یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۷:۲۰Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیل آسا»

توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح قرمز کاهش دما از احتمال خسارت به کشاورزان 22 استان خبر داد و توصیه های مهمی را برای مقابله با این خسارت ها ارائه کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز به دلیل کاهش شدید دما و ورود سامانه بارشی به کشور و بارش های سیل آسا هشدار قرمز صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال بارش های سیل آسا در نیمه شب دوشنبه، 62 نفر بر اثر رانش زمین در جنوب اکوادور ناپدید شدند. 7 نفر هم جان خود را از دست دادند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- استان خراسان رضوی از ابتدای فروردین ماه سال جاری با تغییرات جوی و بارش های سیل آسا همراه شده است که این بارندگی ها تاکنون خسارات بسیاری به اراضی کشاورزی وارد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۳    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان آخرین وضعیت راه های این استان را در پی بارش های سیل آسا تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران های سیل آسا در شهر نجف اشرف خیابان های این شهر را دچار آبگرفتگی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار خرم آباد از قطع راه ارتباطی 22 روستای این شهرستان بر اثر بارش های سیل آسا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و برف در اکثر مناطق کشور خبر داد و با اشاره به بارش های شدید در برخی استان ها برای 19 استان هشدار صادر کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه امروز، دوشنبه (هفتم فروردین ماه) گستره فعالیت سامانه بارشی به جز شرق استان سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در سایر مناطق کشور است، گفت: سه شنبه (هشتم فروردین ماه) نیز در کل کشور ابرناکی و بارش انتظار می رود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز گستره فعالیت سامانه بارشی به جز شرق سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در سایر مناطق کشور است. در شمال خوزستان، لرستان، ایلام، کرمانشاه و غرب کردستان بارش ها شدید است. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اغلب مناطق استان نجف اشرف در عراق در پی بارش شدید باران غرق در آب شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۷    
مطابق تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا سامانه بارشی در کشور فعال بوده و برای تمام استان ها بارندگی پیش بینی شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: مطابق تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا سامانه بارشی در کشور فعال بوده و برای تمام استان ها بارندگی پیش بینی شده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۰    
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز برای 31 استان هشدار سطح زرد آب گرفتگی، طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز برای 31 استان هشدار سطح زرد آب گرفتگی، طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حادیثه خواننده مشهور اهل ترکیه، درباره سیلی که امروز در شهرهای شانلی اورفا و آدیامان فاجعه به بار آورد، صحبت کرد. وقت صبح – باران سیل آسا که امروز آدیامان و شانلی اورفا را تحت تاثیر قرار داد باعث جاری شدن سیل شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۸   + ۷۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز برای 31 استان هشدار سطح زرد آب گرفتگی، طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۸۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی یکشنبه آینده از بارش های قابل ملاحظه باران و برف در کشور در اولین روز بهار 1402 خبر داد. به گزارش اول فارس ، مطابق پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق ...
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از احتمال بارش های سیل آسا و کولاک برف در برخی مناطق از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : وقوع باران های سیل آسا در دو منطقه از کشور که تحت تاثیر زمین لرزه مهیب ماه فوریه قرار داشتند، جان بسیاری از افراد بی خانمان را تهدید می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آب و هوای شدید زمستانی روز چهارشنبه سواحل غربی آمریکا را در نوردید و موجب ریزش باران های سیل آسا و آبگرفتگی در کالیفرنیا شد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران و برف در 25 استان و احتمال بارش های سیل آسا و کولاک برف در برخی مناطق از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران و برف در 25 استان و احتمال بارش های سیل آسا و کولاک برف در برخی مناطق از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مقامات ترکیه اعلام کردند وقوع باران های سیل آسا در دو منطقه از کشور که تحت تاثیر زمین لرزه مهیب ماه فوریه قرار داشتند باعث جان باختن 11 تن تاکنون شده است. این در حالی است که بسیاری از افراد بی خانمان به دلیل زلزله اکنون در چادر ها اسکان داشته و سیل جان آن ها را تهدید می کند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اثر بارندگی سیل آسا بسیاری از خیابان ها و معابر شهر آدی یامان و شانلی اورفا دچار آب گرفتگی شده و تعدادی کشته و مفقود شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شمار جانباختگان طوفان استوایی