دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۱۰Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طارم»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خواجه ای گفت: ساماندهی 22 گلزار شهدا در سطح روستا های شهرستان ایجرود، خدابنده، طارم و ماهنشان که عملیات اجرایی آن ها آغاز شده بود به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/زنجان یکی از موضوعاتی که در حوزه کشاورزی طارم می تواند به یک دغدغه و چالش بزرگ تبدیل شود، موضوع کمبود آب است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵    
زنجان - ایرنا - زنجان - ایرنا - رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: آبشخورهای حیات وحش در شهرستان طارم ضدعفونی، پاکسازی و سالم سازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۳    
55 درصد منازل مسکونی شهرستان طارم در برابر بلایای طبیعی مقاوم سازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲    
ایسنا/زنجان رئیس اداره حفاظت محیط زیست طارم گفت: برای ازدیاد جمعیت کل و بز و سایر گونه های جانوری، نیاز به نیروی محیط بان بیشتری در این شهرستان داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون فنی جهادکشاورزی طارم گفت: افزایش سرعت کار، کاهش مصرف آب و کاهش زمان سمپاشی به کم ترین زمان ممکن، بخشی از مزایای پهبادها در کار کشاورزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جشن انار یکی از جشن های کهن منطقه طارم سفلای قزوین است که همه ساله در روستای سنگان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول زراعت جهادکشاورزی طارم گفت: پیش بینی می شود امسال 340 هکتار از اراضی این شهرستان به کشت کرفس اختصاص یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر شبکه های تلویزیونی داخلی در چند روستای دیگر از بخش محمدیه، بخش مرکزی آبیک و طارم سفلی دیجیتال دریافت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴    
قیمت برنج ایرانی؛ یکی از موضوعات مهم برای خانواده ها است. چرا که برنج ایرانی مانند برنج طارم می تواند بخش زیادی از انرژی روزانه ماهیچه های فرد را تأمین کند و قیمت به صرفه تری دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر شبکه بهداشت و درمان طارم گفت: رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و عادی انگاری توسط مردم باعث می شود، افراد بیشتری در این شهرستان به ویروس کرونا مبتلا شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۶    
ایسنا/زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت در بازدید از شرکت نخ تایر صبا، راه رسیدن به بهره وری را هنر مدیران عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۱    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از اولویت های امروز کشور اتمام پروژه های نیمه تمام در کشور است، گفت: اگر امروز در کشور هیچ پروژه ای را آغاز نکنیم، برای 100 سال آینده پروژه داریم.
عضو هیات مدیره انجمن برنج گفت: ممنوعیت خروج شالی از خوزستان به استان های شمالی منجر به نابه سامانی و نوسان قیمت برنج در بازار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همه ساله طرح بینایی سنجی از طرف اداره بهزیستی برای کودکان 3 الی 6 سال انجام می شود.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۷    
زَنجانْ مرکز استان و شهرستان زنجان در شمال غرب ایران و از بزرگترین شهرهای آذربایجانی نشین ایران است. زنجان از شمال به شهرستان طارم و خلخال و میانه و از مشرق به سلطانیه و طارم و از جنوب به خدابنده و ایجرود و از غرب به شهرستان ماه نشان محدود است و از سطح دریا 1663 متر ارتفاع دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان از ارسال 30 تن کود اوره به شهرستان طارم خبر داد . از این مقدار 20 تن به شرکت تعاونی روستایی تسکین و 10 تن به شرکت سبزینه دستجرده جهت توزیع میان کشاورزان تحویل داده شده است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۸    
ایسنا/زنجان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طارم گفت: آب گرم کن های خورشیدی در کاهش قطع درختان جنگل برخی روستاهای این شهرستان تاثیرگذار است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امسال هشت هزار هکتار از اراضی استان لرستان به کشت برنج اختصاص یافت که از این مقدار، هزار و 20 هکتار متعلق به شهرستان بیرانشهر است که زیر کشت برنج طارم کاظمی رفت. در این شهرستان از هر هکتار سطح زیر کشت سه تا چهار تن برنج برداشت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/زنجان فرماندار طارم گفت: برخی از مناطق در این شهرستان به دلیل وجود جاذبه های گردشگری طبیعی مانند رودخانه ها، ارتفاعات، جنگل ها و ... مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۱    
ایسنا/زنجان معاون فنی جهادکشاورزی شهرستان طارم گفت: آزادسازی آب از سد آیدوغموش کمک زیادی به تامین آب برای محصولات کشاورزی در شهرستان طارم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۵    
کلید نوسازی خانه های فرسوده روستاهای طارم سفلی زده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، از کشف چهار قطعه شیء تاریخی و دستگیری یک نفر در شهر گیلوان شهرستان طارم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم گفت: وضعیت فعلی بودجه کشور حاصل انباشت سال ها ناترازی در اقتصاد، تصمیمات نادرست دولت در سال های اخیر، به تأخیر انداختن اصلاحات اقتصادی با امید بستن به گشایش های خارجی و تحریم های ظالمانه اخیر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۷    
به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، به مناسبت سالروز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) در دهستان زوارک الموت شرقی هزار و 500 پرس طعام نذری طبخ و توزیع شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۹    
