سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۷:۵۰Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه»

فردا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از خانم ها سوالی در خصوص جداکردن یارانه از حساب همسرشان را داشتند . اما واقعیت این ماجرا چیست ؟ آیا یارانه می تواند از حساب شوهر جدا شود ؟ برای پاسخ به این سوال متنی در خصوص جدا کردن یارانه را در ادامه می خوانید .
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۹۹ سایت دیگر  
در هفتمین روز از بهار 1402، بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری مطابق با قانون بودجه سال 1402 توسط بانک مرکزی برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس رسمی دادگستری با اشاره به بازار خودرو و فرم جدیدی از یارانه پنهان در کشور گفت: این یارانه ضریب اصابت بسیار پایین دارد و عامل تبعیض در جامعه و مروج فرهنگ واسطه گری و زیاده خواهی در بین برخی دلال مآبان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۷۱ سایت دیگر  
در هفتمین روز از بهار 1402، بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری مطابق با قانون بودجه سال 1402 توسط بانک مرکزی برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
سلام نو / فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کارگری شورایعالی کار درارتباط با مزد 1402 گفت: کارفرمایان از قبل با دولت بسته بودند. در واقع قبل از جلسه نهایی دو طرف با هم توافق کرده بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گیلان از تامین کود یارانه ای برای پنج محصول خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم کود فسفاته برای برنج 550 هزار تومان و برای سایر محصولات کشاورزی یک میلیون و 293 هزار تومان است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
دولت رئیسی مدعی کاهش نرخ تورم است و هیچ گاه افزایش قیمت کالا ها را نپذیرفته و به عملکرد مردان اقتصادی خود در راستای مساله اصلاح یارانه ها و حذف ارز 4200، نمره بالای قبولی می دهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ماه رمضان سال گذشته شاهد واریز یارانه معیشتی به حساب بیش از 11 میلیون سرپرست خانوار بودیم. اما آیا امسال خبری از یارانه معیشتی رمضان 1402 خواهد بود؟
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان کمک معیشتی ماهیانه به جانبازان و آزادگان معسر غیر حالت اشتغال فاقد شغل و درآمد معلولین شدید و خیلی شدید فاقد شغل در سال آینده را تعیین کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۲۵   + ۸۶ سایت دیگر  
وزارت نیرو مکلف در شهر های دارای تنش آبی و یا شهر هایی دچار وضعیت بحرانیست، به مشترکین خانگی که مصرف آب آن ها در حد الگوی مصرف و پایین تر از آن هست پاداش صرفه جویی معادل درصدی از قیمت غیر یارانه ای آب پرداخت نماید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: واریز یارانه 150 هزار تومانی ماه رمضان به هیچ عنوان مورد تایید نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دولت در اوایل سال 1401 اعلام کرد که قصد دارد با طرحی موسوم به جراحی اقتصادی، دست به حذف ارز 4200 تومانی و اصلاح یارانه کالاهای اساسی بزند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه ای به حساب افراد یارانه بگیر واریز شود، گفت تلاش بر این است یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز خبری منتشر شد که بر اساس آن رئیس جمهور دستور پرداخت یارانه نقدی 150 هزار تومانی رمضان را داده است. اما آیا این خبر صحت دارد؟.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
واریز یارانه رمضان تکذیب شد، این خبر را سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان صنعت خودرو معتقدند خودروهای وارداتی، مناسب ترین گزینه برای حذف سهمیه سوخت یارانه ای هستند و سوخت یارانه ای مشوقی برای مشتریان خودروهای داخلی جهت خرید است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه ای به حساب افراد یارانه بگیر واریز شود، گفت: تلاش بر این است یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:قرار است یارانه نقدی رمضان از امروز به حساب سرپرستان خانواده ها واریز شود. اما یارانه نقدی رمضان شامل چه کسانی می شود؟