شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۴May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال آبگرفتگی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی پیش بینی کرده از فردا شب با ورود سامانه ناپایدار و وقوع بارشهای رگباری احتمال آبگرفتگی معابر در گلستان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه بارشی که از عصر دیروز،پنجشنبه در این استان آغاز شده است تا ابتدای هفته آینده ادامه دارد که بر اثر این بارشها در نقاط مستعد احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر امروز با ورود سامانه بارشی تا روز جمعه شاهد رخداد مه، وزش تند بادهای لحظه ای و رگبار باران و رعد و برق در سطح استان خواهیم بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل از تداوم ناپایداری های جوی تا روز جمعه خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۷    
گنبدکاووس- ایرنا- افزایش فعالیت سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر در گلستان، طرح تکمیلی ایمن سازی فلج اطفال کودکان اتباع، استفاده یک میلیون و 180 هزار نفر از بیمه سلامت در استان، آزادی 2 محکوم به قصاص و دعوت سه مشتزن نونهال به اردوی تیم ملی از مهمترین اخبار کوتاه این استان شمالی است.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری در سطح زرد و همچنین هشدار سطح نارنجی توصیه هایی به هم وطنان در پی فعالیت سامانه بارشی ارائه کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، احتمال برخورد صاعقه و ریزش تگرگ، احتمال آبگرفتگی معابر بطور محلی، احتمال خیزش موقت گرد و خاک و کاهش دید محلی، احتمال آسیب به سازه های موقت وجود دارد
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۷    
مهدی آخوندی گفت: با توجه به اینکه در فصل بهار هستیم و رشد ابرهای همرفتی را در برخی از مناطق داریم، احتمال آبگرفتگی معابرعمومی و حتی سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در برخی از مناطق پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
براساس پیش بینی های صورت گرفته اداره کل هواشناسی احتمال آبگرفتگی موقت معابر شهری و روستایی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در برخی از نقاط استان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۱    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار سطح زرد در این استان خبر داد و گفت: با توجه به بارش سنگین باران و تگرگ در روزهای سه شنبه و چهارشنبه احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با احتمال تشدید شدت ناپایداری های ناشی از شرایط فصلی و محلی در برخی نقاط استان احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی و اصابت صاعقه و بارش تگرگ وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرداری مشهد با اشاره به اعلام هشدار اداره کل هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر بارش گسترده باران، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های شهری در مشهد، اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۰    
آبگرفتگی خیابان ها و اختلال در رفت وآمد جاده ای برای امروز و فردا دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، تا اواخر هفته جاری جو استان در غالب مناطق بویژه نواحی مرکزی و جنوبی ناپایدار خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای در سطح نارنجی نسبت به آغاز فعالیت سامانه بارشی از امروز، شنبه در این استان و وقوع بارشهای رگباری با احتمال آبگرفتگی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تا اواخر هفته جاری جو ناپایدار در سطح استان حاکم خواهد بود و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی با رگبار باران و بارش تگرگ در برخی نقاط وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان از تداوم فعالیت سامانه بارشی تا سه شنبه و احتمال آبگرفتگی معابر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی گلستان درباره احتمال آبگرفتگی برخی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها در این استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۰    
کارشناسان هواشناسی درباره احتمال آب گرفتگی معابر به علت بارش های رگباری در استان سمنان هشدار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی وزش باد به همراه بارش باران و رعد و برق در طول هفته پیش بینی می شود که موجب گرفتگی معابر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه سامانه بارشی که کرمانشاه را تحت تاثیر قرار می دهد تا حدودی تضعیف شده، درباره احتمال وقوع آبگرفتگی معابر هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست این سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی آورده است: وقوع رگبار باران، رعدوبرق، در مناطق مستعد تگرگ، وزش باد شدید، در مناطق مستعد خیزش گردوخاک موقت روز دوشنبه (5 اردیبهشت) در چهارمحال و بختیاری، لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان ...
