دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فقر»

برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یورو نیوز: پلیس هند در حال تحقیق درباره صدها جسدی است که در رود گنگ رها و یا در گورهای ماسه ای دست جمعی در سواحل این رود دفن شده اند. یک مقام ارشد هندی در ایالت شمالی اوتار پرادش تایید کرد اجسادی که آب رود گنگ آنها را بیرون زده است قربانیان ویروس کرونا هستند ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
به نه مورد توجیه جهانگیری و حمایت نابجای او از دولت توجه کنید. بعد همین فرد در پشت تریبون برای فقر مردم و شرایط بد اقتصادی می گرید؟ تمام شد آقای ناتمام ها و شعارها.
تجارت نیوز   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مروری بر روند تشکیل پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان داشت و گفت: اطلاعات مربوط به 60 پایگاه داده در کشور در این پایگاه بر اساس کدملی تجمیع شده است ...
برترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مروری بر روند تشکیل پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان داشت و گفت: اطلاعات مربوط به 60 پایگاه داده در کشور در این پایگاه بر اساس کدملی تجمیع شده است ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یک جوان روستایی که روزگاری به دلیل فقر اقتصادی از حمایت های کمیته امداد بهره مند شده بود، امروز با کار و تلاش فراوان محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر می کند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور با بیان اینکه: پرداختی ها به رزیدنت های رشته های مختلف تقریبا بین 2 تا 4 میلیون تومان در ماه است که این پرداختی به آنها از خط فقر و حتی از کارگران هم پایین تر است ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۴    
کودکان کار در قزوین مانند هر جای دیگری از ایران شغل های کاذبی دارند؛ پادویی، شیشه شویی، اسپد دودکنی و... . هر از گاهی برخی از آن ها به ساماندکده های مخصوص سپرده می شوند، اما این حمایت های موقت هم چهره فقر را از آن ها و خانواده هایشان که عموما در حاشیه شهر زندگی می کنند، پاک نمی کند.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
انتظار و چشم به راهی بالاخره سرآمد و سید ابراهیم رئیسی که تبر بر اندام ناموزون فساد زده است، راهی خیابان شهدای گمنام میدان فاطمی شد تا با ثبت نام در انتخابات 1400 گام اول تشکیل دولتِ برای مردم را به منظور ایجاد تحول در مدیریت اجرایی کشور و مبارزه بی امان با فقر و فساد، تحقیر و تبعیض بردارد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
به گفته ای حمیدرضا امام قلی تبار, فعال کارگری هرکارگر مشمول 28000تومان مالیات خواهد بود و اگر این عدد در 12ماه و تعداد 13.5میلیون نفرکارگر کشور ضرب شود، رقمی حدود 4 هزار و پانصدمیلیارد تومان درآمد عاید دولت می شود ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مبدع طرح تحول محلات کشور گفت: رویکرد قرارگاه های تحول محلات، ایجاد یک وحدت و انسجام با بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی بسیجیان و آحاد مردم که دلسوز انقلاب هستند برای این که بتوانیم بر نقشه های شوم دشمنان فائق بیاییم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ خاطرم هست در یکی از جلسات که محضر حضرت آقا تشکیل شده بود عرض کردم، آقا می فرمایید مسیر استاد شهید مطهری پیگیری شود، به نظر می رسد با توجه به اینکه دچار فقر نیرو هستیم ابتدا باید تعدادی شهید مطهری تربیت کنیم بعد کار پیگیری شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مبدع طرح تحول محلات کشور گفت: رویکرد قرارگاه های تحول محلات، ایجاد یک وحدت و انسجام با بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی بسیجیان و آحاد مردم که دلسوز انقلاب هستند برای این که بتوانیم بر نقشه های شوم دشمنان فائق بیاییم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۶    
امسال جهان با بحران های زیادی روبرو بود و بحران ناشی از افزایش قیمت محصولات کشاورزی هم بحرانی جدی است و بسیاری از مردم دنیا را با مشکل فقر و گرسنگی روبرو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جهان سیاست، به خصوص در فصل انتخابات، سرزمین شگفتی هاست! احتمالاً تنها در همین فضا است که کسانی که متهم ردیف اول گسترش فقر و نکبت و بیکاری و رکود و تبعیض هستند، می توانند بدون ذره ای احساس شرم ...
