چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۰۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرودگاه گرگان»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۸    
گرگان- ایرنا- مهدی الفتی تاریخ ساز گلستانی ژیمناستیک که پس از 85 سال ایران را صاحب مدال در بازی های آسیایی کرد، امروز یکشنبه در میان استقبال مردم و مسوولان وارد فرودگاه گرگان شد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در حاشیه سفر به استان گلستان، از نمازخانه ترمینالهای مسافربری فرودگاه بین المللی شهدای گرگان، در روز یکشنبه، بیست و ششم شهریور ماه بازدید کرد. ...
️مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از آخرین پرواز بازگشت زائران اربعین حسینی به فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: در مجموع 11 پرواز رفت و برگشت از گرگان به مقصد نجف اشرف انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاه های گلستان گفت : آخرین پرواز ویژه اربعین از فرودگاه گرگان به نجف و برعکس امروز انجام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی مردم ولایتمدار گرگان و سایر شهرستان ها با به دست گرفتن پرچم عزای حسینی از شهر و روستا به سمت امامزادگان و بقاع متبرکه حرکت کرده تا با نوعی ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت نشان دهند این مراسم امروز در مرکز استان صبح امروز ...
با توجه به تخفیف ویژه هواپیمایی کیش ایر به زائران کربلای معلی از مبدأ گرگان، فرودگاه گرگان ضمن برقراری پرواز فوق العاده توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر در تاریخ های 15 و 17 شهریور ماه، قیمت بلیت پرواز رفت در مسیر گرگان به نجف اشرف در تاریخ های و 15 و 17 شهریورماه را 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۳۶    
زائران اربعین حسینی به میزبانی و بدرقه عوامل و کارکنان فرودگاه امروز، 12 شهریور از فرودگاه شهدای گرگان عازم نجف اشرف شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان از جا به جایی حدود 450 نفر از زائرین اربعین حسینی (ع) از فرودگاه بین المللی شهدای گرگان به نجف اشرف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان گفت: 450 زائر اربعین از طریق فرودگاه بین المللی شهدای گرگان به مقصد نجف اعزام شدند و این تعداد زائر در قالب سه پرواز گرگان را به مقصد نجف ترک کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بامداد امروز چهارشنبه 8 شهریور نخستین پرواز ویژه زائران اربعین از فرودگاه گرگان به مقصد نجف اشرف انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۱    
گرگان- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های گلستان گفت: پس از استقبال مشتاقان و علاقه مندان گلستانی به حضور در پیاده روی اربعین حسینی، تعداد پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف افزایش یافت.
مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از برقراری 4 پرواز زیارتی به مقصد نجف اشرف از فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: هواپیمایی کیش ایر از 8 شهریور تا 17 شهریورماه پروازهای عتبات را آغاز می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۴    
ایسنا/گلستان مدیرکل فرودگاه های استان گلستان زمان قطعی پروازهای اربعین فرودگاه بین المللی شهدای گرگان به مقصد نجف و بالعکس و چگونگی تهیه بلیت این پروازها را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۲    
مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: فرودگاه گرگان جزو فرودگاه های برتر کشور بوده و هر ساعت و در هرزمانی می توانیم پرواز داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۴    
رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان گلستان گفت: درحال حاضر از فرودگاه بین المللی گرگان به دو شهر نجف و اکتائو پرواز به صورت هفتگی انجام می گیرد و پیگیر راه اندازی 2 خط جدید پرواز بین المللی از فرودگاه گرگان به عشق آباد و استانبول هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۲    
معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی گرگان نقص فنی و لزوم رعایت الزامات ایمنی را دلیل تاخیر چند ساعته پرواز گرگان - تهران و سرگردانی مسافران در این فرودگاه عنوان کرد.
مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: با بازگشت 2 هزار و 934 نفر از حجاج به استان گلستان به مدت 7روز پرونده عملیات حج 1402 بسته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان از اجرای مانور طرح اضطراری در فرودگاه گرگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل فرودگاه های گلستان از برگزاری مانور طرح اضطراری در فرودگاه گرگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان گفت: برخورد دو دستگاه پژو پارس در جاده گرگان به آق قلا در نزدیکی خط فرودگاه گرگان 7 مصدوم بر جای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۶    
مدیرکل فرودگاه های گلستان از برقراری پرواز از فرودگاه گرگان به مقصد آکتائو قزاقستان به صورت هفتگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان از برقراری پرواز از فرودگاه گرگان به مقصد آکتائو قزاقستان به صورت هفتگی خبر داد.
دومین جلسه هماهنگی تمرین کامل طرح اضطراری فرودگاه گرگان به منظور هماهنگی های اولیه،به روز رسانی تفاهمنامه ها، رفع نقایص طرح اضطراری در جهت ارتقای ایمنی و مدیریت بحران ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۳    
دوره آموزش مدیریت اپرون _فرودگاه گرگان با حضور کارکنان ادارات آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما فرودگاه های مهرآباد، مشهد و گلستان در فرودگاه گرگان برگزار می شود.
گزارش تصویری بخش دوم تصاویر اعزام حجاج گلستانی به سرزمین وحی دومین و سومین پرواز حجاج گلستانی فرودگاه گرگان را به مقصد جده ترک کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۸:۲۱    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از پایانه حجاج و روند اجرایی عملیات اعزام زائران سرزمین وحی از فرودگاه گرگان بازدید کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از اعزام نخستین کاروان از زائران خانه خدا در این استان از فرودگاه گرگان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان گلستان؛ علی متانت اظهار کرد: اولین گروه از زائران بیت الله الحرام اعزامی از استان گلستان در ساعت 08:20 روز جمعه 26 خرداد ماه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان گفت: 2943 گلستانی از فرودگاه بین المللی گرگان به حج تمتع مشرف خواهند شد.
️جلسه هماهنگی تمرین کامل طرح اضطراری فرودگاه گرگان بمنظور هماهنگی های اولیه ،بروز رسانی تفاهمنامه ها،رفع نقایص طرح اضطراری در جهت ارتقای ایمنی و مدیریت بحران، راهکارهای خدمات رسانی بهتر و سریع تر در هنگام سوانح هوایی و تصمیمات لازم جهت افزایش خدمات رسانی در هنگام سوانح هوایی احتمالی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از فراهم بودن زیرساخت های لازم در فرودگاه گرگان برای رفاه زائران خبر داد.
مدیر کل فرودگاه های استان گلستان با بیان این که زیرساخت های لازم در فرودگاه گرگان برای رفاه زائران فراهم است گفت: امسال 2 هزار و 934 زائر خانه خدا طی 7 روز در قالب 20 کاروان از این فرودگاه به سرزمین وحی اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه امروز، 17 خرداد از طریق فرودگاه گرگان وارد گلستان شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان گفت: در حال حاضر پرواز مسیر گرگان به آکتائو هر ماه دو بار انجام می شود و در صورت استقبال مسافران، تعداد آن افزایش می یابد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۴    
عملیات بازآفرینی، بهسازی معماری و تغییر گردش مسافر ترمینال قدیم به کاربری ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه گرگان به همت مهندسان فنی، تاسیسات و ساختمان اداره کل فرودگاه های استان با موفقیت انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴    
مدیر روابط عمومی فرودگاه های استان گلستان گفت: 2934 زائر گلستانی در قالب 20 کاروان به سرزمین وحی اعزام می شوند و پروازها با استفاده از ناوگان ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از فرودگاه گرگان خواهد بود.
️مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: زیرساخت های لازم در فرودگاه گرگان جهت رفاه هرچه بیشتر زائران خانه خدا فراهم شده است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از رشد هفت درصدی اعزام و پذیرش مسافر در فرودگاه گرگان طی فروردین ماه امسال خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان؛ علی متانت اظهار کرد: در فروردین ماه امسال بیش از 16 هزار مسافر از فرودگاه گرگان اعزام و پذیرش شده اند. ...