جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۴۳Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجموعه شعر»

جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست ماهانه هنرمندان با چند اجرای موسیقی و معرفی کتاب ضرب آهنگ رسا و مجموعه شعر بانگ سکوت ، شنبه 8 مهرماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
آرش شفاعی: شعرهای این کتاب روایاتی هستند که از آن لحظه جلوتر نمی روند و باقی پیشروی را به مخاطب واگذار می کنند.
غلامرضا بکتاش، شاعر کودک و نوجوان با کتاب مجموعه شعر تا کی اسیر قلاب انتشارات شهرستان ادب به چشم می خورد که بار دیگر برای استان همدان افتخار آفرید.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گفتگو با دکتر جعفری دهقی درباره کتاب در طریق ادب، از فردوسی تا نیما نوشته دکتر سعید حمیدیان همچنین روزشمارادبی و گرامیداشت سالروز درگذشت شفیق میبدی از بخش های این برنامه است ...
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۷    
محمد خراسانی متولد 1371 از علاقه مندان به ادب و نویسندگی است که مطالعه صدها کتاب در این حوزه منجر به انتشار آثار زیبایی در حوزه شعر از وی شده که مجموعه شعر ( نغمه تُنُک ) از جمله آن هاست
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۳    
همزمان با روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار، رونمایی از مجموعه شعر پروانه ها می نویسند که به همت انتشارات جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی به چاپ رسیده است، برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رونمایی از مجموعه شعر پروانه ها می نویسند به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر تازه محمدرضا تقی دخت با عنوان آهید راهی بازار کتاب شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب مجموعه شعر دانشگاهیان پروانه ها می نویسند در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
آن یک نفر تو باش و مرگ سالی دو مجموعه شعر تازه چاپ شده از انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شدند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۵    
مجموعه شعر آهید اثر محمد رضا نقی دخت منتشر شد.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۹    
مجموعه شعر اَ آسماناَ نوفروشَم یا این آسمان را نمی فروشم از مهرداد پیله ور توسط نشر گیل ودیلم روانه بازار شد.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۰    
دو مجموعه شعر "همواره حسین" و "حسینیه ی دل" به کوشش و گردآوری سید محمدجواد شرافت است. سیدمحمدجواد شرافت، شاعری را در جوانی و با سرودن نوحه آغاز کرد. از افتخارات ادبی او می توان به برگزیده شدن در کنگره های کشوری و داوری کنگره های شعر، برگزاری دوره های آموزش و نقد شعر ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۹    
در مراسمی از کتاب مجموعه شعر موسیقی چشمان تو سروده صفیه صابری در شهرستان کردکوی رونمایی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سه مجموعه شعر آهید ، قلبم به احترام تو ایستاده است و آبی تر توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
کتاب مجموعه شعر سعید پاشازاده، شاعر جوان و مطرح آیینی با عنوان غبار منتشر شد.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۷    
کیف مشکی دلش پر بود. پر از حرف، پراز قصه، پر از شعر. مجموعه شعر هایی که روی سینه اش سنگینی می کردند و او دیگر طاقت نگهداری هیچ کدامشان را نداشت. تمام طول راه به خودش فشار آورد. توی اداره، توی اتوبوس، جلوی مغازه هایی که مجبور بود صبر کند ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- بهنام مومنی لندان، شاعر و منتقد ادبی جنوبی با تاکید بر اینکه بازی های زبانی گاهی شعر امروز را از معنای خود دور کرده است، گفت: بوشهر از دهه ها پیش جایگاه شاعران و نویسندگان درجه یک بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین مجموعه شعر لهجه صلح به نویسندگی زکریا سمایی جابلو از شاعران شهرستان فریدونکنار در انتشارات شب چله به چاپ رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اسفندقه در آیین رونمایی مجموعه شعر شام اود گفت: شعر علیرضا قزوه صدای مولانا را برای من زنده می کند و بیتابی ها و هنجارشکنی های معقول و هنر دردمندانه را در شعر او می بینم.
مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در آیین رونمایی مجموعه شعر شام اود گفت: قزوه یک شاعر انقلابی است که وقتی زبان ها به لکنت می افتند و جسارت بیان حقایق را ندارند با شعر و کلامش به صحنه می آید.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۵    
با مجموعه شعر در مورد مبعث پیامبر، شعر مبعث، شعر عید مبعث حضرت محمد، شعر تبریک عید مبعث، اشعار درباره عید مبعث کوتاه، شعر کودکانه عید مبعث و شعر بعثت همراه ما باشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۴:۳۳    
کتاب پرنده های شهید مجموعه شعر علیرضا حکیم از شاعران لرستانی است که در سال 1402 به چاپ رسید.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۹    
شعر غروب جمعه برای امام زمان (عج) شعر دلتنگی امام زمان است و دست کمی از روضه فراق خورشید پشت ابر ندارد. غروب جمعه دلم گرفته که جمعه ای دیگر بدون ظهور حضرت مهدی تمام شد.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۵    
در این نوشته مجموعه شعر درباره پنج شنبه، اشعار کوتاه و بلند درباره روز پنج شنبه و دلتنگی رفتگان، گزیده اشعار تک بیتی و دوبیتی احساسی و عاشقانه را می خوانید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مریم اسلامی، شاعر مجموعه شعر خردسال حالا با چی بازی کنم؟ گفت: این اتفاق بزرگی است که مجموعه ای با 60 داور بیاید کتاب ها را ببیند، بررسی کند، برای کتاب ها پرونده درست کند که دلایل راه پیدا کردن به این چرخه و برگزیده شدن آثار چیست و آنها را به ناشر ارائه دهد ...