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۰    
بیش از 27میلیون نفر در فقر مطلق و بیش از 4میلون نفر گرفتار گرسنگی هستند. برآوردهای رادیکال حتّی از این هم ناامیدکننده تر هستند و درعین حال به سیر صعودی این ارقام تاکید دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از نامزدهای انتخاباتی مسئولان طراز اولی هستند که در دوره مسئولیت خود گوش شنوا و چشم بینایی برای دیدن و شنیدن درد و دل مردم و رفع مشکلات آن ها نداشتند.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
وقتی حرف از ازدواج به میان می آید پسران جوان از بالا بودن مخارج مراسم عروسی و زندگی مشترک و دختران از قیمت بالای جهیزیه شاکی هستند و در بسیاری موارد این موضوع مانع از ازدواج آن ها شده مشکلاتی برای سلامت جامعه به همراه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سعید رویین تن/ کارشناس ارشد برنامه ریزی آمایش سرزمین و پژوهشگر سیاستگذاری معدنی نقش معدن در تحول اقتصاد ملی نه تنها گذرگاهی برای کیفیت بخشی به مقوله درآمد ملی و توسعه، بلکه مسیری برای ایجاد فرصت های مربوط به کاهش فقر و بهبود کیفیت زندگی منطقه ای خواهد بود ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول روحانی، دیروز هنگام ثبت نام برای نامزدی انتخابات، به فقر و کولبری گروهی از مردم اشاره و بغض کرد. او گفت باید آینده را بسازیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز امروز (شنبه) با استناد به منابع دولتی اعلام کرد که، اجساد ده ها نفر از قربانیان ویروس کووید-19 در رود گنگ در هند یافت شده است. نامه ای دولتی که به این خبرگزاری رسیده بیانگر آن است که اجساد برخی قربانیان کووید-19 در رودخانه های هند رها شده و ممکن است این مسئله به دلیل فقر یا ترس ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری نفر دوم دولت و از اصلی ترین بانیان وضع موجود با بغض و اشک و آه و گلایه وارد وزارت کشور شد و از درد های مردم از جمله کاهش امید مردم، افزایش فساد و فقر و بیکاری و گرانی گلایه کرد ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
من یک سارق صفر کیلومترم. من همان سارق بار اولی هستم که در این سال های فقر خودم را کنترل کردم و به جای دزدی به هر در ودیواری زدم اما شغلی پیدا نکردم. من پاک پاکم و هیچ سوء سابقه ای ندارم . من دزد باراولی هستم و ناچار شدم در روز روشن دزدی کنم... سجاد بهزادی- روزنامه نگار – ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۸    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی عباس شاه علی: یکی از مشکلاتی که بعضا" مردم از آن گله مند هستند، موانع و پیچ وخم های اداری است و با توجه به شرایط موجود و مشکلات اقتصادی و فقر و بیکاری و... و افزایش پرونده های قضایی این معضلات در راهروهای حوزه های قضایی نمود بیشتری دارد. ...
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در زمان ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری طی بیانیه ای اعلام کرد: ایران امروز ما چاره ای جز اصلاحات اقتصادی ندارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
شریعتمداری با بیان اینکه با درک از شرایط اقتصادی آمده ام، تاکید کرد: به دنبال کاهش فقر و حمایت از معیشت و سفره مردم هستم و معتقدم از مرزی که کامیون عبور نکند لاجرم تانک عبور خواهد کرد. نگاه فرصت محور به مرزهای گسترده ایران بزرگ در دولت من جایگزین نگاه امنیت محور به مرزها خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۶    
از برنامه دستگاه ها برای ساماندهی کودکان خیابانی تا طرح هایی که جایشان همچنان خالی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
جامعه بشری برای مبارزه با فقر نیازمند کسب مهارت است و یکی از مهارت ها، مهارت رفتاری محسوب می شود. آدمی با کسب مهارت رفتاری می تواند با فقر مبارزه کند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۳    
کد خبر: 215621 به گزارش شهدای ایران ، اسحاق جهانگیری، معاون اول روحانی، کاندیدای پوششی او در سال 96 و به طور کلی بزرگترین شریک روحانی در پدید آوردن اوضاع ناگوار کنونی، برای ریاست دولت سیزدهم داوطلب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم هنگام خواندن بیانیه انتخاباتی خود زمانی که داشت درباره سختی مردم در شرایط کنونی و فقر جامعه و مشکل کسب وکار حرف می زد، بغض کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جهانگیری، معاون اول حسن روحانی امروز در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ثبت نام کرد و از وجود فقر و مشکلات اقتصادی در کشور با بغض و گریه صحبت کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۲    
اقتصاد نیوز : اسحاق جهانگیری که امروز اعلام کاندیداتوری کرد زمانی که صحبت از فقر مردم می زد بغض کرد. منبع: دانشجو
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، زمانی که داشت درباره سختی مردم در شرایط کنونی و فقر جامعه و مشکل کسب وکار حرف می زد، بغض کرد. بغض جهانگیری موجب شد تا کمی در لحن صحبت کردن او تغییر ایجاد شود و در بخشی از صحبت های بعدی او ادامه داشته باشد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۸    
