جمعه ۰۴ فروردینساعت ۲۰:۱۴Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام سالک»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: همه باید وحدت خود را حول محور ولایت و ستون خیمه نظام حفظ کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۲    
حجت الاسلام سالک با تاکید بر اینکه جهاد تبیین و ورود به جنگ روایت ها واجب است، گفت: برخی مسئولان از موقعیت خود برای جهاد تبیین استفاده نمی کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: قاطعیت دولت و مسئولین می تواند با حضور مردم در صحنه، سفره فتنه آشوبگران را جمع کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: مسئولان رژیم صهیونیستی که دست به قتل و ترور شهید فخری زاده زده اند که باید محاکمه و مجازارت شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: استکبار، قدرت مقابله رو دررو با جمهوری اسلامی ایران را ندارد، به همین دلیل جنگ های نیابتی و خیابانی را آغاز می کند و در این راستا حوادث شاهچراغ، ایذه و اصفهان عملیات های کور نیابتی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان-ایرنا- مراسم گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله ناصری از طرف دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با حضور فرماندار ویژه این شهرستان، جمعی از مسوولان محلی و مردم خداجوی کاشان با سخنرانی حجت الاسلام سالک نماینده ادوار مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی در مسجد صفاری این شهر برگزار شد ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک با اشاره به ابعاد مختلف شخصیتی استاد فقید حوزه علمیه اصفهان، حضرت آیت الله ناصری، تأکید کرد ایشان برخلاف بسیاری از شخصیت ها که در دفاع از انقلاب کنار گود ایستاده اند، همواره در متن انقلاب حضور داشته و پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه بودند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۰    
حجت الاسلام سالک گفت: باید باند مافیای دلال اقتصادی در کشور دستشان قطع شود و اگر بتوانیم یک اقتصاد سالم در بخش های کشاورزی، صنعتی، معدنی و تجارت دانش بنیان رقم بزنیم، گام بلندی در توسعه دیپلماسی اقتصادی برداشته ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: نتیجه مذاکرات وین مثبت، نیمه مثبت و حتی منفی هم باشد مسئولین و کارگزاران باید بی توجه به نتیجه آن، برای حل معضلات، مشکلات و معیشت مردم تدبیر کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۰    
حجت الاسلام سالک با اشاره به مقوله جهاد تبیین گفت: ظلم است که ناکارآمدی مدیران خود تحریم نظام از گذشته تا کنون به گردن اصل نظام، ولایت و اسلام انداخته شود و باید این موارد برای مردم تبیین شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایکنا نوشت: حجت الاسلام سالک می گوید: کسانی که سخن از فاصله گرفتن انقلاب از اهدافش می زنند به واسطه گرفتاری ها و ضعف ایمانی خودشان است و به تعبیری نگاه خود را به نگاه رهبری نزدیک نمی کنند و بعد هم بیگانگان با سوء استفاده از این شکاف این مسئله را ترویج می کنند که نظام جمهوری اسلامی پس از 43 سال ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک کاشانی با اشاره به رشد و گسترش شرکت های دانش بنیان در کشور، گفت: هم اکنون بسیاری از شرکت های دانش بنیان تجاری سازی شده اند و در عرصه تولید بومی نقش غیر قابل انکاری دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک کاشانی با بیان اینکه باید تمام تحریم ها علیه ایران به طور یکجا لغو شوند، گفت: جمهوری اسلامی ایران خواهان تضمین و راستی آزمایی از طرف مقابل در مذاکرات است که این شروط حتماً باید مورد پذیرش آن ها واقع شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک با تاکید بر اینکه باید در برابر توطئه های استکبار هوشیار باشیم گفت: بصیر بودن کافی نیست، باید همه اهل بصیرت باشیم امروز ما در یک نبرد ترکیبی با دشمن قرار داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک با تاکید بر اینکه کشور باید به سمت اقتصاد اسلامی حرکت کند، گفت: راهکار هایی مثل پرداخت یارانه در قبال حذف ارز ترجیحی به صورت مقطعی مشکلات خانوار ها را حل می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: با اتحادی که میان چین، روسیه، هند، ایران و سایر کشور های منطقه در حال شکل گیری است، هیمنه پوشالی استکبار شکسته می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۹    
