یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۱۴:۵۷Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار هواشناسی»

فرادید   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی در 9 استان از افزایش 6 تا 11 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شرق کشور خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از هشدار هواشناسی سطح زرد برای این استان خبر داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۴    
در بسته خبری امشب از کاهش سن بستری های کرونایی در کرمان تا هشدار هواشناسی نسبت به رگبار باران می شنوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران درباره احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای و تگرگ در ارتفاعات استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به تداوم وزش طوفان همراه با گرد و خاک در منطقه سیستان، گفت: صبح امرز در پی وقوع طفان و گرد و خاک شعاع دید افقی در زال به 3000 متر کاهش پیدا کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی سه شنبه در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی و چهارشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده پیش بینی می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط جوی برای بارش رگباری همراه با رعد و برق از امروز تا فردا یکشنبه 10 مرداد در نقاطی از این استان فراهم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت دو سامانه بارشی در کشور و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وزش باد خیلی شدید در برخی استان ها از بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی: نقشه ها بیانگر احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره تداوم فعالیت بادهای 120 روزه همراه با خیزش گرد و خاک و بروز خسارت در این استان هشدار سطح نارنجی (آمادگی) صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: اعضای مدیریت بحران در شهرستان های مختلف استان باتوجه به هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع سیل به حالت آماده باش درآمدند.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که پنج روز بارانی همراه با وزش باد و گردوخاک پیش روی استان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل، گفت: از بعدازظهر امروز موج جدید بارش های مونسون در 11 شهرستان آغاز می شود که سبب سیلابی شدن رودخانه ها و آب گرفتگی برخی معابر خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی : نقشه ها بیانگر احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی است.
در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیلاب ناگهانی، نیروهای عملیاتی هلال احمر گلستان به حالت آماده باش درآمدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درباره وزش باد شدید، بارش باران و احتمال طغیان رودخانه ها در برخی مناطق کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی درباره تردد و چرای دام در ارتفاعات و مسیل های خراسان شمالی، برای چهارشنبه تا جمعه هشدار دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: از فردا تا شنبه (6 تا 9 مرداد ماه) وقوع رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی درآبعلی، پردیس، دماوند، شمیرانات، فیروکوه و لواسان پیش بینی می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۹    
از هشدار هواشناسی نسبت به وقوع سیلاب تا استمرار روند تند و افزایشی شیوع کرونا از جمله اخبار مهم دوشنبه چهارم مردادماه در گلستان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی نسبت به آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خصوص افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک در استان هشدار داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سازمان هواشناسی در هشداری نارنجی رنگ نسبت به نفوذ سامانه بارشی جدید و بارش شدید باران در شمال کشور و همچنین افزایش فعالیت بادهای 120 روزه و وزش باد خیلی شدید، طوفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی در شمال سیستان و بلوچستان، نیمه شرقی خراسان رضوی ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۶    
سازمان هواشناسی با صدور هشدار های زرد و نارنجی رنگ نسبت به نفوذ سامانه بارشی، وقوع رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید، افزایش فعالیت باد های 120 روزه و وقوع طوفان شن خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سازمان هواشناسی در هشداری نارنجی رنگ نسبت به افزایش فعالیت بادهای 120 روزه و وزش باد خیلی شدید، طوفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی در شمال سیستان و بلوچستان، نیمه شرقی خراسان رضوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره جاری شدن روان آب و احتمال وقوع سیلاب در مناطق مستعد استان هشدار داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ شهاب صدیقی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: ساعت اداری در روز سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری (5 و 6 مرداد 1400) به علت احتمال وقوع دمای بالای یک ساعت کاهش یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۷    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به نفوذ سامانه پرفشار از سمت اروپا و تقویت جریانات مرطوب و خنک شمالی به این استان نسبت به آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب و کاهش 10 درجه ای دما در گلستان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از وقوع رگبار طی روزهای پایانی هفته جاری و احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در استان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از احتمال وقوع تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک و غبار آلودگی هوا به علت انتشار ریزگردها در مناطق شرق، جنوب و مرکز اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع پدیده باد شدید و خیزش گردوخاک در شرق و جنوب شرق استان کرمان از ظهر امروز تا پایان هفته هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی این اداره کل گفت: وزش بادهای 120 روزه در شمال استان از دوشنبه شب تشدید شده و احتمال وقوع توفان گردوخاک و شن وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان کرمان درباره وقوع طوفان و افزایش سطح گرد و غبار در استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره وزش باد شدید و توفان گرد و خاک در این استان از امروز تا چهارشنبه هفته جاری هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد و مدیریت بحران استان نیز از آماده باش کامل نیروهای امدادی و عملیاتی در این مدت خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای نسبت به سیلاب ناگهانی، خسارت به محصولات کشاورزی، برخورد صاعقه و اختلال در تردد جاده ای 13 استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۶    
براساس اطلاعیه هشدار زرد هواشناسی خراسان شمالی، عصر امروز و روزهای آینده، وزش باد شدید و گرد و خاک محلی رخ خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی یزد نسبت به مخاطرات وزش باد نسبتاً شدید، بروز گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در اکثر نقاط این استان در هفته جاری هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۰    
در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی آمده است: امروز (2 مرداد) بارش شدید باران به صورت رگبار باران و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ در استان های هرمزگان، جنوب کرمان، نیمه جنوبی فارس و جنوب غرب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
از امروز ( 2 مرداد) رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعد از و اوایل شب و وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ دور از انتظار نیست . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در برخی استان های کشور هشدار داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها نسبت به وقوع طوفان در 10 استان هشدار داد.
خبرگزاری ایسنا: اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی استقرار توده هوای گرم در استان، هشدار سطح قرمز صادر کرد. در هشدار سطح قرمز امروز (2 مردادماه) اداره کل هواشناسی خوزستان آمده است: "شرایط جوی مورد انتظار: استقرار توده هوای گرم زمان شروع سامانه: روز سه شنبه 5 مردادماه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز جمعه اول مرداد ماه، در ساعات اولیه صبح پدیده غالب در سواحل و جزایر استان مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبار محلی بود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان های کشور و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان های کشور و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی کردستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به وزش باد نسبتا شدید طی امروز و فردا درکردستان هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و رگبار در چند استان خبر داد و نسبت به آبگرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد. به گزارش شفقنا، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، در ساعات بعدازظهر امروز و اوایل شب، در برخی مناطق استان های هرمزگان، فارس، بوشهر، جنوب کرمان ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۸    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رگبار باران سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:سازمان هواشناسی در ایران با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با رشد ابرهای همرفتی هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۹    
هواشناسی هرمزگان پیش بینی کرد که تا پایان فردا 4شنبه 30 تیرماه، رعد و برق و رگبار پراکنده پدیده غالب هرمزگان بخصوص در ارتفاعات باشد.