او گفته نمی تواند وعده های ناممکن دروغین بدهد اما دولتِ ملت را تشکیل خواهد داد؛ به آن ها که اسیر فقر و رنج و تبعیض اند مدیون ام.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اسحاق جهانگیری، معاون اول روحانی که امروز اعلام کاندیداتوری کرد زمانی که صحبت از فقر مردم می زد بغض کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون اول روحانی که امروز اعلام کاندیداتوری کرد در زمان خواندن بیانیه انتخاباتی اش، بغض کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فقر باید به عنوان محرومیت از قابلیت های اساسی تعریف شود؛ نه فقط کمبود درآمد که معمولا به عنوان معیار استاندارد برای شناسایی فقر شناخته شده است. برخی معیار تعیین فقر را دسترسی به استاندارد زندگی می دانند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۵    
اتحادخبر: بنده به عنوان یک شهروند ایرانی خواهش میکنم از کاندیدای ریاست جمهوری مثل روال گذشته که رقیب به باد تهمت میگرفتن که تو چقدر زمین به تصرف خود در آوردید و چقدر از بیت المال بالا کشید پرهیز کنید و به جای ابن حرکت ناپسند از برنامه و نجات کشور از این بن بست اقتصادی فقر و بیکاری بگید که اولا مردم ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۳    
یکی از مغالطات چپ زده در اقتصاد ایران، سنجش میزان حداقل دستمزد کارگران به نرخ ثابت بر پایه دلار است که باعث می شود در تحلیل وضعیت فعلی خطای نظری فاحشی بروز کند.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
26 روستای کوچک پیچاب باشت به دلیل کم جمعیت بودن واقع شدن در مناطق کوهستانی از ابتدایی ترین امکانات و خدمات محروم بوده و در بدترین شرایط گذران زندگی می کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی پیش از ظهر امروز (شنبه) به ستاد انتخابات کشور می رود و برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۰    
برای درمان "فقر آهن و کم خونی" توجه به رژیم غذایی از اهمیتی بسزا برخوردار است؛ در این مطلب به 12 ترکیب غذایی و خوراکی هایی اشاره شده است که گنجاندن آنها در رژیم غذایی روزانه می تواند جایگزین مناسبی برای قرص ها و مکمل های آهن باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، اعتماد و پشتیبانی از مردم را مهمترین مولفه های قوی شدن انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: جنگ با فقر و استکبار میدان سنجش سیاستمداران و دولتمردان است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
فرارو: عباس آخوندی، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: نپیوستن به FATF و ایجاد محدودیت در تجارت موجب افزایش زیر زمینی شدن تجارت می گردد. از این رو می آیم که این بساط را برچینم و گلوگاه های تجاری ایران را باز کنم زیرا که مسیر تولید و توسعه اقتصادی از مجرای آزادی تجارت می گذرد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
غلامعلی فرجادی گفت: در کشور ناکارآمدیِ مدیریتی وجود دارد. برخی می گویند این دولت، ناکارآمد است، اما من می گویم فقط این دولت ناکارآمد نبوده، بلکه دولت قبلی هم ناکارآمد بود. بعضی وقت ها ناکارآمدیِ دولت ها در سایه ی افزایش شدید قیمت نفت، مشخص نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۶۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در بیانیه ای تصریح کرد: اینجانب برای ایجاد تحول در مدیریت اجرایی کشور، و مبارزه بی امان با فقر و فساد، تحقیر و تبعیض، با احترام به همه نامزدها و گروه های سیاسی، به صورت مستقل به صحنه آمده ام.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی با انتشار بیانیه ای برای حضور در انتخابات اعلام کاندیداتوری کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
آهن توسط بدن برای کمک به ایجاد هموگلوبین در سلول های قرمز خون استفاده می شود و اکسیژن را به سراسر بدن حمل می کند. احساس خستگی و عدم وجود انرژی، اختلال در معده، مشکلات در تمرکز و قرار گرفتن در معرض عفونت ها و بیماری از نشانه های ابتلا به فقر آهن هستند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ سرهنگ علی ایزدی، مدیر کل مطالعات اجتماعی نیروی انتظامی باحضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد حاشیه نشینی در شهر ها و آسیب های اجتماعی آن گفت: احساس امنیت احساس فکری، ذهنی و روانی است و با امنیت متفاوت است و پایین بودن امنیت ناشی از پایین بودن فقرشهروندی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۴    
اسداله نقدی /عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه بوعلی سینای همدان مایک دیویس در کتاب سیاره حلبی آباد ضمن اشاره به شهری شدن فقر از تا ثیر این الگوی اسکان در آینده شهری جهان بحث کرده و هشدار می دهد در نظم نوین شهری جهان ترکیب کلان شهر- زاغه ضعیف ترین حلقه پیوند است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: در زبان توصیه می شود که فقرزدایی کنید، اما در دولت ها سیاست هایی اتخاذ می شود که فقر ایجاد می کند! که قطعاً مغایر با آموزه های قرآنی است و از نظر عقلانی هم درست نیست.