دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۲:۵۶Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیرگذر»

خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از پیشرفت 60 درصدی زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره کل راه آهن جنوب شرق کشور گفت: طرح گذرگاه غیر همسطح زیباشهر زاهدان در حال حاضر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی می شود که تا پایان آذرماه امسال به بهره برداری برسد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
با اجرای پروژه عمرانی در ورودی مهرویلا، تنها راه ارتباطی مهرویلا و فاز چهارم مهرشهر یک پل زیرگذر است که باتوجه به عدم اطلاع رسانی مناسب شهروندان مجبور به حرکت خلاف قانون در این مسیر می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از آخرین وضعیت اجرایی پروژه های احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران و زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی بازدید میدانی به عمل آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عصر امروز درحالی مردم اراک شاهد وقوع حادثه در میدان انقلاب اراک بودند که به گفته رئیس اورژانس استان مرکزی، تصادف زنجیره ای در زیرگذر 14 مصدوم برجای گذاشت.
کاشان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۵۱    
کاشان نیوز- هادی میرزاجانی: مردم کاشان خوب به یاد دارند که برای افتتاح پروژه زیرگذر، بیلبوردهای شهر و برخی رسانه ها یک هفته تمام پر شده بود از بنر و پست و استوری با محتوای راهَم راحت شد که انتقادات و واکنش مردم را به دنبال داشت اما حالا که بیش از 6 ماه از افتتاح پروژه زیرگذر می گذرد هنوز پل عابر ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار شورای شهر خبرگزاری ایمنا را در این بسته خبری می خوانید. به گزارش خبرنگار ایمنا، لزوم توجه به سرانه های خدماتی در دقیق سازی ارتفاعات اصفهان ، بهبود تردد وسایل نقلیه با اصلاح هندسی پل های شهر اهواز ، فروش پسماندهای شهروندان زنجانی با بهره گیری از سامانه بهروب ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۷    
میان تلی از خاک و موجی از گردوغبار و صداهای گوش خراش در عمق 18 متری زمین، مهندسان و کارگران سخت مشغول فعالیت هستند؛ آن ها با عزم جدی، دل زمین را برای عبور مترو می کاوند تا اصفهان شهری برای زندگی باقی بماند. اینجا خستگی معنا ندارد، چراکه دنیای دیگری درحال شکل گیری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۰    
گناوه - ایرنا - کارزار "پلتفرم مستقل جمع آوری امضا" با عنوان درخواست ایجاد روگذر یا زیرگذر بر روی بزرگراه کمربندی گناوه در حد فاصل مسیر تقاطع روستاهای بخش مرکزی این شهرستان فعال شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار ارومیه در کلنگ زنی پروژه زیرگذر شورا-شهید بهشتی گفت: به دنبال مداخلات نقطه ای همچون احداث زیرگذر هستیم تا بخشی از ترافیک ارومیه از طریق زیرگذر و بخشی نیز از طریق مدیریت های نرم افزاری کنترل شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
احداث زیرگذر شورا-شهید بهشتی ارومیه که جزء پروژه های مصوب شورای اسلامی شهر است، با اعتباری بالغ بر 890 میلیارد ریال و طول 340 متر آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:کلنگ احداث زیر گذر شورا_شهید بهشتی ارومیه امروز با حضور شهردار واعضای شورای اسلامی ارومیه به زمین زده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی زیرگذر تقاطع خیابان های شهید بهشتی - خیابان شورا ارومیه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی شهردار ارومیه گفت: احداث زیرگذر شورا_شهید بهشتی باعث کاهش ترافیک این بخش از شهر ارومیه خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه در مجلس از اصلاح نقطه حادثه خیز دیورزم در جاده مراغه – هشتگرد خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران: از روزی که شهردار تهران برای احداث تراموا از انعقاد یک تفاهمنامه با وزارت دفاع خبر داد، موضوع تراموا برای تهران بحث داغ این روزهای شهر شد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۶    
بخشدار مرکزی ورامین از آغاز عملیات احداث زیرگذر روستای جعفر آباد اخوان به عنوان مطالبه 15 ساله مردم خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
میراث فرهنگی از نظر قوانین و ضوابط، قدرت برخورد با هر عامل تخریب کننده و متعرض به بافت تاریخی را دارد. نمونه آن را می توان در تجربهٔ شوش دید که مجوز ساخت زیرگذر ورودی شوش یا پل مقابل بیمارستان شوش از سوی میراث فرهنگی صادر نمی شود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۸    
عملیات اجرایی زیر گذر جعفر آباد اخوان از توابع ورامین، با هماهنگی دستگاه های اجرایی به زودی آغاز می شود .
