جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۲۲Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اداری و استخدامی»

صفحه اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
الگوی عمومی تحول نظام اداری با حضور نمایندگان وزارتخانه ها و صاحب نظران در سازمان اداری و استخدامی کشور، در جلسه مشورتی 191 شورای عالی اداری، نقد و بررسی شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس عنوان کرد: پس از انتقاد مطرح شده به سازمان اداری و استخدامی، در یک مصاحبه تلویزیونی درخصوص عدم صدور مجوز برای جذب داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: درحالی آموزش و پرورش با کمبود حدود 37 هزار مشاور و 60 هزار مربی پرورشی در مدارس مواجه است که امسال اجازه جذب 25 هزار نیروی پرورشی اخذ شده اما تا کنون هیچ خبری از صدور مجوز جذب این تعداد نیرو از سوی سازمان اداری و استخدامی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
درحالی آموزش و پرورش با کمبود حدود 37 هزار مشاور و 60 هزار مربی پرورشی در مدارس مواجه است که امسال اجازه جذب 25 هزار نیروی پرورشی اخذ شده اما تا کنون هیچ خبری از صدور مجوز جذب این تعداد نیرو از سوی سازمان اداری و استخدامی نیست.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
میثم لطیفی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی با بیان این مطلب اعلام کرد: گزارش مفصلی از برنامه ها و اقداماتی که برای تحقق عدالت در پرداخت مزایای جانبی به کارکنان دستگاه های اجرایی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: پیشنهادهای دولت درباره حقوق و دستمزد، در نسخه نهایی برنامه هفتم توسعه، مصوّب کمیسیون تلفیق مجلس، حذف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: اعتقاد ما این است که در بحث استخدام اولا باید اثر فناوری را ببینیم چرا که به هر حال فناوری ها نیازهای ما به بخشی از نیروی انسانی را تغییر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: تمام بندهای مربوط به حقوق و دستمزد و پیشنهادهای دولت در نسخه نهایی برنامه هفتم حذف شده است.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: ما برای هر نوع ترمیم حقوق در شهرداری باید منتظر بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور باشیم. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۸۷ سایت دیگر  
متاسفانه در طول دو سال اخیر ما با عدم همراهی سازمان اداری و استخدامی مواجه بودیم و یکی از نواقص کار سازمان اداری و استخدامی این است که آمار دقیقی از این نیروهای خود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۴    
مدیرکل دفتر توسعه حکمرانی داده سازمان اداری و استخدامی گفت: تاکنون 35 درصد اطلاعات کارکنان شهرداری های کشور در سامانه پاکنا وارد شده، در حالی که این تکلیف قانونی مربوط به سال 97 بوده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲    
بخشنامه نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی (بخشنامه شماره 70754 مورخ 26/06/1402 سازمان اداری و استخدامی کشور)
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار ورود وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی به موضوع نتایج آزمون آموزگاری و رسیدگی به اعتراضات نسبت به این موضوع شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
به همه ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور اعلام کردیم به جز نیروهای خرید خدماتی که با آزمون جذب آموزش و پرورش شده و استخدام شدند، در خصوص آن تعداد که از طریق آزمون جذب نشدند بر اساس مقدار ظرفیت استخدامی باقی مانده خود اجازه داریم از این نیروها استفاده کنیم که البته این امر مشروط به همکاری سازمان ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۳    
آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی یکسان می شود/ نیروهای خرید خدمات به شرط اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی به کارگیری می شوند
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۲    
قم- ایرنا- زنگ آغاز سال تحصیلی جدید 305 هزار دانش آموز استان قم همزمان با روز اول مهر با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در یکی از مدارس دخترانه این استان نواخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور درخصوص اجرای آزمون اختصاصی افراد دارای معلولیت، گفت: همه امورات آن انجام شده است. سازمان اداری و استخدامی تایید کرده و اگر سازمان برنامه و بودجه تایید نهایی کند، در سال 1402 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
قم- رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از جذب 35 هزار معلم برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم زنگ آغاز سال تحصیلی جدید طی آیینی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور روز شنبه در مدرسه دخترانه حضرت زهرا(س) استان قم نواخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: از محل ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید 35 هزار معلم جذب آموزش و پرورش شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- زنگ آغاز سال تحصیلی جدید طی آیینی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور روز شنبه در مدرسه دخترانه حضرت زهرا(س) استان قم نواخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به خلاهای موجود در بانک اطلاعات سرمایه انسانی کشور، گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای می تواند پیشران ساماندهی اطلاعات سرمایه انسانی در کشور شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی حسین عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه مهرداد عظیمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از کارگاه های مرکز شماره سه فنی و حرفه ای تبریز بازدید کردند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: اقدامات نسنجیده مسئولان سازمان اداری و استخدامی باعث بلاتکلیفی طرح ساماندهی کارکنان دولت شده است در این رابطه انتظار داریم به این موضوع ورود کنید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۶    
