پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۱۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمع آوری کمک»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت:در دوران کرونا بیش از دو میلیون و 500 هزار بسته معیشتی توسط هیئت امنا بقاع متبرکه توزیع شد که 70 درصد آن از محل جمع آوری کمک های مردمی و 30 درصد آن از محل نذورات بقاع متبرکه بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شفیعی گفت: پیرو منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مواسات و همدلی و کمک مومنانه بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون، همگام با سایر اقشار اقدام به جمع آوری کمک های جامعه مهندسین از واحدهای تولیدی و خیران کرد و ما قاطعانه می گوییم که این مجموعه در موضوعات و عرصه های مختلف به عنوان حامی قشر کارگران است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال وبختیاری گفت: واگذاری امور خیریه به مردم، شناسایی نیازمندان مناطق، شناسایی و جذب خیران و جمع آوری کمک های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان در اسرع وقت از جمله اهداف مد نظر است و در تلاش هستیم تا به این اهداف دست یابیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۲    
ران دیسانتیس در این رویداد طی گفتگویی با ایلان ماسک که بیش صد و چهل میلیون دنبال کننده در سراسر جهان دارد ، رسما نامزدی خود را اعلام خواهد کرد. انتظار می رود شامگاه روز بیست و چهارم ویدیویی از اعلام نامزدی وی منتشر شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار خوشبخت گفت: یکی از مهمترین کار هایی که زنان و دختران ما در هشت سال دفاع مقدس انجام دادند پشتیبانی از جبهه های جنگ در قالب جمع آوری کمک های مردمی بود که اگر این حمایت ها انجام نمی شد موفقیت های بزرگ در جبهه ها به دست نمی آمد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir - اتحادیه جهانی مخابرات، ITU، امسال روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی (WTISD) را با راه اندازی یک کمپین بلندپروازانه برای جمع آوری کمک های مالی جشن گرفت. ...
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مشهد گفت: مرد میانسالی با معرفی خود به عنوان متخصص بیمار های غدد و به عنوان یک فرد سرشناس و خیّر با سوء استفاده از احساسات شهروندان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای نیازمندان می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۱    
رئیس ستاد عتبات عالیات غرب استان تهران گفت:دفتر عتبات عالیات در شاهد شهر به منظور رسیدگی به فعالیتِ خیران و جمع آوری کمک های مردمی افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۷    
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام علی بن ابیطالب (ع) سرخه از خبرگزاری برنامه ورزشی و جمع آوری کمک های جهادی با یاری خیرین در محله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با اجرای حرکات باستانی و گلریزان جهت جمع آوری کمک به آزادی زندانیان مالی در زورخانه پوریایی ولی شهر ایلام برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، در دو رویداد جمع آوری کمک مالی برای انتخاب مجدد خود در سال 2024 که توسط اهداکنندگان ثروتمند میزبانی می شود، شرکت خواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
صاحبان مسلمان یک فروشگاه در آربروث ، شهری در اسکاتلند، در حال جمع آوری کمک های مالی برای ساختن اولین مسجد در منطقه آنگوس هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آمریکا در نظر دارند هفته آینده نخستین مراسم جمع آوری کمک های مالی برای کمپین انتخاباتی 2024 خود را برگزار کنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۳۳    
مت گالا (Met Gala) یک مراسم سالانه برای هنرمندان و طراحان دنیای مد است که هر ساله در اولین دوشنبه ماه می، به منظور جمع آوری کمک های مالی برای موسسه لباس، در موزه متروپولیتن نیویورک برگزار می شود. اولین دوره این رویداد در سال 1948 برگزار شد ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۴    
روزنامه رسمی ام القری روز جمعه جزئیات دستورالعمل اجرایی آیین نامه جمع آوری کمک های مالی خیریه توسط چهره های معروف را منتشر کرد.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مت گالا 2023 هم همانند هرسال دوشنبه ماه می در موزه متروپولیتن نیویورک برگزار شد. Met Gala یک مراسم سالانه برای هنرمندان و طراحان دنیای مد است که به منظور جمع آوری کمک های مالی برای موسسه لباس برگزار می شود بنابراین طبیعی است که استایل حرف اول را در این مراسم می زند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم مت گالا هر ساله برای جمع آوری کمک های مالی به نفع موزه متروپولتین هنر در نیویورک برگزار می شود. مراسم مت گالا به عنوان ( بزرگترین شب مد ) شناخته می شود. 265 33
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
لندن در تلاش است تا با جمع آوری کمک، موشک های دوربرد به کی یف ارسال کند. انگلیس قصد دارد تا با جمع آوری کمک مالی موشک ها دوربرد 100 تا 300 کیلومتری برای اوکراین خریداری کند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۴    
مراسم مت گالا هر ساله در اولین دوشنبه ماه می میلادی برگزار می شود. به این ترتیب فردا اول می مراسم سال 2023 برگزار خواهد شد. این مراسم برای جمع آوری کمک مالی برای موسسه لباس موزه هنر متروپولیتن نیویورک برقرار می شود. ...
