پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۲:۲۶Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از تداوم بارش باران طی امشب و فردا در گیلان خبر داد و گفت: بارش باران در ارتفاعات به صورت برف است. محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نفوذ و فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه اظهار کرد: بر همین اساس در بعضی ساعت ها بارش باران شدید و [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۰    
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به استمرار فعالیت سامانه ناپایدار جوی در این استان، گفت: بیشترین بارش ثبت شده باران در روز جاری 25 میلی متر و در مینودشت به ثبت رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به استقرار سامانه ناپایدار در استان، گفت: بارش باران و برف تا روز پنج شنبه در گلستان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه ناپایدار و پرانرژی در اکثر مناطق استان از روز سه شنبه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به کاهش دما در خراسان رضوی، گفت: تدریج از بعدازظهر روز چهارشنبه با ورود سامانه ناپایدار جوی و فعال شدن ابرهای بارش زا به استان تا روزهای پایانی هفته جاری به طور متناوب شاهد بارش باران در سطح استان هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد:با نفوذ سامانه ناپایدار و بارشی از فردا به استان، بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سامانه ناپایدار جوی از فردا وارد اصفهان می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی از روز دوشنبه (فردا) رشد ابر و بارش پراکنده در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه ناپایدار و بارشی به استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بارش برف در ساعت تحویل سال در مناطق ییلاقی نشین گلستان محتمل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تا اواسط وقت فردا ناپایداری هوا، بارش پراکنده و وزش باد در سطح استان گلستان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار جوی بر روی خلیج فارس و فعالیت آن طی امشب تا ظهر فردا در سطح استان گفت: طی این مدت، دریا متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به این استان، گفت: آخر هفته، گلستان ابری و بارانی است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران اعلام کرد که با شکل گیری جریانات شمالی، دریای خزر از اواخر وقت امروز تا عصر روز چهارشنبه با وزش باد شدید، مواج و برای فعالیت های دریایی ناامن می شود. طبق این پیش بینی، سامانه ناپایدار جوی مناطق ساحلی و دور از ساحل را تحت تاثیر قرار می دهد و بیشینه سرعت وزش باد [...]
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: به تدریج با ورود سامانه ناپایدار از اواخر روز یکشنبه شاهد افزایش ابر، وزش باد و در مناطق غرب استان، رگبار پراکنده و رعدوبرق خواهیم بود و انتظار می رود که از روز دوشنبه مناطق بیشتری را فراگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با استقرار سامانه ناپایدار در آسمان گلستان بارش طی روز های جمعه و شنبه دور از انتظار نیست.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امان محمد کمالی اظهار کرد: براساس الگوهای هواشناسی، طی روز پنج شنبه آسمان گلستان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود. مدیرکل هواشناسی گلستان افزود: از عصر پنج شنبه شاهد بارش ملایم و پراکنده شبانگاهی و همچنین وزش باد خواهیم بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از فردا سه شنبه شاهد افزایش ابرناکی و وقوع بارشهای رگباری در اکثر نقاط استان خراسان رضوی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۷    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از فعالیت سامانه ناپایدار جوی از اواخر وقت امروز در سطح استان خبر داد و گفت: به دنبال فعالیت این سامانه ناپایدار جوی، وزش باد با سرعت بیش از 70 کیلومتر بر ساعت محتمل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۴    
کارشناس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام با اشاره به این که وزش باد شدید تا اواخر وقت امروز در سطح استان ادامه دارد گفت: روز دوشنبه سامانه ناپایدار بارشی وارد استان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۶    
بارش های پراکنده باران و برف با فعالیت سامانه ناپایدار جوی از امروز مناطق خراسان رضوی را فرا گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد بارش های پراکنده باران و برف با فعالیت سامانه ناپایدار جوی از عصر دیروز برخی از مناطق خراسان رضوی را فرا گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۶    
