جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۳:۰۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلیت هواپیما»

کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶    
استاندار کرمان در جلسه بررسی مسائل صنعت فرش که در قالب شورای گفت وگو دولت و بخش خصوصی برگزار شد، به نبود رافع، رئیس مرکز ملی فرش ایران در جلسه انتقاد کرد. او گفت: علی رغم اینکه بلیت هواپیما به سختی بلیت هواپیما تهیه شده؛ اما ایشان نیامدند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بازرس انجمن شرکت های هواپیمایی اظهار داشت: در سال گذشته قرار بر این بود که وزارت راه و شهرسازی بابت هر مسافر و جابه جایی هر زائر و هر صندلی یک میلیون تومان به ایرلاین ها پرداخت کند اما تا به امروز به این تعهد عمل نکرده و برای امسال هم وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده که برای هر صندلی خالی( مسیرهای ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۴    
بازرس انجمن شرکت های هواپیمایی از پیگیری اجرای قانون آزادسازی قیمت بلیت هواپیما خبر داد و گفت: در محاکم دنبال این موضوع هستیم و در ستاد تنظیم بازار این مسئله مطرح شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بازرس انجمن شرکت های هواپیمایی از پیگیری برای آزادسازی قیمت بلیت هواپیما خبر داد وگفت: آمار شهر فرودگاهی امام درباره تاخیر پروازهای اربعین را تایید نمی کنم.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری به آمار مقایسه ای جابه جایی زائران، تعداد پروازها، قیمت بلیت و نحوه تهیه بلیت هواپیما در بازه زمانی اربعین، ظرف امسال و سال گذشته پرداخت و رشد 61 درصدی جابه جایی زائران و رشد 55 درصدی تعداد پروازها را نسبت به سال گذشته اعلام کرد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه فروش بلیت چارتری ممنوع است، گفت: تمامی نرخ های بلیت هواپیما در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قرار داده شده و هیچ شرکت هواپیمایی حق ندارند بالاتر از این نرخ به مسافران بلیت را بفروشد.
عروج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در سایه ناتوانی دولت بر نظارت و بازرسی از شرکت های هواپیمایی شاهد انواع تخلفات و اقدامات فراقانونی از سوی این شرکت ها هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد: حدود 70 نفر از ساکنان جزیره در شش روز گذشته با کمک سامانه پیامکی، بلیت بازگشت به کیش را تهیه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرده است که تا پایان سال 60 فروند هواپیما وارد چرخه سرویس دهی می شوند که مشخص نیست با ورود این هواپیما ها عرضه و تقاضای بلیت به تعادل برسند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی: با افزایش تقاضا و تکمیل ظرفیت ها دیگر بلیت هواپیمایی در سامانه های ما موجود نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- نام ارسلان مطهری و سیدحسین حسینی در فهرست نهایی تیم امید ایران قرار گرفت و برای آنها بلیت هواپیما صادر شد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۱    
پروانه فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوایی آسمان پرستاره پرشیا تعلیق شد. با توجه به نظارت های میدانی بعمل آمده از طریق کنترل سایت فروش، نمایش و عرضه بلیت عتبات در بازه اربعین حسینی پروانه فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوایی آسمان پرستاره پرشیا از تاریخ 1402/6 ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت: این که در طول 20 ماه گذشته 60 هواپیمای مسافربری جدید وارد کشور شده و تا پایان سال به 250 فروند هواپیما خواهد رسید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد کیش سامانه پیامکی امکان خرید بلیت هواپیما به مقصد کیش را برای بازگشت ساکنان دارای کارت کیشوندی راه اندازی کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران معتقد است؛ در شرایط کنونی که کشور با کمبود هواپیما روبه روست، چارتری باعث کمیاب شدن بلیت هواپیما، چند نرخی شدن قیمت ها و در نهایت افزایش نابه سامانی ها می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پیدا کردن و خریدن بلیط هواپیما برای تاریخ های نزدیک بسیار سخت یا ناممکن شده است. در واقع اگر کسی در مسافت دور برایش کار فوری پیش بیاید باید ساعت ها سایت های فروش بلیط را بگردد. در این ویدیو به پشت پرده نایاب شدن بلیت هواپیما توضح داده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
