چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۸:۱۷Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معامله قرن»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه انار گفت:یکی از ترفند های شیطان بزرگ، معامله قرن برای نابودی فلسطین است که با وحدت امت اسلامی توطئه آمریکا خنثی خواهد شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پروژه شام جدید از نقشه های آمریکا – اسرائیل به دور نیست. به عنوان دلیل برای این گفته مان کافی است که اشاره کنیم نقشه راه این طرح از سوی بانک جهانی ارائه شد یعنی یک نهاد مالی امپریالیستی وابسته به آمریکا که هدف از آن سیطره بر اقتصاد کشورهای جهان به ویژه کشورهای جهان سوم است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۱    
تاکید البخیتی بر فروپاشی معامله قرن، به آتش کشیده شدن پرچم رژیم صهیونیستی در شهرک آفیتار و شکست سیاست های بایدن در یمن از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۱    
فروپاشی طرح ننگین معامله قرن، فراخوان تجمع اعتراضی شهروندان عربستان در روز عرفه، احتمال قطع سراسری برق در کالیفرنیا و المپیک بدون تماشاگر در ژاپن، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن تاکید کرد با فروپاشی طرح ننگین معامله قرن، نگاه ها به سمت جنبش های مقاومت در منطقه غرب آسیا افتاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شیخ نعیم قاسم تأکید کرد: نتیجه مستقیم نبرد شمشیر قدس پایان دادن به معامله قرن (توطئه آمریکایی صهیونیستی و ارتجاع عرب) و ناکام گذاشتن طرح عادی سازی روابط اعراب و رژیم صهیونیستی و بازگشت به مقاومت به عنوان گزینه ای تأثیرگذار و آماده در میدان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران در لبنان می گوید که فیلمسازان عرب از مکتب سینمای مقاومت به عنوان مکتبی فاخر یاد می کنند که از آن درس می گیرند. تهران توانسته محفلی برای سینماگران مسلمان باشد اما همه چیز به توجه و اقبال خود مسئولین فرهنگی ما در کشور بازمی گردد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۱    
بازگشایی سفارت اسرائیل در امارات آن هم یک سال پس از عادی سازی روابط میان دو کشور نشان دهنده حرکت لاک پشتی پروژه معامله قرن به سمت اهداف خود است. آمریکا برای کاهش نفوذ چین در منطقه منا، به دنبال ایجاد اتحاد میان متحدین عرب خود با اسرائیل است تا ضمن پر کردن خلا امنیتی عدم حضور نیروهای آمریکایی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اجلاس یک روزه بغداد بعد از سه ماه به تعویق افتادن در نتیجه برخورد قطار در مصر و کودتای نافرجام در اردن، بالاخره در 27 ژوئن (ششم تیرماه 1400) در حضور سران سه کشور عراق، اردن و مصر با بیانیه مشترک 29 بندی به کار خود پایان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
جمعی از اعضای کنگره آمریکا از رئیس جمهوری این کشور خواستند از سیاست های ترامپ در حمایت از رژیم صهیونیستی عدول کرده و لغو طرح معامله قرن را رسما اعلام کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، توافقنامه های عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی توهمی است که موفقیتی در پی نخواهد داشت . به گزارش شفقنا به نقل از روسیا الیوم، محمود عباس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پروژه شام جدید که منجر به افزایش قابل توجه روابط اقتصادی سه کشور عراق، اردن و مصر با یکدیگر خواهد شد را می توان به تلاش برای خروج عراق از محور مقاومت برای تحقق طرح اسرائیل بزرگ، مرتبط دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به صلح ادعایی دونالد ترامپ موسوم به معامله قرن تصریح کرد که قمار رئیس جمهوری سابق امریکا برای از بین بردن آرمان فلسطین ناکام ماند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست بر وجود ارتباط بین تلاش نافرجام کودتا در اردن و تلاش های دولت سابق آمریکا برای اجرایی کردن طرح موسوم به "معامله قرن" تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رسول سنایی راد در گفت وگو با میزان، با اشاره به تحولات جبهه مقاومت در فلسططین، گفت: مبارزات مردم و جبهه مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی وارد مرحله جدیدی شد و این مقاومت اعتباری بین المللی در دنیا پیدا کرده است. قدرت موشکی مقاومت فلسطسین، اسرائیلی ها را به التماس انداخته است ...
