جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۱۸Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گام دوم انقلاب»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه دوره ورزیدگی خدمتگذاران نظام آغاز شده است، گفت: فعالیت سلیقه ای کار خوبی نیست و اقدامات ضابطه مند متناسب با بیانیه گام دوم انقلاب در دفتر نظارت استان فارس شروع شده که امیدواریم این روند با انتصاب مسئول جدید ادامه داشته باشد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۲:۳۳    
فاطمه السادات بکائی، خبرنگار گروه فرهنگ : سازمان برنامه وبودجه در برنامه هفتم توسعه به چالش های روز کشور در حوزه های مختلف پرداخته که حوزه فرهنگی هم سهمی کوچک در این بین دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- مدیر حوزه های علمیه خوزستان گفت: فعالیت حوزه شبیه گام دوم انقلاب است، گام اول را سپری کرده ایم و رشدهای بسیار خوبی را در این زمینه داشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اندیشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) یک الگوی حکمرانی الهی مردمی، توحیدی، خدومانه، شجاعانه و عزت آفرین را ایجاد کردند، همان چیزی که پیامبر(ص) اجرا نمودند و الحمدلله این شیوه حکمرانی در دوران زعامت مقام معظم رهبری نیز ادامه داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۰۱    
سرهنگ جنیدی گفت: امام خمینی (ره) در دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد کردند و فرماندهانی را پرورش دادند که دشمنان از شنیدن نام آن ها دچار رعب و وحشت می شد بعد از ایشان نیز فرمانده معظم کل قوا هموار بر استفاده از ظرفیت جوانان و اعتماد به آن ها تأکید دارند که مؤید این ادعا بیانیه گام دوم انقلاب است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس شورای هیئات مذهبی کشور بر نقش موثر هیئت های مذهبی در تربیت نیروی در تراز بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد و گفت: امیدآفرینی و ایجاد شور و نشاط در جامعه از مهمترین وظایف و ماموریت های هیئات مذهبی در گام دوم انقلاب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۴:۰۳    
ضروری است نخبگان و اندیشمندان فرهنگی ابعاد، مولفه ها، شاخص ها و سنجه های سبک زندگی ایرانی اسلامی را تدوین کنند و با رصد و پایش محیط فرهنگی کشور از گرایش به سبک زندگی غربی جلوگیری کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اهل سنت کنگان گفت: رهبری حکیمانه امام خامنه ای در 34 سال گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از فتنه های داخلی و خارجی نجات داده و مسیر پیشرفت ایران را در گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی فراهم کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: یادواره های شهدا علاوه بر زنده کردن ارزش های انقلابی نقش موثری در ترسیم راه شهدا و عملی شدن گام دوم انقلاب دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / علما و روحانیون همدانی به سؤال خبرنگار خبرگزاری حوزه در رابطه با نقش جوانان در گام دوم انقلاب برای استمرار راه حضرت امام خمینی(ره) پاسخ دادند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم مسجد و هیئت را قدرتمندترین نهاد اجتماعی کشور و کانون جهاد تبیین دانست و ضمن تبیین طرح رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، رسالت و ویژگی های هیئت تراز را متذکر شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۱    
درس های امام در گفتار و عمل می تواند بسیار کمک کننده در مسیر پیشرفت گام دوم انقلاب باشد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۳    
کتاب انقلاب در گام دوم؛ شرح و تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت چهل سالگی انقلاب کبیر اسلامی است که توسط انتشارات انقلاب اسلامی چاپ و منتشر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳    
طرح نهضت ملی مهارت آموزی در گام دوم انقلاب در استان اجرا می شود.
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، رهبر نهضت انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی را تسلیت عرض می نماید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف در جمع مردم شهرکرد گفت: افق آینده انقلاب اسلامی مثل آفتاب درخشان و روشن است. نسل جدید ما بداند گام دوم انقلاب اسلامی، گامِ پیشرفت است.