فرِدی در کشورهای مالاوی و موزامبیک به بیش از یکصد نفر افزایش پیدا کرده است. این طوفان سهمگین برای دومین بار در یک ماه اخیر، ویرانی های زیادی در جنوب قاره آفریقا به بار آورده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس داده های مطالعه ای که روز گذشته (دوشنبه) منتشر شد، شدت خشکسالی ها و بارش باران های سیل آسا در طول 20 سال گذشته تقویت شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: امشب شرایط بارندگی در دامنه های البرز مهیاست. فردا در نیمه جنوبی کشور بارندگی خواهیم داشت. در مرز بین سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و یزد شرایط برای وقوع بارندگی های سیل آسا مهیاست. خلیج فارس فردا مواج خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی ثبت رکورد بارندگی های شدید و جاری شدن سیلاب ویرانگر و کم سابقه در کوئینزلند استرالیا، مقامات مرکز فوریت ها و خدمات اضطراری این ایالت ضمن صدور هشدار جدی سیل، ساکنان منطقه را تخلیه و به مناطق مرتفع منتقل کرده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در مرکز، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق، سواحل دریای خزر، بخش هایی از جنوب، غرب و به صورت پراکنده در شمال غرب و شرق کشور ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های سیل آسا در برخی استان ها و صدور هشدار برای 14 استان از ورود سامانه بارشی به کشور طی سه شنبه آیده خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۵۰ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در مرکز، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق، سواحل دریای خزر، بخش هایی از جنوب، غرب و به صورت پراکنده در شمال غرب و شرق کشور ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۲    
با تداوم فعالیت سامانه بارشی در کردستان ، بارش ها شدت گرفته و در برخی شهرستان ها باعث وقوع سیلاب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در پی بارش های سیل آسا و رانش زمین در منطقه ناتونا ی اندونزی در حاشیه دریای چین جنوبی، دست کم 15 نفر کشته و ده ها نفر ناپدید شدند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۵:۳۵    
به گزارش جام جم آنلاین ، سازمان هواشناسی کشور با توجه به بارش باران در روزهای پیش رو هشدارهایی در سطح زرد و نارنجی صادر کرده است، چراکه براساس نقشه های هواشناسی می توان گفت بارش های قابل توجهی در برخی استان های کشور اتفاق افتاد و احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی در برخی استان های کشور جدی است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۰    
در پی وقوع طوفان و بارش های سیل آسا در ایالت کالیفرنیا آمریکا تعدادی از خودروها در سیلاب گیر افتاده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک توده هوای سرد منجر به بارش برف و باران در کالیفرنیای جنوبی آمریکا شده که در پی آن برق هزاران مشترک قطع شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی وقوع طوفان سیل آسا در ایالت کالیفرنیا آمریکا آبگرفتگی در معابر اصلی این منطقه باعث گیرافتادن خودروها در آب شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تعداد تلفات باران های سیل آسا در مناطق ساحلی ایالت سائوپائولو برزیل به 57 نفر افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وقوع باران های سیل آسا و رانش زمین در برزیل باعث ارسال ناو جنگی ارتش به محل شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- در نخستین کنفرانس تخصصی بررسی وضعیت دینداری ایرانیان که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، اعلام شد: بینش دینی بیش از 90 درصد مردم مستحکم است و تنها در بحث نگرش ها و کنش ها با آسیب هایی مواجه هستیم البته نارضایتی هایی در میان مردم وجود دارد که منجر به بروز علائم بی دینی در ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از بارش باران سیل آسا در برزیل که موجب سیل و رانش زمین در منطقه ساحلی ایالت سائوپائولو شد، عملیات نجات ادامه دارد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۸    
بارش باران سنگین و وقوع سیلاب و رانش زمین در جنوب شرق برزیل دستکم 24 کشته بر جای گذاشت و صدها نفر را آواره کرده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 600 میلیمتر باران در جنوب شرق برزیل باریده که 2 برابر میزان مورد انتظار در ماه است. باران های سیل آسا باعث جاری شدن سیل و رانش زمین شده و تاکنون دست کم 36 کشته برجا گذاشته و صدها نفر را آواره کرده است. بر اساس این گزارش ده ها نفر در شهر ناپدید شده اند و حدود 50 خانه زیر آب رفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
باران های سیل آسا که باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در نواحی ساحلی جنوب شرق برزیل شده، تاکنون دست کم 36 کشته برجا گذاشته و صدها نفر را نیز آواره کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دنا کهگیلویه و بویراحمد از نفوذ باران های سیل آسا به 300 منزل مسکونی خبر داد و گفت: 3 روستا در معرض خطر رانش قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نسبت به بارش های سیل آسا در روزهای آینده هشدار داد و تاکید کرد: اعضای ستاد مدیریت بحران آماده باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۱    
فرماندار مارگون از خسارت سیل به 50 واحد مسکونی، طویله دام و اثاثیه منزل خبر داد و گفت: این آمار مربوط به گزارش های مردمی است.