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۹    
کتاب معامله قرن برنامه ریزی صهیونیستی و اجرای آمریکایی با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۶    
وحدت و همبستگی گروه های فلسطینی در تحقق پیروزی اخیر غزه نشان داد که معامله قرن و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی سرنوشتی جز شکست نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده حماس در صنعا ضمن تمجید از همبستگی کامل رهبر جنبش انصارالله یمن و ملت یمن با فلسطینی ها از نبرد شمشیر قدس به عنوان نابود کننده معامله قرن نام برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مصوبه ضد اسرائیلی شورای حقوق بشر سازمان ملل، ابعاد جنایات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی را در افکار عمومی جهان آشکار کرد و عملا به پروژه های شکست خورده معامله قرن و عادی سازی روابط پایان داد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۳:۳۹    
شروع گفتمان های دلواپسانه که پیشوند و پسوند هر سخن و نقد در 8 سال گذشته و چاشنی رسانه های زنجیره ای بود...
خبرگزاری فارس: روزنامه گاردین انگلیس در مقاله ای به زوایای ناشناخته کودتای سوم آوریل (14 فروردین) در اردن پرداخت و از هماهنگی و همکاری میان محمد بن سلمان ولی عهد عربستان سعودی و جرد کوشنر داماد و مشاور دونالد ترامپ برای کنار زدن عبدالله دوم شاه اردن و جایگزینی حمزه بن الحسین برادر ناتنی وی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد که پیام مقاومت مبنی بر اینکه قدس خط قرمز است، به همه رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به پیروزی اخیر فلسطینی ها در برابر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: نبرد شمشیر قدس طرح موسوم به معامله قرن را به شکست کشاند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۹    
خارگ نیوز: سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان :تحول تاریخی در نبرد شمشیر قدس این است که مقاومت در غزه وارد عمل شد تا نه از غزه و اهالی آن، بلکه از قدس و اهالی آن حمایت کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان سه شنبه شب طی سخنانی به مناسبت سالروز خروج نظامیان رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان عید مقاومت و آزادسازی گفت: سران مقاومت فلسطین در نبرد اخیر غزه خوش درخشیدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب الله در سالروز آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم غاصب اسرائیل گفت: مقاومت در برابر به خطر افتادن قدس، موضعی تاریخی اتخاذ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۱    
توانمندی نظامی مقاومت در عملیات شمشیر قدس نه تنها موجب نابودی کل پروژه معامله قرن شد بلکه با افزایش حمایت از آرمان فلسطین موازنه قوا را به نفع جریان مقاومت تغییر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
شورای نگهبان در بیانیه ای آورده است: پیروزی فلسطین مقابل رژیم صهیونیستی، طرح عقیم و ننگین معامله قرن را به زباله دان تاریخ انداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام ارشد حزبی در اقلیم کردستان عراق تاکید کرد که تحولات کنونی فلسطین در عمل منجر به شکست معامله قرن و عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پی پیروی افتخار آمیز ملت مسلمان و مقاوم فلسطین در نبرد 11 روزه علیه اسرائیل در بیانیه ای اعلام کرد با این مقاومت جانانه، طرح عقیم و ننگین معامله قرن و اقدامات مذبوحانه ارتجاع عرب در عادی سازی روابط، به زباله دان تاریخ پیوست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ولایتی با اشاره به موفقیت مردم فلسطین گفت:این پیروزی در سطح منطقه ای بر طرح معامله قرن، عادی سازی روابط کشورهای مرتجع و وابسته عربی و شکست استراتژی های جبهه غربی، عبری و عربی خط بطلان کشید
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۸    
