منابع مستقیم و هدفمند به دست مردم برسد، معیشت مردم متحول و سختی ها برطرف می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه توضیحاتی درباره رسیدگی مجلس به پرونده فساد در فوتبال ارائه داد. به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده فساد فوتبال که در کمیسیون اصل 90 مطرح است گفت: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عمرانی معاون دادستان کل کشور با حضور در مرکز ارتباطات مردمی با تعدادی از مراجعه کنندگان که مشکلات تولیدی و اقتصادی داشتند دیدار و دستورات لازم را جهت تسریع در رسیدگی صادر کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۹    
تهران- ایران پرس: سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد کاهش عناوین مجرمانه و جمعیت کیفری زندان ها در دستور کار قوه قضاییه قرار دارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۰    
خداییان، سخنگوی قوه قضاییه گفت: ارجاع پرونده فساد در فوتبال به قوه قضاییه به صورت کلی بود و نقش افراد و دخالت آنها در این پرونده مشخص نشده بود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه صبح امروز در نهمین نشست خبری خود با اشاره به اقدامات انجام شده در رابطه با اصلاح وضعیت زندانیان، تصریح کرد: به جهت محدودیت هایی که زندان برای زندانیان فراهم می کند ممکن است به مسئولان دسترسی نداشته باشند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه در رابطه با شناسایی و باز پس گیری اموال و دارایی های نامشروع مسئولان گفت: در سال 99 قوه قضاییه نسبت به تهیه دستورالعملی مرتبط با قانون اقداماتی انجام داد و قرار شد قوه قضاییه سامانه ای را طراحی کند تا افراد مختلف بتوانند گزارشات خود را به سامانه اعلام کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۵    
خداییان سخنگوی قوه قضاییه گفت: ارجاع پرونده فساد در فوتبال به قوه قضاییه به صورت کلی بود و نقش افراد و دخالت آنها در این پرونده مشخص نشده بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه در نشست رسانه ای این هفته خود، اقدامات انجام شده در زمینه وضعیت زندانیان را تشریح کرد و به سوال خبرنگاران در زمینه های مختلف پاسخ گفت. ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه گفت: هر دو نفر محکومیت قطعی دارند و در زندان به سر می برند. این افراد همانند سایر زندانی ها مشمول مرخصی هستند.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نهمین نشست خبری خود از صادر شدن احکام پرونده ساختمان پلاسکو خبر داد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
خداییان، سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده پلاسکو گفت: تحقیقات این پرونده کامل، به دادگاه ارجاع و رای بدوی در این ارتباط صادر شد. در این پرونده 36 شخص حقیقی و حقوقی تحت تعقیب قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه جام جم در گزارشی نوشت: این که قوه قضاییه از خودش شروع کرد، این که پرونده ای متعلق به خودش را روی میز گذاشت و علیه آن حکم داد و این که مقابله با تخلفات و ساخت و سازها در حریم رودخانه ها را که نوعی توهین به ثروتی ملی است از خویش آغاز کرد، اتفاق خوب این هفته است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: ذبیح الله خداییان روز سه شنبه در نهمین نشست خبری در دوره تحول و تعالی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده ساختمان پلاسکو گفت: این پرونده یکی از پرونده هایی بود که کار زیادی را می طلبید تا نقش دستگاه های مختلف مشخص شود ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری گفت: دستور داده شد که قضات براحتی اجازه ورود به منازل افراد و متهمان را جز در موارد خاص صادر نکنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یحیی جعفری، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به همراه معاون امور کیفری و مدیر دفتر کل محاکم از مجتمع قضایی شهید مطهری بازدید و با قضات مجتمع نشست تخصصی برگزار کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۵    
صفیه رضایی- خبرنگار اقدام اخیر قوه قضاییه برای تخریب ملکی 50ساله واقع در بستر رودخانه چالوس که مربوط به این ارگان بود، مورد تحسین قرار گرفت؛ ضرب الاجلی که می تواند برای دیگر ساخت وسازهای غیرمجاز نوعی هشدار تلقی شود ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مجلس انقلابی طرحی را روزگذشته به تصویب رساند که حتی درباره رای گیری برای آن مشکلاتی در اخذ رای نمایندگان ایجاد شده است؛
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضایی گفت: تغییر کاربری هایی که بعد از 3 سال از از سوی دستگاه های مسوول اعلام جرم میشود و قابل پیگیری هم نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۵    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضایی گفت: فقط در یک منطقه، 1000 جرم تغییر کاربری بعد از آنکه موضوع مشمول مروز زمان شده، اعلام شده است. تغییر کاربری در برخی مناطق نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تفاهم نامه همکاری چهارجانبه بین دادگستری، کمیته امداد، بهزیستی و کانون وکلای قوه قضاییه هرمزگان در جهت کاهش فقر و توانمندسازی نیازمندان استان منعقد شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. رئیس دستگاه قضا در جلسه شورای عالی قوه قضائیه خواستار رسیدگی بانک مرکزی به موضوع رمزارزها و تشریح وظایف سازمان های مختلف در این خصوص شد. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در نشست خبری ضمن تشریح آخرین وضعیت مذاکرات وین، گفت: آنچه که امروز در وین شاهد آن هستیم، پیشرفت در مسیر درست است ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنابر اعلام روابط عمومی معاونت حقوقی و امورمجلس قوه قضائیه، آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارآموزی وکالت روز جمعه 20 اسفندماه 1400 برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس حوضه آبریز رودخانه کرخه و مرزی غرب با اشاره به آزادسازی 28 هزار هکتار اراضی تصرف شده بستر رودخانه ها در کشور گفت: بخش مهمی از تعرض به حریم رودخانه ها مربوط به دستگاه های دولتی است که با ورود قوه قضاییه برخورد با این تخلفات سرعت می گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۳    
رییس دستگاه قضا، محسنی اژه ای، امروز در نشست شورای عالی قوه قضاییه، خواستار رسیدگی به حوزه رمزارزها و همچنین تشریح وظایف دستگاه های مختلف در این رابطه شد.
دادستان کل کشور گفت: تخریب ساختمان مربوط به قوه قضاییه در بستر رود چالوس نمادی در راستای مبارزه با هرگونه تعدی به اموال و اراضی ملی و بیت المال است.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
محسنی اژه ای، رییس دستگاه قضا در جلسه شورای عالی قوه قضاییه گفت: بانک مرکزی هر چه زودتر در قبال مسئله رمزارزها و همچنین تشریح وظایف دستگاه های مختلف در این رابطه شفاف سازی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه ضمن ابراز نگرانی از آینده رمزارزها اظهار کرد: اگر به قضیه رمزارزها به درستی توجه نشود، احیانا در آینده نه چندان دور مشکلاتی ایجاد شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۲۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: عدالت شخص قاضی در صدور حکم کافی نیست بلکه باید در تمامی مراحل رسیدگی قضایی نظارت ویژه اعمال شود تا تخطی از عدالت صورت نگیرد. به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، امروز در جلسه شورای عالی قوه قضائیه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: 77 درصد شرکت زندانیان در جلسات تحقیق و رسیدگی به صورت الکترونیکی انجام می شود.