جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۲:۱۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ سود»

تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
شرط دریافت این وام نیز ارائه معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان به شعب بانک عامل پرداخت این تسهیلات از سوی نخبگان و استعدادهای علمی کشور اعلام شده است که قصد دارند خانه بخرند. دوره بازپرداخت این وام نیز 20 ساله در نظر گرفته شده و نرخ سود آن مطابق با نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هیأت وزیران در غیاب سیدابراهیم رئیسی که برای حضور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته، پس از نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شدند و خبرهای خوبی برای مردم داشتند. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۷    
کارشناس امور مالی و بانکی اظهار کرد: رقابت بانک ها در فضای اقتصادی کشور به واسطه ایجاد محدودیت در نرخ سود تسهیلات و سپرده بانکی کاهش یافته است، اما در این میان بانک های قدیمی کشور مانند بانک ملی توانسته اند با استفاده از بهبود ارایه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات برای خود برندسازی داشته باشند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طی سال جاری شاهد افزایش نرخ سود بانکی و نرخ بهره بین بانکی بوده ایم و هر یک از این نرخ ها به بالاترین نقطه خود رسیده اند. نرخ های بانکی چه تاثیری روی بورس دارند؟
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل بانک توسعه تعاون از کاهش 2 درصدی نرخ سود تسهیلات به تعاونی ها خبر داد و گفت: طبق تکلیفی که داریم حدود 70درصد سبد تسهیلات به تعاونی ها پرداخت می شود.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۹    
اندازه بازار فست فشن (مُدِ سریع) 122257.5 میلیون دلار در سال 2021 ارزش گذاری شد و پیش بینی می شود با نرخ سود رشدِ سالانه 10.13درصد؛ تا سال 2030، به 283457.5 میلیون دلار برسد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان آباده از توافق شرکت بازآفرینی شهری با صندوق کارآفرینی امید برای حمایت از ساکنین بافت های فرسوده در شهرها خبر داد و اظهارداشت ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی نوشت:نرخ سود بین بانکی در هفته منتهی به 22 شهریورماه با افزایش نسبت به هفته قبل از آن به 23.62 درصد رسید.
نرخ سود بین بانکی در هفته منتهی به 22 شهریورماه با افزایش نسبت به هفته قبل از آن به 23.62 درصد رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران به سال چهارم رسید. ما در این بخش تلاش می کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را به صورت گذرا و در میان اخبار و گزارش های منتشرشده در مطبوعات مرور کنیم:
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه وامی که می دهیم کافی نیست، تصریح کرد: ما اینجا با نرخ سود 18 درصد وام می دهیم. باید کاری کنیم برای دهک های یک تا 3 امکان دریافت مسکن به شیوه اجاره به شرط تملیک با دوره زمانی 25 تا 30 سال تامین شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بانک مرکزی روسیه اعلام کرد: تورم سالانه به 5.5 درصد افزایش یافته است. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بانک مرکزی روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: امروز هیات مدیره بانک مرکزی روسیه تصمیم گرفت تا نرخ بهره را 100 واحد پایه افزایش دهد و به 13 درصد در سال برساند. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۷    
بررسی های میدانی نشان می دهد شعب مختلف دست کم 3 بانک، سپرده گذاری کوتاه مدت با سود بیش از 22 درصد را آغاز نموده اند. سپرده گذاری در حساب هایی بدون کارت بانکی انجام می شود و سرمایه گذار اجازه ندارد در مدت قرارداد مبلغی به حساب اضافه کند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۶   + ۷۰ سایت دیگر  
نحوه محاسبه نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه تعیین شد با تصویب شورای پول و اعتبار نحوه محاسبه نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه در بانک ها و موسسات اعتباری بانکی تعیین شد.
