پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۵۹Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵    
کارشناس هواشناسی گلستان از آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی گلستان از بارش برف ،کاهش محسوس دما و احتمال آبگرفتگی معابر در استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه سازمان خواشناسی البرز از 13 مهرماه سال جاری به طور میانگین 4 تا 8 درجه سانتیگراد شاهد کاهش دما در شمال غرب و غرب کشور خواهیم بود همچنین احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی نیز وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مهدی صابری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کاهش دما نیز برای تمامی نقاط آذربایجان غربی به میزان سه تا چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود. وی ادامه داد: احتمال آبگرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن رودخانه ها در شمال استان وجود دارد و لازم است شهروندان موادر ایمنی را رعایت [...]
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران در 6 استان و وزش باد شدید در شرق کشور هشدار داد و پرهیز از صعود به ارتفاعات را توصیه کرد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از فعالیت سامانه بارشی در استان از عصر و شب امروز خبر داد و تصریح کرد: شرایط برای ابرناکی و به تناوب بارندگی، وزش باد رعد و برق تا اوایل هفته آینده فراهم است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
میرقربانی با بیان اینکه براساس آخرین نقشه های هواشناسی برای روز سه شنبه هفته جاری تا شنبه 90 تا 120 میلی متر بارش باران در آستارا پیش بینی شده است، گفت: در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۶    
محمد قلی پور گفت: در ساعات آینده شاهد نخستین باران پاییزی در استان گلستان خواهیم بود و بارش بیشتر گستره استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران سطح هشدار آبگرفتگی معابر استان را از زرد به نارنجی تغییر داد و خواستار اتخاذ تدابیر جدی پیشگیرانه از جمله پاکسازی کانال های هدایت آب های سطحی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۷    
با فعالیت سامانه بارشی احتمال بارش باران، احتمال آبگرفتگی معابر و وقوع روان آب در استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران از بارش رگباری، احتمال آبگرفتگی و کاهش دید رانندگان در محور های کوهستانی استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز هواشناسی کرمان گفت: برای امروز بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب وجنوب غرب استان همراه با آبگرفتگی معابر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری از روز جمعه نقاط شمالی استان را فرا می گیرد و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا عالی پور در جلسه سه گانه قرارگاه آب وفاضلاب، محرومیت زدایی و مسکن که با حضور سردار وحیدی وزیر کشور برگزار شد اعلام کرد به دلیل فرسودگی 50 درصدی طول شبکه فاضلاب اهواز و ایستگاه های پمپاژ آن، دغدغه بزرگ فصل بارندگی شهرداری احتمال آبگرفتگی مجدد معابر است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از هشدار سطح زرد در استان و احتمال آبگرفتگی خبر داد و گفت: پرهیز از صعود به ارتفاعات مورد تاکید است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران از بارش های رگباری، رعد و برق و آبگرفتگی در بیشتر مناطق استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۲    
هواشناسی گلستان درباره احتمال آبگرفتگی خیابان ها و افزایش آب رودخانه ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بارش و خنکی هوا در گیلان دوباره به گیلان بازگشت و در بعضی مناطق گیلان باران می بارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۷    
طبق گفته مدیرکل هواشناسی، از فردا 16 شهریور تا پایان 17 شهریور باد شدید و رگبار باران در گیلان و مازندران پیش بینی می شود، احتمال آبگرفتگی معبار سیلابی شدن رودخانه ها و خسارت ناشی از تندباد لحظه ای وجود دارد که ضرورت دارد، تمهیدات لازم اندیشیده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- هواشناسی مازندران نسبت به آبگرفتگی براثر استقرار جریانات مرطوب و خنک شمالی در استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 16 شهریور تا پایان و قت 17 شهریور باد شدید و رگبار باران در گیلان و مازنزدان پیش بینی می شود و احتمال آبگرفتگی معبار سیلابی شدن رودخانه ها و خسارت ناشی از تندباد لحظه ای وجود دارد که ضرورت دارد، تمهیدات لازم اندیشیده شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، هواشناسی هشدار داد: بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان های گیلان و مازندران طی سه شنبه و چهارشنبه رخ خواهد داد و در چنین شرایطی آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۶    
با اعلام سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استان گیلان مبنی بر احتمال آبگرفتگی پس از بارش شدید باران، با تشکیل ستاد مدیریت بحران و اعلام آماده باش به شهرداران، علی رغم بارش شدید باران در لنگرود و شهرهای حومه، مشکلی خاصی تا به الان پیش نیامد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی گلستان با صدور هشدار، از احتمال آبگرفتگی برخی معابر و سیلاب ناگهانی در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب ناگهانی در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در شمال استان، تا پایان روز، سه شنبه دور از انتظار نیست .