نمایشگاه کتاب و عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان طارم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به تشریح موارد لازم در اصلاح ساختار بودجه و نقش دولت و مجلس در پیاده کردن آن پرداخته است که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به وقایع روی داده در پایان دولت قبل در استانداری زنجان از جمله جابه جایی ها و همچنین استخدام ها برخی افراد در استانداری و بخشداری ها و.. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۰    
30 بسته آموزشی بین دانش آموزان محروم توسط قرارگاه تحول محلات روستای طارم حاجی آبادتوزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهرستان قزوین از ساخت 2 واحد مسکونی در روستای سزنق طارم سفلی برای 2 خانواده 7 معلولی خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برق رسانی به روستای "دره گه دره"، چهارمین روستای فاقد برق شهرستان طارم با احداث بیش از سه کیلومتر شبکه توزیع برق به بهره برداری رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مریم رومی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد باشگاه پلمب شده در سطح استان، 9 مورد مربوط به شهرستان زنجان، 11 مورد به شهرستان ابهر، 3 مورد به شهرستان خرمدره و 2 مورد نیز مربوط به شهرستان طارم بود. وی اظهار داشت: در مجموع 2 هزار و 737 مورد بازرسی به صورت سرزده و مستقیم [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کتابخانه های عمومی طارم گفت: کتاب رسان سیار طرحی برای دسترسی راحت تر ساکنان مناطق روستایی است که در این شهرستان به زودی راه اندازی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۲    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با بیان اینکه در ارتباط بودن با مردم دارای برکت برای پیشبرد امور خواهد بود، گفت: شاه کلید موفقیت دولت رئیسی هم همین، در بین مردم بودن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مسئول اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای طارم گفت: برای تکمیل آسفالت 13 کیلومتر باقی مانده از راه روستای سرخ آباد این شهرستان به اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان نیاز داریم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مادر شهید والامقام سلام الله قاسمی از شهدای شهرستان طارم دار فانی را وداع گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: طی نیمه نخست امسال 52 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی شهرستان قزوین شامل لیا و کوهین و ناحیه طارم سفلی جذب شده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر پرویز قزلباش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق این رنگ بندی، شهرستان های ماهنشان، ایجرود و طارم در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته اند و از طرفی روند این بیماری در بخش بستری به صورت تدریجی در حال کاهش بوده و روند سرپایی نیز نزولی است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-باقری،نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: ظرفیت ها بخش های مختلف استان زنجان به ویژه در بخش اقتصاد مورد استفاده قرار نگرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار زنجان بومی، توانمند و آشنا به مشکلات استان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی فرخزاد روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح طرح های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) در دهستان چوقور منطقه طارم سفلی در جمع خبرنگاران ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه اقتصادی و رفع مشکل اشتغال و بیکاری باید اولویت و تمرکز مهم استاندار جدید زنجان باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۵    
صبح امروز پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت سپاه استان با حضور فرمانده سپاه استان و مسوولان استانی در دهستان چوقور طارم سفلی افتتاح شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سردار رستمعلی رفیعی آتانی روز چهارشنبه در سفر یکروزه به منطقه طارم به مناسبت هفته دفاع مقدس و افتتاح طرح ها در جمع خبرنگاران، افزود: رویکرد سپاه و بسیج استان در اجرای طرح ها ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی و مردمی در سطح شهرستان ها و روستاها است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۰    
پس از برداشت محصولات باغی و زراعی مختلف در شهرستان طارم این بار نوبت گردوی این شهرستان است که 880 بهره بردار کار برداشت آن را آغاز کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، فاطمه محمدبیگی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی طارم سفلی، افرود: فعالیت و تلاش جهادگران در مناطق محروم موجب شکل گیری موج مهاجرت معکوس به روستاها شده است که باید از زحمات و تلاش های صورت گرفته قدردانی کنیم. وی با بیان اینکه جهادگران [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۷    
گروه استان ها معاون سپاه استان قزوین گفت: امروز با افتتاح طرح های آبرسانی در 15 روستای دهستان چوقور طارم سفلی مشکل آب شرب و کشاورزی این روستاها برطرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مراسم میثاق با شهدای روستای طارم شهرستان حاجی آباد با حضورخانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف بسیج و مسئولان این شهرستان در مسجد ولی عصر(عج) این روستا برگزارشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این مراسم با حضور سردار رستعملی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین، علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین و فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان برگزار شد ...
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
این روزها در مازندران، نه کشاورز راضی است نه مردم و نه برنجفروش، برنج طارم محلی به کیلویی 45 هزار تومان رسیده است و بیشتر برنج ها در انبارها دپو شده است ...