سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۴۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان دارالقرآن»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به جزئیات تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: این تفاهم نامه موانع تأسیس و ثبت تشکل های قرآنی را رفع و کاغذبازی و رفت و برگشت های متعدد پستی را به کلی حذف خواهد کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس شصت و ششمین جلسه شورای تخصصی و کارشناسی ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم با حضور اکثریت اعضا در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نشست فعالان قرآنی پیرامون موضوعات و سوژه های جدید برنامه تلویزیونی محفل 2 با حضور عوامل سازنده این برنامه، اساتید و فعالان قرآنی در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه، ضمن حضور در سازمان دارالقرآن الکریم و گفت وگو با رئیس و مدیران این سازمان گفت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی باید بر اساس سنت های قرآنی عمل کند، چراکه هر جا طبق سنت های قرآنی پیش رفتیم، موفق شدیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۹    
سازمان دارالقرآن الکریم برای شناسایی مهمانان برنامه محفل 2، از علاقه مندان و فعالان قرآنی دعوت کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
آیین امضای تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با هدف تسهیل و تسریع در فرایند تاسیس و ثبت تشکل های قرآنی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
هنرمند خوشنویس زواره ای مجموعه ارزشمند منتخب مفاتیح الجنان را پس از کتابت و چاپ دو بار قرآن کریم به سبک زیبا و جذاب برای اولین بار در کشور با تایید سازمان دارالقرآن کشور خلق کرده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سید حمید موسوی در گفت وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس علاوه بر اجرای طرح ها و برنامه های قرآنی در قالب تفاهم نامه همکاری و برنامه های شورای قرآن استان مکلف به اجرای 16 عنوان برنامه قرآنی ابلاغی از سوی سازمان دارالقرآن الکریم شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان دارالقرآن الکریم بیان کرد: انتقال شورای توسعه فرهنگ قرآنی به سازمان تبلیغات اسلامی لطف به این سازمان نیست، چرا که این سازمان باید خیلی تلاش کند تا با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اساس عزت، حکمت، مصلحت و رفتار عدالت مدارانه بتواند این شورا را اداره کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۷    
فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف عنوان یازدهمین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی است که دوشنبه 20 شهریور برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور گفت: با هدف ارائه تسهیلات و انجام خدمات بیمه مستقل، ایجاد صندوق ملی حمایت از فعالان قرآنی در دستور کار است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی کشور گفت: اتحاد و همبستگی برادران اهل سنت و شیعه عامل ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق سنی نشین است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کوثری نماینده ویژه رئیس سازمان دارالقرآن کشور به همراه سرپرست دارالقرآن استان گلستان و حجت الاسلام میرشاهی کارشناس قرآنی شهرخان ببین، امروز، 4 شهریور از دارالقرآن اهل سنت روستای رضا آباد بازدید کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با بیان اینکه شبکه های مردمی قرآنی، دستاورد انقلاب اسلامی است گفت: آموزش همگانی وظیفه ماست و در این میان انس با قرآن مقدمه ای برای تدبر در قرآن است و این امر لازمه آموزش به شمار می رود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل برنامه های سفر رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به اردبیل را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن کشور گفت: دشمنان جریان جایگزینی برای نظام جمهوری اسلامی ایران متصور نیستند و چاره مقابله با این نظام را در استحاله فرهنگی آن می بینند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور گفت: در کنار فعالیت های کلی استان ها به دنبال تعریف یک پروژه اختصاصی قرآنی برای هر استان هستیم و حمایت ای ویژه و جداگانه ای از این پروژه ها که مبتنی بر ظرفیت ها و استعدادهای هر کدام است، انجام خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور برای اطلاع از فعالیت ها و دیدار و نشست با فعالان قرآنی استات به آذربایجان شرقی سفر کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: پروانه فعالیت 3 خانه قرآن و عترت ذاکرین، نور الایمان و تسنیم شهرستان سنندج از سوی سازمان دارالقرآن الکریم صادر و تحویل مدیران مؤسسات شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص سیاست جدید سازمان برای حمایت از مؤسسات قرآنی، گفت: موضوع حمایت از تشکل های قرآنی در دست سازماندهی است و در این راستا، شاخص هایی تعریف شده که با چاشنی نوآوری و خلاقیت مورد توجه و دقت واقع شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در یادداشتی به هتاکی جدیدی که به مقدسات اسلام و خصوصاً کتاب مقدس آن یعنی قرآن کریم شده است واکنش نشان داده و اربعین را فرصت مناسبی دانست تا مؤمنین اعلام کنند با هتاکان برخورد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم، از آغاز اقداماتی بابت کاهش زمان صدور و تمدید مجوز موسسات فرهنگی قرآن و عترت خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین محفل تخصصی تلاوت و استماع قرآن کریم به همت شورای عالی قرآن، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان دارالقرآن الکریم در مجتمع امام خمینی(ره)، حسینیه الزهراء(س) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۱    
