جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۲۳Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک های مردمی»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۴:۳۴    
مریم باقرپور؛ روزنامه نگار / گرافیک: محمدرضا محمدی تاش جشن عاطفه ها از چهارم مهر با نواخته شدن زنگ مدارس کشور به صدا درآمده و تا 11مهرماه همزمان با میلاد پیامبر(ص) و ولادت امام صادق(ع) ادامه دارد ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۷    
تمام ایران از شمالی ترین نقطه آن تا جنوبی ترین نقطه آن، خط مقدم جهان اسلام بود و هر قشری و صنفی هرچه می توانست دریغ نمی کرد. عده ای جهاد مالی می کردند و عده ای دیگر، جهاد جانی و عده ای نیز جهاد فکری و فرهنگی. امّا همه در یک صف و یک خط بودند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱    
رئیس کمیته امداد شهرستان خورش رستم گفت: در جشن عاطفه ها در بخش خورش رستم با کمک و همراهی خیران و آحاد مردم، تا کنون بیش از سه میلیارد ریال جمع آوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امام خمینی(ره) ساوه: در جشن عاطفه های امسال بیش از 350 پایگاه ثابت و سیار در حال جمع آوری کمک های مردمی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۴    
جنگ که آغاز شد، مردم پای کار آن آمدند و گروه هایی در قالب کمک های مردمی دست به کار شدند تا نیازهای رزمنده ها در جبهه را تامین کنند، کاروان وحدت یک از آن گروه ها در اصفهان بود، چند سند قدیمی از هدایای مردم به این گروه برای ارسال به جبهه منتشر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در هشت سال جنگ پای ثابت جمع آوری کمک های مردمی به جبهه بود، او به همراه دوستانش به خوبی دریافته بودند که در آن شرایط سخت اقتصادی باید با همراهی مردم به یاری رزمندگان شتافت؛ مصطفی حجه فروش، مسئول دبیرخانه کانون های خدمت رضوی آستان قدس در استان اصفهان از ایثار مثال زدنی مردم این دیار می گوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد قزوین گفت: از زمان شروع جشن عاطفه ها در استان که از نیمه دوم مرداد ماه امسال شروع شده و تا پایان مهرماه ادامه دارد مبلغی بالغ بر 66 میلیارد ریال کمک های مردمی توسط کمیته امداد و مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۶    
درگیر شدن کشور با یک جنگ تحمیلی، اخبار منتشر شده در روزنامه ها و مطبوعات را نیز تحت تأثیر خود قرار داد و بخشی از اخبار آنها به جنگ اختصاص پیدا کرد، در آن زمان، روزنامه های کیهان، اطلاعات و جمهوری اسلامی عمده روزنامه های فعال کشور بودند که به انعکاس وقایع و رخدادهای جنگ می پرداختند.
هرمز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۱    
رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس موج همدلی در جبهه و پشت جبهه ایجاد شده بود و بانوان به جمع آوری کمک های مردمی می پرداختند، دور هم جمع می شدند و برای رزمندگان نان می پختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: 300 مرکز نیکوکاری برای جمع آوری کمک های مردمی و خیران در جشن عاطفه ها دایر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمک های مردمی که امسال در جشن عاطفه ها جمع آوری شده در میان 8 هزار و 500 دانش آموز و 450 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۴:۰۸    
بعد از هجوم سراسری ارتش عراق به سرزمین مقدس اسلامی، مردم انقلابی و مسلمان ایران که بخشی از کشور خود را در خطر دیدند از سراسر کشور به جبهه های نبرد هجوم آوردند و از همان روزهای اول سدی عظیم در مقابل ارتش مجهز عراق به وجود آوردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۸    
حوزه/ عضو شورای پشتیبانی سواد آموزی استان قم گفت: کلاس های نهضت سواد آموزی محل جمع آو ی هدایا و کمک های مردمی برای جبهه ها بود و کاروان هایی شامل هدایا و اقلام تدارکاتی و پشتیبانی برای جبهه ها آماده و تقدیم کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
پیش بینی می شود کمک های مردمی در جشن عاطفه ها نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یابد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) با اشاره به آغاز رزمایش اهدای 56 هزار بسته کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند خراسان رضوی گفت: خوشبختانه امسال میزان کمک های مردمی و مشارکت دستگاه های متولی برای رفع نیاز آنان نسبت به سال های گذشته رشد چشمگیری داشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از برپایی 1500 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امسال 10 پایگاه ثابت و سیار و 11 مرکز نیکوکاری کمک های مردمی را برای دانش آموزان نیازمند برخواری جمع آوری می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی جشن عاطفه ها امروز در میدان های اصلی شهرهای خراسان جنوبی برپا شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اینجا یکی از پایگاه های پشتیبانی پشت جبهه است؛ جایی که در دوران هشت سال دفاع مقدس با محوریت مسجد امام محمد تقی(ع)، کار اعزام داوطلبان به جبهه و جمع آوری کمک های مردمی برای رزمنده ها را انجام می داده.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۵    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه از جمع آوری کمک های مومنانه به منظور تحصیل دانش آموزان نیازمند در پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در میدان معلم این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون کمیته امداد گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی 1500 پایگاه سیّار برای دریافت کمک های مردمی به دانش آموزان کم برخوردار در کشور برپا می شود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی با حضور در یکی از پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) در جشن عاطفه ها و پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند مشارکت کردند.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی با حضور در یکی از پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) در جشن عاطفه ها و پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند مشارکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی با اعلام اینکه در استان حدود 56 هزار دانش آموز نیازمند و بیش از 3000 دانشجوی نیازمند داریم، میزان کمک های مردمی به کمیته امداد در طول سال تحصیلی جدید را حداقل 40 میلیارد تومان برآورد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس هلال احمر شهرستان تالش در گفت وگوبا ایسنا اظهار کرد: صبح امروز دومین محموله کمک های مردمی جمعیت هلال احمر شهرستان تالش به مناطق سیل زده آستارا ارسال شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
