یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۲۲:۲۳Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبرسانی سیار»

موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان: گفت: برخی از روستاها در تابستان هیچ گونه منبع تامین آب نخواهند داشت در تابستان آبرسانی سیار در دستور کار آب و فاضلاب قرار گرفته و لازم است که ائمه جماعت واقعیت های آب را با مردم در میان بگذارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
میبد- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان میبد از اجرای خط انتقال آب برای آبرسانی به ایستگاه های برداشت آب این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شده 100 درصد منابع حاصل از مشترکان پر مصرف در بخش آب به توسعه شبکه های اّبرسانی سیار اختصاص یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۸    
ایلام- تیموری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از آبرسانی سیار به 12 روستای ایلام خبر داد و گفت: در سال های آینده تمامی روستاهای استان صاحب شبکه آبرسانی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آبرسانی پایدار به 400 روستا در 7 استان کشور و حذف آبرسانی سیار به این مناطق خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: پروژه های آبی برای 26 هزار روستایی فردا سه شنبه افتتاح و 73 روستای این استان از چرخه آبرسانی سیار خارج می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: طرح آبرسانی به 73 روستای فاقد شبکه سیستان و بلوچستان فردا 19 اسفند ماه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان اصفهان از بهره برداری از فاز اضطراری سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ در تابستان 1400 خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به نگاه ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران به محرومیت زدایی، آبرسانی به روستاهای پهناورترین استان کشور، این روزها شتاب زیادی به خود گرفته است، به گونه ای که هزاران روستایی تا انتهای امسال جشن پایان بی آبی را برگزار و با اتمام سال مالی 1400 ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، رانندگان تانکرهای آبرسانی سیار شهرستان نهبندان چهار ماه است حقوق نگرفته و خواستار پیگیری این موضوع هستند. یکی از راننده های تانکر آبرسانی سیار شهرستان نهبندان در گفت وگو با خاورستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز با اشاره به آماده سازی و تامین 150 تانکر برای آبرسانی به بیمارستان ها و مراکز تجمعی و محلات این شهر، گفت: شهروندان در محلاتی که آب قطع شده برای استفاده از خدمات آبرسانی سیار با آتش نشانی و آبفا تماس بگیرند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات انجام شده، گفت: پس از حدود 28 ساعت کار بی وقفه، خط انتقال آب از زابل به زاهدان با تمام ظرفیت وارد مدار بهره برداری شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی با بیان این که پس از حدود 28 ساعت کار بی وقفه خط انتقال آب از زابل به زاهدان با تمام ظرفیت وارد مدار بهره برداری شد، گفت: با توجه به اجرای عملیات و قطعی آب، آبرسانی سیار و اجاره آب شیرین کن ها به منظور کاهش اثرات تنش از سوی آبفا انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- مدیر آب و فاضلاب تفت گفت: در فصل گرم سال 220 نقطه و در فصل زمستان هم آبرسانی به 160 نقطه شهرستان توسطه سه تانکر به صورت سیار انجام می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با بیان اینکه 220 روستا با جمعیت 66 هزار نفر در این استان به صورت دائم و فصلی آبرسانی سیار می شوند، گفت: تامین پایدار آب و رفع مشکلات کم آبی روستاها با ساخت مجتمع های محلی و استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در دست اقدام است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب ایلام گفت: در استان به 22 روستا به صورت سیار آبرسانی انجام می شود که برنامه این شرکت برای 2 سال آینده اتمام آبرسانی سیار در تمامی روستاهای تحت پوشش است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: تا پایان سال آینده آبرسانی سیار به عشایر استان حذف و تمامی مناطق عشایری از آب شرب پایدار بهره مند می شوند.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۹    
ماریا نیک کار، رییس آبفای خمام با اشاره به اجرای عملیات ترمیم و بازسازی منبع آب زیرزمینی روستای فرشکی تا 15 بهمن ماه، از آبرسانی سیار به مشترکین فرشکی، بلسکله و میانکل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح "خداحافظی با آبرسانی سیار در روستاها" در شرکت آب و فاضلاب منطقه کاشان تهیه شده و اجرای آن به عنوان الگوی کشوری در این منطقه پیشنهاد می شود.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۹    
رییس آبفای خمام، گفت : عملیات مذکور از 8 الی 15 بهمن ماه اجرا شده و حدود 600 مشترک روستاهای فرشکی، بلسکله و میانکل با قطعی آب مواجه خواهند شد. رییس آبفای خمام امروز با اشاره به ترمیم و بازسازی منبع آب زیرزمینی روستای فرشکی چوکام ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۵    
اقتصاد ایران: مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: تیم های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله زده استان هرمزگان، در حالت آماده باش بوده و رفع عیب شبکه های آب و برق آغاز شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: تیم های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله زده استان هرمزگان، در حالت آماده باش بوده و رفع عیب شبکه های آب و برق آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 169 روستا به علت کاهش کیفیت آب و خشکسالی با تانکر و به صورت سیار آبرسانی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
220 هزار و 549 مترمکعب آبرسانی سیار از ابتدای سال به روستا های خراسان جنوبی انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۷    
