پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۲:۵۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز اقامتی»

معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی از برگزاری جشن های دهه کرامت در مراکز ترک اعتیاد و بازتوانی معتادین در سطح استان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۴    
مسئول پیشگیری بهزیستی شهریار گفت: مهمترین رسالت مراکز ترک اعتیاد، باز پروری بیماران مبتلا به اعتیاد و بازگرداندن آنان به کانون گرم خانواده و جامعه می باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم پرچم گردانی، پرچم متبرک با حضور خادمین امام رضا (ع) در مراکز اقامتی درمان و بازتوانی تحت نظارت بهزیستی شهرستان ورامین انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، در این جلسه از رزرو 70 درصدی مراکز اقامتی برای اسکان مسافران و گردشگران ورودی به استان در خردادماه خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرعین از پلمب مراکز اقامتی فاقد پروانه بهره برداری به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بهزیستی استان زنجان در نظر دارد به استناد ماموریت سازمان بهزیستی کشورو به موجب ماده واحده لایحه قانونی، مصوب شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران سال 59 بند 12 ماده 26 قانون تنظیم بخش و مقررات مالی، دولت مصوب 27 بهمن 1380 مجلس محترم شورای اسلامی ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای امروز و با توجه به آگاهی بشر از روند نزولی دسترسی به منابع طبیعی به صورت کاملا واضحی تمامی صنایع به رویکردهای صرفه جویانه در راستای حفاظت از این منابع روی آورده اند و صنعت گردشگری نیز در این میان مستثنی نیست. ...
همگردی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۶    
پانسیون دخترانه آشیان یکی از مراکز اقامتی مرکز شهر تهرانه، که نزدیکی به مراکز اداری و تجاری، دسترسی اون رو راحت کرده.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۳    
بازدید از مراکز اقامتی ترک اعتیاد توسط تیم نظارتی مواد مخدر شهرستان قدس انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۳    
جلسه هم اندیشی و توجیهی مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی اعتیاد تحت نظارتی با موضوع ماده 15 و 16 و مراکز گذری کاهش آسیب و سرپناه شبانه در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره بهزیستی اسلامشهر برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۱    
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه و دکتر پایدار با صاحبان مراکز ترک اعتیاد به صحبت نشستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۹    
طرح همدلی مشاوره گروهی و فردی با مقیمان مراکز اقامتی به صورت رایگان توسط روانشناسان بهزیستی شهرستان جم برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۷    
بازدید سرزده از مراکز اقامتی شهرستان قدس توسط تیم نظارتی از سه مرکز انجام گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۲    
رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت به اتفاق کارشناسان حوزه پیشگیری و مراکز و موسسات غیر دولتی از چهار مرکز اقامتی میان مدت بهبود و بازتوانی اعتیاد کمیل ماده 15 و 16 زندگی دوباره، آوای ققنوس و اتحاد در شهرستان به صورت سرزده بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه کارشناسان سازمان بهزیستی کشور با همراهی رئیس دفتر راهبری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از مراکز توانمندسازی و مراکز اقامتی و مدیریت مورد شهرستانهای فردیس و کرج در استان البرز بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران از جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری بسیار زیادی برخوردار است. در این میان برخی از مسافران برای گردش و جنبه تفریحی به این شهر نمی آیند؛ بلکه انجام امور اداری، درمان بیماری و مواردی مانند اینها باعث می شود تا آنها عازم اصفهان شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۳    
هتلداری، لازمه رونق صنعت گردشگری است و قزوین به علت نداشتن مراکز اقامتی مناسب مانند هتل با نیاز روز گردشگر، با چالش جدی روبروست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۵    
حوزه / امام جمعه کاشان مهمترین مشکل زائران مشهدالرضا(ع) را هزینه اسکان دانست و گفت: مهمترین مانعی که زائر در مشهد دارد، مسکن، هزینه هتل ها و دیگر مراکز اقامتی سنگین است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: تمام اماکن اقامتی و رفاهی سازمان ها، ادارات، صنایع و شرکت های دولتی و خصوصی باید تحت کنترل و نظارت این اداره کل باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۵    
بازدید میدانی از مراکز میان مدت در راستای ارائه راهکارهای لازم برای ارتقاء خدمات انجام گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۵    
مسئول پیشگیری بهزیستی شهریار با اهدای لوح تقدیر از خدمات و عملکرد خوب مدیران مراکز میان مدت تحت نظارت این اداره در حوزه ترک اعتیاد قدردانی کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۴    
اکبری مسئول حراست بهزیستی شهرستان اسلامشهر به همراه مسئول حوزه امور توسعه و پیشگیری از سه مرکز اقامتی میان مدت بهبود و بازتوانی اعتیاد ناجیان پیام رهایی ماده 15 و 16 جویندگان مسیر زندگی، رهایی یافتگان و موسسه امید توانا بازدید بعمل آوردند.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۵    