سلام نو / ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارندگی در مناطق مختلف کشور و تشدید بارش در 15 استان همچنین احتمال آبگرفتگی معابر و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارندگی در مناطق مختلف کشور و تشدید بارش در 15 استان همچنین احتمال آبگرفتگی معابرو لغزندگی جاده ها هشدار داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۴    
مهدی آخوندی گفت: از اواخر وقت فردا تا اواخر هفته سامانه بارشی میهمان استان خواهد بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی هشدارهای هواشناسی و احتمال آبگرفتگی در استان، نیروهای هلال احمر گلستان به صورت آماده باش شدند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، به دنبال هشدار سطح نارنجی هواشناسی در چندین استان کشور و پیش بینی رگبار باران، رعد و برق، تگرگ و وزش باد بسیار شدید ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی استان گلستان از تداوم بارش ها رد استان گلستان خبر داد و گفت: از صبح امروز یکشنبه دمای هوا در استان گلستان چهار الی پنج درجه خنک تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، کاهش محسوس دما، احتمال آبگرفتگی و وقوع سیلاب و وزش باد شدید در استان خراسان رضوی پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، بر اساس مدل های هواشناسی در روزهای یکشنبه تا سه شنبه هفته جاری به طور متناوب بر حجم بارش ها افزوده خواهد شد و علاوه بر کاهش محسوس دما، احتمال آبگرفتگی و ایجاد رواناب در نواحی مستعد وقوع سیلاب نیز وجود دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: از فردا احتمال آبگرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها و احتمال پرتاب اجسام در اثر تندباد وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۸:۱۶    
آسمان آذربایجان غربی تا روز شنبه بارانی خواهد بود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: بر اثر مخاطرات جوی آخر هفته شکستن شاخه ها و درختان کهنسال، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های و ذوب شدن برف ارتفاعات و افزایش حجم رواناب و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین از بارش های رگباری و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در استان خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با اشاره به آب گیری قریب به 80 میلیون متر مکعب آب در سدهای 14 گانه استان، گفت: تنها 33 درصد از ظرفیت سدهای استان آب گیری شده است. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح زرد از وزش باد شدید در تهران خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به تقویت سامانه بارشی فعال در استان از فردا، گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کاهش دید، لغزندگی، احتمال ریزش سنگ و اختلال در تردد جاده ها و محورهای کوهستانی و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق ساحلی و جلگه ای از پیامدهای این سامانه بارشی خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: هوای مازندران تا پنجشنبه ابری و بارانی پیش بینی می شود.احتمال آبگرفتگی معابر می رود.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی مازندران درباره سامانه سرد بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر در مناطق ساحلی و جلگه ای استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره سامانه سرد بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر در مناطق ساحلی و جلگه ای استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری از سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر عمومی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از امشب در نیمه شرقی استان بارش ها شدت بیشتری می گیرد و احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده با توجه به فعالیت متناوب سامانه بارشی آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران و رگبار و رعدوبرق و وزش باد (گاهی شدید) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از فعالیت یک سامانه بارشی در استان از روز دوشنبه خبر داد و گفت: احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها و آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بر اثر نفوذ این سامانه بارشی،اختلال در تردد، پدیده مه، کاهش دید، لغزندگی جاده ها، کولاک برف در جاده های کوهستانی، برخورد صاعقه، احتمال آبگرفتگی معابر شهری، تاخیر و احتمال لغو پرواز دور از انتظار نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اثر نفوذ این سامانه بارشی،اختلال در تردد، پدیده مه، کاهش دید، لغزندگی جاده ها، کولاک برف در جاده های کوهستانی، برخورد صاعقه، احتمال آبگرفتگی معابر شهری، تاخیر و احتمال لغو پرواز دور از انتظار نیست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آیدا فاروقی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس از فردا به خصوص در ساعات بعدازظهر بر وسعت و مقدار بارش ها در استان افزوده می شود که در مناطق مستعد، احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن رواناب وجود دارد. وی ادامه داد: همچنین روز جمعه در برخی نقاط استان شاهد وزش باد [...]