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی با اشاره به استفاده از سلول ها و پنل های خورشیدی برای تامین برق عشایر استان در سال جاری گفت: در یک سال آینده نیز با بودجه 50 میلیارد ریالی و با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان برای 190 خانوار عشایر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب استان و سایر دستگاه های اجرایی تلاش خواهد شد تا تعداد روستاهای استان که با تانکر آبرسانی می شوند را به حداقل برسانیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، راننده های کامیون های شخصی که کار آبرسانی سیار به روستاهای شهرستان درمیان را انجام می دهند، از عدم پرداخت حقوق خود طی چند ماه و حتی چند سال گذشته گلایه دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای چهارمحال و بختیاری از آبرسانی به 50 روستا با تانکر خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۷    
مدیر امور آب و فاضلاب گالیکش اظهار داشت: با همت و تلاش همکاران، آبرسانی سیار به تعداد 100 سرویس به 7 روستا این شهرستان با 2 تانکر به حجم 1120 مترمکعب انجام گردید. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب شهرستان های کاشان وآران وبیدگل گفت: همزمان با یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، آبرسانی سیار برای تمامی مناطق دچار تنش آبی حذف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۵    
همدان - معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی همدان گفت: آب شرب 48 روستای این استان در آذرماه سال جاری با تانکرهای آبرسانی سیار تامین شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
بیکی گفت: از 287 نقطه روستایی شهرستان نهبندان، بیش از 100 روستا به صورت سیار آبرسانی می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، مجید بیکی فرماندار شهرستان نهبندان در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به روستای میغان، عنوان کرد: بحث آب مهمترین موضوع در شهرستان نهبندان است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۳    
ایلام- یاسمی، مدیرکل امور عشایری استان ایلام با اشاره اینکه روزانه 800 مترمکعب آب بین عشایر ایلام توزیع می شود، گفت: کمبود ماشین آلات آبرسانی سیار از مشکلات اصلی برای توزیع آب در بین عشایر است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان جنوبی، از آبرسانی سیار به 430 آبادی خراسان جنوبی با 12 هزار سرویس طی ماه های اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر آذربایجان شرقی از صفر شدن آبرسانی به عشایر استان در سال آینده، با اجرای طرحهای عمرانی زیرساختی خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید بیکی فرماندار نهبندان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص آبرسانی به شهرستان نهبندان اظهار کرد: در فصل تابستان حدود 95 روستای شهرستان نهبندان آبرسانی سیار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
روزانه 210 هزار لیتر آب به شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری به صورت سیار ارسال می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، خراسان جنوبی استانی است که به واسطه خشکسالی های چند ساله و خشک شدن قنوات، امر مهم تامین آب در روستاها با مشکل مواجه شده و تعداد قابل توجهی از روستاهای استان در چرخه آبرسانی سیار قرار گرفته است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۲    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: سالانه به 269 روستا در این استان به صورت دائمی و مقطعی آبرسانی سیار می شود.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: چالش آبرسانی سیار به تعدادی از روستاهای شهرستان بوئین زهرا که به دلیل کمبود منابع آب در آنها به وجود آمده بود؛ رفع شد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۳    
خشکسالی های پی درپی و افت شدید منابع آبی موجب گردید تا شهرستان فریدن با عنوان حوزه آبریز زاینده رود با مشکل کم آبی در بخش شرب و کشاورزی مواجه گردد که از جمله بحرانهای پیش آمده طی سالهای اخیر نیتراته شدن آب در شهرها و روستاهای شهرستان بود که ناگزیر در روستاهای شهرستان آبرسانی سیار انجام شد که برای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رییس شورای اسلامی شهر بیرجند با اشاره به نیاز مبرم خراسان جنوبی به آب و توجه به آن به عنوان استان، گفت: برای خروج از شبکه آبرسانی سیار و تامین محورهای مواصلاتی تلاش هایی توسط استاندار پیشین انجام شده که امیدواریم این روند که آهنگ رشد و توسعه بوده، با توان فزاینده به پیش رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بعد از انتشار گزارشی با عنوان بحران آب در 3 روستای شهرستان مارگون بر روی خروجی خبرگزاری تسنیم، شرکت آب و فاضلاب اقدام به آبرسانی سیار کرد.
یه گزارش خبرگزاری علم وفناوری ازهرمزگان، امین قصمی صیح امروز در مراسم انعقاد قرارداد همکاری که با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: در اجرای این تفاهم نامه قرار است اقداماتی از جمله تأمین، انتقال و توزیع آب شرب از طریق ارتقا کیفی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۲:۴۱    
گنبدکاووس - ایرنا - دستگیری تعدادی از اخلالگران و دلالان حوزه آرد و نان گلستان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان، اهدای یک دستگاه خودرو تانکردار آبرسانی سیار از سوی بنیاد علوی به آب و فاضلاب مراوه تپه و پیام تبریک مشترک مسوولان گنبدکاووس به مناسبت آغاز هفته وحدت از جمله ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها آبرسانی سیار با تانکر به مردم مناطق یازده گانه حاشیه نشین چابهار به همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی آغاز شده و به طور مستمر انجام خواهد شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: طرح آبرسانی به حاشیه نشینان چابهار یکم ابان ماه آغاز شد. آرشام هنرکار در این مراسم با اشاره به اینکه مناطق وسیع حاشیه نشین چابهار فاقد حتی یک متر لوله گذاری آب و فاضلاب هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۱    
معاون توسعه مدیریت منابع سازمان امور عشایر کشور گفت: در تلاش هستیم با توسعه آبرسانی شبکه ای به آبرسانی سیار عشایر پایان دهیم.