کالای خواب هتلی مناسب، همواره اهمیت خاصی برای میهمانان و مسافران دارد. از این رو هتل داران و صاحبان مراکز اقامتی باید توجه خاصی به این موضوع داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ضریب اشغال مراکز اقامتی مشهد از 2 روز قبل از عید فطر افزایش یافت و مجموع اقامت در ایام تعطیل 721 هزار و 499 نفر شب اقامت در مراکز اقامتی مشهد به ثبت رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: استان کردستان در ایام تعطیلات عید سعید فطر پذیرای تعداد زیادی مسافر و گردشگر از نقاط مختلف کشور و خارج از ایران بود به طوری که در این ایام اسکان بیش از 185هزار نفر در مراکز اقامتی به ثبت رسیده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در تعطیلات عید سعید فطر بیش از 800 هزار نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید کرده اند، گفت: در این ایام بیش از 64 هزار مسافر در مراکز اقامتی استان کرمانشاه اسکان پیدا کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از ثبت 20 هزار بازدید از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری استان و ثبت اقامت بیش از 22 هزار 256 مسافر در تعطیلات عید فطر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مردمان روستاهای اطراف مریوان و اورامان به دلیل تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی دائم، به صورت خودجوش و رایگان مهمانان را اسکان می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از تکمیل ظرفیت صددرصدی مراکز اقامتی همدان در تعطیلات عید فطر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بانه- سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بانه گفت: با توجه به حضور بی نظیر گردشگران و تکمیل ظرفیت واحدهای اقامتی دائم، ظرفیت اسکان اضطراری مسافران در مراکز موقت شهرستان افزایش یافت.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مهران حسنی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به حضور پرشمار مسافر در مازندران اظهار کرد: طی روزهای 30 و 31 فروردین ماه امسال اقامت گردشگران در استان به یک میلیون و 119هزار و 101 نفر شب اقامت رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج از تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی دارای مجوز برای اسکان مسافران در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد خدمات هماهنگی سفر از احتمال افزایش چادرخوابی در تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: جشنواره های متعددی در استان ها و شهرها برگزار خواهند شد و این تعطیلات فرصت مناسبی برای سفر خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه، برای تعطیلات عید فطر 75 درصد ظرفیت مراکز اقامتی کرمانشاه پُر شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با توجه به رزرو قابل توجه مراکز اقامتی کشور در تعطیلات پیش رو گفت: برای استفاده از مراکز استان ها، اسکان اضطراری نیاز است. ابتدا مراکز اقامتی رسمی در استان ها تکمیل شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
کاشان- معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی دائم شهرستان در آستانه فصل گلاب گیری و تعطیلات عید فطر خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
آمارهای ارائه شده در ایام نوروز امسال حاکی از تناقض آماری در میزان تعداد اقامت در هتل ها و و مراکز اقامتی رسمی کشور و کردستان دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته نظارت و آمار ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان کاشان ضمن اشاره به آمادگی پذیرش 100 واحد استیجاری ویژه مسافران گفت: تمام ظرفیت های اقامتی دائم در کاشان ویژه ایام گل و گلاب تکمیل شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: عملیات اجرایی ایجاد کمپینگ در سواحل کوشکنار و دستیر در شهرستان پارسیان (گاوبندی) با اعتبار 100 میلیارد ریال آغاز شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان، از تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی در شهرهای گردشگرپذیر مریوان و سروآباد (هورامان) خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان از ثبت بیش از 52 هزار نفر-شب اقامت در مراکز اقامتی رسمی، غیررسمی و اضطراری مینودشت در طرح نوروزی 1402 خبرداد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ضیافت افطاری با حضور رئیس اداره بهزیستی و اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند در کنار بهبود یافتگان مرکز اقامتی برگزار شد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با اشاره به آمار اقامت در نوروز 1402، نسبت به افزایش شکاف و فاصله طبقاتی در سفرها هشدار داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: در ایام نوروز تنها 3 درصد از گردشگران، در سفرهای خود از اقامتگاه های رسمی بهره می بردند که با توجه به افزایش تورم، مشکلات اقتصادی و به حداقل رسیدن شرایط معیشت خانوارها این میزان روند کاهشی پیدا کرده و حتی دیگر علاقه مند به اقامت در مراکز اقامتی غیررسمی همچون ویلا ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان و مسئول روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از ثبت افزون بر 509هزار بازدید از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و توریستی بندر گز و ثبت اقامت بالغ بر 16هزار مسافر در این شهرستان در ایام طرح نوروزی خبر داد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان گفت: در ایام طرح نوروزی ستاد اجرایی خدمات سفر، بیش از 28 هزار نفرشب اقامت در مراکز اقامتی رسمی، غیررسمی و اضطراری شهرستان گالیکش به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم گفت: تاسیسات و مراکز اقامتی و گردشگری استان طی تعطیلات نوروزی با ضریب اشغال 50 درصدی روبرو شد در حالی که در شب تحویل سال مراکز اقامتی ما صدرصد اشغال بود.
شارا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از اجرای تبلیغات سبز در این منطقه در تعطیلات نوروزی خبر داد و اظهار کرد: به منظور پاسداشت محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان شاهرود از اسکان 90 هزار و 61 مسافر نوروزی در مراکز اقامتی این شهرستان خبر داد.