جمعه ۰۴ فروردینساعت ۲۰:۴۵Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت خواهی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مسجد کانون عدالت خواهی و هم آوایی با بندگان خوب خدا و فریاد علیه شرک، کفر و طاغوت است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۶    
آقای سیدابراهیم رئیسی، سلام. مشهور است که مسئولیت و مقام، امانت مردم و خدای مردم است. از عنصرالمعالی در قابوسنامه خوانده ایم امانت پذیرفتن بلا پذیرفتن است و او در این سخن، نظر بر امانت مال ومنال داشت و در حکایت امانتداری مرد طرار، مثال از درهم و دینار می آورد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۰۶    
میان ما و ملت های اسپانیایی زبان، به ویژه در حوزه امریکای لاتین موضوع عدالت خواهی و استکبار ستیزی مهم ترین فصل مشترک است و تقویت فعالیت های فرهنگی قطعاً پیشران پیشرفت در بخش های دیگر خواهد بود. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۲۲    
فیلم سینمایی دنیا، یک فریب است نوشته کارتیک سوباراج و نیک بِین و به کارگردانی کارتیک سوباراج، حکایت دیگ به دیگ می گوید رویت سیاه است! است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۵    
تردیدی نیست که رسیدن به نقطه عدالت،یکی از مهم ترین مطلوب های همه ما و بلکه نوع بشریت است که در زندگی اجتماعی تلاش می کنند به سمت آن حرکت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه بهترین راه برای سوق دادن فضای جامعه به سمت فرهنگ انتظار و مهدویت، گفت وگو با زبان فطرت و اخلاق است، گفت: باید فرهنگ انتظار را به فرهنگی فطری و انسانی تبدیل کنیم که به مسئله حقوق بشر و عدالت خواهی گره می خورد و گمشده بشر امروز است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با اشاره به اینکه عدالت خواهی محور اقدامات فعالان ضد استکباری در دنیاست، گفت: برای تحقق این موضوع نسبت به جنایات صهیونیست ها باید اهداف انتفاضه فلسطین به گوش جهانیان برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت : از جمله وظایف مهم نسل جوان مطالعه و شناخت تاریخ است تا با تکیه بر فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در مسیر عدالت خواهی و ولایت گام بردارند.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۲    
جریان عدالت خواهی لیست استخدامی های فامیلی در مجموعه پسماند شهرداری های شاهین شهر، میمه، خمینی شهر و برخوار را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه بررسی آیات سوره جن و در تفسیر آیه 18 گفت: مسجد کانون عدالتخواهی است و کسی می تواند سبب آبادانی مسجد شود که از غیر خدا واهمه ای نداشته باشد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زیویار با بیان اینکه اربعین حسینی سرچشمه عدالت خواهی و آزادگی است، گفت: اربعین حسینی حلقه وصلی برای جریان سازی فکری و سیاسی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام غریب رضا با بیان اینکه در نگاه اسلامی مسجد راهبردی ترین پایگاه اجتماعی است، گفت: در عرصه روشنگری اجتماعی و بصیرت افزایی هم مسجد پایگاه اصلی جهاد تبیین و بیان حقائق و پاسخ به شبهات است.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۲    
جریان عدالت خواهی شاهین شهر متشکل از جمعی از روحانیون و طلاب مطالبه گر و عدالت خواه با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی تحت عنوان آقای گل به خودی از اظهارات نسنجیده اخیر بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شهر شاهین شهر به شدت انتقاد کرده اند.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۳    
جریان عدالت خواهی شاهین شهر متشکل از جمعی از روحانیون و طلاب مطالبه گر و عدالت خواه با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی تحت عنوان امام جمعه شاهین شهر و دوگانه بی پاسخ از عملکرد حجت الاسلام قاسم هاشمی انتقاد کردند.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۲    
جریان عدالت خواهی شاهین شهر با انتشار مطلبی در فضای مجازی نسبت به ارائه لایحه بودجه 1080 میلیارد تومانی از سوی سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر به شدت انتقاد کرده است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل مذهبی با تأکید بر اینکه فلسفه بعثت عدالت محوری و عدالت خواهی و دوری از هوای نفس است، گفت: از سویی پیام مبعث آن بود که اعمال انسان ها برای خداوند متعال باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر پیامی ارسال کرد.
