سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۳:۲۲Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت وام»

وزارت کشور   ۲۴ دقیقه پیش    
معاون سیاسی فرماندار اسفراین با اشاره به آمار متقاضیان وام ازدواج در شهرستان گفت: بانک های عامل شرایط و روند پرداخت این وام ها را تسهیل کنند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از پرداخت وام های مشاغل خانگی تا یک ماه آینده خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت 6 هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
اقتصاد آنلاین / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۱۰۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: به منظور حمایت از مستأجرین و در راستای اجرای مصوبه مورخ 3 /3 /1401 شورای پول و اعتبار، اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن از محل منابع بانکی موضوع ماده(4) قانون جهش تولید مسکن تا پایان سال 1402 تداوم می یابد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از پرداخت وام تمام اولویتهای محور اعتبار بسته خرسند ساز واحد های غیر مستقل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور فنی استانداری فارس با اشاره به سیاست های تشویقی موجود جهت ماندگاری ساکنان بومی در بافت تاریخی گفت: در راستای بازآفرینی و مرمت خانه های بافت تاریخی شیراز، سه وام کم بهره به ساکنان و مجاوران محدوده بافت ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال 2 هزار و 420 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان استان اعطا شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ضرورت تسهیل اعطای وام ودیعه مسکن توسط بانک ها، ضرورت تسریع در تکمیل طرح های مسکن ملی و تسریع در پرداخت حق الزحمه معلمان بابت اجرای طرح تابستانه تعمیق و تثبیت یادگیری و جبران افت تحصیلی از جمله تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۹    
مصباحی مقدم رئیس شورای فقهی بانک مرکزی در خصوص وام اربعین گفت: این گونه تامین مالی تحت عنوان مرابحه خدمات جهت سفر زیارتی مطرح می شود بررسی ابتدایی ما نشان می دهد که فاقد اشکال شرعی است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید به تسریع در پرداخت تسهیلات مسکن از سوی بانک ها کرده است تا روند ساخت مسکن سرعت بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد چمستان گفت: در 6 ماهه اول امسال مبلغ 689 میلیون تومان وام قرض الحسنه صندوق امداد ولایت به مددجویان در این بخش پرداخت شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: معاون شهردار پایتخت از پرداخت وام کم بهره و بدون ضامن به 28 هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران خبر داد و گفت: به زودی افزایش حقوق کارکنان قراردادی را اعمال خواهیم کرد.
سلام نو / اول فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
افرادی که برای خرید مایحتاج ضروری خود نیازمند تسهیلات بوده و از مشتریان بانک ایران زمین هستند، می توانند با افتتاح حساب مورد نظر و ایجاد میانگین مناسب برای وام 300 میلیون تومانی طرح انتخاب پلاس این مجموعه درخواست بدهند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: دبیر شورای عالی جهاد سازندگی گفت: برای بازگشت افراد به روستا تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 500میلیون تومان به صورت قرض الحسنه پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۸    
هزارو 357 فقره وام کارگشایی با اعتبار بیش از 28 میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد استان پرداخت شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از واریز وام 20 میلیون تومانی از اول مهرماه به حساب 40 هزار بازنشسته و مستمری بگیری که در قرعه کشی برگزیده شده اند خبر داد و گفت: روز گذشته (20 شهریور) برای برگزیدگان این دوره از ثبت نام پیامک ارسال شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دزفول گفت: در حال حاضر از پنج سایت پروژه مهرشهر مسکن ملی شهرستان دزفول 3 سایت به پیشرفت 60 درصدی رسیده اند که متمم قرارداد تسهیلات برای آنان امضا شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دیروز در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه با تصویب بندی موافقت کردند که درصورت نهایی شدن، شیوه پرداخت وام های قرض الحسنه را تغییر می دهد. طبق مفاد این بند، بانک مرکزی باید با ایجاد نظام اعتبارسنجی و وثیقه گیری کالایی، پرداخت وام های قرض الحسنه را تسهیل کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، بانک مرکزی روز گذشته با انتشار گزارشی در وبسایت رسمی خود آخرین آمار و ارقام مربوط به پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری را ارائه کرد. با این وجود، باز هم خبری از داده های کامل مربوط به این تسهیلات نیست و مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به نقل از ایرنا ، نعمت اله رضایی شامگاه جمعه در جریان دیدار با استاندار کردستان در سنندج اظهار کرد: توسط این صندوق در سال جاری به 70 هزار طرح مبلغ 140 هزار میلیارد ریال وام پرداخت خواهد شد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی بانک مرکزی توقف پرداخت تسهیلات خرد و قرض الحسنه در شبکه بانکی را به شدت تکذیب کرد و گفت: پرداخت تسهیلات خرد و ازدواج همچنان در دستور کار شبکه بانکی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی سلسله گفت: تعلل بانک ها در بررسی پرونده ها و سخت گیری در خصوص ضامن و وثایق، پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان این شهرستان را با مشکل مواجه کرده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
