یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۱:۱۶Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت وام»

خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از عدم پرداخت بانک ها برای وام 200 میلیون تومانی ودیعه مسکن فرزند سوم گلایه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۷    
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۰    
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با تاکید بر ضرورت افزایش نرخ رشد جمعیت در استان خواستار تسهیل فرایند صدور وام ازدواج و فرزندآوری در گلستان شد.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حسینی گفت: اگر اطلاع پیدا کنیم بخشنامه پرداخت وام خرد رعایت نمی شود آن را پیگیری کرده و در صورت قطعیت با متخلفان برخورد جدی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱    
طبق آمارها و با احتساب سقف تسهیلات ودیعه مسکن مصوب دولت به مبلغ 40هزار میلیارد تومان، رقم پرداختی این تسهیلات به متقاضیان تا به امروز معادل 10درصد از کل مبلغ مصوب بوده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: به دنبال این هستیم که سهم بانک ها از 400 میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن را افزایش دهیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۱    
اقتصاد ایران: مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستا با سود 5 درصد، از مقاوم سازی 67 درصد واحدهای مسکن روستایی در سطح استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستا با سود 5 درصد، از مقاوم سازی 67 درصد واحدهای مسکن روستایی در سطح استان بوشهر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- فعال صنف آرایشگری گفت: سازمان فنی و حرفه ای برای استارت کار وعده پرداخت تسهیلات به کارآموزانی که آماده ورود به بازار کار است را داده اما متاسفانه این امر محقق نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد:کثرت تکالیف ابلاغی به شبکه بانکی در سال جاری، سبب شده روند اعطای وام ودیعه مسکن تناسب با منابع و مصارف بانک های عامل باشد؛بانک های عامل علی رغم تکالیف متعدد، همواره مساعدت های لازم را در خدمتگذاری به آحاد مردم بعمل آورده اند.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۲    
نسیم آنلاین: رئیس سازمان نظام وظیفه در نشست خبری در خصوص آمار سربازان غائب گفت: متولدین سال 1355 تا 1383 در حال حاضر مشمول سربازی هستند طی این مدت با 21 میلیون ذکور در کشور داشتیم و این تعداد حدود سه میلیون نفر غایب هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بوشهر یکی از سه استان برتر کشور در پرداخت وام ازدواج است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مبلغ وام ازدواج از رقم چند صد هزار تومان در سال های دور، حالا به بالای 100 میلیون تومان رسیده است. اما این روی خوش ماجرا در اجرا با کاستی و مشکلاتی برای جوانان متقاضی این وام همراه شده است که نیازمند ورود جدی نهاد ناظر به ماجراست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی درباره پرداخت وام فرزندآوری و پرداخت آن در بانک ها مشروط به اعتبارسنجی و کسب امتیاز و بلوکه پول سپرده توسط بانک ها تصریح کرد: پرداخت وام فرزند آوری و پذیرش متقاضی صرفأ از طریق ثبت نام متقاضی در سامانه بانک مرکزی صورت می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
از کل بانک های معرفی شده برای پرداخت تسهیلات، جدا از آنکه تعدادی با ذکر دلایلی نظیر نبود منابع مالی از پرداخت وام خودداری می ورزند، در بانک های دیگر نیز شرایط سخت و ابداعی برای دریافت به متقاضیان اعلام می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۵    
فقر مطلق در استان ریشه کن می شود/ پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی تسریع می شود، عناوین مهم روزنامه های امروز 29 شهریور در چهارمحال و بختیاری است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در حالی بر تسریع پرداخت وام 200 میلیونی مسکن روستایی تاکید می کند که شورای نگهبان فعلا به آن ایراداتی گرفته و پرداخت آن باز هم منوط به تایید اساسنامه صندوق ملی زمین و مسکن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۷:۴۸    
با آنکه قرار بود پرداخت وام های خرد از طریق اعتبارسنجی انجام شود اما بانک ها به این موضوع بی توجه اند و حتی با داشتن ضامن به بهانه های مختلف از پرداخت وام به نیازمندان خودداری می کنند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کش دار شدن پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی هم به از دست رفتن فصل گرما منجر شد، هم رکود ساخت و ساز را در پی داشت، هم هزینه ها را بالا برد و هم مردم را کلافه کرد. حالا هم شنیده می شود شرط و شروط بعضی از بانک ها غوز بالاغوز شده است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس مصوبه هیئت وزیران موظف است تا اقدامات لازم را برای صدور ضمانت نامه به بانک های عامل جهت پرداخت وام اشتغال خرید زنان سرپرست خانوار از محل اعتبارات صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تا سقف 100 میلیون تومان انجام دهد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۷    
