جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۳:۰۵Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده های روستایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳    
عملیات آسفالت جاده روستای ابلس از توابع بخش مرکزی پیرانشهر به طول 3٫5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 77 میلیارد ریال شروع شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۲    
امام جمعه اسدیه بر تسریع اجرای دوبانده سازی محور بیرجند- اسدیه تأکید کرد وگفت:آب رسانی به روستاها، تصویب و اجرای طرح ملی مسکن، اجرای طرح های هادی روستایی، سامان دهی جاده های روستایی و جاده بین مزارع و ایل راه های عشایری ازمطالبات مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۳    
راه ارتباطی روستاهای حومه شرقی کهگیلویه و روستای دشت مازه بهسازی و جاده روستای آبکری آسفالت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به وقوع بارش های شدید و نقطه ای شاهد جاری شدن سیل در برخی از مناطق شرقی استان و مسدود شدن جاده های روستایی هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز، گمیشان در مجلس گفت: برای تخصیص امکانات ورزشی و همچنین تامین اعتبار جهت رفع مشکل زیرساخت ها در این حوزه جلساتی برگزار شد تا اقدامات لازم در این رابطه انجام گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: اخیرا جلسه ای با معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری کشور جهت مساعدت نسبت به تامین اعتبار پروژه های راه های روستایی و تامین اعتبار دو کیلومتر جاده عقدک ونک شهرستان سمیرم صورت پذیرفت که در این نشست قول مساعد داده شد تا اعتباری در این رابطه تخصیص یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- نماینده مردم شهرستانهای نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان جلگه در مجلس شورای اسلامی گفت: 400 میلیارد ریال در قالب نهضت آسفالت راه های روستایی برای آسفالت جاده های روستایی در شهرستانهای نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان جلگه اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۰    
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از آسفالت کشی316 هزار متر مربع از جاده های روستایی این شهرستان با هدف بهبود عبور و مرور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از خسارت به جاده های روستایی این استان بر اثر سیل روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۲۳:۰۴    
کار ساخت سه جاده روستایی به حمایت سه نهاد مدرسان جهانی در ولایت های غزنی و میدان وردک آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۷    
ایروانی از رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خواست تا توجه ویژه ای به جاده های روستایی نهبندان داشته باشد، چراکه این مهم نیازمند روحیه جهادی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
پروژه زیرسازی و آسفالت جاده دو روستای بختیار و ابراهیم بیگ توسط بسیج سازندگی البرز به اتمام رسید.
ریاحی همچنین از وقوع یک سانحه تصادف دیگر در آزادراه کاشان - قم خبر داد و گفت: انحراف خودرو تیبا در این آزادراه منجر به واژگونی و مصدومیت 2 نفر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان گفت: جاده های روستایی و ارتباطی آبادان و اروندکنار با مشکلات متعددی مواجه هستند که در تفاهم صورت گرفته، روند بهسازی این جاده ها بزودی آغاز خواهد شد.
دولت سیزدهم با درک مشکلات وسیع در حوزه راهها، تلاش های درخور تحسینی برای اصلاح مشکلات این بخش خصوصا در جاده های روستایی استان انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تربت حیدریه - نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی از تأمین اعتبار 300 میلیاردی آسفالت جاده های روستایی بخش رخ و کدکن تربت حیدریه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار طالقان از بهبود وضعیت جاده های روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: اهم این پروژه ها در حوزه آسفالت راه های روستایی فرعی و اصلی به طول 40 کیلومتر و با سرجمع اعتبار 56 میلیارد تومان است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۰    
فرماندار اردستان با بیان اینکه نهضت آسفالت در بیشتر روستاهای شهرستان اجرا می شود، گفت: اردیبهشت ماه سال جاری 40 کیلومتر روکش آسفالت در جاده های روستایی اجرایی شده است و پیش بینی 200 کیلومتر آسفالت را تا پایان آبان ماه برای راه های روستایی داریم. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اردستان با بیان اینکه نهضت آسفالت در بیشتر روستاهای شهرستان اجرا می شود، گفت: اردیبهشت ماه سال جاری 40 کیلومتر روکش آسفالت در جاده های روستایی اجرایی شده است و پیش بینی 200 کیلومتر آسفالت را تا پایان آبان ماه برای راه های روستایی داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شمیرانات- امام جمعه لواسانات تهران گفت: اصلاح و ساماندهی جاده های روستایی لواسانات لازم و ضروری است و احیای جاده جنگل نزدیکترین راه به روستاهای لواسان است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سیل شدید و مهیب روزهای پنجشنبه و جمعه در جاده چالوس محدوده روستای کوشک بالا سبب تخریب بسیاری از جاده های روستایی شده است./منبع: تسنیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
واژگونی خودروی پراید در یکی از جاده های روستایی شهرستان فریمان، 2 کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم، تصاویری از وضعیت عجیب تونلی در جاده چالوس را منتشر کرد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سیل شدید و مهیب روزهای پنجشنبه و جمعه در جاده چالوس محدوده روستای کوشک بالا سبب تخریب بسیاری از جاده های روستایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری استان کرمان گفت: با توجه به شدت بارندگی ها و طغیان رودخانه های فصلی، محورهای روستایی تعدادی از شهرستان های استان کرمان دچار آب بردگی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