طی پنج ماهه سال جاری میزان تسهیلات پرداختی بانک ها حدود 1787 هزار میلیارد تومان بوده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 372 هزار میلیارد تومان معادل 26.3 درصد افزایش داشته است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مصطفی قمری وفا سخنگوی بانک مرکزی توقف پرداخت تسهیلات خرد و قرض الحسنه در شبکه بانکی را به شدت تکذیب کرد و گفت: پرداخت تسهیلات خرد و ازدواج همچنان در دستور کار شبکه بانکی است. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس بانک مرکزی را موظف به تسهیل فرایند اعطای تسهیلات خرد، ترویج و گسترش سنت قرض الحسنه و قانونمند شدن فعالیت صندوق های قرض الحسنه تا پایان سال اول اجرای این قانون کردند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت 7 روز از پایان تابستان به گفته مسئولان بانک مرکزی هنوز حدود 300 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج هستند؛ صفی که به دستور رئیس جمهور قرار بود تا پایان شهریور به صفر برسد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، مهدی صحابی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا 8 مهرماه به 799 هزار و 578 متقاضی وام ازدواج و فرزند آوری بیش از 109 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا 8 مهر، به 799 هزار و 578 متقاضی وام ازدواج و فرزند آوری، بیش از 109 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگان مردم در مجلس بانک مرکزی را موظف به تسهیل فرایند اعطای تسهیلات خرد، ترویج و گسترش سنت قرض الحسنه و قانونمند شدن فعالیت صندوق های قرض الحسنه تا پایان سال اول اجرای این قانون کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۳    
وام ازدواج 1402 وام ازدواج 1402 به گفته رئیس جمهور قرار بوده تا پایان تابستان به حساب متقاضیان آن واریز شود. حالا با گذشت یک هفته از تابستان و 300 هزار متقاضی هنوز بانک های عامل تمهیدات لازم جهت پرداخت وام ازدواج 1402 را به عمل نیاورده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس بانک مرکزی را موظف به تسهیل فرایند اعطای تسهیلات خرد، ترویج و گسترش سنت قرض الحسنه و قانونمند شدن فعالیت صندوق های قرض الحسنه تا پایان سال اول اجرای این قانون کردند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهلت پرداخت وام به متقاضیان و دارندگان دستگاه های پوز فروشگاهی بانک قرض الحسنه مهر ایران تمدید شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: استاندار مرکزی گفت: این استان در زمینه پرداخت وام فرزندآوری و جوانی جمعیت رتبه سوم را در کشور به خود اختصاص داده و صف جدی در این خصوص وجود ندارد.
معاون ارزی بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی به جز گروه های پتروشیمی و فولاد، برای سایر گروه های کالایی هیچ محدودیتی در رابطه با برگشت ارز از طریق واردات از محل غیر از ارز صادراتی اعمال نکرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۳    
همدان- ایرنا- رسیدگی به وضعیت بدهکاران بزرگ بانک های همدان که تسهیلات بخش تولید را دریافت کرده اما در انجام تعهدات خود کوتاهی کرده یا هزینه کرد آنها از مسیر تعیین شده منحرف شده با هدف بازگشت مطالبات به سیستم بانکی و بازچرخانی منابع و پرداخت وام به سرمایه گذاران جدید از سوی معاونت اقتصادی استانداری ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۷۴ سایت دیگر  
اعتبار مورد نیاز بزرگترین کارخانه چادر مشکی کشور، نساجی حجاب شهرکرد با دستور رئیس جمهورتامین شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
باتوجه به سیاست معاونت امور باغبانی وزارت جهادکشاورزی، باغات و زمین های زراعی برای هدفمند شدن در پرداخت یارانه ها و حمایت های دولتی باید شناسنامه دار شوند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بانوانی که مشتری موسسه مالی و اعتباری نور هستند و کمبود نقدینگی دارند می توانند برای وام 50 میلیون تومانی طرح ریحانه نور این مجموعه درخواست بدهند. این تسهیلات در قالب عقد مرابحه اعطا خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اقتصاد ایالات متحده در سال جاری پستی و بلندی های زیادی را طی کرده است، اما اکنون با همزمانی چالش هایی مواجه است که خطرات بیشتری را ایجاد می کنند ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه، نظام بانکی باید به وظیفه قانونی خود برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن عمل کند، گفت: وزارت اقتصاد رئیس مجمع بانک هاست و احکام مدیرعاملان و هیأت مدیره های بانک ها توسط وزارت اقتصاد صادر می شود. ...
سلام نو / خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
وام قرض الحسنه فوق العاده 120 میلیونی ویژه یارانه بگیران | وام قرض الحسنه بدون نیاز به ضامن اغاز شد!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۲    
همزمان با هفته وحدت پرداخت وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی به حساب متقاضیان آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در کاهش قیمت سیمان و فولاد مصر هستیم و شوخی نداریم ،گفت: تاکنون 50 هزار هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن تامین شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: در زمینه تسهیلات مختلف برای خبرنگاران ترسالی شده و همه تسهیلات از جمله خودروو مسکن و دیگر تسهیلات مورد نیاز این قشر می آید و پرداخت می شود.