جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۹:۰۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیرکل ناتو»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۶    
دبیرکل ناتو با اعلام اینکه اعضای ناتو موافق عضویت اوکراین در این ائتلاف هستند، گفت: مسکو نمی تواند مانع عضویت اوکراین در ناتو شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو از سفر قریب الوقوع به آنکارا برای دیدار با رئیس جمهور ترکیه با محوریت بررسی پیوستن سوئد به این سازمان نظامی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
- ینس استولتنبرگ ، دبیرکل ناتو در واکنش به حملات اوکراین به داخل اراضی روسیه گفت: کی یف حق دفاع از خویشتن را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو با اعلام اینکه اعضای ناتو موافق عضویت اوکراین در این ائتلاف هستند، گفت: مسکو نمی تواند مانع عضویت اوکراین در ناتو شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶    
دبیرکل ناتو به آنکارا سفر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۴    
دبیرکل ناتو پیش از شروع نشست وزرای امور خارجه این ائتلاف ادعا کرد اعضای ناتو با پیوستن اوکراین به آن موافق هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت همه اعضای این ائتلاف نظامی غربی موافق عضویت اوکراین در آن هستند و روسیه نمی تواند الحاق کی یف را وتو کند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا وضعیت در شمال کوزوو را خطرناک توصیف کرد. به گزارش ایسنا، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که وضعیت در شمال کوزوو جدی است و ما نیاز فوری به کاهش تنش داریم . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دستیار دبیرکل ناتو در امور اطلاعاتی و امنیتی در حاشیه کنفرانس استونی درباره جنگ تمام عیار روسیه علیه اوکراین و جنگ ترکیبی علیه این کشور و ناتو و همچنین تمام اروپا صحبت کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۱    
شفقنا – نخست وزیر سوئد گفت: استکهلم در مورد پیوستن سوئد به ناتو پس از دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه که روز یکشنبه برگزار شد، با آنکارا تماس گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو به کوزوو گفته که از انجام اقدامات تحریک آمیز در میانه افزایش تنش با صربستان امتناع کرده و در توئیتی به دولت پریشتینا هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۷    
دیپلمات ارشد جمهوری آذربایجان و نماینده ویژه دبیرکل ناتو درخصوص روند صلح بین باکو و ایروان گفتگو کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۲:۲۶    
وزارت امور خارجه آذربایجان روز جمعه اعلام کرد جیحون علی اف وزیر امور خارجه این کشور با خاویر کولومینا نماینده ویژه دبیرکل ناتو در امور قفقاز و آسیای میانه دیدار و دو طرف روند عادی سازی روابط میان باکو و ایروان را بررسی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز چهارشنبه گفت که ناتو نگران سطح همکاری و مشارکت روسیه و چین است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۴    
دبیرکل ناتو گفت که مسئله عضویت اوکراین در این ائتلاف پیش از پایان درگیری ها با روسیه از دستور کار خارج است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو اعلامیه متحدان مبنی بر اینکه آنها آموزش خلبان های اوکراینی را برای استفاده از جنگنده های اف-16 آغاز می کنند، مورد استقبال قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۸    
دبیرکل ناتو اعلام کرد این نهاد نظامی طرفی درگیر در جنگ اوکراین نیست، اما به آموزش خلبانان اوکراینی ادامه می دهد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
امروز جنگ اوکراین 453 روزه شد. جنگی که به گفته کارشناسان و مقامات آمریکایی ممکن است چند سال یا حتی چند دهه طول بکشد و آمریکا نیز خود را برای این وضعیت، که آن را مطلوب هم می داند آماده می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل ناتو با بیان اینکه اعضای این ائتلاف نظامی روی عضویت کی یف اجماع ندارند، گفت که هرگونه مذاکره در این موضوع فقط بعد از پایان جنگ اوکراین با روسیه انجام خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ینس استولتتنبرگ ، دبیرکل ناتو اعلام کرد: همه کشورهای عضو ناتو اتفاق نظر دارند که اوکراین باید به عضویت این پیمان نظامی درآید. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید که دبیرکل ناتو درباره پیوستن احتمالی اوکراین به این ائتلاف، تصمیم گیرنده نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو به واشنگتن پست گفت، متحدان و شرکای ناتو از زمستان به اوکراین کمک های نظامی بی سابقه ای ارائه کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۵:۵۰    
دبیرکل ناتو ضمن تاکید بر عمل کردن این نهاد به وعده های خود در مقابل کی یف، از تحویل صد ها خودروی زرهی و تانک به دولت اوکراین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، متحدان ناتو در حال حاضر 98 درصد از خودروهای جنگی وعده داده شده به اوکراین از جمله 230 تانک را ارسال کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۴    