جوان بودن ساختار جمعیت ایران موجب شده است تا مسؤولان برای رفع مشکل مسکن به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای جوانان با مشکل مواجه شوند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون اول رییس جمهور در جلسه شورای اداری مسکن بر مولدسازی دارایی های وزارت راه و شهرسازی به منظور تامین منابع مالی صندوق ملی مسکن تأکید کرد و گفت: وام 200میلیون تومانی مسکن روستایی سریع تر پرداخت شود. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت دست متقاضیان را از وام مسکن روستایی کوتاه کرده است نسبت به شروط اخذ این وام انتقاد کرد. *** دولت دست متقاضیان را از دریافت وام مسکن روستایی کوتاه کرده است ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۰    
برترین ها پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد | جیب این بازنشستگان پر پول می شود تصمیم نهایی رئیسی برای افزایش قیمت بنزین | قیمت بنزین گران می شود؟ واریز سود سهام عدالت میلیونی به حساب این سهامداران | سهام عدالتی حسابشان را چک کنند افزایش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۱    
اقتصاد ایران: در نشست شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور تأکید شد که شبکه بانکی کشور، وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه را سریع تر پرداخت کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهور در جلسه شورای اداری مسکن بر مولدسازی دارایی های وزارت راه و شهرسازی به منظور تامین منابع مالی صندوق ملی مسکن تأکید کرد و گفت: وام 200میلیون تومانی مسکن روستایی سریع تر پرداخت شود
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۷۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی توسط شبکه بانکی کشور بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه تاکید شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس مصوبه هیئت وزیران موظف است تا اقدامات لازم را برای صدور ضمانت نامه به بانک های عامل جهت پرداخت وام اشتغال خرید زنان سرپرست خانوار از محل اعتبارات صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تا سقف 100 میلیون تومان انجام دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی تاکید دارد، همه بانک ها مکلفند روند اعطای تسهیلات خرد به هموطنان را در چارچوب قوانین و مقررات انجام دهند؛ اما با وجود این، تماس های مخاطبان تابناک حکایت از این دارد که درب برخی از بانک ها همچنان بر پاشنه وام نداریم می چرخد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
با حضور دکتر محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی و دکتر سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تفاهم نامه همکاری پرداخت وام قرض الحسنه به کارکنان سازمان انرژی اتمی امضا شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
برترین ها تصمیم نهایی رئیسی برای افزایش قیمت بنزین | قیمت بنزین گران می شود؟ واریز سود سهام عدالت میلیونی به حساب این سهامداران | سهام عدالتی حسابشان را چک کنند افزایش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد | جیب این بازنشستگان ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بهزاد شمس الدینی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس ضمن تشریح خدمات جدید این بانک به مشتریان گفت: شرکت ها، ادارات و سازمان هایی که از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران، حقوق و دستمزد کارکنانشان پرداخت می شود ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس مصوبه هیئت وزیران موظف است تا اقدامات لازم را برای صدور ضمانت نامه به بانک های عامل جهت پرداخت وام اشتغال خرید زنان سرپرست خانوار از محل اعتبارات صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تا سقف 100 میلیون تومان انجام دهد
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بسیاری از دانشگاه ها از امروز (یکشنبه) 27 شهریور ، سال تحصیلی جدید را به شیوه کاملا حضوری آغاز خواهند کرد. وزارت علوم پس از گذشت حدود 3 سال از مجازی بودن دانشگاه ها به صورت صریح اعلام کرده است که تمام دانشگاه ها باید حتما از روش 100 درصد حضوری استفاده کنند ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شبکه بانکی از ابتدای امسال تا 24 شهریور بیش از 860 هزار فقره تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن پرداخت کرده است. به گزارش اقتصادتهران، مصطفی قمری وفا سخنگوی بانک مرکزی آخرین آمار پرداخت وام های ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن را اعلام کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی بانک مرکزی آخرین آمار پرداخت وام های ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مهر : مصطفی قمری وفا سخنگوی بانک مرکزی آخرین آمار پرداخت وام های ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن را اعلام کرد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار مسکن این روزها روی خوشی به کهنه سازها نشان می دهد. بسیاری از سرمایه گذاران ملکی این روزها به سمت خانه های قدیمی می روند. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت بسیار پایین قدیمی سازها در بازار و همچنین پرداخت وام های مختلف باعث شده بسیاری از معاملات حول این خانه ها بچرخد. ...