فعال سیاسی جوان، جوان و انقلابی دیار 15 خرداد ورامین با بیان اینکه پیروزی هایی که امروز ملت فلسطین به آن دست پیدا کرده نشان دهنده شکست آن معامله کثیف قرن است، گفت: ارتش کودکش ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۶    
حوزه/ "مرزوق الغانم" رئیس مجلس کویت با بیان اینکه به فلسطینی ها می گویم که "شما تنها نیستید"، تأکید کرد: مسئله فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد و جایگاه حقیقی "معامله قرن" زباله دان تاریخ است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۸    
رئیس پارلمان تونس با تاکید بر اینکه صهیونیست ها بدون حمایت غرب و آمریکا قادر به ایستادگی مقابل اراده ملت فلسطین نیستند، گفت: معامله قرن بزرگترین قربانی انتفاضه فلسطین است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران بوشهر با اشاره به طرح های معامله قرن و خاورمیانه جدید، گفت: طرح های معامله قرن و خاورمیانه جدید در منطقه با شکست مواجه شده و هزینه های تریلیون دلاری آمریکا نیز منجر به تحقق این طرح ها نشده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان یمنی در صنعاء برای اعلام همبستگی با ملت و گروه های فلسطینی راهپیمایی گسترده ای را به راه انداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن خطاب به سازشکاران با رژیم صهیونیستی گفت: ما خطاب به کشورهای متجاوز به یمن می گوییم که شما آرمان فلسطین را به خاطر معامله قرن فروختید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: خائنان منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می دانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
نماینده جهاد اسلامی در لبنان با اشاره به اوضاع آشفته صهیونیست ها، به علت دخالت مستقیم آمریکا در حمایت از تل آویو پرداخت و مقاومت از غزه را نجات دهنده قدس از معامله قرن دانست.
قالیباف امروز گفت: نامزدهای انتخاباتی از تخریب یکدیگر و طرح ادعاهای غیرمنصفانه بپرهیزند زیرا باعث ناامیدی مردم می شود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳    
قالیباف: حامی هرنوع اقدام برای توقف ماشین جنگی صهیونیستها هستیم، معامله قرن به نتیجه نمی رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱    
کارشناس مسائل منطقه به درگیری های اخیر در سرزمین های اشغالی اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی در چارچوب معامله قرن باور کرده بود که می تواند فلسطینیان را آواره و شهر را از صهیونیست ها پر کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر با اشاره به تحولات فلسطین و برنامه هایی که برای سازش از سوی آمریکا دنبال می شد، در توئیتی نوشت: یادتان باشد که از معامله قرن به کجا رسیدیم.... داماد ترامپ حالا بیاید و معامله را جوش بدهد. راستی چه خبر از بن زاید و بن سلمان؟! گفته بودیم معامله را برعکس خواهیم کرد. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظّم انقلاب در یوم الله جهانی قدس به پایان رسید. متن بیانات رهبر انقلاب به این شرح است: بسم اللّه الرّحمن الرّحیم ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار حاج قاسم سلیمانی مقاومت فلسطین را به درجه ای از توانمندی رساند که اکنون همه تجاوزات رژیم صهیونیستی را پاسخ داده و دشمن را مجبور می کند تا برای برقراری آتش بس دست به دامن سازمان ملل شود ...
اقتصاد ایران: تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه طرح معامله قرن شکست خورده است، گفت: تنها امید مردم فلسطین ملت های مسلمان جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان و سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کردند.
دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با بیان اینکه معامله قرن همان تکمیل کننده طرح سازش فلسطین بود، گفت: اکنون دیگر چیزی به عنوان معامله قرن وجود ندارد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۸    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: عادی سازی روابط اعراب و رژیم صهیونیستی و طرح هایی مانند معامله قرن آمریکا هیچکدام نمی تواند آنها را به اهداف خود در از بین بردن فرهنگ عاشورایی و تفکر مقاومت، برساند.