یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۷:۱۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح توسعه»

معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معدن24:جزییات به بهره برداری رسیدن پروژه یزد یک شرکت فولاد آلیاژی ایران اعلام شد. سرپرست بانک توسعه صادرات ایران در بازدید از شرکت فولاد آلیاژی ایران با بررسی روند تکمیل پروژه فولادی یزد یک، بر تداوم همکاری با این شرکت تا زمان بهره برداری کامل تاکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۵    
توسعه افقی شهرها و عدم مقاومت معاونت شهرسازی ومعماری، خود زمینه ساز تسریع در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن در کشور می شود.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش سبا 724 ، عطاالله معروفخانی در حاشیه این بازدید با اشاره به موقعیت استراتژیک فولاد هرمزگان گفت: امروزه اغلب صنایع فولادی در دنیا در کنار آب های آزاد قرار گرفته اند تا بتوانند از مزیت دسترسی به بازارهای تامین و مصرف و همچنین استفاده از آب دریا، تولید و صادرات را انجام دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۰    
مدیر جهادکشاورزی خاش گفت: 186 طرح توسعه نخیلات منطقه مرزی روتک خاش تعیین تکلیف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۱۰    
دولت با تخصیص اراضی به خانواده های دارای سه و چهار فرزند، طرح توسعه افقی شهرها را در دستور کار خود قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از بیمارستان 132 تخت خوابی سیدالشهداء فارسان و روند آماده سازی زیرساخت بخش MRI و عملیات اجرایی طرح توسعه این بیمارستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۸    
به منظور افزایش اشتغالزایی در هفتکل ، طرح توسعه گلخانه ها به ویژه گلخانه های کوچک مقیاس در هفتکل در دستور کار قرار گرفته است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جلسه ارائه فرصت های سرمایه گذاری به منظور توسعه میادیت مستقل گازی(خامی) و تامین کمبود خوراک مجتمع های پتروشیمی برگزار شد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
صدها تن از مردم در آمریکا در جلوی صومعه شهری کوچک در ایالت میسوری آمریکا صف کشیده اند تا جسد راهبه ای را ببینند که 4 سال پیش درگذشته اما به نحو عجیبی تا کنون سالم مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار جم از تأمین 187 میلیارد تومان برای طرح توسعه مراکز درمانی در شهرستان جم خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: طرح توسعه کمپ ماده 16 باید توسط بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ارائه شود چراکه به طور قطع جمع آوری معتادان متجاهر در کاهش سرقت نقش کلیدی خواهد داشت.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) گفت: مناطق نفتخیز جنوب بستر مطلوبی برای سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی است که خوراک مورد نیاز این صنعت را به صورت پایدار تامین خواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
115 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به 105 متقاضی در قالب طرح منظومه های روستایی در استان زنجان پرداخت شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل مناطق ملی نفتخیز جنوب با اشاره به طرح توسعه 16 میدان گازی در محدوده فعالیت این شرکت گفت: یکی از نقاط قوت در این طرح بازگشت سرمایه بین یک تا یک و نیم سال است. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۴    
اصحاب رسانه و خبرنگاران اراک از طرح توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸    
مجری طرح توسعه گلخانه های گلستان گفت:گلخانه های کوچک مقیاس روستایی راهی برای افزایش بهره وری از زمین های خرد و خود اشتغالی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مناطق نفت خیز جنوب طرح توسعه مدیریت میادین مستقل گازی را در گستره عملیاتی خود به منظور سرمایه گذاری و تامین خوراک پتروشیمی ها در دستور کار قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۹    
موافقتنامه طرح توسعه حمل و نقل بار و مسافر از محل صرفه جویی در مصرف سوخت بین راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه گیاهان دارویی جهاد کشاورزی کردستان گفت: پیش بینی می شود امسال 365 تن گل محمدی از سطح 360 هکتار زیرکشت این محصول برداشت می شود.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در بازدید از خطوط تولید مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین از طرح توسعه و نوسازی خطوط تولید این مجتمع حمایت کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
موافقت نامه طرح توسعه حمل و نقل بار و مسافر توسط راه آهن، با حضور مدیران عامل راه آهن وشرکت بهینه سازی مصرف سوخت در راستای اجرای ماده 12 رفع موانع تولید به امضا رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، میعاد صالحی امروز در مراسم امضای توافقنامه با هدف توسعه حمل و نقل باری و مسافری با شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، اظهار داشت: این موافقتنامه که با تلاش بیش از یک سال وزارت راه و شهرسازی و نفت امروز به امضا رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
موافقتنامه طرح توسعه حمل و نقل بار و مسافر توسط راه آهن، امروز بین مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و مدیرعامل راه آهن به امضا رسید.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
توافقنامه طرح توسعه حمل ونقل بار و مسافر توسط راه آهن از محل صرفه جویی در مصرف سوخت بین شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران امضا شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی مسائل و مشکلات شرکت مل در زمینه تامین تسهیلات بانکی و اجرای طرح توسعه و امکان افزایش اشتغال برای بیش از 80 نفر
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از تکمیل طرح توسعه آبرسانی و بهبود وضعیت آب روستای برتمب از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱    
4 طرح توسعه ای در دستور کار سازمان امور عشایری کشور قرار گرفت.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۰    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از طرح توسعه مرغداران گوشتی در شهرستان ارومیه بازدید کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد مهدی کلانتری، دبیر پویش ملی نجات بافت تاریخی شیراز از تهدید به تخلیه و آغاز تخریب بخشی از خانه های تاریخی خبر داد، اما مدیر کل میراث فرهنگی این خبر را تکذیب کرد. ...