ندای گیلان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان در باره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی بیان زیبایی دارند و معتقدند، وقتی از مدیریت جهادی و انقلابی سخن به میان می آید به معنای دقیق درک صحیح محتوا ، مفاهیم و اجرای درست گام دوم انقلاب اسلامی است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: شهید فریدونی، پاسداری از طیف گسترده حماسه سازان عاشورایی گام دوم انقلاب بود که می تواند الگویی شایسته برای جوانان پاک سرشت این سرزمین غیرت و شرف محسوب شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه کرج با اشاره به شبکه گسترده و منسجم کانون های خدمت رضوی در سراسر کشور، گفت: باید تمام مسئولین کانون های خدمت رضوی فکر تمدنی داشته باشند و برای این شبکه نیز برنامه ریزی تمدنی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یکی از نیازهای اساسی برای حرکت در مسیر گام دوم انقلاب و تحقق حکمرانی متعالی استانی، پرورش مدیران انقلابی، پرانرژی، معتقد و مومن با بهره گیری از تجارب ارزنده پیشکسوتان عرصه مدیریت انقلاب است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه ستادهای ساماندهی امور جوانان مهمترین مرجع تصمیم سازی، تصمیم گیری و مدیریت امور جوانان هستند، افزود: این ستادها محلی برای استفاده از ظرفیت های مغفول مانده بر مبنای گام دوم انقلاب محسوب می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سرلشکر موسوی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در اجرای مأموریت های خود کاملاً تواناست، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بهترین سطح آمادگی و هم افزایی، هر مأموریتی را که رهبری اراده کنند در کمترین زمان ممکن اجرا خواهند کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سعید شبانیان در حاشیه همایش جشن امام رضا به همت مجمع خیرین راه فردا کوثر به تشریح بنیاد کارآفرینان گام دوم پرداخت و گفت: بنیاد کارآفرینان گام دوم همانطور که از نامش مشخص است در راستای منویات حضرت آقا در گام دوم انقلاب تشکیل شده است و هدف آن ایجاد نقشه راهی روشن مبتنی بر امید واقع بینانه جوانان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
حسین قدیانی: این دانشگاه در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری پیرامون تربیت نیرو های هم تراز انقلاب تشکیل و راه اندازی شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۹    
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه کمیته استانی نهمین جشنواره ملی نوجوان خوارزمی با حضور کریمی بیرانوند معاون آموزش متوسطه استان قم و مدیران مدارس مجری و ناظرین استانی برگزار شد . ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد در رویداد ملی تعالی حکمرانی شهری که در تالار وزارت کشور برگزار شد، با اشاره به نقش مدیریت شهری در بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت ...
نشست تبینی بیانیه رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی) درخصوص گام دوم انقلاب اسلامی، بامحوریت شعارامسال مهار تورم، رشد تولید امروز در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان برگزارشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۹    
استاندار گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری حکومت و حکمرانی با رویکرد اسلامی را به بهترین صورت مطرح کرده اند، گفت: جهاد تبیین و بیانیه گام دوم انقلاب بر اساس مبانی و ارزش های اسلامی، دینی و اعتقادی است که بهترین شیوه حکومت داری می باشد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی مخاطبین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند، گفت: وقتی از مدیریت جهادی و انقلابی سخن به میان میآید به معنای دقیق درک صحیح محتوا ، مفاهیم و احرای درست گام دوم انقلاب اسلامی است . ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر بیانیه گام دوم انقلاب دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مناظرات به سبک امام رضا(ع) و همچنین بازگویی دائمی معارف اسلامی و رفع شبهات باید در زمان حاضر نیز در محیط دانشگاهی و بین اندیشمندان دیده شود؛ این پرداختن های مداوم باعث شده این مفاهیم در جامعه حفظ شده و پررنگ بماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۳۲    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه چراغ راه تمامی مسئولان برای پیشرفت کشور است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۴۷    
