شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۴:۴۵Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اجاره مسکن»

قم پرس   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس برای اجاره در محدود باغ فردوس حداقل باید 6 میلیون تومان اجاره و 400 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این محله پایتخت منتشر می شود: محله متراژ اجاره بها (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای ارائه شده از اداره آمار فدرال آلمان نشان می دهد که برای بیش از 3 میلیون خانوار آلمانی هزینه های اجاره مسکن سهم بالایی از درآمد آنها را به خود اختصاص می دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، برای اجاره در محدود باغ فردوس حداقل باید 6 میلیون تومان اجاره و 400 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این محله پایتخت منتشر می شود:
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رهن یک واحد آپارتمان 100 متری در محله زعفرانیه در محدوده باغ فردوس حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان است. تیتربرتر، برای اجاره در محدود باغ فردوس حداقل باید 6 میلیون تومان اجاره و 400 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک گفت: بازار اجاره مسکن می تواند با دادن مسئولیت به مشاوران املاک رونق پیدا کند اما به آن شرط که نظارت های کافی در این حوزه وجود داشته باشد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۴:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فرید قدیری، کارشناس مسکن در خصوص بازار اجاره بها به مهر گفت: بازار اجاره بها یک بازار مصرفی است. وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه سالانه 500 هزار زوج جدید در کشور داریم که نزدیک به 100 هزار زوج متعلق به تهران است که اینها همان خانه اولی ها هستند که با توجه به از دست دادن قدرت خرید روانه ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رهن یک واحد آپارتمان 80 متری در محدوده منیریه حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رهن یک واحد آپارتمان 100 متری در محدوده شهرک غرب حدود 1 میلیارد و 800 میلیون تومان است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس برای اجاره در محدوده ونک حداقل باید به میزان 6 میلیون تومان اجاره و 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این محله پایتخت منتشر می شود: محله متراژ اجاره بها (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۰    
کمبود بی سابقه خانه های خالی و افزایش تقاضا، نرخ اجاره مسکن را در سیدنی، ملبورن، بریزبین، پرت و آدلاید استرالیا نسبت به پارسال نجومی کرده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اجاره بهای یک واحد آپارتمان 100 متری در محدوده هفده شهریور حدود 800 میلیون تومان است. تیتربرتر، برای اجاره در محدوده خیابان هفده شهریور حداقل باید به میزان یک میلیون تومان اجاره و 100 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تورم نقطه ای در اجاره بهای مسکن غیرشخصی و ارزش اجاره مسکن شخصی به طور مشابه در دی ماه امسال نسبت به دی ماه سال گذشته بیش از 48 درصد افزایش یافته است.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کاشمر با بیان اینکه 120 سری جهیزیه به نوعروسان اهداء کردیم گفت: 6500 خانوار تحت پوشش داریم که 800 خانوار مستأجرند و به 256 مددجو، اجاره مسکن پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان از توافق واگذاری 130 هکتار از زمین های ارتش به طرح مسکن ملی در سنندج خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رهن کامل یک واحد آپارتمان در محدوده جیحون حدود 850 میلیون تومان است. به گزارش مهر، برای اجاره در محدوده جیحون حداقل باید به میزان 2 میلیون تومان اجاره و 100 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود:
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آئین واگذاری هزار و 37 مسکن به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان امروز یکشنبه 14 اسفندماه به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد با حضور علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: جدیت در اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی با افزایش عرضه در بازار، نه تنها به مالیات ستانی عادلانه منجر می شود، بلکه جلوی افزایش اجاره مسکن را می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
30 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت تسریع در چاره اندیشی برای مشکلات مردم در خرید و اجاره مسکن تاکید کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس برای اجاره در محدوده ونک حداقل باید به میزان 2 میلیون تومان اجاره و 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود: محله متراژ اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام الهی نژاد با اشاره به معیشت سخت و اجاره مسکن بالا در قم گفت: لازم است که از طلابی که در قم در حال تحصیل هستند، حمایت شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، برای اجاره در محدوده هفت حوض حداقل باید به میزان 3 میلیون تومان اجاره و 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود:
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نگاهی به آگهی های اجاره مسکن در تهران نشان می دهد بهای اجاره ماهانه آپارتمان های کوچک متراژ تهران در جنوب شهر و با حداقل 100 تا 150 میلیون تومان ودیعه، به 3.5 تا هفت میلیون تومان می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عمده فایل هایی که این روزها برای معرفی به بازار اجاره مسکن در مناطق و محلات مختلف شهر تهران آگهی شده اند، از دو ویژگی بارز و قابل توجه برخوردارند ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
هم میهن گزارشی از آخرین وضعیت اجاره بهای خانه در تهران و تاثیر افزایش آن بر زندگی اشتراکی خانواده ها منتشر کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، برای اجاره در محدوده یافت آباد حداقل باید به میزان 1 میلیون و 500 هزار تومان اجاره و 290 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود:
