شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۳:۳۰Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی قوه قضائیه»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دو روز مانده به تمام شدن یک سال بازداشت موقت الهه محمدی، خبرنگار اجتماعی روزنامه هم میهن و در حالی که بعد از پایان این یک سال و براساس قانون، انتظار خبر آزادی این دو خبرنگار وجود داشت، دیروز مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه در نشستی خبری اعلام کرد هنوز رای ای برای پرونده آنها صادر نشده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره احکام صادره در خصوص مرگ 17 نفر در البرز به دلیل مصرف مشروبات الکلی گفت: در خرداد ماه سال جاری ما با یک خبر تاسف بار مواجه شدیم و 191 در استان البرز به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف الکل راهی بیمارستان و 17 نفر فوت کردند و بدنبال این موضوع دستورات لازم صادر شد و ...
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای 4 متهم پرونده تهیه و توزیع مشروبات الکلی مسموم در استان البرز خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: تروریست ها [دستگیر شده] با تدارک تله های انفجاری، انواع بمب و جلیقه های انتحاری می خواستند در مراسم جاماندگان اربعین تهران، مناسبت های پرتجمع دیگر و در آستانه سال تحصیلی جدید عملیات تروریستی انجام دهند
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه برگزار شد. مسعود ستایشی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا برخی مدعی بازداشت یا احضار فرزندان یکی از مقامات ارشد دستگاه قضایی شده اند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۲    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادستان تهران اشد مجازات در کیفرخواست صادره در خصوص فرد مهاجم به سفارت آذربایجان را از دادگاه خواسته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه، در نشست خبری در پاسخ به سؤال در خصوص آخرین وضعیت پرونده الهه محمدی و نیلوفر حامدی گفت: به این دو نفر اتهام همکاری با دولت متخاصم تفهیم شده و در حال حاضر پرونده در حال رسیدگی و اتخاذ تصمیم قانونی است و لذا تبرئه این دو نفر از اتهام مورد بحث را تکذیب می کنیم ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری:متهمان ردیف پنجم تا نهم فوت 17 نفر و مسمومیت 191 نفر در پرونده مسمومیت های الکلی کرج به 5 سال حبس تعزیری و متهمان ردیف دهم به 3 سال حبس تعزیری و متهم ردیف یازدهم نیز به یک سال حبس تعزیری محکوم شدند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری گفت: تا این مرحله تبرئه نیلوفر حامدی و الهه محمدی، خبرنگاران بازداشتی از اتهام مورد بحث را تکذیب می کنیم.پرونده در مرحله رسیدگی و اتخاذ تصمیم قانونی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهر : سخنگوی قوه قضاییه گفت: تبرئه نیلوفر حامدی و الهه محمدی از اتهام همکاری با دولت متخاصم را تکذیب می کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی قوه قضائیه در خصوص ممنوع التصویری سید محمد خاتمی گفت: در این مورد از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد استعلام بگیرید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۹    
توضیحات ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده نیلوفر حامدی و الهه محمدی را در ویدئو ببینید.
اقتصاد آنلاین / شیرازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری دستگیری فرزندان یک مقام ارشد قوه قضاییه را تایید کرد و گفت: این پرونده در حال رسیدگی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بازداشت فرزند یکی از مسئولان این قوه گفت: بله، این پرونده در قوه قضائیه مطرح شده است. قوه قضائیه با جدیت و بدون تبعیض به هر پرونده ای رسیدگی می کند و این پرونده نیز در دست بررسی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با تأیید دستگیری فرزندان مسئول ارشد قضائی، آخرین وضعیت پرونده های تخریب منطقه 15 شهری تهران و احضار چهره های شناخته شده فضای مجازی به دادسرا را تبیین کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: برخی از چهره های شناخته شده به دلیل مخدوش کردن امنیت روانی جامعه به مراجع قضایی احضار شدند و تذکر و اخطارهایی به آنها داده شد، برخی نیز تحت تعقیب قانونی قرار گرفتند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با تأیید دستگیری فرزندان مسئول ارشد قضائی، آخرین وضعیت پرونده های تخریب منطقه 15 شهری تهران و احضار چهره های شناخته شده فضای مجازی به دادسرا را تبیین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص فعالیت مرتبطان با رسانه های معاند گفت: همکاری و اخذ سفارش از رسانه های تروریستی به هیچ گونه قابل پذیرش نخواهد بود و فعالیت این افراد از سوی نهادهای امنیتی و قضائی مورد بررسی، پایش و رسیدگی قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به حمله تروریستی خنثی شده اخیر گفت: اعضای گروه تروریستی با هماهنگی سرشبکه های خارجی اقدام به ساخت تله های انفجاری و انواع بمب کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص فعالیت مرتبطان با رسانه های معاند گفت: همکاری و اخذ سفارش از رسانه های تروریستی به هیچ گونه قابل پذیرش نخواهد بود و فعالیت این افراد از سوی نهادهای امنیتی و قضائی مورد بررسی، پایش و رسیدگی قرار خواهد گرفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹    