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با بهره برداری از طرح توسعه بیمارستان کیش، 870 متر مربع به فضای این بیمارستان افزوده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
یزد- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: نه تنها معادن یزد بلکه معادن کشور نیازمند یک طرح توسعه جامع هستند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار جاسک گفت: وزارت نفت پرداخت خسارت به روستاییانی که زمین هایشان در محدوده فعالیت شرکت های نفتی طرح توسعه سواحل مکران قرار گرفته را تسریع کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح توسعه و تکمیل تصفیه خانه آب دارخوین در قالب تصفیه خانه جامع شادگان تا شهریور ماه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۶    
مدیر بازاریابی طرح توسعه شرکت مهندسین مشاور صنعتی نوها از موضوع فعالیت و اهداف این شرکت می گوید.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت با قدرت و قوت موضوع توسعه فیبر نوری را پیش می برد تا خدمات خوبی در آینده به مردم ارائه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۱۸    
دنیای اقتصاد : طرح جامع جدید به عنوان پایه ای برای توسعه صنعت برق در ویتنام عمل می کند و تمام سرمایه گذاری در بخش برق باید با آن مطابقت داشته باشد. این طرح جایگزین طرح جامع اصلاح شده هفتم مصوب 18 مارس 2016 می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استاندار مازندران با بیان اینکه رئیس کارگروه طرح توسعه دریا محور استان های شمالی به استاندار مازندران و دبیری آن برعهده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان واگذار شده است، گفت: دبیرخانه این کارگروه در ذیل شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران قرار گرفته است.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم با وجود اقدام های چون توسعه زیرساخت ها و طرح دارویار در مسیر بهبود قرار گرفته اما فرهنگ نامناسب مصرف دارو ،ناترازی هزینه و مصرف،کم فروغ بودن فعالیت خیران و کمبود بیمارستان های خصوصی باعث وجود خلاء هایی در این حوزه شده است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۶    
موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در روز شنبه 6 خرداد ماه 1402 به صورت سرزده از مرغداری صلابت آقای فرد عمادی بازدید و در در جریان روند صدور مجوزات طرح توسعه این شرکت قرار گرفت. در طرح توسعه این مجتمع تولیدی پیش بینی برای پرورش یک میلیون و پانصد هزار [...]
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مجتمع فولاد گیلان با مدیریت رسول دانیال زاده (Rasoul Danialzadeh) از سال 1382 وارد چرخه تولید کشور شد. کارخانه این مجتمع واقع در شهرک صنعتی رشت در زمینی بالغ بر 60 هکتار تاسیس شده است. مجتمع فولاد گیلان شامل سه خط تولید نورد گرم و نورد سرد و ورق گالوانیزه میباشد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۷    
شرکت چاپ خجسته در دومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهریار در ارتباط با طرح توسعه شرکت چاپ به بحث پرداخت.
مشاور وزیر و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری درباره استان هایی که بیشترین توسعه سامانه آبیاری را داشتند، بیان کرد: استان خراسان رضوی، فارس، اصفهان و کرمانشاه، بیشترین توسعه سامانه های نوین آبیاری را داشتند. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هر دو خودروسازی چانگان و فوردموتور به طور فعال طرح توسعه چانگان فورد را ترویج خواهند کرد و اجماع استراتژیک اولیه درمورد همکاری آینده در خودروهای الکتریکی حاصل شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۰    
شتاب اجرای طرح توسعه فیبرنوری در پاکدشت،با بهره برداری از طرح توسعه زیرساخت فیبرنوری در محله ارکیده، سه هزار و 200 مشترک دیگر در این شهرستان از مزایای این فناوری بهره مند می شوند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت با قدرت و قوت موضوع توسعه فیبر نوری را پیش می برد تا خدمات خوبی در آینده به مردم ارائه شود. درحال حاضر فیبرنوری بخش مهمی از تجهیزات ارتباطی زیرساختی در جهان را تشکیل داده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۶:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت با قدرت و قوت موضوع توسعه فیبر نوری را پیش می برد تا خدمات خوبی در آینده به مردم ارائه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت شیر پاستوریزه پگاه با حضور محمدهادی ایمانیه استاندار فارس آغاز شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۱    
آسیانیوز / یزد ؛ جلال علمدار گفت: در جلسه ای با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، جوکار نماینده مردم شهرهای یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و نماینده سرمایه گذار ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان خاش گفت: با هدف توسعه کشت نخیلات و رفع مشکلات بهره برداران کشاورز منطقه مرزی روتک شهرستان خاش ،با همکاری سازمان جهادکشاورزی ،اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ،شرکت سهامی آب منطقه ای و استانداری سیستان و بلوچستان در راستای مصوبات شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرعامل البرز شرقی با اشاره به اشتغال 3 هزار کارگر در معادن این شرکت گفت: این شرکت 40 هزار تن زغال سنگ خام را استخراج می کند.