آنا / ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
شبکه بانکی از ابتدای امسال تا 24 شهریور بیش از 860 هزار فقره تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن پرداخت کرده است.
برترین ها / آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: قیمت برنج تقریبا نهایی شده و هفته آینده اعلام خواهد شد و عملا وزارت جهاد کشاورزی وارد بازار برنج خواهد شد.
آنا / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اداره ارزیابی سلامت نظام بانکی بانک مرکزی از مصوبه این بانک در مورد پرداخت تسهیلات به اشخاص مرتبط با بانک ها خبر داد و گفت: در گذشته ساز و کار لازم برای تنبیه بانک ها خاطی در پرداخت تسهیلات به شرکت های زیرمجموعه بانک ها اثربخشی لازم را نداشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
از مهم ترین برنامه های حمایتی دولت برای مستاجران، پرداخت وام ودیعه مسکن بود که با توجه به آنکه میزان این تسهیلات امسال در تهران به 100 میلیون تومان رسیده، استقبال از آن بیشتر شده است. اما مستاجران بسیاری به دلیل سخت گیری های بانک ها هنوز موفق به دریافت این تسهیلات نشده اند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۸    
برترین ها قیمت بنزین کاهش یافت؟ | قیمت بنزین لیتری چند شد؟ تصمیم نهایی رئیسی برای افزایش قیمت بنزین | قیمت بنزین گران می شود؟ واریزی میلیونی حقوق کارگران از این هفته | حقوق کارگران چند درصد افزایش یافت؟ کاهش بی سابقه قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرط اول برای اعطای وام ازدواج این است که تاریخ عقد بعد از 1 فروردین 1397 باشد و دوم اینکه تاکنون از تسهیلات ازدواج استفاده نکرده باشند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
برترین ها کاهش بی سابقه قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ پرداخت وام فوری بدون ضامن به حساب سرپرستان خانوار | وام فوری بلاعوض به چه کسانی تعلق می گیرد؟ واریزی میلیونی حقوق کارگران از این هفته | حقوق کارگران چند درصد افزایش یافت؟ قیمت بنزین کاهش یافت؟ | قیمت بنزین لیتری چند شد؟ ...
سلام نو / بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
وام اشتغال بدون ضامن به زنان سرپرست خانوار تا سقف یک میلیارد ریال پرداخت خواهد شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناسان ایده راه اندازی صندوق های خرد اعتباری و پرداخت وام های کوچک به افراد را در فقرزدایی، کارآفرینی و توسعه جوامع محلی به ویژه افزایش سطح درآمد و پس انداز زنان و جوانان موثر می دانند و آن را موجب کاهش نرخ بیکاری و ایجاد فرصتهای شغلی در مناطق کم درآمد و محروم عنوان می کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها کاهش بی سابقه قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ پرداخت وام فوری بدون ضامن به حساب سرپرستان خانوار | وام فوری بلاعوض به چه کسانی تعلق می گیرد؟ زمان واریز معوقات جاماندگان یارانه نقدی مشخص شد | واریز یارانه نقدی 400 هزار تومانی در حساب این افراد از امشب تصمیم نهایی رئیسی ...