به گزارش خبرگزاری بسیج شهرستان راز و جرگلان ؛ کلاس #بیانیه گام دوم انقلاب برای طلاب علوم دینی حوزه علمیه باقرالعلوم علیه السلام شهرستان توسط حجت الاسلام محمدی تبار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج رازوجرگلان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور در اجلاسیه سطوح عالی حوزه های علمیه با تاکید بر نقش آفرینی حوزه در گام دوم انقلاب گفت: کنش گری علمی و معرفتی، تبلیغی و تبیینی از زمینه های نقش آفرینی حوزه در گام دوم انقلاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه چراغ راه تمامی مسئولان برای پیشرفت کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مستند سرکش به کارگردانی سجاد سلیمانخانی محصول گروه مستند روایت فتح با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی در مجتمع فرهنگی هنری اسوه رونمایی شد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: تشکل های کارگری، کارفرمایی و بخش خصوصی محور تحول نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب اسلامی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در میثاق نامه کمیته دانشگاهیان ستاد بزرگداشت سی وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی تاکید شد: به اعتقاد جامعه دانشگاهی خداباوری، اتکاء مردم به خصوص جوانان آگاه مومن و انقلابی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر تبدیل نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب به یک جریان ملی گفت: 83 میلیون شغل در جهان تا سال 2028 حذف و 63 میلیون شغل با تأثیر از تورم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: در راستای تحقق بیانات و مطالبات مقام معظم رهبری، مبنی بر حکمرانی مردم پایه در گام دوم انقلاب و تشکیل حلقه های میانی مردمی جهت تحقق فرمایش ایشان ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای در حمایت از رضامراد صحرایی اعلام کرد نگاه های تحول خواهانه ایشان در حوزه های مختلف ساختار وزارت آموزش و پرورش می تواند تحول در راستای گام دوم انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری و همچنین پیشبرد اهداف نظام و انقلاب و ایفای نقش جدی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دکتر پیمان فلسفی در یاداشتی نوشت؛ در گام دوم انقلاب اسلامی علیرغم برخی مشکلات و کاستی ها توانسته اسلام ناب محمدی(ص)را به عرصه جهانی عرضه کند و حکومتی را بر پایه آن اداره نماید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس اندیشکده مطالعات انقلاب اسلامی طلوع مهر گفت: همۀ بحث های تحوّل بر محور انسان است. اگر انسان را از هستی بردارید تحوّل دیگر معنایی ندارد. فلسفه و آثار تحول به خاطر وجود انسان است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۱    
کرج (پانا) - دبیر جامعه شناسی دبیرستان باهنر ناحیه دو کرج گفت هیچ نهادی به اندازه آموزش و پرورش نقش مهمی در جهاد تبیین ندارد. راضیه یعقوب تنها، دبیر جامعه شناسی دبیرستان باهنر ناحیه دو کرج که در دوره تربیت مربی جهاد تببین مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب در کانون امام علی علیه السلام شرکت کرده بود ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷    
مهدی جرجانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گرگان خبرداد: انجمن دختران حاج قاسم به همت سازمان تبلیغات اسلامی با ماهیت جهاد تبیین، هویت بخشی و گفتمان سازی با محوریت گفت و گوی دختران گام دوم انقلاب تشکیل شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۰    
سخنرانی دکتر هاشمی با موضوع جمعیت و خرمشهر های گام دوم انقلاب در شهرستان دلیجان برگزارشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: باید گام دوم انقلاب را که پیمودن مسیر آن بر عهده جوانان است با یک عقلانیت انقلابی ترسیم کنیم و ظرفیت جوانان را به میدان بیاوریم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۳    
نشست معلمان گام دوم انقلاب استان بوشهر با محمد صابر فرمانده دوران دفاع مقدس برگزار شد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه مازندران با اشاره به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب، بر نیاز یک سند راهبردی که سند تحول قضایی است، تاکید شده است، گفت: اقداماتی که در مجلس انجام شد، این موضوع را به یک راهبرد عملیاتی تبدیل کرده است.
جنوب ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان تأکید کرد: خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی در گام دوم انقلاب اسلامی در سایه توجه به معنویت و درک و ترویج معارف نورانی حق میسر است.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهر مقدس قم با ظرفیت عظیم جوانان انقلابی اش که اکنون در برخی عرصه های مدیریتی، الگویی برای مدیریت به حساب می آیند، باید جلودار جوان گرایی و انتصابات مدیریتی جوانان تراز بیانیه گام دوم انقلاب باشد، اما تنگ نظری برخی باندهای اصولگرا، سد راه این حرکت بالنده است.