آناج   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۸    
رشیدی با تاکید بر این که گفتمان عدالت خواهی سعی دارد میوه های شیرین عدالت را برای مردم بچشاند، اذعان داشت: در کشور، موتور پیشرفت را روشن کرده ایم، ولی میوه شیرین پیشرفت را باید به مردم بچشانیم.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حامد حجتی در نشست بررسی کتاب کلمه الحق با بیان اینکه در این کتاب به صراحت به موضوع روشن گری و عدالت خواهی پرداخته شده گفت: پرداختن به شعر اعتراض می تواند راهگشا باشد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۱:۴۵    
چهل ساله ی دوم دولت ها دوره ی رشد و شکوفایی و اوج آن است که می تواند با مدیریت صحیح منجر به گام تمدنی و ماندگاری آن در تاریخ شود. گام دوم به مراتب دشوارتر و پیچیده تر است ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۰:۳۵    
حوزه / در بیانیه سپاه شهداء استان آذربایجان غربی آمده است: یوم الله 22 بهمن، سالروز تجلی ولایت پذیری، خود باوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت ایران و رهایی از چنگال ظالمان و نظام سلطه و بدون شک یک معجزه الهی است که به دست مردی الهی و با تکیه بر ایمان مردم ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم رونمایی از کتاب جدید حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با عنوان خطابات قانونیه ، روز چهارشنبه 19 بهمن ماه با سخنرانی آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، در پژوهشکده امام و انقلاب اسلامی برگزار شد. مقدم: امام(ره) آزادی خواهی و عدالت خواهی را به عنوان تکلیف در جامعه ایران شکل داد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۱    
حجت الاسلام حسینی گفت: اقتدار ایران اسلامی و عدالت خواهی در جهان بیانگر ایثار، رشادت شهدا و جانبازان این مرز و یوم است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خالی بودن پارلمان از نمایندگان واقعی مردم، بخشی از حیات سیاسی عصر پهلوی است که با زور و رشوه، انتخابات را به گونه ای هدایت می کردند تا نمایندگان در مجلس فرمایشی کرسی ها را قبضه کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۵    
از قیام مردم دارالولایه به خونخواهی امام حسین (ع) تا قیام 19بهمن سال 1330 از جمله کارنامه پرافتخار مردم ولایت مدار سیستان در عدالت خواهی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضوی مقدم با اشاره به دستور عفو گسترده اخیر گفت: پیام این اقدام این است که جمهوری اسلامی سر ستیز با مخالفان ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران گفت : با موافقت رهبر معظم انقلاب و عفو و تخفیف مجازات گسترده متهمان و محکومان حوادث اخیر، با حضور همین دانشجویان معترض جبهه قوی علمی برای مقابله با استکبار جهانی تشکیل خواهیم داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، دهه فجر را یادآور نور، معنویت و عدالت خواهی ملت ایران دانست و گفت: این انقلاب با گذشت چهل و چهار سال، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل ایران شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۱    
دهلی نو- ایران پرس: رئیس جبهه شیعیان هند گفت، تاثیر انقلاب اسلامی ایران در کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه، هند و بنگلادش و در کشورهای دیگر مشاهده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان استاندار گلستان، مسیر انقلاب اسلامی را مسیر حق طلبی و عدالت خواهی خواند و گفت: ما در این مسیر استوار ایستاده ایم.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۱    
کاپیتان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پیامی آغاز دهه فجر و چهل و چهارمین سالروز پیروزی و بالندگی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت: 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به کشور برابر است با فروپاشی سلطنت طاغوت و آغاز فصلی نو از حضور ایرانیان در تمامی عرصه ها و سرآغاز تحولات ...
