سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۲:۵۷Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرودگاه شهید هاشمی نژاد»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۰    
31 هزار و 424 مسافر ورودی به پنج مبادی مرزی خراسان رضوی شامل تایباد، درگز، قوچان، سرخس و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد طی دهه پایانی ماه صفر غربالگری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: امسال و برای نخستین بار پس از کرونا با رکورد 200 نشست و برخاست پرواز در فرودگاه شهید هاشمی نژاد در روز 25 شهریور (30 صفر) روبرو بودیم
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور در چایخانه حرم حضرت رضا(ع) و مواکب مردمی اطراف حرم مطهر از تلاش های آستان قدس رضوی بویژه خادمان بارگاه منور رضوی و مجموعه های مردمی در میزبانی شایسته از زائران تقدیر کرد. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: سید ابراهیم رییسی در نماز جمعه امروز مشهد حضور یافت. نماز جمعه امروز مشهد به امامت سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی برگزار می شود. سید ابراهیم رئیسی عصر پنجشنبه وارد مشهد شد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر پنجشنبه وارد مشهد شد. آیت الله سید ابراهیم رییسی در بدو ورود به مشهد مقدس، در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از سوی استاندار خراسان رضوی مورد استقبال قرار گرفت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسافران گرامی، تا دقایقی دیگر در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خواهیم نشست. این نوید را خلبان می دهد و چند دقیقه بعد در های هواپیما به روی مان باز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
پروازهای فوق العاده به مقصد مشهد نیز از طریق سایت های رسمی و با نرخ مصوب به فروش می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۱۱    
در ایام اربعین امسال، روزانه 12 پرواز رفت به شهر های نجف و بغداد و روزانه 15 پرواز به شهر های مرزی کشور از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فاصله 8 کیلومتری و آمار بالای پرواز و تردد مسافران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد باعث شده است که جای خالی برخی امکانات رفاهی در این مجموعه حس شود. کمبودی که باعث شده ایده احداث هتل فرودگاهی مشهد به مرحله اجرا نزدیک و نزدیک تر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قهرمانان خراسانی پنجاه و ششمین دوره رقابت های پرورش اندام آسیا در میان استقبال علاقمندان به این ورزش وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد مدیر روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی گفت: پرواز مشهد به نجف پس از انجام به دلیل نقص فنی به فرودگاه شهید هاشمی نژاد بازگشت و بعد از رفع نقص به سمت مقصد حرکت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاههای خراسان رضوی گفت: هم اکنون روزانه حدود 24 پرواز رفت و برگشت مشهد- نجف در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد دایر است.
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از آمادگی کامل فرودگاه مشهد برای پروازهای اربعین خبر داد و گفت: در حال حاضر روزانه بیش از 180 پرواز در این فرودگاه انجام می شود و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از نظر تعداد پروازهای داخلی و خارجی، در رتبه دوم کشور قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آمارهای تجمعی تعداد پروازها، اعزام و پذیرش مسافر نشان می دهد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در سه ماهه ابتدایی سال 1402 دومین فرودگاه با بیشترین آمار نشیت و برخاست هواپیما، اعزام و پذیرش مسافر و ارسال و پذیرش بار بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
براساس گزارش های رسیده، دو پرواز هواپیمایی ایران ایرتور در فرودگاه مشهد مقدس ابطال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تیم مراقبت بهداشتی مرزی همزمان با ورود حجاج خراسان رضوی از سرزمین وحی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مستقر شد و فعالیت خود را آغاز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به برنامه بازگشت حجاج بیت الله الحرام پایگاه اورژانس مستقر در فرودگاه شهید هاشمی نژاد در حالت آماده باش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نخستین پرواز ورودی حجاج با 232 زائر و عوامل دو کاروان استان های خراسان رضوی و شمالی ساعت 17:15 عصر امروز وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بیان کرد: عملیات بازگشت حج تمتع 1402 از امروز 18 تیرماه آغاز شد و طی مدت 10 روز توسط پروازهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
مشهد فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای خراسان رضوی گفت: استقبال کنندگان حاجیان از حضور در فرودگاه برای برگزاری مراسم استقبال خودداری کنند که این تدبیر به منظور خدمت رسانی بهتر به آنها گرفته شده است. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد طی سال 1401 در قالب 110 دوره و کارگاه آموزشی از 551 نفر از فراگیران غیر بومی و 406 نفر از فراگیران بومی میزبانی کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز مشهد به نجف به دلیل نقص فنی پس از پرواز به فرودگاه بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز مشهد به نجف شرکت هواپیمایی سپهران به دلیل نقص فنی پس از پرواز به فرودگاه بازگشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد مشهد شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از برقراری پروازهای مسقط از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ محمود امانی بنی اظهار کرد: شرکت هواپیمایی عمان پروازهای مسقط به مشهد و بالعکس را در روز دوشنبه هر هفته برقرار می کند. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از پایان عملیات اعزام 11 هزار و 535 زائر سرزمین وحی از فرودگاه شهیدهاشمی نژاد خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: 9 کاروان حج تمتع متشکل از هزار و 260 زائر استان از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به سرزمین وحی مشرف شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: آخرین پرواز حامل 253 زائر خراسان رضوی و شمالی ساعت 18:35 پنج شنبه 25 خرداد ماه از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به مقصد جده اعزام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 400 زائر تایبادی در قالب 6 کاروان در شهرستان های تایباد، باخرز، تربت جام، خواف و بجنورد راهی سرزمین وحی شدند. آخرین گروه زائران با بدرقه چند هزار نفری مردم تایباد از محل مصلای بزرگ دارالسلام به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد حرکت و شامگاه سه شنبه به سمت شهر جده در عربستان سعودی پرواز ...