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان با صدور اطلاعیه ای از تداوم ناپایداری های جوی در استان خبرداد. به گزارش گفتارنو بر اساس این گزارش زمان آغاز این سامانه بعد از ظهر شنبه سی ام مردادماه تا بعدازظهر دوشنبه یک شهریور است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_ایرنا _ هواشناسی کرمان با پیش بینی وزش باد به نسبت شدید همراه با گردوخاک برای عمده نقاط این استان اعلام کرد که طی روزهای آتی احتمال بارش های رگباری، آبگرفتگی و طغیان رودخانه های فصلی نیز دور از انتظار نخواهد بود.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی استانها، از امروز جمعه (29 مرداد) تا سه شنبه خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی گلستان،با فعالیت سامانه بارشی ، آبگرفتگی برخی معابر و افزایش حجم آب رودخانه ها مورد انتظار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در نیمه ی شرقی استان از جمله شهرستان های اهر، ورزقان، کلیبر، چاراویماق، سراب و هوراند دور از انتظار نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ادامه بارش باران و احتمال آبگرفتگی و سیلاب طی امروز و فردا در 15 استان خبر داد و اعلام کرد: آسمان بیشتر مناطق کشور در سه روز پایانی هفته صاف و آفتابی، همراه با افزایش دما خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از روز شنبه تا دوشنبه ی این هفته، احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن رودخانه ها دور از انتظار نیست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در استان همچنان وجود دارد، و طبق هشدار زرد صادر شده باید موارد ایمنی از سوی شهروندان در عدم تردد در مسیر مسیل ها، رودخانه ها و کوهپایه ها رعایت شود. کریمی، با اشاره به دمای هوای استان [...]
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه فعالیت این سامانه بارشی که تا عصر دوشنبه ادامه خواهد داشت همراه با تگرگ، وزش باد گاهی شدید ، تندباد لحظه ای و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک خواهد بود . در اطلاعیه هواشناسی استان نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۴    
زنجان – ایرنا – کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن در برخی از مناطق استان بویژه غرب زنجان محتمل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
از امشب رگبار و رعدو برق در درمناطق کوهستانی و کوهپایه ای استان با احتمال آبگرفتگی برخی معابر و سیل ناگهانی درگلستان پیش بینی می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها، برخورد صاعقه و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، احتمال آبگرفتگی موقت و محدود در چنین شرایطی وجود دارد .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امواج بارشی که وارد آذربایجان غربی شده است تا پایان هفته طی بعد از ظهر در استان فعال است و رگبارهای متناوب باران، باد و رعد و برق را به دنبال خواهد داشت ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها، برخورد صاعقه و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، احتمال آبگرفتگی موقت و محدود در چنین شرایطی وجود دارد
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امواج بارشی همچنان در 2 روز آینده طی بعد از ظهر در استان فعال هستند و روزهای یکشنبه و دوشنبه رگبارهای متناب باران، باد و رعد و برق خواهیم داشت. وی با بیان اینکه احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در استان همچنان وجود [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: احتمال آبگرفتگی معابر ، سیلابی شدن رودخانه ها ، آسیب به تاسیسات مرتفع و کم استحکام شهری و روستایی در اثر وزش باد وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا، بنابر اعلام هواشناسی آذربایجان شرقی، از بعد از ظهر شنبه رگبار و رعد و برق شروع و به همراه وزش باد نسبتا شدید همراه با بارش تگرگ استان را فرا می گیرد و این پدیده تا روز سه شنبه ادامه می یابد. در این اطلاعیه آمده است: احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
باتقویت سامانه بارشی ، احتمال آبگرفتگی معابر و بالاآمدن آب رودخانه و سیلاب ناگهانی مورد انتظار است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: هواشناسی بوشهر از فعالیت سامانه موسمی و افزایش ناپایداری های جوی در ساعات بعد از ظهر تا اوایل شب در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری احتمال آب گرفتگی معابرو بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی تا پایان هفته دور از انتظار نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۵    
مدیرکل سازمان هواشناسی اردبیل از نفوذ سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: این سامانه تا ظهر شنبه تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۱    
ورود سامانه بارشی از امشب به استان و احتمال آبگرفتگی معابر، پیش بینی کارشناسان هواشناسی استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: تا شنبه هفته آینده در بعضی ساعات وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک، پاره ای نقاط به ویژه در ارتفاعات استان رگبار پراکنده و رعد و برق مورد انتظار است.