جلسه آموزش قرآن کریم محمد خواجوی در سازمان دارالقرآن الکریم روز گذشته برگزار شد و هر هفته ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
چهارمین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف با حضور حجت الاسلام روح الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین نشست هم اندیشی جمعی از اساتید و فعالان حفظ قرآن کریم کشور، با موضوع نقش آفرینی و کنشگری اجتماعی و نحوه تعامل دوسویه حافظان قرآن کریم با سازمان دارالقرآن برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دوره مدیریت قرآنی عفاف و حجاب از سوی سازمان دارالقرآن الکریم با همکاری مرکز راهبری برهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره تربیت مربی تدبر در قرآن در دو مرحله مجازی و حضوری به همت سازمان دارالقرآن الکریم، برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزویان و دانشگاهیان و علاقه مندان به تدبر در چهارمحال وبختیاری برای ثبت نام در دوره ملی تربیت مربی تدبر در قرآن کریم که به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود، فراخوان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۵    
رئیس سازمان دارالقرآن از اجرای طرح نورباران با محوریت یکی از موقوفات قرآنی کشور برای جمع آوری قرآن های فرسوده در کشور خبر داد و گفت: براساس این طرح قرآن هایی که قابل مرمت هستند، مرمت و آن هایی که قابلیت مرمت ندارد در فضای کاملاً دقیق بازیابی می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۱    
رئیس سازمان دارالقرآن در نشست صمیمی خود با اصحاب رسانه از اجرای طرح نورباران با محوریت یکی از موقوفات قرآنی کشور برای جمع آوری قرآن های فرسوده در کشور خبر داد و گفت: براساس این طرح قرآن هایی که قابل مرمت هستند، مرمت و آن هایی که قابلیت مرمت ندارد در فضای کاملاً دقیق بازیابی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان دارالقرآن کریم در پاسخ به این سوال گفت: برای قرآن های فرسوده طرح نور باران با همکاری یک موقوفه بزرگ کشور در حال برگزاری است و براساس این طرح قرآن های کهنه جمع آوری و چنانچه امکان مرمت داشته باشد صحافی شده و اگر قابلیت استفاده نداشته باشد به مجموعه های تولید کاغذ واگذار می شود تا آنها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست صمیمی اصحاب رسانه با رئیس سازمان دارالقرآن ظهر امروز چهارشنبه 18 مرداد ماه با حضور بیش از ده خبرگزاری در محل سالن جلسات سازمان دارالقرآن برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام تقی زاده، رئیس سازمان دارالقرآن در دیدار با مجتبی همتی فر، رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، در رابطه با فعالیت های قرآنی برای مخاطب کودک به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۸    
دوره سطح یک تدبر در قرآن کریم جهت توانمندسازی جوانان دغدغه مند در عرصه جهاد تببین به همت سازمان دارالقرآن برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم برای شناسایی مهمانان برنامه محفل 2، پرسشنامه ای را تنظیم کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۴    
اولین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیاء و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۲    
دوره آموزشی سطح یک تدبر در قرآن کریم ویژه طلاب، دانشجویان و حفاظ قرآن کریم از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در لرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز از اجرای طرح ملی نورباران در استان خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت سازمان دارالقرآن الکریم و مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۱    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به نقاط قوت و تاکید جهاد دانشگاهی در سپهر جریانات فرهنگی و قرآنی کشور، پوشش سراسری اخبار قرآنی، تمرکز بر مباحث قرآن و عترت دانشجویان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی تقی زاده رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در پی درگذشت پدر علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی صادر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۱    
طی ابلاغ سازمان دارالقرآن الکریم، طرح حفظ عمومی قرآن در لرستان آغاز شده است و 9 مرکز مجری برگزاری آزمون این طرح در استان خواهند بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیاء و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۲    
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کاشان از سفر کاری رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور، تدبر و تلاوت تدبری قرآن کریم را حلقه مفقوده در میان جامعه قرآنی کشور دانست.
صبح امروز با حضور رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور، رئیس اداره عقیدتی سیاسی و معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ، آئین تجلیل از اعضای کاروان قرآنی، اساتید و قاریان قرآن نهاجا در مسجد النبی(ص) ستاد این نیرو برگزار شد . ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
محمدمهدی بحرالعلوم از سوی رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به عنوان مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن کریم منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به تفسیر آیات 21 تا 26 سوره مائده و سرانجام بنی اسرائیل از محرومیت سنت های الهی به دلیل دنیاطلبی و تحلیل اشتباه گفت: این کار بنی اسرائیل و خیانت آنها، برای تمام مؤمنان الگو شد و اگر گام های الهی برندارید، مهر فسق و عدم همراهی با سنت های الهی بر آنها زده می شود.