سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۵۳Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۳    
غلام ویسی گفت: کتاب سیمای شهدای ورزشکار کردستان که به همت اداره کل ورزش و جوانان و سپاه بیت المقدس کردستان تدوین شده است، رونمایی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست هم اندیشی با حضور معاون پژوهشی سپاه بیت المقدس در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار گردید
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه در اوج قدرت هستیم، گفت: بدخواهان همواره قصد کمرنگ جلوه دادن خدمات و اقدامات مثبت در کشور را در دستور کار خود داشته تا با این ترفند میان مردم ناامیدی ایجاد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: انقلاب کردیم تا ثابت کنیم که می توانیم از شرف، حریت و ارزش های اسلامی خود دفاع کنیم، روی پای خود بایستیم و برای حفظ استقلال و پیشرفت کشورمان هیچ نیازی به بیگانگان نداریم.
به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در همایش " زنان، دختران، جهاد و مقاومت" در سنندج از دو همکار خانواده شهدای کانون استان کردستان تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: استقامت، وحدت و حرکت زیر لوای رهبری عامل پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: بسیار خوشحالم در استانی خدمت میکنم که جوانان مستعدی در حوزه های علمی و ورزشی وجود دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان حفظ انقلاب را زمینه ساز حفظ اسلام ناب محمدی دانست و بیان کرد: امروز ایران اسلامی به یک الگو برای سایر کشورهای جهان تبدیل شده است و ایران اسلامی را پرچمدار اسلام ناب محمدی می دانند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه حضور اکثریت جامعه زنان در پیروزی انقلاب و تدام این نهضت از مولفه های اصلی اقتدار انقلاب اسلامی است، گفت: نقش آفرینی زنان در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و تداوم انقلاب نقشی مهم و قابل توجه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در اتفاقات سال گذشته دشمن در تلاش بود که چهره دیگری از کردستان نشان دهد و به مردم سایر نقاط کشور معرفی کند اما همراهی و وحدت آفرینی مردم کردستان در دفاع از انقلاب و ارزش های آن مانع از رسیدن دشمنان به اهداف شومشان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سروآباد- نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شهدای انقلاب اسلامی ایران با ایثار و از خود گذشتگی موجب اعتلای انقلاب اسلامی ایران شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تأکید بر اینکه همه باید قدردان خون شهدا و امنیت کنونی باشیم،گفت: انقلاب اسلامی همه قله های جهان را در نوردیده و موجی از پیشرفت را ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با یادآوری اهمیت جهاد تببین و نقش رسانه ها در این عرصه، گفت: رسانه باید از تحریف واقعیت ها جلوگیری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج_ نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس گفت: ایمان و انگیزه الهی عامل قدسیت دفاع مقدس است، پیروزی در این دوران با رهبری امام راحل به ثمر نشست.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه حوزه تعلیم و تربیت به عنوان زیربنای همه فعالیت های اجتماعی، نیازمند برنامه ریزی دقیق و اولویت بندی صحیح است، بیان کرد: دانش آموزان آینده سازان و گردانندگان چرخ های آینده مملکت هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز دوشنبه سوم مهرماه 1402، هاشم ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش کردستان در آیین نمادین بازگشایی مدارس استان که با حضور مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز دوشنبه سوم مهرماه 1402، حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان در آیین نمادین بازگشایی مدارس که با حضور مسئولان استان از جمله مدیرکل آموزش و پرورش ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز دوشنبه سوم مهرماه 1402، سردار گشتاسبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در آیین نمادین بازگشایی مدارس که با حضور مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز دوشنبه سوم مهرماه 1402، کیومرث حبیبی معاون عمرانی استاندار در آیین نمادین بازگشایی مدارس که با حضور مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۴    
سنندج- ایرنا- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ما مسئولان و دست اندرکاران وظیفه داریم زیرساخت های لازم برای توسعه و رشد دانش اموزان در حوزه های مختلف را در استان و کشور فراهم کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵    
سنندج_ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به رشد وتوسعه علمی دانش آموزان در سایه امنیت کشور، گفت:معلمین رسالت مهم تربیت و آموزش فرزندان را در کنار بیان اهمیت امنیت کشور برعهده دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مسئولان و متولیان وظیفه دارند در راستای علم آموزی و آموزش نسل جوان، زیرساخت های لازم را برای دانش آموزان و آینده سازان کشور فراهم کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۲    
حوزه/مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز جامعه ما به شدت نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت است، نسل جوان ما باید برای ایستادگی در برابر هجمه های تبلیغاتی دشمن با فرهنگ شهادت و جهاد به خوبی آشنا باشد.