فعالیت سامانه ناپایدار از امشب در گلستان آغاز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به فعالیت تدریجی سامانه ناپایدار از وزش باد شدید و احتمال ریزش بهمن در ارتفاعات خبر داد و گفت: به دلیل احتمال ریزش بهمن، وزش باد شدید و مه آلود شدن هوا از قرار گرفتن روی نقاب های برفی پرهیز شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از پنج شنبه گفت: بارش های پراکنده تا شنبه در گلستان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی پیش بینی کرده از فردا شب با ورود سامانه ناپایدار به گلستان دمای هوا تا 15 درجه سردتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- سرپرست مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه ناپایدار بارشی به استان در پایان هفته جاری خبر داد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از لیلا امینی در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سامانه ناپایدار بارشی تا ساعات اولیه فردا در استان اصفهان فعال است، اظهار داشت: این سامانه به طور کامل تا فردا از استان خارج می شود و تا اواسط هفته آینده سامانه بارشی گزارش نشده است. [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۷    
با فعالیت سامانه ناپایدار همچنان بارش های پراکنده و سرمای هوا پدیده غالب در آسمان گلستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۰    
فعالیت سامانه ناپایدار تا اواخر هفته ادامه دارد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه ناپایدار جوی به استان خبر داد و گفت: پنجشنبه ناپایداری های جوی در غالب مناطق اردبیل تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هوای استان کرمانشاه تا روز پنجشنبه تحت تاثیر سامانه ای ناپایدار قرار خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی استان گلستان از فعالیت سامانه ناپایدار جوی تا پایان هفته در سطح استان خبر داد و گفت: آسمان استان تا پایان هفته غالباً نیمه ابری تا ابری است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد. بر اساس این اطلاعیه با ورود سامانه ناپایدار به استان اصفهان، بارش برف و باران از مناطق غرب و جنوب آغاز شده و به تدریج از روز سه شنبه و چهارشنبه علاوه بر مناطق غرب و جنوب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با نفوذ سامانه ناپایدار بارشی، بارش برف و باران در مناطق غربی و جنوبی استان اصفهان گزارش شده و تردد درمحور ها ی شریانی با تلاش راهداری برقرار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۵    
با عبور سامانه ناپایدار از جو منطقه در اواخر روز سه شنبه شرایط برای بارش در استان کرمانشاه فراهم می شود.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از تداوم بارش ها تا پایان هفته در استان خبر داد و گفت: بارش در ارتفاعات به صورت برف است. محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نفوذ و فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه اظهار کرد: بر این اساس ابرناکی، مه آلوده بودن هوا و در بعضی ساعات [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: با نفوذ یک سامانه ناپایدار جوی به آسمان استان، احتمال بارش پراکنده باران طی امروز و فردا در سطح استان وجود دارد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی سامانه جدید بارشی از اواخر وقت امروز وارد این استان می شود. پیام مساعدی روز شنبه اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: سامانه بارشی از روز یکشنبه آسمان استان را تحت تاثیر ناپایداری های خود قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه ناپایدار جوی بارش برف روز چهارشنبه در بیشتر مناطق استان اردبیل آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با ورود سامانه ناپایدار جوی بارش برف روز چهارشنبه در بیشتر مناطق استان اردبیل آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: به دلیل ورود سامانه ناپایدار جوی، کاهش دما و یخ زدگی جاده ها، تردد خودروهای بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی گلستان ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از بعدازظهر امروز تا اوایل هفته آتی خراسان رضوی تحت تأثیر سامانه ناپایدار جوی قرار گرفته و در این مدت برای استان ابرناکی و وزش باد پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از بعدازظهر امروز تا اوایل هفته آینده استان تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۵    
رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت : با ورود سامانه ناپایدار جوی در 24 ساعت گذشته به آسمان این شهرستان مرزی، بیشینه سرعت وزش باد در این منطقه به 16متر بر ثانیه معادل 58 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از امروز با نفوذ سامانه ناپایدار جوی به استان، از فردا رگبار باران و رعدوبرق در مناطق شمالی و مرکزی مورد انتظار است ...
کاشان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کاشان نیوز: به گزارش خبرگزاری ایسنا رئیس اداره هواشناسی کاشان گفت: کاهش 9 درجه ای بیشینه دما همراه با پدیده های ابر، وزش باد، ریزش باران و احتمال ریزش برف در مناطق کوهستانی در انتظار هفدهمین هفته سال زراعی جاری در دشت کاشان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از فعالیت سامانه سرد و بارشی از شامگاه روز سه شنبه 17 بهمن در سطح استان خبر داد و گفت: به دنبال فعالیت این سامانه ناپایدار جوی، بارش برف در برخی از نقاط شهری استان محتمل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از امروز با نفوذ سامانه ناپایدار جوی به استان، از فردا رگبار باران و رعدوبرق در مناطق شمالی و مرکزی مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۰    
بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه به علت تقویت سامانه ناپایدار از بعداز ظهر فردا دوشنبه تا روز پنجشنبه بارش در استان از نمود بیشتری برخوردار است.