چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۳۵Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی استان گلستان با تشریح آخرین وضعیت آب و هوای گلستان، از ورود سامانه ناپایدار جوی از امروز به استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از احتمال فعالیت سامانه ناپایدار جدید در نیمه غرب استان از شامگاه شنبه و بارش باران های همرفتی و رعد و برق تا اواسط هفته پیش رو خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۶    
البرز- گرد و خاک به دلیل فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه البرز مرکزی وارد کرج شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی در خصوص فعالیت سامانه ناپایدار و ورزش باد نسبتاً شدید در استان هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز جمعه در در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به صدور هشدارهای جوی سطح زرد هواشناسی آذربایجان شرقی و سطح نارنجی سازمان مدیریت بحران کشور مبنی بر فعالیت سامانه ناپایدار و وزش باد، گاهی تا نسبتا شدید و رگبار باران و رعد و برق در کلیه نواحی استان به ویژه نواحی شمالی [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی در خصوص فعالیت سامانه ناپایدار و ورزش باد نسبتاً شدید در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه ناپایدار مونسونی تمامی مسیر های منتهی به تفریحگاه های ساحلی در سراسر استان اصفهان در روز های پنچشنبه و جمعه پیش رو مسدود می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۵    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی استان گلستان، آخرین وضعیت فعالیت سامانه ناپایدار جوی را در این استان تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از فعالیت سامانه ناپایدار فصلی، افزایش ناپایداری های جوی، وقوع رگبارهای پراکنده باران، رعد و برق، وزش تندباد لحظه ای در استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس نقشه های هواشناسی با فعالیت سامانه ناپایدار هوا طی امروز شاهد افزایش شدت ناپایداری ها در سطح استان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گفت:از عصر امروز با ورود سامانه ناپایدار به منطقه جو استان دستخوش تغییرات عمده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت:از عصر امروز با ورود سامانه ناپایدار به منطقه جو استان دستخوش تغییرات عمده خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از عصر امروز (شنبه) با ورود سامانه ناپایدار به منطقه جو استان اردبیل دستخوش تغییرات عمده شده و روزهای یکشنبه و دوشنبه آسمان بیشتر مناطق استان نیمه ابری تا ابری گاهی مه آلود پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل هشدار هواشناسی استان اردبیل سطح زرد را صادر کرد و گفت: فعالیت سامانه ناپایدار جوی از عصر روز شنبه تا صبح روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه ناپایدار و بارشی در استان خبر داد و گفت: این سامانه تا نیمه های هفته آینده فعال است و در پی فعالیت آن دمای استان تا 10 درجه کاهش پیدا می کند.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با افزایش محسوس دمای هوا در حال حاضر رطوبت شهر رشت 46 درصد و دمای هوای این شهر 34 درجه سلسیوس است و پیش بینی شده دمای هوای رشت امروز به 38 درجه هم برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از فردا با نفوذ سامانه ناپایدار به استان شاهد کاهش محسوس هوا خواهیم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۰    
سامانه ناپایدار هفته آینده به گلستان می آید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان اردبیل نسبت به فعالیت سامانه ناپایدار جوی و وقوع رگبار تند و رعد و برق در برخی مناطق این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با توجه به بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی از عصر امروز و با نفوذ سامانه ناپایدار جوّی، احتمال افزایش ابرناکی و کاهش دما همراه با افزایش سرعت وزش باد در استان وجود دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از بعدازظهر امروز با گسترش فعالیت سامانه ناپایدار جوی و تقویت جریانات خنک شمالی، افزایش ابرناکی و افزایش سرعت وزش باد را خواهیم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۵    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:از بعدازظهر روز یکشنبه 29 خرداد با گسترش بر فعالیت سامانه ناپایدار جوی و تقویت جریانات شمالی بر روی استان شاهد افزایش ابرناکی و سرعت وزش باد خواهیم بود که این سامانه در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی بارش های رگباری شدید و توام با رعد و برق خواهد داد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از دیروز استان خراسان رضوی تحت تأثیر سامانه جدید ناپایدار جوی به شکل بارش رگباری قرار گرفته و بیشترین میزان بارش از شهرستانهای فریمان و کلات گزارش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه طی روز گذشته میزان بارش در مشهد 26.4 میلیمتر گزارش شده، گفت: این سامانه ناپایدار تا روز دوشنبه در سطح استان ادامه داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره ای با گسترش سامانه ناپایدار جوی از امروز تا روز شنبه شاهد کاهش دما در این استان به گونه ای که هوا در نیمه شمالی استان حدود هفت درجه خنک می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره ای با گسترش سامانه ناپایدار جوی شاهد بارش های رگباری همراه با کاهش دما در استان خواهیم بود.