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، نشست رونمایی مجموعه شعر شام اود با حضور علیرضا قزوه، سراینده اثر و جمعی از چهره های شاخص ادبی کشور در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، سه مجموعه شعر با عناوین از کوه می پرسم ، آن قدر تلخ که فراموش می کنی شکلات است و پیراهن دنباله دار به تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار نشر شده اند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۷    
تهران (پانا) - حسین تولایی؛ در آیین رونمایی مجموعه شعر خود، فردا پلاک فرد که توسط انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برگزار شد، به ناشناخته بودن شعر نوجوان در این بازه زمانی اشاره کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۹    
مجموعه شعر تکیه خیابان فرات نوشته سیدمحمد سادات اخوی که در موسسه فرهنگی هلال منتشر شده است، مجموعه ای از نوحه ها و اشعار آیینی برای مراسم زنجیرزنی ایام سوگواری اباعبدالله(ع) گردآوری شده است. در ادامه بخش اول تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۴    
در این نوشته مجموعه شعر درباره پایان، شعرهایی برای پایان سخنرانی، اشعاری تک بیتی و دوبیتی از شاعرانی همچون فروغ فرخزاد، فریدون مشیری و هوشنگ ابتهاج درباره پایان عشق و شعر درباره پایان انتظار را می خوانیم.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲    
محمد خراسانی متولد 1371 از علاقه مندان به ادب و نویسندگی است که مطالعه صدها کتاب در این حوزه منجر به انتشار آثار زیبایی در حوزه شعر از وی شده که مجموعه شعر ( نغمه تُنُک ) از جمله آن هاست
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۱    
در مجموعه شعر تکیه خیابان فرات نوشته سیدمحمد سادات اخوی که از سوی موسسه فرهنگی هلال منتشر شده است، مجموعه ای از نوحه ها و اشعار آیینی برای مراسم زنجیرزنی ایام سوگواری اباعبدالله(ع) گردآوری شده است. در ادامه بخش دوم و پایانی تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سه مجموعه شعر با عناوین از کوه می پرسم ، آن قدر تلخ که فراموش می کنی شکلات است و پیراهن دنباله دار توسط سوره مهر منتشر و وارد بازار کتاب شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۳    
هجران نامه ، عنوان نخستین مجموعه شعر محمد امیدی پزشک شاعر که در برگیرنده دل نوشته های لطیف و نغز این شاعر است به تازگی از سوی انتشارات بین المللی حوزه مشق منتشر و روانه بازار کتاب کشور شده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۴:۳۹    
در این بخش مجموعه شعر در مورد زندگی سخت، ساده و تکراری را آماده کرده ایم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۷    
ایلام- برگزاری اختتامیه دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف، فراخوان یازدهمین جشنواره سراسری ادب، یادداشت، انتشار دومین مجموعه شعر شاعری جوان، گفت وگو با نویسنده و فیلم نامه نویس ایلامی از عناوین اخبار فرهنگی و ادبی استان ایلام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب حق سلام کتاب دومین مجموعه شعر آیینی وحید طلعت با نگاه ویژه به عاشورا و محرم است و به زودی توسط انتشارات آدلار منتشر می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مریم زندی، شاعر کودک و نوجوان ضمن معرفی چند کتاب شعر و داستان نوجوان تألیفی به مخاطبان برای مطالعه در روزهای باقی مانده فصل تابستان، درباره مجموعه شعر جدید خود گفت: در حال جمع آوری و سرودن یک مجموعه شعر نوجوان هستم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رادیو صبا در برنامه کوک آوا گلچینی از سروده های فاضل نظری را در ترانه ها و تصنیف ها تقدیم مخاطبان می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فاضل نظری شاعر جوان و معاصرکشورمان است که با سرودن شعرهای بسیار زیبا نام خود را به عنوان یکی از برترین شاعران معاصر ایران بر سر زبان ها انداخت. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه شعر کودک دستمال خیس ابر سروده غلامرضا بکتاش است که به موضوعاتی مانند آشنایی کودکان با مفهوم خانواده، ترویج مهربانی با حیوانات، درک مفهوم وطن دوستی و پرورش و تقویت قوه تخیل و خلاقیت پرداخته است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۶    
اصفهان- مجموعه شعر بی برگی اثری از الهام عمومی و برگزیده دوسالانه جایزه کتاب اصفهان، در خمینی شهر نقد و بررسی می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۶    
دو مجموعه شعر به نام های بخت واژه ها و گاهی سپید به قلم مسعود آزادبخت، از شاعران معاصر کشورمان توسط نشر ارشدان به بازار کتاب آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب موقعیت ستاره با تدوین شاهد مجتهدزاده اردبیلی مجموعه شعر و داستان دفاع مقدس به رشته تحریر در آمده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه شهر رووژێ وە یەک رەسیمن اثری از سرکار خانم شهلا مظفری شاعر جوان و نام آشنای کُرد اهل ایلام آماده عرضه به بازار نشر است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۰    
محمد شریف در مجموعه شعر مرکب آه سروده هایی را با احساسات خالصانه و ناب در وصف اهل بیت (ع)به دور از هر تزویر و ریا و که از سر شوق، غم و درد جوشیده اند با واژه به تصویر کشیده است.
نود و نهمین جلسه از مجموعه جلسات نقد و پژوهش شعر حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی، با نقد و بررسی مجموعه شعر بلخ و نیشابور برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سید صادق خاموشی با مجموعه شعر سپید اعتراف لازم نیست برگزیده این دوره ششمین فراخوان سالانه شعرنامه مهر 1402 شد.
ستاره   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۷    
برای خواندن مجموعه شعر بغض، شعر بغض و دلتنگی،شعر عاشقانه درباره بغض، اشعاری در وصف اشک و بغض و شعر نو درباره بغض از شاعران معاصر و نامدار با ستاره همراه شوید.