شادا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مظنه گیری نرخ متعهد پذیره نویسی اوراق مالی اسلامی دولت با نرخ سود اسمی 20.5 درصد برای طول عمر اوراق 54 ماه از تاریخ انتشار، یکشنبه مورخ 26 شهریور ماه از ساعت 9 تا 12 انجام می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۱    
خبرگزاری میزان _ احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت، امروز (سه شنبه 21 شهریور 1402) در نشست خبری با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت پروژه های عمرانی باعث رشد اقتصادی بیشتری خواهد شد ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - داده های بانک مرکزی نشان می دهد ترمز سرعت یکی از اجزای نقدیندگی کشیده شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بررسی روند رشد پول و شبه پول به عنوان دو جزء تشکیل دهنده نقدینگی حاکی از آن است که سرعت رشد پول هم به صورت نقطه ای و هم در 5 ماهه امسال افت داشته است. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
جامعه هدف تسهیلات طرح "مهر رفاه" تمامی اشخاص حقیقی هستند که نسبت به افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری بلندمدت در بانک رفاه اقدام کنند. پرداخت تسهیلات به اقوام درجه یک سپرده گذار (پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزندان) نیز امکان پذیر است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: وام ساخت مسکن روستایی با مبلغ 200 میلیون تومان و نرخ سود 5 درصد برای امسال تا 10 روز آینده در هیئت دولت به تصویب خواهد رسید.
شادا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی به نیابت از دولت جمهوری اسلامی ایران بر اساس قوانین و مقررات مربوط نسبت به انتشار و عرضه اوراق مالی اسلامی با نرخ سود 20.5 درصد در تاریخ سه شنبه 21 شهریور ماه از ساعت 9 تا 12 اقدام خواهد کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سود قطعی بیمه گذاران عمر اندوخته دار کارآفرین برای سال 1401 معادل 29/6 درصد محاسبه و به اندوخته سود قطعی بیمه گذاران عمر اندوخته دار برای سال 1401 ( منتهی به1401/12/29) معادل 29/6 درصد محاسبه و به اندوخته بیمه نامه ها واریز شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 300 میلیارد تومان از صکوک مرابحه شرکت دارویی حاضر در بورس، امروز با نرخ سود 23 درصدی، عرضه و پذیره نویسی می شود.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تسهیلات 200 میلیون تومانی هم با نرخ سود 5 درصد است و در صورتی که میزان تسهیلات...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نرخ رشد نقدینگی در 12 ماه منتهی به مرداد ماه امسال به 26.9 درصد رسید که این رقم کمترین نرخ رشد نقدینگی در 48 ماه گذشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با وجود افزایش تقاضای بانک ها برای نقدینگی، رشد تزریق پول بانک مرکزی باعث کاهش اندک نرخ بهره بین بانکی شد.
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی با نرخ سود 5 درصد برای امسال تا 10 روز آینده در هیئت دولت به تصویب خواهد رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۷    
بانک مرکزی در تازه ترین گزارش از کاهش نرخ سود بازار بین بانکی با افت 0.02 درصدی نسبت به آخرین نرخ هفتگی به 23.55 درصد خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سود روزشمار منتهی به دوره ی شهریور ماه 1402 صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل 23٫2درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل 25٫9درصد به حساب سرمایه گذاران واریز شد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: 70 درصد از تامین مالی های بزرگ نظام بانکی برگشت داده نمی شود. نرخ سود بانکی با 6 درصد جریمه هم برای بدهکاران بانکی به صرفه و شیرین است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۶    
بانک مرکزی ترکیه در آخرین نشست شورای سیاستهای پولی خود، نرخ بهره را با 7.5 درصد افزایش از 17.5 درصد به 25 درصد افزایش داد. به عبارت دیگر، 25 درصد، نرخ بهره ای است که بانک مرکزی ترکیه هنگام اعطای وام به بانک های عامل این کشور اعمال می نماید و در ترکیه سررسید این بدهی ها یک هفته است ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
افزایش نرخ تورم در حالیست که ماه گذشته دولت با افزایش دوباره نرخ سود بانکی به 25 درصد تلاش کرد به تقویت ارزش لیر و کاهش تورم کمک کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از ابلاغ یک هزار و 166 میلیارد تومان به طرح های اشتغال زایی و حمایت از تولید خبر داد و گفت: نرخ سود این تسهیلات اعتباری 4 درصد است که نقش مهمی در طرح های تولیدی و اشتغال زایی دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