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۷    
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گیلان از جمع آوری کمک مالی 55 میلیارد ریالی توسط این ستاد در قالب نذورات مردمی در یک سال گذشته در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه خراسان شمالی گفت: برآورد می شود با میزان جمع آوری کمک خیران، گذشت شکات و ارایه تسهیلات، 200 زندانی جرایم غیر عمد آزاد شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان در ایام ماه مبارک رمضان، بیش از دو میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد گلریزان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری گفت: عده ای در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در صدد کلاهبرداری از کاربران بوده و با سوءاستفاده از احساسات و عواطف مردم تحت عناوینی مانند جمع آوری کمک برای موسسات خیریه، نیازمندان، آزادی زندانیان و پرداخت فطریه و کفاره اهداف مجرمانه خود را دنبال می کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۴:۳۷    
اختتامیه جشن های گلریزان ماه مبارک رمضان در شب بیست و نهم ماه مبارک رمضان به منظور جمع آوری کمک های خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۰:۲۱    
بن (پانا) - کلاس مهربانی در راستای جمع آوری کمک های نقدی جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در دبستان بوستان شهرستان بن برگزار شد. نیلوفر مطلبی مدیر دبستان بوستان در گفت وگو با پانا در خصوص هدف از برگزاری این برنامه در دبستان بوستان گفت: اصلی ترین هدف از برگزاری این برنامه برای دانش آموزان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۹    
مردم شهرک منظریه با جمع آوری کمک های مردمی اقدام به اجرای پویش هر ساختمان یک دیگ کرده اند و قرار است پنج شنبه آخر ماه مبارک رمضان با پخت افطاری سفره 150 متری را در این شهرک بگسترانند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه ی عید نوروز 1402 موسسه خیریه دارالاکرام کمپینی با عنوان "یک دقیقه تا بهار" را برای جمع آوری کمک های نیکوکاران به منظور پرداخت عیدانه به دانش آموزان خانه کرامت برگزار کرد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۹    
مردم نیکوکار قائمشهر در روز جهانی قدس به مردم غزه و فلسطین کمک کرده و جمع آوری کمک ها توسط کمیته امداد این شهرستان انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات کشتی باچوخه گود بابانظر در ماه رمضان با جمع آوری کمک مالی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد دیدنی تر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۱    
دنیای اقتصاد : کمپین ریاست جمهوری دونالد جی. ترامپ در سه ماه اول سال 2023 تنها از کمیته مشترک جمع آوری کمک های مالیِ آمریکا را نجات دهید رقمی در حدود 4/ 14میلیون دلار به دست آورد که بخش عمده ای از مبلغ 8/ 18میلیون دلاری توسط دو کمیته کمپین انتخاباتی او در این سه ماه است ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه13 از جمع آوری کمک برای آزاد سازی زنان زندانی جرایم غیر عمد و طرح خرید اسباب بازی و البسه برای کودکان کم برخوردار در محلات این منطقه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقامه نماز تراویح، ترتیل خوانی قرآن کریم، ادعیه و سخنرانی دینی، جمع آوری کمک برای نیازمندان، برپایی سفره سحری، رسیدگی به مشکلات ساکنان محلات پیرامون مساجد، فراهم کردن زمینه حضور دختران و پسران کودک و نوجوان در مساجد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از استقرار 260 پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در مسیرهای راهپیمایی روز قدس و محل برگزاری نماز جمعه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
70 پایگاه کمیته امداد استان، امروز و در روز قدس، آماده دریافت وجوهات مردمی برای کمک به مردم فلسطین است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۹    
رئیس ستاد دیه استان اصفهان گفت: به جز شهرستان اصفهان در سایر شهرستان های استان نیز مراسمی برای جمع آوری کمک های مردمی به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برگزار می کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - معاون کمیته امداد اردبیل از جذب بیش از هزار حامی جدید برای حمایت از ایتام در قالب جشن رمضان خبر داد. جلیل قدیمی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اردبیل اظهار کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از جامعه مسلمان اتیوپی در یک افطار خیابانی در میدان مسکل در آدیس آبابا، شرکت کرده و در جمع آوری کمک برای شهروندان نیازمند کشور همکاری کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) دزفول گفت: خیران شهرستان دزفول در جشن نیکوکاری امسال 30 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کردند. ...
