یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۶:۵۱May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری با اشاره تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان، افزود: با توجه به ماهیت بارش های رگباری طی امروز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها دور از انتظار نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه دمای هوا در چند روز آینده تغییر محسوسی ندارد، بیان کرد: با توجه به اینکه بارش ها محلی و رگباری شدید و در زمان کوتاه است، لذا احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در روزهای آینده دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب امروز چهارشنبه در خراسان رضوی ادامه دارد و از فردا تا روز جمعه از شدت آن کاسته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۱    
هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر ؛سیلابی شدن مسیل ها و احتمال تگرگ و وقوع متناوب رعد و برق هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: با توجه به اخطاریه جوی و پیش بینی بارشی و احتمال وقوع سیلاب و احتمال آبگرفتگی معابر و منازل، این سازمان به حالت آماده باش کامل درآمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی و سیلاب در استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار از امشب به استان گلستان دمای هوا بین 15 تا 18 درجه کاهش یافته و احتمال آبگرفتگی و احتمال سیلاب ناگهانی در نواحی مستعد و اختلال در تردد جاده های کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی گلستان از احتمال آبگرفتگی و سیلاب ناگهانی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی نسبت به احتمال آبگرفتگی و سیلاب بر اثر تقویت و وقوع بارشها همراه با وزش باد شدید خسارت زا هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۶    
هواشناسی استان قزوین با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و افزایش روان آب مسیل ها خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی شدید از امروز و ادامه آن تا بعد از ظهر دوشنبه هفته آینده از مردم عزیز درخواست می شود ضمن اجتناب از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی صابری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم محلی و کوهنوردان نیز باید از تردد در ارتفاعات به علت احتمال رعد و برق و وزش باد خودداری کنند. وی ادامه داد: از عصر جمعه وزش باد و بارش های رگباری مجدد در استان شروع می شود و احتمال آبگرفتگی معابر [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: سامانه بارشی از روز جمعه در استان فعال شده و تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت و در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: ناپایداری های جوی از بعدازظهر جمعه با تشدید فعالیت سامانه همرفتی در استان تشدید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
احتمال آبگرفتگی و سیلاب ناگهانی در نواحی کوهستانی و اختلال در تردد جاده های کوهستانی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۱    
تا روز جمعه باد شدید، رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلاب ها دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق، وزش تندباد های موقت، بارش احتمالی تگرگ تا یکشنبه آینده بیشتر مناطق کرمان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان از ادامه فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان غربی و احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه ها،خبر می دهند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی این مدت در همه نقاط استان بارشهایی گزارش شد و میزان این بارندگی در ارومیه هفت میلیمتر بود ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ مهری هاشمی دوین روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت:جو ناپایدار از عصر امروز بر استان حاکم خواهد شد که سبب افزایش ابر، وزش باد شدید لحظه ای و بارش باران می شود و با توجه به رگباری بودن بارندگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بررسی نقشه های پیش بینی و پیش یابی بیانگر احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و وزش باد شدید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۴۷    
هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر ؛سیلابی شدن مسیل ها و احتمال تگرگ هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی از بعد از ظهر امروز رگبار باران و رعد و برق ارتفاعات سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۹    
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان، با توجه به رگباری بودن بارش ها، امروز پنج شنبه احتمال جاری شدن موقتی رواناب، پرآب شدن موقتی مسیل ها و آبگرفتگی معابر در ارتفاعات شمال غربی، مناطق مرکزی و جنوبی این استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری در این استان تداوم دارد و در روزهای پنجشنبه و جمعه در نواحی شمالی، مرکزی و غربی خراسان رضوی همراه با احتمال آبگرفتگی افزایش می یابد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۶    