هدایت افزود: محدود کردن وام 550 میلیون تومانی با نرخ سود 18 درصد به ساخت روی اراضی دولتی و محرومیت دیگر ساخت وسازها از این وام، هم درتضاد با قانون و هم در مغایرت با وضع فعلی بازار مسکن و هم متضاد با شرایط کنونی شهرها است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بانک های بزرگ چین، شامل شش بانک بزرگ دولتی چین و چندین بانک دیگر، کاهش نرخ سود سپرده را در روز جمعه حداکثر تا 25 واحد اعلام کردند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۱    
نرخ سود بازار بین بانکی با افت 0.02 درصدی نسبت به آخرین نرخ هفتگی به 23.57 درصد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران گفت: هیچ دلالتی دالّ بر اینکه مسیر نرخ تورم ماهانه صعودی شده باشد و این صعودی شدن تغییر مسیر دائمی تلقی شود، وجود ندارد، با این حال، سیاستگذار همچنان باید احتیاط را حفظ کرده و از اقدامات انقباضی در مورد نرخ سود و رشد نقدینگی عدول نکند.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی برخوار گفت: امسال به 100 نفر در برخوار وام مشاغل خانگی به مبلغ 150 میلیون تومان با نرخ سود 4 درصد پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردستان گفت: متقاضیان برای ساخت مسکن در روستاها می توانند تسهیلات با نرخ سود 5 درصد دریافت کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس امروز (شنبه) در گفت وگو با ایرنا به معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا اشاره کرد و اظهار داشت: شرایط اقتصادی به گونه ای شده که افرادی که سرمایه زیادی ندارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که وزارت صمت درصدی از تسهیلات صنایع را به نوسازی صنعت چاپ اختصاص داده است ،کارشناسان بر این باورند که نرخ سود این تسهیلات برای صنعت چاپ توجیه اقتصادی ندارد و تعداد محدودی درخواست برای دریافت تسهیلات تا 50 میلیارد تومان ثبت شده است.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران ، دوره فروش این اوراق تا 28 اسفند ماه سال جاری تمدید شد. بر اساس این گزارش، این اوراق معاف از مالیات ، با نام و با سررسید یک ساله، به فروش می رسد. نرخ سود علی الحساب سالیانه این اوراق 21.5 درصد و نرخ بازخرید گواهی سپرده قبل از سررسید 5 درصد است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : نرخ بهره بین بانکی در هفته منتهی به چهارشنبه 8 شهریور به 23.57 درصد رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی در تازه ترین گزارش اعلام کرد: نرخ سود بازار بین بانکی با افت 0.02 درصدی نسبت به آخرین نرخ هفتگی به 23.57 درصد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی در تازه ترین گزارش اعلام کرد: نرخ سود بازار بین بانکی با افت 0.02 درصدی نسبت به آخرین نرخ هفتگی به 23.57 درصد رسید.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نوبخت اژدری در آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه تخصصی بخش کشاورزی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: بانک های عامل با نرخ 23 درصد تسهیلات خود را در این حوزه ارائه می کنند که به هیچ وجه این نرخ سود تسهیلات رغبت و انگیزه ای را برای نوسازی ادوات کشاورزی در بین زارعین [...]
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۷:۵۶    
در بانکداری ربوی هدف بانک مرکزی از اعمال سیاست های پولی عبارتند از کنترل عرضه پول و کنترل نرخ بهره یا قیمت اوراق بهادار، اما در بانکداری اسلامی نرخ سود مورد انتظار یا نرخ بازده جایگزین نرخ بهره می شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در غیاب بانک ها در پنجمین مرحله از حراج اوراق دولتی، نرخ سود به بالاترین سطح خود از ابتدای سال جاری قرار گرفته است. در راستای عرضه تدریجی اوراق مالی اسلامی دولتی توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی (دولت) در تواترهای هفتگی، مرحله پنجم حراج این اوراق در سال 1402 برای فروش به بانک ها ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مستعدترین منطقه در شهرها برای عرضه مسکن ارزان ، رسما از وام مخصوص خانه سازی حذف شد. بخشنامه اخیر بانک مرکزی که با مقدمه محدودیت منابع ، به بانک ها ابلاغ شده است، شرط تخصیص بالاترین وام ساخت مسکن که پایین ترین نرخ سود را دارد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۲    
پذیره نویسی اوراق مرابحه شرکت آلوم رول 66 با نرخ سود 23 درصد سالانه از روز شنبه 11 شهریور ماه در فرابورس انجام می شود.