یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۶:۲۰Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق شمالی»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۸    
اقتصادی رکنا: قیمت خرید آپارتمان و قیمت اجاره برخی مناطق شمالی تهران را در بازار یک هفته تا 10 روز گذشته را مشاهده کنید.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
این نوع روباه در مناطق شمالی کانادا بیشتر دیده می شود و نسبت به نوع قرمز نادرتر، اما در مقایسه با روباه نقره ای جمعیت بیشتری دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: روزانه 80 مگاوات برق از کشور جمهوری آذربایجان در مناطق شمالی استان اردبیل تأمین و مصرف می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حسین قدیمی در گفت وگو با مهر ، اظهار کرد: با توجه به گرم شدن هوا و افزایش مصرف برق به ویژه در مناطق شمالی با توجه به استفاده از وسایل سرمایشی، تلاشمان بر این است تا در جهت پایداری برق در این مناطق وارداتی را از کشور جمهوری آذربایجان داشته باشیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۴    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست گنبدکاووس گفت که به تازگی یکی از همکاران این اداره موفق به تصویربرداری از سه قلاده روباه ترکمنی در مناطق شمالی این شهرستان مرزی شد که نشان می دهد، نسل این گونه کمیاب منقرض هنوز نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۱    
خراطی چوب یکی از صنایع دستی سنتی ایران است که از زمان های قدیم در مناطقی که چوب در آنجا بیشتر یافت می شود بخصوص مناطق شمالی رایج است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ریوینگ هروری رئیس کمیسیون پیشمرگه کردستان عراق گفت که ساکنان مناطق شمالی عراق در پی حملات زمینی و هوایی ارتش ترکیه در وضعیت بسیار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- استاندار کرمان از سرمایه گذاری 200 هزار میلیارد تومانی سه شرکت مهم معدنی در این استان خبر داد و گفت: این اتفاق خوبی در راستای توازن و توسعه در مناطق شمالی و جنوبی است و بزودی شاهد تحولی عظیم خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۷:۳۵    
تفاوت هایی بین مناطق شمالی و جنوبی شهر وجود دارد. با این حال، روند کلی بازار معاملات مسکن از کاهش قیمت ها و بی میلی به خرید حکایت می کند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۷    
اگر به سراغ دفتر کار می گردید، با جست وجو در آگهی های آنلاین به راحتی می توانید با قیمت مناسبی نسبت به خرید یا اجارهٔ دفتر کار،اقدام کنید. قیمت اجارهٔ آپارتمان هم در محلهٔ ونک نسبت به سایر مناطق شمالی تهران مناسب تر است.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به گفته مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران فردا پنج شنبه 20 خرداد ماه برخی از ناظران زمینی شاهد خورشیدگرفتگی از نوع حلقوی خواهند بود که در ایران قابل مشاهده نیست. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۵۶ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران، از امروز 19 خردادماه در مناطق شمالی کشور رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
طی امروز آسمان استان به ویژه در نوار شرقی و بخش هایی از مناطق شمالی و مرکزی، نیمه ابری تا ابری بوده و به جهت وزش باد خزری، هوای خنک تداوم می یابد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صابری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی بعد از ظهر امروز و فردا در نیمه شمالی آذربایجان غربی شاهد افزایش ابر خواهیم بود و در برخی نقاط گوشه شمالی استان، احتمال ضعیف رگبارهای پراکنده باران وجود خواهد داشت. وی با بیان اینکه وزش باد شدید همراه با گردو غبار محلی نیز [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: از آغاز عملیات خرید تضمینی گندم در مناطق شمالی استان تاکنون 11 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کشته شدن عضو یکی از باند های جرم و جنایت در برزیل به خشونت در مناطق شمالی این کشور منجر شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت وگو با مهر ، به تشریح آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد با توجه به تداوم استقرار پر ارتفاع جنب حاره ای بر روی خاورمیانه، جو شمال غرب کشور تا پایان هفته جاری نسبتاً پایدار خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق پیش بینی ها احتمال بارش رگبارهای پراکنده از عصر فردا، سه شنبه در مناطق شمالی استان از جمله ماکو و چالدران وجود دارد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس گروه مسجد و هیأت امیرحسین کسائی: زمانی که از کشاورزی در استان ها و مناطق شمالی کشور در ساحل دریای خزر حرفی زده می شود، همه اذهان به سمت شالی کاری و یا کشت مرکبات می رود اما روستاییان منطقه ای در استان گلستان 26 سال است که قطب کشت زعفران شده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان با اشاره به وزش باد و خیزش گرد و خاک در مناطق شمالی و شرقی گفت: هوای کلانشهر اصفهان روزهای دوشنبه و سه شنبه در برخی ساعات غبارآلود خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت و گو با مهر ، به بررسی وضعیت آخرین نقشه های هواشناسی در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: با توجه به استقرار جو پر ارتفاع جنب حاره ای بر روی خاورمیانه، وضعیت هوا در شمال غرب کشور تا اواسط هفته آتی نسبتاً پایدار پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برداشت گندم در در مناطق شمالی استان اردبیل آغاز و 44 مرکز خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان پیش بینی شده است.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۲:۰۴    
علی دایی علاوه بر تجارت در زمینه های مختلف، در یکی از مناطق شمالی تهران، گالری جواهرات را با نام ” گالری نور” افتتاح کرد و رسما وارد دنیای جواهرات و تجارت سنگ های قیمتی شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سیاوش محمدی، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی طی امروز هوای گرم در سطح استان حاکم خواهد شد که از این رو در مناطق شمالی استان و شهرستان کوثر بیشینه دمای هوا بین 37 تا 39 درجه سلسیوس و در مناطق مرکزی و جنوبی استان بین 32 تا 36 درجه سلسیوس پیش بینی می ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل با اشاره به اینکه با هدف کنترل برق مصرفی ادارات قرار است از ساعت 11 صبح تا دو ظهر مصرف برق ادارات تا 50 درصد تعدیل شود، افزود: در مناطق شمالی استان ادارات از ساعت 6:30 دقیقه صبح تا 12:30 دقیقه ظهر فعالیت می کنند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در استان های شمالی طی 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: به دلیل افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در نواحی شرقی کشور وجود دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی این وضعیت طی امروز و فردا (11 و 12 خرداد) در بخش هایی از شمال غرب و غرب کشور پیش بینی می شود همچنین طی روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه (13 ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس همین پیش بینی ها دمای مناطق شمالی و مرکزی استان نرمال خواهد بود. وی با بیان اینکه وزش باد پدیده غالب در استان در هفته جاری است، ادامه داد: این پدیده بیشتر مناطق جنوب استان را تحت تاثیر قرار داده است. کارشناس اداره [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۸    
ایسنا/قزوین یکی از مناطق شمالی شهر کنج کافه ای تاریک به جهان بدون دخانیات فکر می کنم؛ تصورش هم برایم غیرممکن است رفتن به سمت و سویی که دخانیات برای همیشه از زندگی انسان ها حذف شود ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: متوسط قیمت خرید مسکن و قیمت رهن و اجاره در برخی از مناطق شمالی تهران در بازار یک هفته تا 10 روز گذشته را مشاهده کنید.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۴:۴۰    
ترخون گیاهی چند ساله است که بومی اوراسیا و مناطق شمالی آمریکای شمالی است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر امور توزیع نیروی برق گنبدکاووس از کشف 50 دستگاه ماینر از یک مزرعه غیرمجاز تولید ارز دیجیتال در یک واحد کارگاهی مناطق شمالی این شهرستان مرزی خبر داد و گفت که این دستگاه ها، مصرف برق این واحد را از 6 هزار کیلووات ساعت در ماه به 96 هزار کیلووات افزایش داده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مقامات محلی در ولایت بغلان از احتمال سقوط شهرستان نهرین در پی تشدید حملات طالبان خبر می دهند و خواستار اقدام فوری دولت شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان_ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارندگی خفیف و پراکنده در مناطق شمالی استان در شبانه روز گذشته، گفت: میانگین بارشی ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی از آران و بیدگل پنج دهم میلی متر و زواره 2 دهم میلی متر بوده است.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش 7 تا 13 درجه ای دمای هوا در کشور طی سه روز آینده خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: بر اساس خروجی مدل های هواشناسی امروز (6 خرداد) در برخی مناطق استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۰    
