سه شنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۳May 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی استان اردبیل گفت: طی فردا با فعالیت سامانه ناپایدار ضمن کاهش چند درجه ای دمای هوا و افزایش ابر، در برخی مناطق استان رگبار موقتی باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: سامانه ناپایدار بارشی تا دوشنبه هفته جاری به ویژه در غرب اصفهان فعال است و پس از آن افزایش محسوس دما را در 10 روز آینده خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به فعال شدن یک سامانه ناپایدار و وجود بارندگی ها از صبح امروز در برخی مناطق استان، گفت: امروز طوفان های لحظه ای در مناطق شرق و شمال گزارش شد که خسارت آنها چندین مورد سقوط درخت و تابلوی تبلیغاتی بوده اما تا بحال خسارت جدی در استان نداشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی پیش بینی کرده تا پایان هفته آسمان گلستان به تناوب ابری و بارانی خواهد بود؛ اما روز عید فطر آسمان صاف و آرام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۰    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه ناپایدار جوی از صبح امروز دوشنبه گفت که در مدت فعالیت این سامانه علاوه بر وزش تندباد 60 کیلومتری، رگبار، رعد و برق و پدیده مه استان را فراخواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۱    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه ناپایدار به استان از امروز خبرداد و گفت: ناپایداری هوا در گلستان تا آخر هفته ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار جوی به استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۷    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود و تا دوشنبه شب ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۹    
داداشی گفت: از ساعت های اولیه روز دوشنبه مجدد سامانه ناپایدار جوی وارد استان گلستان خواهد شد و فعالیت آن تا آخر هفته ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح زرد این اداره کل، گفت: بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود که تا دوشنبه شب ا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۰    
با کاهش ابر ، آسمان گلستان از عصر امروز به تدریج صاف خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت وگو با مهر ، به تشریح آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی، طی امروز آسمان استان نیمه ابری تا ابری بوده و تنها در بخش هایی از استان بارش باران انتظار می رود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۱    
از امشب تا فردا بعد از ظهر بارش باران در نواحی کوهستانی و مناطق شرقی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از شامگاه امشب چهارشنبه گفت که بارش های رگباری و رعد و برق تا اوایل هفته آینده مهمان گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با خروج سامانه ناپایدار جوی از امروز به مدت چند روز آتی شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود، که در اواخر هفته دوباره سامانه بارشی جدید وارد استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
با خروج سامانه ناپایدار از امروز به طور موقتی شاهد افزایش نسبی دما، وزش باد و مه صبحگاهی خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۲    
با فعالیت سامانه ناپایدار جوی تاکنون در شهرستان حاجی آباد 13.5 میلی متر باران باریده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی، نسبت به وقوع سیلاب بهاری در بخش های کوهپایه ای استان هشدار داد و از مردم خواست به مسیل ها و رودخانه ها نزدیک نشوند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر وقوع ناپایداری های جوی همراه با رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و وقوع تندبادهای لحظه ای همراه با گرد و غبار از روز شنبه 11 اردیبهشت ماه تا روز جمعه 17 اردیبهشت ماه در شهرستان آران و بیدگل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سامانه بارشی تا ظهر دوشنبه در استان اردبیل فعال خواهد بود که موجب کاهش محسوس دمای هوا و رگبار باران می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار از امشب به استان گلستان دمای هوا بین 15 تا 18 درجه کاهش یافته و احتمال آبگرفتگی و احتمال سیلاب ناگهانی در نواحی مستعد و اختلال در تردد جاده های کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
از بعدازظهر سه شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار زودگذری، ابرناکی، وزش باد (گاهی تند)، کاهش دمای هوا و رگبار باران در غالب مناطق استان انتظار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به افزایش دمای موقت استان طی ساعات آینده و ورود سامانه ناپایدار از عصر فردا گفت که بر اثر این رخداد جوی، گرد و خاک و طوفان با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت مناطق شرقی استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار جوی از شامگاه یکشنبه در آسمان استان گفت که بر اثر فعالیت این سامانه، ارتفاع امواج در دریای خزر به 1.5 متر و سرعت وزش تندباد دریایی به حدود 50 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز بارش باران همراه با رگبار رعد و برق اردبیل را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: امروز و فردا سامانه ناپایدار جوی سبب رگبار و رعد وبرق، وزش باد متوسط می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی پدیده جوی غالب در استان طی 48ساعت آینده به ویژه در نواحی مرتفع شمالی را بارش پراکنده باران عنوان کرد و گفت: روز دوشنبه با تقویت سامانه ناپایدار جوی ضمن افزایش سرعت وزش باد، بر گستره بارش ها افزوده خواهد شد و در غالب مناطق بارش های رگباری قابل پیش بینی است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواخر امروز چهارشنبه در استان اصفهان شاهد ورود سامانه ناپایدار جوی خواهیم بود و رگبارهای بهار به طور متناوب همراه با رعدو برق در بستری از مناطق به ویژه غرب استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواخر امروز چهارشنبه در استان اصفهان شاهد ورود سامانه ناپایدار جوی خواهیم بود و رگبارهای بهار به طور متناوب همراه با رعدو برق در بستری از مناطق به ویژه جنوب و غرب استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: فعالیت سامانه ناپایدار بارشی بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان را دربر می گیرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی که از دو روز گذشته به طور پراکنده جو ناپایداری را در این استان ایجاد کرد، براساس پیش بینی هواشناسی از اواخر وقت امروز 14 فروردین ماه از استان خارج می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان گفت که بارش ناشی از فعالیت این سامانه، مشکل کم آبی اراضی کشاورزی دیم استان را برطرف خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
از امشب به تدریج سامانه سرد و بارشی به استان نفوذ می کند که باعث کاهش 14 تا 16 درجه ای دما می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: طی امروز هوای غالبا گرم در منطقه حاکم است و در ارتفاعات و دامنه ها وزش باد جنوبی وجود دارد، اما از عصر و شب امروز با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار شرایط برای ابرناکی و کاهش دما فراهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وزش باد گرم در استان تا عصر امروز، گفت: از اواخر وقت امروز نیز با نفوذ سامانه ناپایدار شرایط برای ابرناکی و بارش های پراکنده فراهم می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۵    
رستمی کارشناس هواشناسی استان ایلام گفت: از اوایل وقت امروز یک سامانه ناپایدار وارد استان ایلام می شود و تا عصر پنجشنبه در سطح استان فعال خواهد بود . او ادامه داد: در این مدت ، وزش باد نسبتاً شدید ، وجود ابر و در برخی ساعات بارش باران همراه با رعد و برق را شاهد خواهیم بود . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۸    
ایسنا/اصفهان رییس اداره هواشناسی کاشان نسبت به فعالیت سامانه ناپایدار آب و هوایی در روزهای پایان هفته مناطق مختلف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل هشدار داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر وزش باد شدید و وقوع تندباد لحظه ای از بعدازظهر روز جمعه 13 فروردین ماه تا پایان روز شنبه 14 فروردین ماه در شهرستان آران و بیدگل است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- هواشناسی اصفهان اعلام کرد: نفوذ سامانه ناپایدار از امروز موجب افزایش ابر، افزایش سرعت وزش باد و بارش های پراکنده در نیمه غربی استان می شود و در روز جمعه (روز طبیعت) برای بیشتر مناطق، افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید تا شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در نیمه غربی استان از فردا و احتمال توفان لحظه ای و گردوخاک در شرق و جنوب استان در روز طبیعت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۵    
بارش رگباری برف و باران، کاهش دمای هوا و احتمال وقوع سیلاب با فعال شدن سامانه ناپایدار جوی از فردا هشتم فروردین ماه در خراسان رضوی پیش بینی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر هشدار سطح نارنجی و وزش باد شدید، وقوع تندباد لحظه ای و کاهش کیفیت هوا در روز شنبه 7 فروردین ماه 1400 در شهرستان آران و بیدگل است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز سامانه ناپایداری وارد استان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش رگباری برف و باران، کاهش شدید دمای هوا و احتمال وقوع سیلاب با فعال شدن سامانه ناپایدار جوی از فردا هشتم فروردین ماه در این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور هشدار نارنجی از فعالیت سامانه ناپایدار به تناوب تا دوشنبه در سطح این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به استمرار آسمان نیمه ابری استان تا هفته آینده گفت که با ورود سامانه ناپایدار جوی، مناطق مرتفع و کوهستانی گلستان در انتظار کاهش شدید دما و بارش نخستین برف بهاری است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: بر اساس ارزیابی سازمان هواشناسی به دلیل ورود سامانه ناپایدار جوی به منطقه، پیش بینی می شود از فردا شاهد وزش باد شدید با سرعت 80 تا 100 کیلومتر بر ساعت در نواحی غربی و شمالی استان باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از اواخر وقت سه شنبه (3 فروردین) با ورود سامانه ناپایدار جوی به منطقه و نفوذ سامانه کم فشار سطح زمین ضمن تشدید سرعت وزش باد شرایط جوی در سطح استان ناپایدار می شود.