نقص فنی در هواپیمای 1520 مشهد درحالی که به مقصد فرودگاه شهر جده در حرکت بود، به فرود اجباری این پرواز در فرودگاه مدینه منوره منجر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امسال جمع زیادی از زائران از استان های خراسان رضوی و شمالی به مشهد می آیند و پس از وداع با امام هشتم (ع) از فرودگاه شهیدهاشمی نژاد عازم سرزمین وحی می شوند. به همین بهانه در گزارش پیش رو به دوره آموزشی یکی از کاروان ها سری زده ایم و حال وهوای زائران را جویا شده ایم که در ادامه می خوانید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۶    
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز شرکت هواپیمایی سپهران از مشهد به مقصد بندرعباس، به دلیل نقص فنی با تاخیر انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز شرکت هواپیمایی سپهران از مشهد به مقصد بندرعباس، به دلیل نقص فنی با تاخیر انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۳۸    
دو کاروان از خراسان رضوی و خراسان شمالی در اولین پرواز حجاج از فرودگاه شهید هاشمی نژاد به سرزمین وحی اعزام شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی از آغاز فرآیند تحویل بار زائران حج تمتع 1402 از صبح امروز در فرودگاه شهیدهاشمی نژاد آغاز شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: زائران حج تمتع امسال از استانهای خراسان رضوی و شمالی با 49 پرواز از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به مقصد مدینه و جده اعزام می شوند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
یادواره 64 شهید فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد حافظان آسمان با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در نمایشگاه بین المللی مشهدمقدس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۶    
همزمان با دهه کرامت و به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر یادواره حافظان آسمان، گرامیداشت 64 شهید فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهدمقدس با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در نمایشگاه بین المللی مشهدمقدس برگزار شد.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸    
یادواره 64 شهید فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، باحضور مسئولان استانی و لشگری و تعدادی از خانواده های شهدای فرودگاه مشهد برگزار شد و بلوار فرودگاه مشهد به نام بلوار شهدای حافظان آسمان نامگذاری شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۳    
نخستین یادواره حافظان آسمان ویژه شهدای فرودگاه شهید هاشمی نژاد با حضور دریادار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولین لشکری و کشوری و خانواده شهدا در مشهد برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۳    
یادواره شهدای فرودگاه شهید هاشمی نژاد با حضور خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
یادواره 64 شهید فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، باحضور سردار فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر مسئولان استانی و لشگری و تعدادی از خانواده های شهدای فرودگاه مشهد برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
هواپیمای بوئینگ پرواز زاهدان به تهران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد دچار نقص فنی شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۸    
رئیس سازمان حراست کل کشور با ارسال لوحی از تلاش های رئیس اداره حراست فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ در این لوح آمده است : ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
محمد قصابی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: با همکاری ایرلاین معراج قرار است پرواز مستقیمی از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به مقصد فرودگاه اردبیل در روز شنبه برقرار شود که پرواز رفت در ساعت 19:15 دقیقه از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به انجام رسیده و در ساعت [...]
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از تاخیر 10ساعته پرواز مشهد به تهران در این فرودگاه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳    
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از تأخیر در پرواز کیش ایر از مشهد به مقصد تهران خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از اعزام بیش از 12 هزار زائر بیت الله الحرام از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۹    
پروازهای مسیر زنجان از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد برقرار شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ پروازهای مشهد - زنجان و بالعکس با انجام دو پرواز در هفته در روزهای دوشنبه و پنج شنبه توسط شرکت هواپیمایی ماهان برقرار شد. ...
برترین ها / رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ویدئوی تذکر رعایت حجاب در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد را ببینید.