سارا حکمی، کارشناس هواشناسی مشهد در گفت وگو با مشهد فوری گفت:با توجه به تقویت و گسترش جریانات ناپایدار برای ساعات آینده افزایش شدت وزش باد و بارش های رگباری را در قالب نقاط استان داریم. بارش ها در برخی نقاط همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای از فعالیت سامانه ی بارشی در استان از روز سه شنبه خبر و نسبت به وقوع رگبار و وزش باد در نقاط مختلف استان و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها و اصابت صاعقه، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آماده باش کامل و استقرار نیرو های خدمات شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی بارش های بهاری خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
محمد امیدفر، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فعالیت این سامانه همچنین موجب غرش آذرخش، وزش باد گاهی تا نسبتا شدید و کاهش نسبی دما در سطح استان می شود. وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: در پی نفوذ این سامانه، احتمال آبگرفتگی معابر [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیریت بحران شهرداری تبریز نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های سطح شهر در اوایل هفته آتی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- هواشناسی خراسان رضوی نسبت به احتمال وزش بادهای شدید در مشهد و استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: طی امروز هوای غالبا گرم در منطقه حاکم است و در ارتفاعات و دامنه ها وزش باد جنوبی وجود دارد، اما از عصر و شب امروز با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار شرایط برای ابرناکی و کاهش دما فراهم است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۲:۱۲    
مدیرکل هواشناسی آذربایجان غربی با اعلام هشدار جدی نسبت به خطر بارندگی و احتمال تندبادهای شدید گفت: پنجشنبه مورخ لغایت شنبه احتمال آبگرفتگی معابر و آسیب به درختان و آسیب به سازه های موقت و درختان در اثر تندباد وجود دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی و بصورت نقطه ای احتمال آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق کوهستانی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی و بصورت نقطه ای احتمال آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به وزش شدید باد و بارش برف و باران از امشب در استان، گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ها به ویژه در مناطق کوهستانی تا روز دوشنبه در استان گلستان وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از آماده باش نیروها، تجهیزات و خودروهای خدمات شهری از بعد از ظهر امروز در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر بارش پراکنده باران و رعد و برق با احتمال آبگرفتگی معابر، کاهش محسوس دما و وزش شدید باد در سطح کلانشهر مشهد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۶    
دومین هفته بهار در گلستان با افرایش بارندگی و کاهش 10 تا 12 درجه ای دمای هوا همراه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان از نفوذ سامانه کم فشار و بارشی به استان گلستان خبر داد و گفت: دمای هوا از فردا 10 تا 12 درجه کاهش می یابد و احتمال آبگرفتگی برخی معابر، اختلال تردد در جاده های کوهستانی وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهردار شیراز اعلام کرد که مجموعه شهرداری در پی آغاز وزش باد شدید به حالت آماده باش در آمده است و گفت: به دلیل احتمال آبگرفتگی زیرگذرها و کنار گذرها از هم اکنون در دستور بسته شدن قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۶    
بارش باران در گلستان از ساعتی پیش شدت بیشتری گرفته و هواشناسی از احتمال آبگرفتگی معابر خبر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۳    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به احتمال آبگرفتگی برخی معابر و اختلال در تردد جاده ای در استان گفت: تا ظهر فردا به علت شدت بارش ها آبگرفتگی برخی معابر و اختلال در تردد جاده ای در استان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
هواشناسی از آغاز بارش های شدید باران از عصر امروز و احتمال آبگرفتگی معابر در استان گلستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بر اساس پیش بینی های اداره کل هوا شناسی خراسان رضوی یک سامانه بارشی فعال از عصر پنجشنبه هفته جاری وارد این استان می شود که پیامد آن کاهش شدید دما، بارش باران و احتمال آبگرفتگی و بارش برف در مناطق سردسیر است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۱    
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به بارش باران در مناطق گرمسیر نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر طی امروز هشدار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۵۸ سایت دیگر  
تسنیم : سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به بارش باران در مناطق گرمسیر نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر طی امروز هشدار داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از عصر امروز به کشور که همراه با بارش برف و باران در 22 استان و احتمال آبگرفتگی معابر خبر داد.