در حالی که روسیه از انگلیس خواسته تا اقدامات بی ثبات کننده خود در نزدیکی مرزهای این کشور را متوقف کند، مانور نظامی مشترک نیروی دریایی اوکراین و انگلیس در مناطق شمالی دریای سیاه به پایان رسید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا نعمت سلطانی در گفت وگو با مهر ، اظهار کرد: از 992 روستای تحت پوشش آب و فاضلاب استان، 650 روستا از آب چشمه و چاه استفاده کرده و تأمین منابع آنها از این طریق انجام می شود. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در حال حاضر حدود 55 درصد بودجه شهرداری در مناطق جنوبی تهران هزینه می شود و قبلا این رقم حدود 45 درصد بوده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - "نشریه فارین پالیسی" در گزارشی به قلمِ "رابرت بارنت" نویسنده و تحلیلگر مسائل چین، به ساخت و ساز های دولت چین و ساخت روستا های چینی از سوی آن در مناطق شمالی (و غربی) کشور بوتان اشاره کرده و تاکید کرده که این مساله جدای از اینکه در منازعات راهبردی چین با هند، به آن دستِ برتر را می دهد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۵    
47 گسل شناخته شده در استان مرکزی وجود دارد و خسارت های احتمالی ناشی از زلزله و رانش زمین در مناطق شمالی این استان جدی تر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امارات در یمن علاوه بر اینکه منابع و ثروت های این کشور را غارت می کند، طرح خطرناکی را دنبال می کند که آثار آنرا می توان این روزها در شهر عدن و برخوردی که شبه نظامیان وابسته به آن با ساکنان مناطق شمالی یمن دارند، مشاهده کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی فارس از وقوع گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق شمالی استان برای فردا خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امواج بارشی از عصر امروز، وارد استان می شود و مناطق شمالی تا روز یکشنبه تحت تاثیر این امواج است. وی بیان کرد: بارندگی ها از دوشنبه به کل اذربایجان غربی گسترش می یابد و تا پایان هفته بارش های رگباری، توام با رعد و برق و وزش [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع انسانی استانداری ایلام گفت: ساعت کاری ادارات از ابتدای خرداد در مناطق جنوبی و سیروان و ابتدای تیر در مناطق شمالی تغییر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: کشت برنج در سطح بیش از سه هزار و 600 هکتار از شالیزارهای مناطق شمالی این شهرستان آغاز شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی تا سه روز آینده تداوم دارد و احتمال رگبارهای پراکنده و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی پیش بینی می شود و روند افزایشی دما تا آخر هفته ادامه دارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین معاون امور جنگل سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: درحال حاضر برخی از نقاط منطقه زاگرس در شرایط بحرانی به لحاظ ریسک بالای وقوع آتش هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۷    
در شرایطی که حضور نظامی ناتو به مرزهای روسیه نزدیک تر می شود، ناوگان دریای بالتیک و ناوگان شمالی روسیه که نقش مهمی در تأمین امنیت در جهت گیری به سمت غرب دارند، به زیردریایی ها و تسلیحات دفاعی جدید مجهز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز بعدازظهر مناطق شمالی استان قزوین، تحت تأثیر عبور امواج ناپایدار و بارش های بهاری قرار می گیرند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۴    
شفقنا- جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز(سه شنبه) شعبه دانشگاه الازهر در غزه، کارخانه ها و اراضی کشاورزی در این شهر را بمباران کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین، در این حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی با بیش از بیست حمله مناطق شمالی و شرقی شهر غزه را هدف قرار دادند. ...