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۶    
اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور با صدور اطلاعیه ای در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، جزئیات و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 را اعلام کرد .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون جذب و استعدادیابی سازمان اداری و استخدامی کشور در واکنش به برنامه مجلس در زمینه کوچک سازی دولت می گوید: باید اندازه دولت را متناسب با خدماتی که به مردم می دهیم، ساماندهی کنیم برای همین مجلس در قانون برنامه باید ساماندهی حجم و اندازه دولت را ملاک قرار دهد، نه تعدیل با رویکرد اقتصادی را.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: اقدامات نسنجیده مسئولان سازمان اداری و استخدامی باعث بلاتکلیفی طرح ساماندهی کارکنان دولت شده است در این رابطه انتظار داریم به این موضوع ورود کنید.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۰    
ثبت نام دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر با پیگیری بنیاد شهید و امور ایثارگران به زودی آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، نظام نامه چرخه مدیریت بهره وری را به همه دستگاه های اجرایی و استان ها ابلاغ کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساعت کاری جدید ادارات، بانک ها، اصناف و بازاریان در تهران و دیگر استان ها از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۷    
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۶    
به گزارش نبض بازار ، جزییات تغییر ساعت کاری ادارات، بانک ها، اصناف و بازاریان از سوی مشاور معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شد. واحد های نظامی و انتظامی از ساعت 6:30، واحد های صنعتی از ساعت 7 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
مشاور معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور جزییات تغییر ساعت کاری دستگاه های نظامی و انتظامی، ادارات، بانک ها، مراکز آموزشی، اصناف و بازاریان را در شهر تهران و سایر استان ها اعلام کرد.
شروع کار واحد های نظامی و انتظامی از ساعت 6:30 صبح و واحدهای صنعتی از ساعت 7 صبح است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به استناد مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در کلیه مراکز درمانی و اداری کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور جزییات اصلاح مصوبه پرداخت کمک های رفاهی دستگاه های اجرایی را ابلاغ کرد.
گیلان صدر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نظر دارد به منظور جذب 367 نفر به صورت استخدام پیمانی ، در رشته های بهداشتی درمانی و اداری مالی از طریق آزمون کتبی و عملی در واحدهای تابعه اقدام نماید. ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: هر گونه استخدام در دستگاه های اجرایی صرفا از طریق آزمون انجام می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت :هر دستگاهی اعلام نیاز برای نیرو کند، کمک می کنیم آزمون برگزار شود و در فرصت برابر و عادلانه افراد آزمون داده و در دستگاه اجرایی جذب شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹    
رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: هر گونه استخدام در دستگاه های اجرایی صرفا از طریق آزمون انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: سامانه مدیریت پرداخت کارکنان نظام اداری کشور در نشستی توسط نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور و با حضور نمایندگانی از امورهای بخشی سازمان برنامه و بودجه کشور معرفی شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس هماهنگی به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها، دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کشور توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام خواهد شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس هماهنگی به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها،دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کشور توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام خواهد شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ثبت نام دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر بر اساس پیگیری بنیاد شهید و امور ایثارگران به زودی آغاز می شود. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، در مورد نحوه تعیین شرط سنی برای شرکت در آزمون های استخدامی دستگاه ها، افزود: رییس مرجع تعیین کننده شرط سنی برای استخدام در دستگاه ها، خود به صورت غیرقانونی در سازمان اداری و استخدامی کشور فعالیت دارد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
پیرو بخشنامه شماره 7714 / 6 / 44 مورخ 10 / 03 / 1402 و به استناد مصوبه شماره 243187 / ت61011 ه مورخ 28 اسفند1401 هیئت محترم وزیران و اعلام معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور در تاریخ 13 شهریور،زمان فعالیت اداری دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5 (قانون مدیریت خدمات کشوری ...