چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۰۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماشین آلات»

صنایع   ۶ ساعت پیش    
شرکت کاواک صنعت پارسیان به عنوان الگویی موفق در بومی سازی ماشین آلات و تجهیزات وارداتی، با تولید فیلترپرس معادن، فعالان این حوزه را از واردات این قطعه استراتژیک و چالش های مرتبط با آن بی نیاز کرد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۶    
جویندگان کار و علاقمندان به شروع یک کسب و کار پر درآمد، مخاطب این نوشته شما هستید! این روز ها فکر درآمد و پیدا کردن کار مناسب، تقریبا دغدغه تمام جوانان است. چرا که وضعیت بازار به گونه ای است که تا درآمد کافی وجود نداشته باشد، نمی توان امرار معاش کرد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که ویدئوهای تسخیر سریع و تکان دهنده افغانستان توسط طالبان در سراسر جهان پخش می شد، یک منظره آشنا، تصاویر گسترده ای از شیوه حمل و نقل مورد علاقه این گروه بود؛ وانت های تویوتا.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارسیستان و بلوچستان گفت: با توجه به مرزی بودن و پراکندگی پروژه های عمرانی در استان پهناور سیستان و بلوچستان، تأمین به موقع سوخت مورد نیاز ماشین آلات عمرانی دارای اهمیت بالایی است .
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین نوشت: ماشین آلات آسفالت در سال 1312 وارد تهران شد.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۸    
به گزارش خبرنگار ایفنا؛ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمان و معدن و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه صبح امروز هشتم خرداد ماه با حضور محتشمی پور معاون معادن وزارت صمت، محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران، بهرام شکوری رئیس انجمن سنگ ایران در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب افتتاح شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۴    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه رفسنجان از آموزش میدانی موتورسیکلت سواران، اهدای کلاه ایمنی و نصب شبرنگ خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; حسین شعبانزاده با اشاره به آمادگی این سازمان در خصوص رفع تمام نیازهای ترافیکی مناطق شهری اظهار داشت: امروز با بروزرسانی ماشین آلات و بهره گیری از نیروهای متخصص دارای تجربه و حمایت های مدیران و مسئولین شهری ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۱    
باوجود هشدارهای قبلی نسبت به خطرات تردد ادوات و ماشین آلات کشاورزی در جاده های بین شهری، این مشکل همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: یکی از مشکلاتی که در موضوع نوسازی ماشین آلات خطوط تولید وجود داشت بحث واردات بود که سال گذشته با حمایت مجلس تعرفه واردات این ماشین آلات کاهش یافت.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۹    
به گزارش خبرنگار ایفنا؛ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمان و معدن و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه صبح امروز هشتم خردادماه با حضور دکتر محتشمی پور، معاون معادن وزارت صمت، محمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
طی سال های گذشته مشکلاتی که در بخش معادن به وجود آمد از جمله تحریم ها، نبود ماشین آلات مدرن، مسائل مربوط به منابع طبیعی و محیط زیست، باعث شد بسیاری از سرمایه ها از بخش معادن به سایر بخشها برود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور معادن وزیر صمت گفت: ظرفیت های خوبی در کشور وجود دارد و مسئله اصلی در حوزه سنگ مربوط به بازار و حضور در بازارها است در حقیقت در کشور کمبود ماشین آلات و محدودیت فناوری نداریم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمد موسوی معاون صنایع، ماشین آلات و تجهیزات وزیر صمت در مراسم نخستین نمایشگاه صنعت پست گفت: تولید 13 تجهیز پرکاربرد فناوری اطلاعات که آرزویی در این حوزه بود را با کمک معاونت علمی و فناوری و وزارت ارتباطات آغاز کردیم ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اداره کل صنعت، معدن و تجارت از واگذاری میز نساجی کشور به اصفهان خبر داد و گفت: جلسات کارشناسی برای رفع موانع برگزار شده و ابتدا به بررسی نحوه تخصیص بودجه ارزی برای نوسازی ماشین آلات و خطوط تولیدی واحدهای نساجی کشور پرداخته می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۷    
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; رئیس اداره ماشین آلات این اداره کل از اجرایی شدن طرح بازسازی کامل 4 دستگاه ماشین آلات ناوگان راهداری استان قم خبرداد. سید مهدی موسوی درتکمیل این خبر گفت: به منظورتقویت ناوگان و بهره وری حداکثری از ظرفیت ماشین آلات دراختیار ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت اعلام کرد که از اولویت های اصلی این معاونت، توسعه صادرات تجهیزات پزشکی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 20 دستگاه ماشین آلات در 12 روستای شهرستان های شیروان و فاروج به هم استانی ها خدمت رسانی کردند.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۵    
دستورالعمل های جدید ماشین آلات اتحادیه اروپا، مقررات جدید شامل تغییرات متعددی در مورد ایمنی ماشین آلات است که باید توسط تولیدکنندگان و سایرین رعایت شود.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۸    
لیفتراک ها به عنوان یکی از پرکاربردترین ماشین آلات در صنعت، در انجام فعالیت های مختلفی همچون بارگیری و تخلیه مواد، جابجایی کالا و نقل و انتقال اشیا از یک نقطه به نقطه دیگر بسیار مفید واقع می شوند. ...
برترین ها / اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اواسط جنگ جهانی اول دولت آلمان تصمیم گرفت به جای استفاده از پول مالیات دهندگان برای تامین مالی جنگ از کشورهای دیگر قرض بگیرد. آلمانی ها مطمئن بودند که می توانند بدهی خود را با پیروزی در جنگ و تصرف سرزمین های غنی و دریافت تاوان از متفقین شکست خورده پرداخت کنند. اما نتیجه برعکس شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- وقوع سیلاب در روستای ابرسج ماشین آلات راهداری را به این روستا کشاند.