پس از گزارش خبرگزاری فارس درباره بازارسیاه بلیت هواپیما برای سفر اربعین، رییس کل دادگستری خراسان رضوی دستور اعمال نظارت در خصوص قیمت بلیت به مقصد کشور عراق را صادر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: این شرکت ها در استان اصفهان بلیت اربعین را 2 میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب به زائران اربعین حسینی ارائه کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره اقدامات دستگاه قضائی در حوزه برخورد با گرانفروشی بلیت هواپیما در آستانه اربعین گفت: در این رابطه در دادستانی تهران 4 پرونده قضائی مشتمل بر 85 سایت که مرتکب تخلف شده اند، تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی خراسان رضوی با اشاره به لزوم اجرای قانون آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما گفت: قیمت گذاری دستوری اکنون چالش اصلی شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره گران فروشی بلیت های اتوبوس و هواپیما گفت: چهار پرونده در رابطه با 85 سایت و آژانس هواپیمایی در دادستانی تهران تشکیل شده و 57 سایت غیرمجاز شناسایی شده است؛ برخی از این سایت ها حسب مورد مسدود شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که ظرفیت تمامی پروازهای مسیر مشهد به بغداد و نجف از چند روز گذشته تکمیل شده است اما برخی دفاتر مسافرتی و دلالان فضای مجازی، بلیت های سفر هوایی به اربعین حسینی را به چندین برابر قیمت مصوب می فروشند!
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شورا ها و امورداخلی کشور گفت: سال گذشته نزدیک به 360 هزار نفر با هواپیما به عتبات عالیات سفر کردند که می توان گفت مبلغی بالغ بر 20 هزار میلیارد تومان به جیب دلالان و واسطه های فروش چارتری بلیت هواپیما رفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۴:۲۰    
اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات گفت: یک شخص را پیدا کردیم که با یک تلفن و شماره ملی توانسته است از یک شرکت هواپیمایی بالای 500 بلیت خریداری کند./صداوسیما
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در حال حاضر تمرکز گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی بر نظارت بر شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها است. در یکی از مصادیق این گشت ها کشف شده و تشکیل پرونده شده است ، روزی 100 بلیت در قالب شرکت دلالی به فروش می رسید که با ورود سازمان تعزیرات از آن جلوگیری شد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: امکان تغییر نام در بلیت هایی که توسط مردم از وب سایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خریداری می شود، وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن هشدار چهت پیشگیری از فریب سوداگران و کلاهبرداران در خصوص تهیه بلیت هواپیما به ویژه در ایام اربعین گفت: تغییر نام در هیچ بلیتی امکان پذیر نیست و تغییر نام به منزله استرداد است و بلیت باطل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دو نهاد سازمان هواپیمایی کشوری و ستاد اربعین به عنوان نهادهای مرتبط با حوزه کاری مراسم اربعین باید کنترل و نظارت دقیقی بر قیمت بلیت های اتوبوس ها و هواپیماها در ایام منتهی به اربعین داشته باشند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پس از نایاب شدن بلیت هواپیما در چند هفته اخیر، در روزهای گذشته پیدا کردن بلیت اتوبوس و قطار بین شهری هم به امری محال تبدیل شده است. در این بین رانندگان تاکسی هم دیگر حاضر نیستند که با هزینه ای کمتر از یک میلیون تومان بین نزدیک ترین شهرها هم مسافر جابه جا کنند.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۷    
بلیت هواپیما به مشهد همیشه یکی از پرطرفدارترین گزینه ها در بین متقاضیان به شمار می رود که در بیشتر مواقع سال اکثر پروازها از نقاط مختلف کشور به این مقصد به سرعت تکمیل می شود. البته نکته حائز اهمیت بعد از رزرو پرواز، پیداکردن محل اقامت مناسب است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برخورد با افزایش خودسرانه قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس به زائران اربعین خبر داده و گفت: اربعین محلی برای منفعت طلبی و سودجویی نیست و با متخلفان برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۴    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از کمبود بلیت هواپیما و اختلال در سایت خرید آنلاین برای رفتن به سفر اربعین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: تصمیمات لازم درباره تعیین قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس برای زوار اربعین اتخاذ شده و به اجرای این تصمیات باید نظارت دقیق شود تا مشکلی برای زائران ایجاد نشود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استقلال از زمانی که جواد نکونام هدایت این تیم را بر عهده گرفته، با داستان هایجک شدن بازیکنان ایرانی و حتی خارجی مد نظر سرمربی جدیدش مواجه شده است و این مشکل همچنان ادامه دارد.