به گزارش تجارت نیوز، بر اساس دستور رئیس جمهور قرار است از امروز یارانه نقدی 150 هزار تومانی به حساب برخی از خانواده ها واریز شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها، پرداخت 150 هزار تومانی یارانه به مناسبت ماه مبارک رمضان را تکذیب کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه ای به حساب افراد یارانه بگیر واریز شود گفت: تلاش بر این است تا یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهور و در راستای حمایت از قشرهای آسیب پذیر، یارانه کمک حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان به مبلغ 150 هزار تومان به ازای هر یک از اعضای خانواده به حساب 11 میلیون و 38 هزار و 520 سرپرست خانوار واریز می شود.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهور یارانه کمک حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان به مبلغ 150 هزار تومان به ازای هر نفر واریز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه، از خرید 185 دستگاه اتوبوس یارانه ای وزارت کشور که تاکنون 20 دستگاه دریافت شده، خرید 100 دستگاه اتوبوس بنز آتروس که تعداد 45 دستگاه از آن دریافت شده و خرید 53 دستگاه اتوبوس کوچک (میدل باس) در سال 1401 گفت. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اجرای طرح کالابرگ الکترونیک ویارانه نقدی توضیح داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ماه رمضان گذشته یارانه معیشتی رمضان به حساب بیش از 11 میلیون سرپرست خانوار واریز شد. اما آیا امسال هم یارانه بگیران باید منتظر این یارانه باشند؟
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر کار گفت: دولت برنامه ای برای قطع یارانه نقدی ندارد و استفاده از کالابرگ الکترونیک هم اختیاری بوده و بیش از 35 هزار فروشگاه به سامانه متصل شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت برنامه ای برای قطع یارانه نقدی ندارد و اجرای طرح کالابرگ الکترونیک اختیاری است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۵    
مالک شریعتی، عضو کمیسیون انرژی مجلس در تایید گزارشات بولتن نیوز در خصوص قاچاق سوخت یارانه ای از مسیر نیروگاه ها اعلام کرد: بخش اصلی و عمده قاچاق گازوئیل کشو مربوط به نیروگاه ها و به میزان 1.5 میلیارد لیتر در سال است
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۹۳ سایت دیگر  
مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید که در سال 1402 دولت برنامه ای برای قطع یارانه نقدی ندارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیر شرکت حمایتی کشاورزی استان یزد از توزیع بیش از 21 هزار تن انواع کودهای یارانه ای و 16 هزار لیتر انواع آفت کش در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بر اساس محور توصیه مقام معظم رهبری و مطالبات مردم، انسجام میان مسئولین یک امر بدیهی و لازم است و همان باید اجرا شود و تعامل بین قوا الخصوص مجلس و دولت تعامل کارشناسی و منطقی بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که سال گذشته فراتر از وعده دولت بیش از یک میلیون فرصت شغلی ایجاد شد، گفت: سال 1402 نیز درصدی بیشتر از سال گذشته برای ایجاد اشتغال هدف گذاری شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در شرایط تدام تحریمها شوک درمانی ارزی و آزادسازی یارانه ها اثر معکوس داشته و دولت باید از طریق تثبیت نرخ ارز سازوکار مهار تورم را پیاده کند.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یارانه کمک حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان به مبلغ 150 هزار تومان به ازای هر یک از اعضای خانواده واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از صدور احکامی برای یک پرونده قاچاق ارز و یک پرونده عرضه آرد خارج از شبکه، در این استان خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در سال 1402 دولت 485 هزار میلیارد تومان یارانه به مردم می دهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۰۶   + ۹۴ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 146 مربوط به فروردین ماه 1402 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز یکشنبه 20 فروردین ماه قابل برداشت است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس کل پیشین بانک مرکزی نوشت: دلیل پیشی گرفتن هزینه دولت بر درامد آن، بدون هیچ مبالغه، در بلند مدت چیزی جز، خرج از کیسه مردم و تحمیل هزینه آن بر اقتصاد نیست ...