حجت الاسلام سالک با اشاره به تخریب ظرفیت فرهنگی جامعه گفت: رسانه و ظرفیت سازمانی و مردمی داخلی علیه حجمه غرب منسجم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۶:۲۸    
حرکت ساختار شکنانه آشوبگران در روز عاشورای 88 باعث شد پس از 8 ماه مردم داغدار ایران خونشان به جوش آید و پس از 3 روز از اتفاقات، حماسه ای پرشور و زیبای 9 دی را رقم بزنند و بساط فتنه گران را جمع کنند، در گفت وگو با حجت الاسلام سالک به بررسی ابعاد فتنه 88 پرداخته ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک با بیان اینکه اروپا به دنبال رفع تحریم هاست، گفت: در این شرایط است که تیم مذاکره کننده ایران باید بایستد و قاطعانه بر رفع کامل همه تحریم ها پافشاری کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۶    
حجت الاسلام سالک گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی شجاعت، بصیرت، استعمار ستیری و دشمن شناسی شهید آیت الله مدرس را الگوی کارهای خود قرار دهند.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک کاشانی با اشاره به اینکه 13 آبان نشان و نماد مقاومت و تبعیت از رهبری است، گفت:13 آبان برگ زرینی بر تاریخ انقلاب اسلامی است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک با تأکید بر اینکه وحدت مسلمانان برای حل مسئله مهم فلسطین نقش آفرین است، گفت: با وجود همه دشمنی های داخلی و خارجی، امروزه ایران منادی وحدت در جهان اسلام است. باید این ندا که همه ساله در هفته وحدت از ایران بلند می شود، به نحو مطلوبی تقویت شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان، امام جمعه اصفهان و نماینده محترم ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران استانی، شهری، علما، فرماندهان انتظامی و نظامی، هنرمندان و اصحاب رسانه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر در دوره پنجم و ششم، شهردار سابق اصفهان، اسقف اعظم ارامنه اصفهان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۳    
حجت الاسلام سالک گفت: جمهوری اسلامی ایران از جوامع استقلال طلب و مبارز دنیا و در مبارزه با استکبار جهانی حمایت می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر استفاده بهینه از نخبگان دلسوز، کارشناسان متخصص و متعبد داخلی گفت: کارشناسان دو تابعیتی از مراکز تصمیم ساز کشور باید حذف شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک ، بااشاره به برگزاری مراسم رقص و پایکوبی در شب شهادت حضرت جوادالائمه(ع) اظهار داشت: شب گذشته شب شهادت حضرت جوادالائمه(ع) بوده و ایران، کشور مذهبی امام زمان، قرآن، عترت قرآن ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۷    
حجت الاسلام سالک گفت: مهدی هاشمی در اصفهان شبی در جمع دوستان خود طرح ترور 30نفر از شخصیت ها را برنامه ریزی می کند؛ و عنوان آن را می گوید اینان مانع رشد اسلام هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی یادواره 17000 شهید ترور و گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72 یار باوفایش با سخنرانی حجت الاسلام سالک در حسینیه ثارالله شهرستان خمینی شهر برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۸    
برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی در خمینی شهر با سخنرانی حجت الاسلام سالک برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۳:۰۵    
مراسم تجلیل از اعضای ستادهای انتخاباتی مجمع نیروهای انقلاب که برای ریاست جمهوری و شوراهای شهر در سطح استان و شهر اصفهان فعالیت کرده بودند عصر امروز با حضور حجت الاسلام سالک رئیس مجمع نیروهای انقلاب در استان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک کاشانی بابیان اینکه مردم با حضور با بصیرت و پرشور خود پای صندوق های رأی، دشمنان را مأیوس و مأیوس تر کردند، گفت: مردم بار دیگر، اعتماد خود را به اصل نظام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۴    
همزمان با دهه کرامت و ولادت باسعادت امام رضا(ع) جلسه بصیرت افزایی با سخنرانی حجت الاسلام احمد سالک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴    