آخرین جزئیات پرونده نیلوفر حامدی و الهه محمدی از زبان سخنگوی قوه قضائیه سخنگوی قوهٔ قضائیه: رای بابک زنجانی اعدام است اما در صورت ادامهٔ همکاری هایش با دولت در حکمش مساعدت خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اتهامات مهدی یراحی چیست؟ سخنگوی قوه قضائیه می گوید اتهام مهدی یراحی تشویش اذهان عمومی و ساخت و انتشار فیلم های برخلاف عفت عمومی است و پرونده او پس از تفهیم اتهام و تحقیقات مقدماتی با صدور قرار جلب دادرسی و متضمن کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: سال گذشته با اقدامات سازمان بازرسی از 46 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی جلوگیری شد. در سال های 1400 و 1401 نیز 21 هزار و 520 میلیارد ریال اموال بدهکاران مالیاتی توقیف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه جزئیاتی از پلمب 12 کانون آموزش بهائیت در بابل را تشریح کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۷    
سخنگوی قوه قضائیه جزئیات جدیدی از بازداشت های مربوط به کلیپ شرکت دافی را تشریح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: براساس تاکیدات رهبر انقلاب 4 طرح اجرایی برای گسترش آزادی های مشروع برنامه ریزی شده است. مهلت اقدام این برنامه ها 3 تا 6 ماه و مدت اثربخشی این طرح ها 9ماه در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره اجرا نشدن رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال مصوبه شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان از سوی وزارت آموزش و پرورش، گفت: باید تاریخ تصویب رأی و تاریخ اقدامی که از سوی دستگاه آغاز شده است را مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه صبح امروز سه شنبه 21 شهریور 1402 با حضور خبرنگاران رسانه ها برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نشست خبری مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه، امروز سه شنبه 21 شهریور برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی قوه قضائیه درباه آخرین وضعیت پرونده دو جاسوس فرانسوی توضیحاتی را مطرح کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: راه اندازی سامانه تناد از نظر هوش مصنوعی کار بی نظیری بوده و توانسته 20 میلیون رأی و تصمیم قضائی را با استفاده از آخرین روش ها و برنامه های ناظر بر هوش مصنوعی گمنام سازی کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه درباره جزئیات بازداشت های مربوط به کلیپ هنجارشکنانۀ شرکت دافی را در ویدئو ببینید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت مهدی یراحی گفت: در حال حاضر وی بر اساس قرار تامین بازداشت موقت در زندان به سر می برد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی یراحی گفت: پرونده این فرد در ناحیه 38 دادسرای عمومی و انقلاب تهران به اتهام تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و ساخت فیلم هایی خلاف عفت عمومی در حال رسیدگی است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: سخنگوی قوه قضائیه گفت: اقدامات اولیه در خصوص شهروند سوئدی صورت گرفته شده ست و ایشان مرتکب جرم در ایران شده ست.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: دو جاسوس فرانسوی که در تاریخ 10 اردیبهشت ماه سال جاری دستگیر شدند، پرونده شان با صدور کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از پیگیری ویژه مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص آزادی های مشروع خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۴    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: راه اندازی سامانه تناد از نظر هوش مصنوعی کار بی نظیری بوده و توانسته 20 میلیون رأی و تصمیم قضائی را با استفاده از آخرین روش ها و برنامه های ناظر بر هوش مصنوعی گمنام سازی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، ضمن تشریح آخرین اخبار دستگاه قضا به سوالات ایشان در این زمینه پاسخ گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، ضمن تشریح آخرین اخبار دستگاه قضا به سوالات ایشان در این زمینه پاسخ گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: به 104 متهم حقیقی و یک متهم حقوقی گروهک سازمان مجاهدین خلق برای معرفی وکیل به دادگاه یک ماه فرصت داده شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۵    
نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.