شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۴May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار هواشناسی»

اداره کل مدیریت بحران خوزستان با توجه به هشدار هواشناسی نسبت به وقوع پدیده گرد و خاک در استان اخطاریه (هشدار سطح نارنجی) صادر کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/یزد هواشناسی یزد با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع طوفان گرد و خاک در سطح استان از بعدازظهر امروز تا اواخر امشب هشدار داد.
اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان با توجه به هشدار هواشناسی نسبت به وقوع پدیده گرد و خاک در استان اخطاریه (هشدار سطح نارنجی) صادر کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از پیش بینی وزش باد نسبتاً شدید، خیزش کانون های گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی از روز شنبه تا سه شنبه این هفته در بیشتر مناطق استان و به ویژه در شمال، شرق و مرکز استان خبر داد. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وزش باد و گرد و خاک در استان از روز شنبه هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور از وقوع طوفان گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق شرقی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور درخصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی ( رگبار باران،رعدوبرق، در مناطق مستعد تگرگ، وزش باد شدید موقت) از شنبه صبح تا اواخر وقت در شمال خراسان رضوی هشدار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۵    
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خصوص وزش باد به نسبت شدید تا شدید، انتقال و ماندگاری گرد و غبار در این استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار هواشناسی سطح زرد گفت: وزش باد شدید و موقت، غبار، گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا مورد انتظار است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی امروز(30 اردیبهشت)با توجه به کاهش تردد خودروها در روز تعطیل از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بیش از 20 استان هشدار داد و از مردم خواست از حضور در فضای باز خودداری کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به افزایش آلودگی هوا طی امروز و فردا در 21 استان از جمله تهران از بارش باران و رعدوبرق تا یکشنبه آینده در برخی مناطق کشور خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به افزایش آلودگی هوا طی امروز و فردا در 21 استان از جمله تهران از بارش باران و رعدوبرق تا یکشنبه آینده در برخی مناطق کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز چهارشنبه با صدور اطلاعیه ای در خصوص وقوع سیلاب بر اثر بارشهای رگباری در برخی از مناطق استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی افزایش سرعت باد در مناطق شمالی استان سیستان و بلوچستان سبب شد تا اداره کل هواشناسی این استان هشدار هواشناسی سطح زرد صادر کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان پیش بینی افزایش سرعت باد در مناطق شمالی استان سیستان و بلوچستان سبب شد تا اداره کل هواشناسی این استان هشدار هواشناسی سطح زرد صادر کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به افزایش آلودگی هوا طی امروز و فردا در 21 استان از جمله تهران از بارش باران و رعدوبرق تا یکشنبه آینده در برخی مناطق کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های استان در روز چهارشنبه در استان پیش بینی می شود و لازم است شهروندان به توصیه های هواشناسی توجه کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد شاخص آلودگی پایتخت همچنان در وضعیت خیلی ناسالم قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرد : وزش باد شدید و گرد و خاک ، امروز و فردا کاهش کیفیت هوا در برخی استان ها را سبب می شود .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تداوم آلودگی هوا در کردستان باعث تعطیلی مراکز پیش دبستانی، مهد های کودک و کلیه مدارس شهری و روستایی استان در نوبت بعد از ظهر سه شنبه 27 اردیبهشت شد . ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم آلودگی هوا ناشی از انتقال گردوخاک از عراق به کشور نسبت به بارش های سیل اسا در برخی استان ها هشدار داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تداوم آلودگی هوا در استان کردستان باعث تعطیلی شیفت صبح مدارس شش شهرستان این استان در روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۹    
گروه استان ها- کارشناس سازمان هواشناسی استان زنجان از افزایش سرعت وزش در ساعات آتی به بیش از 80 کیلومتر بر ساعت خبر داد و گفت: احتمال وقوع گرد و غبار و ناسالم وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر درباره موج های 3 متری و ایجاد پدیده گردوغبار به علت وزش باد شدید هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و رعدوبرق تا روز جمعه در برخی مناطق کشور نسبت به وزش باد بسیار شدید در 16 استان هشدار داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در برخی نقاط شمال غرب کشور بارش تگرگ خواهیم داشت و کاهش نسبی دما در سواحل خزر پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی به کشاورزان و گلخانه داران توصیه می شود که هشدارها را جدی بگیرند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۳    
مدیر کل هواشناسی مازندران درباره افزایش پتانسیل آتش سوزی بر اثر تنش دمایی در مرازع مراتع و جنگل های مازندران هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به تغییرات فشار هوا و افزایش سرعت باد از روز دوشنبه هفته جاری هشدار سطح زرد صادر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) بطور مشترک با 27 درجه سانتیگراد و فیروزکوه با 2 درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان تهران طی 24 ساعت گذشته بودند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی تهران صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود. به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر، سیلاب ناگهانی، احتمال برخورد صاعقه و ریزش تگرگ در برخی استان ها هشدار داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 22 استان و رگبار و رعد و برق در 11 استان هشدار داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
دمای هوا امروز و فردا در شرق و جنوب شرق بین 5 تا 8 درجه کاهش می یابد
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هواشناسی استان فارس با انتشار اطلاعیه ای برای روز شنبه 24 اردیبهشت 1401، وزش باد شدید و گرد و غبار برای برخی نقاط این استان پیش بینی کرد و گفت: در این روز خسارت به محصولات کشاورزی و گلخانه ها و تاخیر در پروازها نیز وجود دارد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران و رعدوبرق در 14 استان نسبت به وزش باد خیلی شدید در برخی مناطق کشور هشدار داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در نوار شمالی، استان های کردستان ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به بارش های سیل آسا طی امروز و فردا در 14 استان و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اطلاعیه های سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ *توصیف سامانه اول: ایجاد جو ناپایدار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار زرد، از احتمال خسارت ناشی از تندباد و باد شدید طی چند روز آینده خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار هواشناسی سطح زرد گفت: خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی، کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به افزایش ارتفاع موج در شمال خلیج فارس و سرعت باد از اواسط روز پنجشنبه هفته جاری هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- پیش بینی وزش باد شدید در سیستان و بلوچستان موجب شد اداره کل هواشناسی استان هشدار هواشناسی سطح نارنجی صادر کند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش توفان و برخاستن گرد و خاک از امروز تا اواخر وقت روز شنبه مناطق شرقی استان اصفهان را در برخواهد گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی و تشدید آن نسبت به احتمال وقوع سیلاب ناگهانی و خسارت به محصولات کشاورزی در برخی مناطق کشور هشدار داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بنابر اعلام مدیرکل هواشناسی البرز، تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی کم و بیش ناپایدار در منطقه البرز مرکزی است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: امشب توده گرد و خاک وارد این استان شده و تا بعد از ظهر فردا چهارشنبه سبب کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی استان اصفهان نسبت به وقوع ناپایداری های همرفتی در نیمه غربی و باد و گردوخاک در نواحی شرقی و شمالی استان اصفهان در پایان هفته هشدار داد.