برای احداث و آسفالت جاده های روستایی چهارمحال و بختیاری، دو هزار و 264 تن قیر به ارزش40 میلیارد تومان تخصیص و جذب شد.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری هاژه صبح امروز حادثه رانندگی در یکی از جاده های روستایی پیرانشهر دو فوتی برجای گذاشت رسانه های شهر پیرانشهر صبح امروز از برخورد دو دستگاه خودروی پژو و پراید در مسیر روستایی کنده قولان گزارش دادند که به دلیل شدت برخورد و جراحت شدید منجر به جانباختن دو تن از رانندگان هر دو ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال 15.7 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی استان با 475 میلیارد ریال اعتبار احداث، آسفالت و روکش شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۳    
بخشدار محمدیه به همراه مدیران دستگاههای اجرایی ضمن بازدید از جاده های روستایی در جریان مشکلات راه ارتباطی چهار روستا قرار گرفت.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲    
فرماندار دماوند از جذب اعتبار 28 میلیاردی برای اجرای روکش آسفالت جاده های روستایی دماوند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۸    
فرماندار شهرستان اردستان گفت : بیشترین جاده های روستایی در سطح استان اصفهان متعلق به اردستان بوده که حدود 270 کیلومتر راه های روستایی این شهرستان، خرابی شدید دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آمار منتشر شده از تلفات رانندگی در سال 1401 نشان می هد در این سال تعداد تلفات تصادفات ترافیکی درون و برون شهری و جاده های روستایی نسبت به سال 1400 (سال ماقبل از آن) ، 16.2 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نکا با بیان اینکه شاهد اتفاقات خوبی در حوزه زیرسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان هستیم که تمام تلاش بر این بوده تا پایان تابستان به سرانجام برسد، گفت: مبلغ 37 میلیارد تومان اعتبار برای راه های روستایی شهرستان نکا تخصیص داده شده است که می تواند انقلابی در حوزه راه را رقم بزند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۹    
جلسه بررسی وضعیت محورهای فرعی و روستایی شهرستان خلخال با حضور مهندس وثوقی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل، یحیی زاده فرماندار شهرستان خلخال، سرهنگ نوظهور مسئول بسیج سازندگی سپاه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون عمرانی فرمانداری مشگین شهر از خسارت جدی سیل شب گذشته به باغات، زمینهای کشاورزی و جاده های روستایی بخشهای مرادلو و ارشق مشگین شهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_فرماندار بروجن گفت: 33 میلیارد تومان اعتبار به منظور بهسازی، ترمیم و روکش آسفالت جاده های روستایی اختصاص یافت.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح تعریض جاده روستایی آتشگاه کرج که یکی از جاده های روستایی ناایمن منطقه است، امروز با حضور مسئولین آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۷    
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در خانه ملت از اختصاص 20 میلیارد تومان برای آسفالت و روکش جاده های روستایی هشترود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۴    
ایسنا/کرمان مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: جاده های روستایی زیادی در استان وجود دارد که آسفالت نشده و از دغدغه های ماست و سهمیه قیر گرفتیم که به آسفالت جاده های بین مزارع روستایی کمک بشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در خانه ملت از اختصاص 20 میلیارد تومان برای آسفالت و روکش جاده های روستایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۰    
مشکلات جاده روستای صگور فریح محمد، از توابع بخش مرکزی شهرستان دشت آزادگان موجب گلایه مندی ساکنان این منطقه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۵    
با همیاری و مشارکت یک خیر، برخی از جاده های روستایی و راه های ارتباطی بین روستایی تویسرکان، در حال بهینه سازی و شانه سازی هستند
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در دوره نمایندگی غلامرضا تاجگردون 15 کیلومتر جاده اصلی منطقه پیچاب باشت احداث شد، و جاده های روستایی این منطقه هنوز بدون جاده دسترسی هستند.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۲    
جلسه ای با حضور سرهنگ شاکری رئیس جاده های روستایی استان اصفهان، بخشدار و دهیاران بخش پادنا علیا در خصوص نواقص جاده ای این بخش در بخشداری پادنا علیا برگزار گردید.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۴    
جلسه بررسی جاده های عشایری در بخش وردشت با حضور سرهنگ شاکری رئیس جاده های روستایی استان اصفهان، بخشدار وردشت و دهیاران و شورای اسلامی روستاها برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلمی از وضعیت نامناسب برخی از جاده های روستایی استان کرمانشاه گلایه کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا در برخی نقاط کشور به ویژه در مناطق مختلف استان لرستان باعث بروز خساراتی شده است. خرم رود در خرم آباد مرکز این استان طعیان کرده و یک خانه نیز در این شهر تخریب شده. در دیگر نقاط استان نیز شماری از روستا ها تخلیه شده اند و جاده های روستایی بسته شده.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا در برخی نقاط کشور به ویژه در مناطق مختلف استان لرستان باعث بروز خساراتی شده است. خرم رود در خرم آباد مرکز این استان طعیان کرده و یک خانه نیز در این شهر تخریب شده. در دیگر نقاط استان نیز شماری از روستاها تخلیه شده اند و جاده های روستایی بسته شده.