سرپرست اداره نگهداری ابنیه فنی راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از احداث زیرگذر شهرک صنعتی دهاقان و دیوار حائل بتنی خروجی پل غدیر شهرستان لنجان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار شورای شهر خبرگزاری ایمنا را در این بسته خبری می خوانید. علی صالحی، سخنگو و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به عوارض آلایندگی صنایع اظهار کرد: در رابطه با این موضوع، طبق قوانین محیط زیستی و بندهای بودجه سالانه تصمیم گیری می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار شورای شهر خبرگزاری ایمنا را در این بسته خبری می خوانید. به گزارش خبرنگار ایمنا، اقدام جدی برای تعیین تکلیف ضرایب نهایی آلایندگی صنایع انجام نشده است ، جلسه انتخاب شهردار بندرانزلی در صورت اجماع نظر اعضای شورا برگزار می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۲:۵۳    
سرعت ساخت یکی از مولفه های کلیدی پروژه های عمرانی در این دوران است و پروژه ها با سرعت بسیار بالایی اجرا می شود تا هم هزینه ساخت کاهش یابد و هم سرعت بهره برداری از پروژه افزایش یابد. در همین راستا، در ماه می 2016، یک تونل عظیم با وزن 3600 تن در زیر بزرگراه A12 در نزدیکی شهر ایده هلند نصب کردند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: لایحه احداث زیرگذر میدان امام علی(ع) که از سوی شهردار ارومیه ارائه شده بود، پس از بحث و بررسی در صحن شورای اسلامی شهر با رای موافق اعضا شورا تصویب شد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۳    
با پیگیری های شهردار دماوند احداث زیرگذر محور تهران - فیروزکوه به موافقت شورای ترافیک شهرستان دماوند رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۰    
اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان برای احداث زیرگذر بزرگراه شهید چمران رای موافق دادند؛ مردم دراین باره، چه می گویند؟
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان لوایح و طرح های بررسی شده در یکصدویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا، علی صالحی امروز _یکشنبه نوزدهم شهریورماه_ در گفت وگوی خبری پس از جلسه علنی یکصدویکم شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
پروژه احداث زیرگذر شهید چمران امروز (یکشنبه) در یکصدویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بابل از بهر برداری، بازگشایی و آسفالت چند دستگاه زیرگذر در کمربندی جنوبی این شهرستان با هدف افزایش ضریب ایمنی در قالب زیرسازی و آسفالت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره آب و فاضلاب گچساران گفت: به دلیل جابه جایی لوله خط انتقال در مسیر زیرگذر ، روگذر سراب ننیز آب برخی از روستاهای این شهرستان قطع می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تیران بهره برداری از پل زیرگذر را دغدغه کشاورزان اعلام کرد و گفت: سازه پل توسط راهداری و حمل و نقل بنا شده و بهره برداری از آن مستلزم توافق شهرداری با حدود 6 مالک برای آزاد سازی ورودی و خروجی این مسیر است.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۱    
واژگونی سمند در ورودی زیرگذر سه راه شهرک سنگ، راننده جوان این خودرو را به بیمارستان کشاند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در این ویدئو تصاویری از لحظه سقوط سمند از ارتفاع 5 متری در اتوبان تهران-ساوه را مشاهده می کنید.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای رفع یکی از نقاط پر حادثه استان اصفهان امسال آغاز عملیات اجرایی و احداث پل زیرگذر بوئین میاندشت در دستور کار است.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح احداث زیرگذر برای اتصال محور تهران – فیروزکوه به بلوار شهید سلیمانی منطقه گیلاوند به منظور جلوگیری از معطلی شهروندان انجام شد.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۳    
کارشناسی را انداختند بعد از ساخت پروژه. بعد از 7 سال کار روی تقاطع غیرهم سطح شاهرخ آباد، متوجه شدند که محل ساخت روی مسیل است و بخش زیادی از زمین هایی که زیرگذر از زیرش عبور کرده، تملک نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۸    
ایسنا/گیلان فرماندار لنگرود گفت: در آستانه بازگشایی مدارس هستیم و نصب سرعتکاه های استاندارد و اجرای خط کشی در محدوده مدارس و دانشگاه ها ضروری است. همچنین نصب پل مکانیزه و احداث زیرگذر نیز در دستور کار قرار بگیرد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جهرم از مسدود شدن ورودی جهرم از سمت شیراز خبر داد و از مسافران خواست برای تردد از مسیر جایگزین استفاده کنند. به گزارش اول فارس از جهرم ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ارتباط مناطق 17 و 18 شهرداری تهران توسط 2 پل ارتباطی روی زیرگذر تقاطع بزرگراه آیت الله سعیدی با راه آهن تهراناهواز برقرار می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر گیر کردن اتوبوس در زیرگذر پل پیرنیا در شیراز را می بینید که متأسفانه این اتفاق در استان فارس تاکنون چندین بار تکرار شده و مسئولان هنوز اقدامی نکرده اند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۸    
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دبستان دخترانه حبیبیه فتح الله زاده( شهید بهنیاء) در محله سادات گچساران با اعتبار 100 میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با دستور دادستان اسدآباد بخش قابل توجهی از راه شهرستان به کنگاور نرسیده به زیرگذر موسی آباد از ساخت و ساز غیرمجاز آزاد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بحث معتادان متجاهر همچنان معضلی است که ساکنان گوشه و کنار شهرها ،از آن گلایه دارند. زیرگذر پل شاهد مشهد نیز از آن دسته مکان هایی است که تجمع معتادان در آنجا برای شهروندان و ساکنین مشکل ساز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۶    
از تردد عابران از پل زیرگذر یا روگذر؟ تا چهره ناخوشایند انباشت زباله را در شهروندخبرنگار ببینید.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از پیشرفت 82 درصدی زیرگذر بلوار کوهک و تامین دسترسی به بزرگراه شهید همدانی تا پایان تابستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار زارچ ارتقاء بخش زارچ به شهرستان را مهمترین اقدام دولت سیزدهم در این شهرستان دانست و گفت: برای ساخت زیرگذر ورودی شهرستان زارچ اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان برآورد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: احداث زیرگذر تقاطع شهید بهشتی-شورا بعد از تایید در شورای ترافیک شهرستان ارومیه و همچنین شورای ترافیک استان طی روزهای آینده کلنگ زنی می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از زیر بار ترافیک قرار گرفتن زیر گذر ارغوان ورودی شهر ایلام خبر داد.