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۹    
با عنایت به استقبال همکاران، هر ساله در ماه مبارک رمضان کمک های خداپسندانه ای در ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت جمع آوری می شود. مراسم تکریم مدیرسابق و معارفه مدیر جدید شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/آذربایجان غربی با به نیمه رسیدن ماه مبارک رمضان و همزمان با میلاد امام حسن (ع) جشن های بزرگ و خیر خواهانه در سراسرکشور با عنوان جشن گلریزان و باهدف جمع آوری کمک های نقدی برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۱:۲۲    
قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای ایتام شهدای یمن در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم کرده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، اتفاقات و حواشی بازی چوکای تالش و سایپا را از مصادیق فساد در فوتبال عنوان کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۳    
رئیس پلیس فتا خوزستان در خصوص ایجاد سایت ها و کانال هایی از سوی مجرمان سایبری با ادعاهای دروغین جمع آوری کمک به افراد بی بضاعت در ماه مبارک رمضان به شهروندان هشدار داد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۴:۲۸    
کایا گربر مدل و بازیگر سرشناس 21 ساله و نامزدش آستین باتلر بازیگر سرشناس31 ساله روز قبل در حرکتی زیبا و قابل ستایش به مناسبت روز کودکان بیمار برای کمک به کمپین جمع آوری کمک های مالی، به بیمارستان کودکان لس آنجلس رفتند و آنهارا رو سوپرایز کردند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
صندوق کمک های مالی به اوکراین و زلنسکی در پایتخت ایتالیا طوری طراحی شده اند که، پول بایستی از راه بینی رئیس جمهور اوکراین وارد صندوق به شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
علی نباتی رئیس دادگستری شهرستان خلخال روز پنجشنبه در جشن گلریزان این شهرستان گفت: امسال سقف تعهدات مالی جشن گلریزان این شهرستان از سوی ستاد دیه استان اردبیل یک میلیارد و 900 میلیون ریال تعیین شده بود که تاکنون بیش از 2 میلیارد و 700 میلیون ریال جمع آوری شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: مساجد و مراکز نیکوکاری محله ها می توانند کمک موثری در راستای رسیدگی هر چه بهتر به نیازمندان و محرومین باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران از برگزاری پویش نذر یاری با اختصاص ایستگاه در جشن ایران خبر داد وگفت: کمک های نقدی جهت آزاد سازی زنان زندانی (جرائم غیر عمد ) و خرید اسباب بازی و البسه برای کودکان کم برخوردار جمع آوری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس فتای گلستان با اشاره به ایجاد سایت ها و کانال های در فضای مجازی در ماه رمضان برای جمع آوری کمک به افراد بی بضاعت، گفت: مراقب شگردهای مجرمان سایبری در ماه رمضان باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری تبریز از آغاز ماه مبارک رمضان با برگزاری برنامه متنوع فرهنگی من جمله "افطارلیق" ترتیب دیده است این برنامه ابتکاری برای اولین بار به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی همه روز در چند نقطه از شهر برگزار می شود.