دوات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۱    
ماشین آلات طلاسازی کم کم جایگزین ابزارهای دستی شدند. این دستگاه های مدرن طلاسازی برای جواهرات می توانند فرایند نورد، شکل دهی و برش را با عملکردی بالا، راحت تر کنند و نتیجه بسیار مطلوبی را ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون 20 درصد از ساخت آزاد راه شیراز - اصفهان باقی مانده است اما تردد غیرمجاز در این آزاد راه که ماشین آلات سنگین راه سازی در آن مشغول به کار هستند، تاکنون موجب کشته شدن 17 نفر و مصدومیت 80 نفر شده است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معدن 24:سرپرست دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: عارضه یابی معادن غیرفعال را پیگیریم و درصدد رفع این موارد هستیم. آقای مهدی حمیدی درخصوص اقدامات انجام شده در بحث فعال سازی معادن افزود: معادن غیرفعالی که بهره بردار دارند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: بازیابی، ارتقای تکنولوژی و به روزشدن ماشین آلات و تجهیزات در صنعت نساجی ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل فرسودگی ماشین آلات سالیانه 120 هزار میلیارد تومان یارانه گازوئیل به بخش معدن و صنایع معدنی داده می شود.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، یکی از اتفاقات مهم در حوزه ارزی کشور، تعیین نرخ میانگین 28500 تومان برای واردات کالا های اساسی است. اوایل دی ماه 1401 وقتی محمدرضا فرزین در مسند ریاست کل بانک مرکزی قرار گرفت، در یکی از نخستین برنامه های خود اعلام کرد که ارز تمام کالا های اساسی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل فرسودگی ماشین آلات سالیانه 120 هزار میلیارد تومان یارانه گازوئیل به بخش معدن و صنایع معدنی داده می شود.
در سومین دوره میز توسعه صادرات صنعت نساجی کشور که همزمان با برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت نساجی، پوشاک، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان و با حضور مقامات کشوری و استانی، مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجمن های نساجی سراسر کشور، صاحبان صنایع و متخصصین این حوزه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بلبرینگ (Ballbearing) نوعی مفصل در اتصال شافت ها و در ماشین آلات صنعتی محسوب می شود که زیر دسته یاتاقان ها قرار می گیرد. بلبرینگ دارای مشخصات فنی بسیار گسترده ای می باشد که مقایسه این مشخصات در برندهای مختلف عملاً برای همه کاربران میسر نیست.
فناوران یک شرکت دانش بنیان، با استفاده از دانش و فناوری بومی، تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته پخت نان را در کشور به تولید انبوه رساندند.
رئیس و جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان، از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع وابسته صنعت نساجی بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مجتبی قهرمانی در گفت وگو با میزان اعلام کرد: با توجه به تأکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر لزوم توجه ویژه به صیانت از بیت المال و تعیین تکلیف فوری اموال موجود در انبار های اموال تملیکی ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آنچه که این روزها جاده های گلستان را به شکل کاملاً خطرناکی ناایمن کرده است، تردد شبانه روزی ماشین آلات غول پیکر کشاورزی در جاده های استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی برای تعیین تکلیف ده ها میلیارد تومان ماشین آلات صنعتی و اموال تملیکی، اموال منقول ، ماشین آلات راهسازی و مزایده ویژه استان تهران مزایده برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان آنچه که این روزها جاده های گلستان را به شکل کاملاً خطرناکی ناایمن کرده است، تردد شبانه روزی ماشین آلات غول پیکر کشاورزی در جاده های استان است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
29 دستگاه GPS دیگر بر روی ماشین آلات و ناوگان آتش نشانی شهرداری قم نصب شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سیف الله یکی از ساکنان غزنی افغانستان، یک ماشین زرهی بر پایه یک خودروی تجاری ساخته است که به گفته او پنج ماه و 500000 افغانی ( 5700 دلار ) برای او هزینه برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان، از اجرای عملیات بازسازی 30 دستگاه ماشین آلات راهداری استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مکانیزاسیون کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 650 فقره کارت شناسایی رانندگان حرفه ای ماشین آلات بخش کشاورزی در این استان صادر شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی از مزایده ماشین آلات راهسازی، خودروهای سنگین، موتور سیکلت و خودروهای سواری متروکه و قاچاق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: ماشین آلات اداره ترابری نفت و گاز این شهرستان طی سال گذشته 230 عملیات اجرایی در چارچوب مسئولیت های اجتماعی داشته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران گفت: قیمت قطعات یدکی خودرو علاوه بر اینکه تابعی از بهای خودرو است، نرخ ارز و تعیین دستمزد و از همه مهمتر بروکراسی های گمرکی در قیمت نهایی آن تأثیرگذار است.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - صدوسومین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی به بررسی موضوع مسدودسازی منابع مالی بنگاه های اقتصادی در بانک ها به بهانه تخصیص ارز لازم برای واردات مواد اولیه، کالا های واسطه ای و ماشین آلات اختصاص داشت ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ؛ جبار روشن ؛ مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با پیروزی ؛ شهردار سرفاریاب ،و اعضای شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار، طرفین ضمن بررسی موارد مرتبط، بر افزایش همکاری های متقابل و تعامل بیشتر با شهرداری ، تأکید نمودند. ...