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: نگاه مجلس این نیست که مالیات به خانه های لوکس را حدف کند بلکه برای جلوگیری از افزایش اجاره بها و اجاره مسکن این کار را کرد یم. خانه های لوکس نباید از مالیات دهی حدف بشوند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی بازار اجاره مسکن در تهران حاکی از آن است که رهن یک واحد 170 متری در چیذر 3.5 میلیارد و رهن آپارتمان 85 متری در فرهنگسرای خاتم 350 میلیون تومان است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
با 500 میلیون تومان در کدام محله های تهران رهن کامل پیدا کرد
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، سهم مسکن از درآمد ماهانه و سالانه خانواده ها، بین 10 تا 15درصد است. یعنی وقتی که یک فرد اروپایی یا امریکایی یا اماراتی و... حقوقش را دریافت می کند، 10الی 15درصد آن را صرف اجاره مسکن می کند. این سهم برای ایران به بالای 50 درصد رسیده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس برای اجاره در محدوده فردوسی حداکثر باید به میزان 27 میلیون تومان اجاره و 1 میلیارد و 100 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود: محله متراژ اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اجاره بهای یک واحد آپارتمان در محدوده فردوسی حداقل 3 میلیون تومان با پیش پرداخت 200 میلیون تومان است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: این روزها خرید و فروش مسکن در تهران رونق نسبی پیدا کرده، اما در بخش اجاره قرارداد چندانی منعقد نمی شود؛ به همین دلیل نرخ ها در این بازار از نوسان کمتری برخوردار است. مشاوران املاک می گویند جابه جایی مستاجران معمولا از اواخر بهار آغاز می شود. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، برای اجاره در محدوده میرداماد حداقل باید به میزان 6 میلیون تومان اجاره و 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود:
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سرعت رشد شاخص اجاره مسکن کشوری در ماه میانی زمستان کاهش یافت. بر اساس گزارش رسمی مرکز آمار از تورم عمومی که به صورت ماهانه منتشر می شود، رشد ماهانه شاخص اجاره مسکن کشوری در بهمن ماه 3/ 2 درصد بوده که نسبت به دی ماه 5/ 0 واحد درصد کاهش یافته است ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۹    
دنیای اقتصاد نوشت: برخی از فایل های اجاره مسکن در این مناطق نسبت به فایل های مشابه با اجاره بهای نسبتا مناسب تری عرضه شوند، مربوط به شرایط خاص موجران و مالکان این واحدهاست. ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در گذشته شاهد اتفاقات عجیبی در حوزه اجاره مسکن بودیم از قبیل اجاره پشت بام ها و خانه های اشتراکی و امروز با پدیده اجاره بهای دلاری مواجه هستیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، برای اجاره در محدوده پاسداران حداقل باید به میزان 12 میلیون تومان اجاره و 220 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان های مربوطه 87 درصد از صاحبان مسکن شخصی در فرانسه برای اجاره دادن ملک خود از تبعیض نژادی پیروی می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
در میان برخی از فایل هایی که این روزها به بازار اجاره مسکن در منطقه یک شهر تهران عرضه شده است برخی از فایل های خاص با شرایط قیمتی جالب توجه مشاهده می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در میان برخی از فایل هایی که این روزها به بازار اجاره مسکن در منطقه یک شهر تهران عرضه شده است برخی از فایل های خاص با شرایط قیمتی جالب توجه مشاهده می شود ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس برای اجاره در محدوده مرزداران حداقل باید به میزان 6 میلیون تومان اجاره و 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود: محله متراژ اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، برای اجاره در محدوده چیذر حداکثر باید به میزان 40 میلیون تومان اجاره و حداقل 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود:
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
اطلاعات مرکز آمار ایران نشان می دهد؛ در دی ماه، میانگین قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی در شهر تهران 66درصد نسبت به دی ماه سال قبل افزایش پیدا کرده که این میزان، 13.9درصد بالاتر از نرخ تورم نقطه ای آذرماه است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
بررسی های محله ای برای اجاره بهای یک واحد آپارتمان در محدوده پرستار نشان می دهد که حداقل 1 میلیون با رهن 200 میلیون تومان باید پرداخت شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: تهران شهری است که مأموریت ها و مسافران زیادی می آیند و ساکنان در منطقه یک پایتخت خانه هایشان را روزانه اجاره داده می شود و برای اجاره روزانه باید حداکثر 9 میلیون تومان پرداخت شود.در ادامه قیمت های اجاره مسکن روزانه را در این منطقه تهران منتشر می شود: ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۴    
ارزش گذاری املاک در همه جای دنیا با پول رایج همان کشور انجام می شود، این درحالی است که مدتی است در برخی مناطق شهری، پای دلار و سکه و حتی ارزهای دیجیتال به قراردادهای خریدوفروش یا اجاره مسکن باز شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه بیشتر خانه های خالی در تهران مربوط به منطقه یک است اما این عامل نتوانسته رشد قیمت اجاره در این منطقه را مهار کند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس برای اجاره در محدوده تجریش حداکثر باید به میزان 45 میلیون تومان اجاره و حداقل 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. در ادامه قیمت های اجاره مسکن در این منطقه تهران منتشر می شود: محله متراژ اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) ...
برای خرید یک خانه 90 متری در عباس آباد باید 5 میلیارد و 670 میلیون تومان پرداخت کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
برای اجاره یک واحد آپارتمان در سعادت آباد حداقل ماهیانه 6 میلیون تومان و رهن 200 میلیون تومان باید پرداخت کرد. به گزارش مهر، برای اجاره در سعادت آباد حداکثر باید به میزان 31 میلیون تومان اجاره و حداقل 200 میلیون تومان پول پیش داشته باشید. ...