شفقنا- رئیس ناتو می گوید که متحدان این پیمان نظامی تقریباً تمام خودروهای جنگی وعده داده شده را به اوکراین ارسال کرده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو تلاش کرد با نوعی گفتاردرمانی کاذب، اوکراین را در صحنه جنگ با روسیه حفظ کند اما با تداوم جنگ اوکراین یا بستن پیمان صلح، کیف جایی در ناتو نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل روسیه با بیان اینکه هیمنه ناتو پس از جنگ در اوکراین فرو می ریزد عنوان کرد که دبیرکل ناتو برای ادامه درگیری ها در اوکراین به زلنسکی سراب نشان می دهد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۲    
دبیر کل ناتو در سفر به اوکراین در حالی وعده عضویت این کشور در ناتو را داد که از یک سو مجارستان رسما با این پیوستن مخالفت کرد و از سوی دیگر در برخی کشورهای اروپایی همچون سوئد علیه توسعه طلبی ناتو تظاهرات برگزار شد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به دنبال آغاز جنگ، روسیه مناطق وسیعی از شرق اوکراین شامل لوهانسک و دونتسک را به خاک خود ملحق کرده. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری؛ همزمان با تداوم درگیری های نظامی روسیه و اوکراین، معاون وزیر خارجه اوکراین اعلام کرد که این کشور طبق مرزهای شناخته شده بین المللی خود به ناتو ملحق خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان اظهارات اخیر دبیرکل ناتو در کی یف را مبنی بر "عضویت اوکراین در ناتو" زیر سوال برد و مجددا به طور غیرمستقیم مخالفت خود را با این قضیه نشان داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۸    
گروه بین الملل: دبیرکل ناتو از زلنسکی دعوت کرد که در اجلاس سران ناتو شرکت کند. بحث در باره عضویت اوکراین در ناتو اما قرار است بعد از پایان جنگ به جریان بیافتد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو پیش از نشست وزرای دفاع کشورهای غربی در پایگاه هوایی رامشتاین در آلمان گفت، تمامی کشورهای عضو ناتو توافق کرده اند که پس از پایان جنگ، اوکراین در نهایت عضوی از این ائتلاف نظامی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو اعلام کرده است که مطمئن هستم که وقتی اوکراین تصمیم به آغاز عملیات جدید برای آزادسازی زمین های بیشتر بگیرد، موفق خواهد بود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان به ادعای دبیرکل ناتو درباره حمایت جهانی از پیوستن اوکراین به این ائتلاف نظامی، واکنش نشان داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بعد از آنکه دبیرکل ناتو خبر از اجماع این ائتلاف برای عضویت اوکراین داد، وزیر دفاع آلمان گفت این موضوع باید نه اکنون بلکه پس از پایان جنگ روسیه و اوکراین سنجیده شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- ینس استولتنبرگ ، دبیرکل ناتو اعلام کرد در نشست گروه تماس دفاعی اوکراین در پایگاه هوایی رامشتاین امریکا در خاک آلمان درباره تجهیز کی یف به انواع مختلف جنگنده بحث و رایزنی خواهیم کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
اندکی پیش از نشست گروه رامشتاین متشکل از متحدان کی یف، دبیرکل ناتو گفت همه اعضای این ائتلاف نظامی موافق اند که اوکراین در نهایت عضو ناتو شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
چهارصد و هفده روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو با بیان اینکه اوکراین در آینده به این ائتلاف نظامی می پیوندد، اما تاکید کرد که اولویت در حال حاضر حمایت از این کشور برای پیروزی در جنگ با روسیه است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۶    
چهارصد و هفده روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰    
چهارصد و هفده روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو که به کی یف سفر کرده در کنفرانس خبری مشترک با زلنسکی ضمن بیان این که آینده اوکراین در ناتو است، افزود موضوع عضویت آن در دستورکار اجلاس تابستان این ائتلاف نظامی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (پنجشنبه) برای اولین بار از آغاز جنگ در اوکراین در سفری غیرمنتظره به کی یف رفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو وارد کی یف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو برای اولین بار بعد از آغاز درگیری ها در اوکراین برای نشان دادن حمایت از این کشور، به کی یف سفر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۶    
خبرگزاری آریا : ینس استولتنبرگ، دبیرکل سازمان آتلانتیک شمالی (ناتو) چشم انداز امنیت جهانی را نگران کننده خواند و مدعی شد: ایران و کره شمالی نیز آشکارا در حال گسترش برنامه های هسته ای خود هستند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۶    
کمتر از 24 ساعت بعد از اینکه اخباری از طرح صلح رئیس جمهور فرانسه درباره اوکراین منتشر شد، بنابر آنچه اوکراینی ها اعلام کرده اند سامانه های پدافندی غربی ها از جمله پاتریوت امریکایی به دست کی یف رسیده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو با تأکید بر تداوم حمایت این ائتلاف از اوکراین در مقابل روسیه گفت که مسکو مستقیم ترین تهدید برای امنیت ناتو محسوب می شود.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (سه شنبه) از اعضای این ائتلاف نظامی خواست تا تسلیحات بیشتری به اوکراین ارسال کنند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: دبیرکل ناتو با انتقاد از روسیه و چین هشدار داد، سیستم جهانی که یک بار اشاعه سریع تسلیحات را محدود کرد، این بار "در خطر انقراض" قرار داد.