یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۳۷Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم تروریستی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حکم حبس و شلاق برای راننده متهم به برخورد عمدی با یک روحانی و دستگیری یک تیم تروریستی در آذربایجان غربی و صدور کیفرخواست سارقان مسلح طلافروشی های شرق تهران از مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته بود.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه از دستگیری یک تیم تروریستی توسط مجموعه اداره اطلاعات استان آذربایجان غربی با هماهنگی دستگاه قضایی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۵    
بازداشت تیم تروریستی مرتبط با جریانات صهیونیستی عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در جلسه شورای عالی قضایی از دستگیری یک تیم تروریستی توسط مجموعه اداره اطلاعات استان آذربایجان غربی و با هماهنگی دستگاه قضا خبر داد و گفت: در جریان این اقدام ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ک تیم تروریستی توسط مجموعه اداره اطلاعات استان آذربایجان غربی دستگیر شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت:یک تیم تروریستی توسط مجموعه اداره اطلاعات استان آذربایجان غربی و با هماهنگی دستگاه قضا دستگیر شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه صبح امروز در جلسه شورای عالی قضائی از دستگیری یک تیم تروریستی توسط مجموعه اداره اطلاعات استان آذربایجان غربی و با هماهنگی دستگاه قضا خبر داد و گفت: در جریان این اقدام ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۵:۰۷    
انهدام شبکه جاسوسی همکار با سرویس اطلاعاتی بیگانه، رصد ناو آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه، انهدام یک تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه قدس سپاه، و الحاق تجهیزات و تسلیحات نوین به تیپ 55 هوابرد نزاجا از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۹    
انهدام یک تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه قدس سپاه قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی و هلاکت 2تروریست و دستگیری یک نفر در این عملیات در جنوب شرق کشور خبر داد./ مهر
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
همشهری آنلاین : نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی و هلاکت 2 تروریست در جنوب شرق کشور خبر داد./همشهری آنلاین
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یک تیم مسلح که قصد انجام اقدامات تروریستی در جنوب شرق کشور را داشت توسط رزمندگان واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه شناسایی و قبل از هر اقدامی منهدم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: یک تیم تروریستی مسلح پیش از انجام اقدامات تروریستی و خرابکاری در جنوب شرق کشور ، با اشراف اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی این قرارگاه منهدم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
یک تیم مسلح که قصد انجام اقدامات تروریستی در جنوب شرق کشور داشت توسط واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و قبل از هر اقدامی منهدم شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: یک تیم تروریستی مسلح که قصد انجام اقدامات تروریستی و خرابکاری در جنوب شرق کشور را داشت، منهدم شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، طبق اعلام برخی منابع، تیم تروریستی مهاجم به وسیله تسلیحات سنگین در حمله ای غافلگیرانه برجک را هدف قرار می دهد و فرصتی جهت دفاع و واکنش به نیروهای حاضر در برجک داده نمی شود. تصویری منتسب به محل حمله به مرزبانان ایرانی را مشاهده می کنید. انتهای پیام/
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات با اشاره به دستگیری تیم تروریستی مرتبط با اسرائیل در مرزهای غربی گفت: با همکاری دولت جدید عراق و تضمین های داده شده امیدواریم شاهد امنیت در مرزهای غربی و عدم تکرار آن باشیم ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
یک تیم مسلح تروریستی در شمال غرب کشور توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(س) نیروی زمینی سپاه منهدم شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، بامداد امروز یک تیم تروریستی که قصد نفوذ به داخل کشور را داشتند توسط مرزبانان هنگ مرزی سراوان حین کنترل و پایش مرز مشاهده و ضمن درگیری مسلحانه با آنان از ورود این گروه تروریستی به داخل کشور جلوگیری و تروریست ها به آنسوی مرز متواری شدند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دستگیری اخیر تیم تروریستی مرتبط با رژیم صهیونیستی که از مرزهای غربی به کشور واردشده بود که با همکاری دولت جدید عراق و تضمین های داده شده، امیدواریم شاهد امنیت در مرزهای غربی و عدم تکرار آن باشیم و مسئولیت اقلیم عراق را یادآوری و تأکید می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۱۱۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با اشاره به دستگیری اخیر یک تیم تروریستی مرتبط با رژیم صهیونیستی، گفت: امیدواریم شاهد امنیت در مرزهای غربی باشیم و مسؤولیت اقلیم عراق را یادآوری و تأکید می کنیم ...
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
پنج مرزبان در سراوان در پی درگیری با یک گروهک معاند در سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروهک فرقان، اولین تیم تروریستی پس از انقلاب بود که به فاصله بسیار کوتاهی از براندازی سلطنت پهلوی، به بهانه مقابله با نظام ضدتوحیدی دست به ترور زد و شخصیت های ارزشمندی نظیر استاد مطهری و دکتر مفتح را به شهادت رساند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۴۷    
رونمایی پایگاه هوایی زیرزمینی عقاب 44 ، انهدام 2 تیم تروریستی وابسته به داعش، رونمایی از حکمت کارت سربازان، حضور ناوگروه نداجا در آمریکای لاتین، و دستگیری عوامل اقدام ناکام خرابکارانه در اصفهان از جمله مهم ترین اخبار دفاعی امنیتی در بهمن 1401 بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۱:۳۸    
ایجاد اخلال روی پرنده های شناسایی دشمن در فاصله 400 کیلومتری، رونمایی موشک صیاد 4 B ، دستگیری اعضای 3 تیم مرتبط با گروهک نفاق و 26 نفر از عوامل پشتیبانی تیم تروریستی در شیراز، پرتاب زیرمداری ماهواره بر قائم 100 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه سلسله روایات دادگاه متهمان حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ (ع) به روایت آشنایی تروریست ها با یکدیگر و به ویژه حضورشان در خانه های امن آنها در تهران و اسلامشهر می پردازیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق به شناسایی و بازداشت چندین تیم تروریستی و کشف انواع مواد و ابزارهای انفجاری، نارنجک های دستی و خمپاره های دست ساز شدند
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نیروهای بسیج مردمی عراق(حشد شعبی) امروز(یکشنبه) از دستگیری یک تیم تروریستی وابسته به داعش در بغداد خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، حشد شعبی در بیانیه ای اعلام کرد: این تیم تروریستی برای انجام حملات تروریستی در بغداد برنامه ریزی می کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات از دستگیری اعضای 12 تیم تروریستی وابسته رژیم صهیونیستی در ایران خبر داد و گفت: این تیم های تروریستی قصد داشتند با عملیات های مختلف انتقام شکست های اخیر را بگیرند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 12 تیم تروریستی توسط سربازان گمنام در مدت کوتاهی دستگیر شده اند، ریشه این تیم ها که قصد خرابکاری در داخل کشور را داشتند به رژیم صهیونسیتی متصل بود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۶۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام خطیب با بیان اینکه بیش از دوازده تیم تروریستی توسط سربازان گمنام در مدت کوتاهی دستگیر شده است، گفت: ریشه این تیم ها که قصد خرابکاری در داخل کشور داشتند به رژیم صهیونیستی متصل بوده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون به فکر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت:دشمن از دشمنی خود دست نخواهد کشید و همواره به فکر توطئه های جدید است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مهر : اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: 2 تیم تروریستی وابسته به داعش در استان متلاشی شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: 2 تیم تروریستی وابسته به داعش در استان متلاشی شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پیرو اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) 2تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آنها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه های اخیر داشتند، منهدم شد.