شرکت آب و فاضلاب استان تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۴    
دهه مبارک فجر، دهه احیای ارزش های مقدس و یادآور آموزه های حق طلبی و عدالت خواهی بزرگ مردی است که با عنوان معمار کبیر انقلاب درس عشق، معنویت و انسانیت را نثار جهان و جهانیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی مشترک ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفتند: ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور روز های سراسر نور، معنویت و عدالت خواهی مردم ستم کشیده و مظلوم ایران است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: سید ابراهیم رییسی در شب سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی به کشور در گفت و گوی تلویزیونی با مردم با بیان اینکه امام(ره) برای همه ما الهام بخش است، گفت: امام(ره) یک شخصیت الهی و انقلابی بودو تا آخر عمر روحیه انقلابی خود را حفظ کرد. ایشان دین را احیاء کرد و حق بزرگی بر ما دارند. ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم در گفتگوی تلویزیونی با مردم در اظهاراتی قابل تامل از کاهش نرخ تورم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین گفتگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم آغاز شد، آیت الله رئیسی در این گفت وگو درباره مهمترین مسائل داخلی و خارجی با مردم سخن می گوید.
باز انتخابات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی امینی که یازده ماه از انتصاب اش به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر می گذرد در نخستین نشست خبری اش درباره برخی هنرمندان که فیلم در جشنواره دارند اما تمایل به حضور در این رویداد ندارند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی امینی که یازده ماه از انتصاب اش به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر می گذرد در نخستین نشست خبری اش درباره برخی هنرمندان که فیلم در جشنواره دارند اما تمایل به حضور در این رویداد ندارند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مجتبی امینی که یازده ماه از انتصاب اش به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر می گذرد در نخستین نشست خبری اش درباره برخی هنرمندان که فیلم در جشنواره دارند اما تمایل به حضور در این رویداد ندارند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اجلال قوامی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز نوشت: از یک سال و نیم گذشته که دولت ابراهیم رئیسی با شعار دولت انقلابی و عدالت خواهی بر سر کارآمده رجعت به سبک و سیاق سال های اول انقلاب که برای این دولت و حامیان اش همچنان نوستالژی است در همه امور خودنمایی می کند ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۱    
روزنامه جوان نوشت: تشخیص شیوه و نحوه مدیریت بحران توسط مقام معظم رهبری، می تواند الگویی موفق فراروی مسئولان قرار دهد. کارآمدی ، عقلانیت ، عدالت خواهی ، دشمن شناسی و استکبارستیزی و ارزشگرایی ارکان مهم و برجسته اندیشه امام خامنه ای را تشکیل می دهد
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: تشخیص شیوه و نحوه مدیریت بحران توسط مقام معظم رهبری، می تواند الگویی موفق فراروی مسئولان قرار دهد. کارآمدی ، عقلانیت ، عدالت خواهی ، دشمن شناسی و استکبارستیزی و ارزشگرایی ارکان مهم و برجسته اندیشه امام خامنه ای را تشکیل می دهد. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دومین جلسه ستاد بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این شهرستان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) دستاورد های مهمی در عرصه های بین المللی، بیداری اسلامی ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رضا اسماعیلی:ممکن است امسال بحث عدالت خواهی که یکی از زیرشاخه های شعر اعتراضی هم است،مورد توجه قرار بگیرد و این بخش را به شعر عدالتخواهانه اختصاص دهیم
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: حفظ آرمان ها و ارزش ها از نشانه های انقلاب اسلامی است که برای حفظ آنها شهید داده ایم، راه انقلاب طالب و مشتری دارد؛ این یعنی زنده بودن انقلاب، این راه عدالت خواهی است که با نگاه و نگرش شهدایی که با قرآن مانوس بودند عجین است.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۸    
رئیسی؛ رشد با ثبات اقتصادی عدالت خواهی و کار آمد سازی نظام حکمرانی سه رویکرد بودجه است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری روز گذشته با حضور در مجلس لایحه بودجه سال 1402 را با سه رویکرد رشد با ثبات اقتصادی، عدالت خواهی و کارآمدسازی نظام حکمرانی به مجلس تقدیم کرد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان این که تلاش می کنیم که لایحه بودجه با سیاست های ابلاغی رهبری با برنامه هفتم توسعه تطابق داشته باشد سه رویکرد بودجه 1402 را رشد باثبات اقتصادی، عدالت خواهی و کارآمدسازی نظام حکمرانی برشمرد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان این که تلاش می کنیم که لایحه بودجه با سیاست های ابلاغی رهبری با برنامه هفتم توسعه تطابق داشته باشد سه رویکرد بودجه 1402 را رشد باثبات اقتصادی، عدالت خواهی و کارآمدسازی نظام حکمرانی برشمرد.