دهرویه از برپایی 153 پایگاه شهری ویژه جمع آوری کمک های مردمی پویش جشن عاطفه ها در سطح استان تهران خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: یک هزار و 43 پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی جشن عاطفه های امسال استان برپا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید هزار و 783 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری کمک های مردمی راه اندازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
هزار و 43 پایگاه جشن عاطفه ها از امروز برای جمع آوری کمک های مردمی به دانش آموزان نیازمند در خراسان جنوبی برپا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان گفت: پیش بینی می شود در جشن عاطفه ها و کمک های مردمی امسال مبلغی افزون بر 11 میلیارد و 600 میلیون تومان برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۲    
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه گفت : برای جمع آوری کمک های مردمی در روز جشن عاطفه ها در استان 31 پایگاه پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم گفت: مجموع کمک های مردمی از ابتدای امسال تا پایان مردادماه مبلغ 185 میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم، بیان کرد: در 5 ماهه نخست سال گذشته کمک های مردمی 102 میلیارد تومان بوده و امسال این عدد به 185 میلیارد تومان رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه گفت: برای جمع آوری کمک های مردمی در روز جشن عاطفه ها در استان 31 پایگاه پیش بینی شده است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم با اشاره به پرداخت 58 مورد وام اشتغال به ارزش 35 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد قم، گفت: کمک های مردمی به کمیته امداد امام خمینی استان قم در پنج ماه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته رشد 80 درصدی داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: کمیته امداد استان اصفهان با برپایی 3038 پایگاه، در روزهای پایانی شهریورماه، آماده جمع آوری کمک های مردمی برای تامین مایحتاج دانش آموزان نیازمند است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد لرستان از برپایی 200 پایگاه ثابت و سیار در این استان برای جمع آوری کمک های مردمی در قالب جشن عاطفه ها خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
گلریزان همدلی برای ظهور و پویش هواتو دارم با حضور هنرمندان و خیران در مسجد جمکران برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، گلریزان همدلی برای ظهور با حضور هنرمندان و خیران کشور در مسجد جمکران برگزار می شود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از مشارکت 235 مرکز و پایگاه مراکز نیکوکاری پایگاه در سطح این استان برای دریافت کمک های مردمی به طرح جشن عاطفه ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: هزار و 43 پایگاه جشن عاطفه ها از فردا برای جمع آوری کمک های مردمی در استان برپا می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مشارکت های مردمی بهزیستی استان قم گفت: بهزیستی استان قم برای دریافت کمک های مردمی برای شروع سال تحصیلی جدید اعلام آمادگی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 26 هزار دانش آموز نیازمند کردستانی تحت پوشش این نهاد بوده و در جشن عاطفه ها 300 پایگاه آماده جمع های کمک های مردمی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۸    
فرماندار رضوانشهر از ارسال محموله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده آستارا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت ها و اشتغال اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: سازمان بهزیستی پویشی با نام همه حاضر راه انداخته تا با دریافت کمک های مردمی برای دانش آموزان زیر پوشش خود نوشت افزار خریدار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از برپایی 2308 پایگاه ثابت و سیار جمع آوری کمک های مردمی به مناسبت جشن عاطفه ها در روز 30 شهریور در سراسر استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از برپایی 120 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند در سطح استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اردبیل از برپایی 218 پایگاه ثابت و سیار در قالب جشن عاطفه ها در این استان خبر داد. جلیل قدیمی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اردبیل در جلسه هماهنگی جشن عاطفه ها که در محل سازمان دانش آموزی این استان برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج-مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: هم اکنون 23 هزار دانش آموز نیازمند کردستانی تحت پوشش این نهاد بوده و در جشن عاطفه ها 120 پایگاه آماده جمع های کمک های مردمی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: 120 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند در سطح استان راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید 300 پایگاه نیکوکاری برای جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان مددجو برپا می شود.