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره، از امروز بعداز ظهر تا اوایل هفته آینده با ورود سامانه ناپایدار جوی از نواحی شمال غرب بر روی استان شاهد افزایش وزش باد، ابرناکی، رگبار باران خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به استقرار سامانه ناپایدار جوی، نسبت به رگبار باران، وزش باد نسبتا شدید و احتمال ایجاد روان آب به شکل محدود و سطحی در این استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۸    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، روزهای دوشنبه و سه شنبه با عبور سامانه ناپایدار جوی در بخش هایی از مناطق مرکزی و جنوبی احتمال رگبار و رعدوبرق موقتی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به خروج سامانه ناپایدار جوی، پیش بینی کرد که هوای این استان از امروز تا پایان هفته جاری صاف و آفتابی و با افزایش نسبی دما همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، سامانه ناپایدار در حال گسترش به نواحی شمال شرق کشور از جمله خراسان رضوی تقویت شده که پیامد آن تا قبل از ظهر فردا جمعه، افزایش حجم و گستره بارش های رگباری در سطح استان خواهد بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:فعالیت سامانه ناپایدار جوی تا عصر روز پنجشنبه در سطح استان تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فعالیت سامانه ناپایدار جوی تا عصر روز پنجشنبه در سطح استان تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به ورود جریانات شمالی از اواخر امشب، پیش بینی کرد که با فعال شدن این سامانه ناپایدار جوی، دمای هوا ی استان تا 22 درجه کاهش یاید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: سامانه ناپایدار جوی از فردا وارد استان اردبیل می شود به طوری که سرعت وزش باد به تدریج افزایش می یابد و تا ظهر سه شنبه تداوم خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه ناپایدار جوی از روز شنبه بر استان خبر داد و گفت: وزش باد شدید، نفوذ گردوخاک و کاهش دید و کیفیت هوا با سامانه همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی پیش بینی کرده از فردا شب با ورود سامانه ناپایدار و وقوع بارشهای رگباری احتمال آبگرفتگی معابر در گلستان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس نقشه ها هواشناسی، سامانه ناپایدار جدید از فردا به استان نفوذ خواهد کرد که در این مدت شاهد رگبار باران توأم با رعد و برق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت : با عبور سامانه ناپایدار جوی و استقرار جریانات گرم جنوبی افزایش 12 درجه ای دما تا ثبت بالای 35 درجه سانتیگراد در استان را شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: یک سامانه ناپایدار جوی از روز شنبه بر آسمان این استان حاکم می شود که با ورود این سامانه، بارش های پراکنده همراه با وزش باد در برخی مناطق این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه ناپایدار بارش های رگباری از شامگاه جمعه و روزشنبه غرب و شمال اصفهان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۰    
فعالیت سامانه ناپایدار تا فرداشب در گلستان ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشاسی استان اصفهان با اشاره به گذر موجی ناپایدار از اواخر وقت جمعه تا روز شنبه روی استان گفت: وزش باد و گردوخاک به ویژه در نیمه شرقی، مرکز و جنوب استان منجربه کاهش دید و کیفیت هوا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از تقویت سامانه ناپایدار از پیش از ظهر فردا خبر داد و تصریح کرد: رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید و کاهش نسبی دما به ویژه طی بعد از ظهر و شب فردا و روز جمعه مورد انتظار است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل گفت: رگبار باران و رعد و برق امروز و فردا در استان اردبیل تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- آسمان گلستان پس از حدود یک هفته ابرناکی و تجربه بارش های رگباری پراکنده با خروج سامانه ناپایدار جوی از مناطق شرقی این استان صاف و آفتابی شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ، با اشاره به بارش های پراکنده باران و وزش باد روزهای اخیر، اظهار داشت: سامانه ناپایدار جوی طی چند روز گذشته بر استان حاکم بود و تندبادهایی را به وجود آورد و با توجه به اینکه اگر تغییرات جوی فاقد رطوبت باشند انرژی های خودشان را به صورت باد تخلیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های رسیده و با توجه به هشدار سطح زرد هواشناسی خراسان رضوی، استان خراسان رضوی از امروز تحت تأثیر سامانه ناپایدار و بارش زای جوی قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ادامه فعالیت سامانه ناپایدار تا فردا خبر داد و گفت: در این مدت وضعیت جوی در اکثر مناطق به شکل قسمتی ابری، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، رگبارهای پراکنده بهاری همراه با رعدوبرق و احتمال تگرگ به ویژه در جنوب و شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: سامانه ناپایدار سبب گردوخاک در شهرستان های مرزی کرمانشاه می شود.