صدور مجوز 4هزار پرواز در ایام اربعین، اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار برای تأمین تجهیزات فرودگاه های مرزی،برقراری 5 پرواز فوق العاده اربعین در مسیر کرمانشاه -نجف از 7 شهریورعرضه پلکانی بلیت هواپیما در ایام اربعین،تاکید وزیر راه و شهرسازی بر مولدسازی ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: تخلف برخی شرکت های هواپیمایی در توزیع گران و ناعادلانه بلیت های اربعین یا فروش از طریق اَپ های بدون زیر ساخت و هم چنین کشاندن مسافران به محیط فرودگاه در حالی که هواپیمایی برای پرواز نجف اختصاص نیافته است، طی چند روز اخیر در چند نوبت توسط مسافران گزارش شده است. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری با هدف جلوگیری از فعالیت سودجویان و سوداگران در ایام اربعین، اسامی 16 شرکت هواپیمایی مورد تأیید را اعلام کرد. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ ایرلاین های مجاز فروش بلیت هواپیما در ایام اربعین که مورد تأیید سازمان هواپیمایی کشوری هستند به شرح زیر اعلام شده است: ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در پنجمین روز از فروش بلیت هواپیما در سایت های رسمی، هیچ بلیتی از مبدأ مشهد به نجف موجود نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی گفت: نیاز حال حاضر کشور 550 فروند هواپیما است اما فقط 180 فروند هواپیما سر خط داریم و به همین دلیل با وجود افزایش مسیرهای پروازی، مسافران اعتراض دارند که بلیت هواپیما سخت پیدا می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۵۵    
مشهد- در حالی که هنوز بیش از یک هفته به برپایی مراسم اربعین باقی مانده است اما بلیت سفر به شهرهای مرزی یافت نمی شود و نرخ بلیت هواپیما نیز به مقصد نجف سه برابر شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
این روزها با توجه به سفرها از ایران به عراق مهم ترین مطالبات اربعینی مردم از متولیان، دسترسی به خرید بلیت هواپیما با نرخ مصوب است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، احمد وحیدی، وزیر کشور، در حاشیه نشست امروز هیأت دولت، با بیان اینکه هیچ کدام از مرز های کشور مشکل ندارند، گفت: مرز تمرچین، چون هوای بهتری از نظر گرما دارد توصیه شده از آنجا بیشتر تردد کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: با وجود کمبود بلیت اتوبوس و قطار برای سفرهای اربعین، اما در بلیت های هواپیما کمبودی نداریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
صدور مجوز چهار هزار پرواز، آمادگی 25 فرودگاه، ایجاد مرکز پایش پروازی، اعلام قیمت مصوب بلیت هواپیما و افزایش ظرفیت پارکینگ فرودگاه امام(ره) از مهم ترین اقدامات وزارت راه برای ایام اربعین است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: پروانه فعالیت 6 شرکت خدمات مسافرت هوایی به دلیل گرانفروشی نرخ بلیت هواپیما در مسیر های داخلی بالاتر از نرخ نامه ابلاغی به مدت یک ماه تعلیق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با وجود وعده های رئیس سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر فروش پلکانی بلیت هواپیما در ایام اربعین، اما همچنان بلیتی در پایگاه های اینترنتی بری سفر اربعین یافت نمی شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۰۵    
در حال حاضر پروازهای مشهد به نجف از 14 تا 17 میلیون تومان به فروش می رسد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، با توجه به شکایات متعدد واصله از مسافرین خطوط هوایی داخلی در خصوص نایابی بلیت سیستمی، ابطال مسیر پروازی و ادعای سایت ها و دفاتر فروش بلیت از اجازه فروش بالاتر از قیمت مصوّب توسط شرکت های هواپیمایی و همچنین اعتراض شرکت های هواپیمایی به عدم ...
تهیه بلیت هواپیما برای ایام اربعین برخلاف وعده های قبلی، همچنان سخت و مبهم است و سایت های ثبت نام زوار و پیش خرید بلیت قطار نیز با اختلال های طولانی و خسته کننده، زائران را کلافه کرده اند. ...