مدیر کانال تلگرامی لیلاخ TV در شهرستان دهگلان، توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کردستان دستگیر شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ با رصد تخصصی و فنی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۰    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رشادت و ایثارگری شهدای خطه کردستان و مجاهدت های این شهیدان و رزمندگان در دفاع مقدس فراموش نشدنی است چرا که آنها به حفظ و حراست از دستاورد های انقلاب اسلامی تاکید کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲    
نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی وبا هدایت و حمایت های مقام معظم رهبری ملت ایران از تمام نقشه ها شوم دشمنان مطلع و آنها را خنثی نموده وبا سرعت در حال طی مسیر به سمت قله های پیشرفت و تعالی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت فرا رسیدن 31 شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس بیانیه صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۰    
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت:امروز انقلاب اسلامی ما در جهان به یک الگوی بزرگ برای استکبارستیزی و ظلم ستیزی تبدیل گردیده و همین خود زمینه هراس و ترس مستکبرین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج-فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دستاوردهای بی شمار هشت سال دفاع مقدس باید همواره حفظ شود چرا که سندی بر حقانیت ملت ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: از عدم همراهی مردم کردستان در توطئه اغتشاشات که دشمن دنبال ناامنی در کردستان و کشور بود و می خواست استان و کشور ما را تحت الشعاع قرار دهند و امنیت کشور را از ما بگیرند تشکر می کنم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مردم استان کردستان سهم بزرگی در صیانت از کشور و انقلاب اسلامی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دوران دفاع مقدس حقانیت نظام اسلامی را به جهانیان نشان داد و امروز مردم ایران قدردان ایثارگری ها و مجاهدت های رزمندگان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: حقانیت و اقتدار نظام در دوران 8 سال دفاع مقدس به دنیا ثابت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: موفقیت و پیروزی انقلاب و تداوم این راه با همراهی مردم ادامه خواهد داشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان اخبار رسانه های معاند مبنی بر شهادت دو تن از پاسداران در سنندج و بیجار را تکذیب کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز دو هزار بسته لوازم التحریر بین نیازمندان استان در قالب نهضت کمک مومنانه توزیع و تا پایان سال سه هزار بسته دیگر نیز در شهرستان ها توزیع خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
توزیع 2 هزار بسته لوازم التحریر توسط سپاه بیت المقدس کردستان و بسیج بین نیازمندان استان در قالب نهضت کمک مومنانه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت سپاه بیت المقدس و در قالب رزمایش کمک مومنانه، 5 هزار بسته کیف و لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند استان کردستان توزیع می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 1062 برنامه در قالب 61 عنوان و 12 سرفصل در استان کردستان برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۵    
حوزه/فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان این نظام و ملت از همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه های شیطانی خود را علیه ما آغاز کردند و همچنان شاهد این توطئه ها هستیم، ولی خوشبختانه بصیرت ملت ایران تمامی آنها را خنثی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از اجرای بیش از هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امسال به مناسبت هفته دفاع مقدس 1062 برنامه در قالب 61 عنوان در سطح استان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس از اجرای بیش از یک هزار ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کردستان خبر داد.
سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان تیم انتقال سلاح و مهمات جنگی جهت اقدام علیه اجتماعات احتمالی و نیروهای نظامی را شناسایی و مورد ضربه عملیاتی قرار داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مهدی رمضانی شنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران در سنندج افزود: در این ارتباط چند نفر از تروریست ها دستگیر شده اند. پیش از این نیز سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه کردستان به رسانه ها گفته بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان همواره از این هیمنه، اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی در هراس هستند.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: چند نفر از اعضای یک گروهک تروریستی که می خواستند در مسیر آرامستان آیچی سقز، امجد امینی پدر مهسا امینی را ترور کنند با هوشیاری نیروهای امنیتی دستگیر و این طرح خنثی شد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از دستگیری 12 نفر از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی در کردستان خبر داد.