نماینده سه دوره مردم اصفهان در مجلس درمورد ثمرات مشارکت حداکثری گفت: اول، اقتدار ایران در سطح جهان به نمایش گذاشته می شود، دوم ریل گذاری برای ایجاد تحول در آینده و حل بخش اعظمی از مشکلات اقتصادی، سوم فرهنگ دینی مردم رشد می کند و چهارم تلاش دشمن در جهت عدم رای آوری آقای رئیسی خنثی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها در حکمی از سوی منوچهر متکی، رئیس ستاد کشوری انتخابات شورای وحدت، حجت الاسلام سالک رئیس ستاد انتخاباتی شورای وحدت استان اصفهان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- حجت الاسلام سالک طی حکمی از سوی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به عنوان رئیس ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در اصفهان انتخاب شد.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک گفت: مرحوم محمدآقای حجازی بزرگ مردی صاحب مجموعه ویژگی و ارزشهای الهی و انسانی بود که از حیث اخلاق، آرامش و عمل بسیار برجسته بود کمتر حرف می زد و بیشتر کار می کرد و واقعا به مصداق مجاهد فی سبیل الله در تمام عرصه ها خادم اسلام، انقلاب و ولایت بود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد سالک خاطره خود از حماسه مردم فریدونشهر در آزاد کردنش از بند ساواک را بازگو کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک می گوید: پیش بینی بنده این است که آمریکا در مقطعی، بعضی از تحریم ها را بردارد و یک گشایشی ایجاد کند و به تعبیری، دون بپاشد برای اینکه بتواند به اهداف و نیرویی که در انتخابات مدنظر دارد برسد،
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۷    
حجت الاسلام سالک با تأکید بر این که هر اندازه که از فرهنگ دینی فاصله بگیریم گرفتاری های بیشتری خواهیم داشت، نسبت به نگاه سطحی کارشناسان دولت به فرهنگ دینی ابراز تأسف کرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۳    
حجت الاسلام سالک دوری از احکام و اخلاق اسلامی و نزدیکی به سبک زندگی غربی را مانع اصلی فرهنگی فرزندآوری در ایران دانست و با اشاره به طرح جمعیت و تعالی خانواده در مجلس، گفت: مشوق های خوبی در این طرح وجود دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سی و ششمین یادواره شهدای شهر دستگرد برخوار با سخنرانی حجت الاسلام سالک نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در مسجد جامع دستگرد برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۷    
حجت الاسلام سالک گفت: سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، انسانی شجاع، نترس، دشمن شناس و در حد خود دین شناس بودند و مسئله مهم در دین شناسی ایشان اطاعت محض از حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۷    
حوزه/ حجت الاسلام سالک گفت: شرایط فعلی ایجاب می کند که برای آینده کشور از بین حوزه و دانشگاه رجالی را تربیت کنیم که در تداوم انقلاب اسلامی با روحیه انقلابی، با ایمان و علم و با آگاهی و بصیرت در این مسیر فعال باشند و این رسالت حوزه و دانشگاه است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۳    
حجت الاسلام سالک که سال ها در حوزه علمیه قم در کنار آیت الله یزدی حضور داشته است، در مورد ایشان تصریح کرد: نگاه آیت الله یزدی یک نگاه انقلابی و مبارزاتی بود و این مرد خود مبارز بود و مبارز پرور و زمانی هم که در مجلس خبرگان و قوه قضائیه حضور داشتند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۷    
حوزه/ حجت الاسلام سالک نجات هر شیعه امیرمؤمنان(ع) و مسلمانی را از بیماری کرونا، حفظ و افزودن یاری به اردوگاه حضرت مهدی(عج) دانست و گفت: آثار وضعی عملکرد طلاب جهادی در روحیه بیمار، می تواند بسیار موثر باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۳    
اصفهان - در جنگ با انسجامی از شرق و غرب درگیر هستیم که می خواهند مکتب ما را از میان بردارند ، این بخشی از سخنرانی حجت السلام سالک پیش از اعزام رزمندگان پادگان 15 خرداد به جبهه های جنگ است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۰    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سالک گفت: برنامه دشمن عبارت است از تضعیف روحیه پیروان پیامبر در سراسر عالم و ما شاهدیم که امریکا و پیروانش در غرب آسیا و خلیج فارس این مسئله را یک سیاست می دانند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۰    
حجت الاسلام سالک گفت: رهبر انقلاب که همواره پیشرو عرصه اقتصاد بوده اند باید طلبکار عرصه اقتصاد باشند، موسوی خوئینی ها فرار رو به جلو کرده، آقایان این سالها خواب بودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۵    
حجت الاسلام سالک با بیان اینکه رژیم صهیونیستی تحت فشار سختی قرار دارد، گفت: این رژیم هرگونه حرکتی که بخواهد انجام دهد نفس اش توسط نیروهای مقاومت گرفته می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام سالک با اشاره به خدمات مساجد در طول سه ماه گذشته برای مقابله با ویروس کرونا و آسیب های ناشی از آن گفت: ما باید قدردان خدمات مساجد در طول این ایام باشیم.