شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۱:۱۶Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته اسکان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه استان تهران با اشاره به وضعیت نامناسب اسکان زائران اربعین در کربلا گفت: احداث صحن حضرت زینب(س) وضعیت اسکان زائران اربعین در کربلا را بهبود می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان ستاد تسهیلات خدمات سفر خراسان رضوی گفت: در ایام دهه پایانی ماه صفر تعداد 269بازرس بر روند ارائه خدمات در بخش اقامت در استان و مشهد نظارت دارند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۴    
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با اشاره به آغاز فعالیت موکب های اربعینی گفت: 7 هزار کامیون وسایل و تجهیزات موکب های اربعینی را از ایران به عراق منتقل کرده اند.
دبیر کمیته اسکان بشر جمهوری اسلامی ایران از رایزنی جمهوری اسلامی ایران با بخش آسیا-اقیانوسیه هبیتات برای مقاوم سازی 6 بیمارستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین بوشهر با اشاره به ثبت 200 پرونده موکب داران استان برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی گفت: تاکنون به 166 پرونده رسیدگی، ثبت و پروانه لازم صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امسال 3 هزار موکب برای خدمت به زائران اربعین اعلام آمادگی کرده اند. دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین می گوید: حدود 130 موکب تاکنون در مرزهای مهران، شلمچه، خسروی، چذابه، باشماق، تمرچین، ریمدان و میرجاوه فعال شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان اربعین قم گفت: فضاسازی سطح شهر قم به ویژه بلوار پیامبر اعظم (ص) و حرم مطهر بانوی کرامت(س) در دستور کار ویژه شهرداری قم برای ایام اربعین قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان گفت: زائران اربعین حسینی می توانند با مراجعه به سایت عتبات استان نشانی محل های اسکان زوار را جست وجو کنند.
دبیر کمیته اسکان بشر جمهوری اسلامی ایران از تدوین سند مطالعات برنامه ریزی شهری در همکاری با چندین کشور در کمیته اسکان بشر سازمان ملل متحد خبر داد و گفت: بودجه هوشمندسازی برای یکی از شهرهای جدید و مقاوم سازی بافت فرسوده از منابع هبیتات تامین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان :حرکت زائران از اول صفر آغاز می شود رسانه ها به پویش نذر آب معدنی و یخ کمک کنند تا زائران دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امسال موکب های اربعینی زودتر از سال های گذشته در عراق فعالیت خود را آغاز می کنند. دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین می گوید: موکبداران از فردا می توانند تجهیزات لازم را از پنج مرز زمینی به عراق ارسال کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
کمیته اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین امسال در 10 قرارگاه به زائران اربعین خدمت می کند که اولویت فعالیت موکب ها در سال جاری، اسکان و پس از آن تأمین آب و یخ است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۶:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد مرکزی اربعین گفت: اربعین امسال 200 هزار خادم در مسیرهای مختلف و راه های منتهی به مرزهای شش گانه کشور به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۲    
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد ویژه اربعین حسینی خوزستان: آغاز خدمات دهی مواکب در پایانه های چذابه و شلمچه از ابتدای ماه صفر تعیین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و تغذیه ستاد ویژه اربعین حسینی خوزستان : مقرر شد استقرار و آغاز خدمات دهی مواکب در پایانه های چذابه و شلمچه از ابتدای ماه صفر باشد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم از اسکان زائران و مسافران در تعطیلات نیمه خردادماه در بوستان های شهر قم خبر داد.
اجرای طرح بهسازی اجزای غیرسازه ای بیمارستان آیت الله طبرسی ساری در همکاری جمهوری اسلامی ایران و کمیته اسکان بشر سازمان ملل متحد که تحت عنوان بهتاب 2 شناخته می شود آغاز شد ...
رییس کمیته اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر چابهار گفت: تعطیلات نوروز امسال با استقرار نیروهای ناجی و قایق های امداد، بدون گزارش هیچ حادثه ای در سواحل چابهار به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و خدمات سفر نوروز در سبزوار گفت: 22 هزار زائر و گردشگر از ابتدای تعطیلات نوروزی امسال تا روز 13 فروردین در اماکن اقامتی این شهرستان اسکان یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قم-رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات شهرداری قم از اسکان 70 هزار مسافر نوروزی در کمپ های اقامتی بوستان های قم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در طول 17 شب فعالیت این ستاد، یک میلیون و 72 هزار و 703 مسافر نوروزی در نصف جهان اسکان یافتند و مردم و مسئولان این دیار برای میزبانی از آن ها سنگ تمام گذاشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۷:۱۶    
کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفر های نوروزی اعلام کرد: حدود 47 هزار نفرشب اقامت از ابتدای تعطیلات نوروزی تا 11 فروردین در کمپ های اسکان ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه شب گذشته میزبان بیش از 42 هزار نفر بودیم، گفت: با توجه به آغاز به کار فعالیت مدارس و دانشگاه ها از چهاردهم فروردین، از امشب اقامت مسافران تنها در هتل ها، مهمان پذیرها، منازل استیجاری و باغ فدک انجام خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در مجموع از بیست وپنجم اسفند 1401 تاکنون بیش از یک میلیون مسافر در نصف جهان اسکان یافته اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس و رییس کمیته اسکان ستاد سفر های نوروزی استان گفت: تا صبح روز یکشنبه 28 اسفندماه، اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان از مرز 85 هزار نفر روز گذشت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش مازندران و مسئول کمیته اسکان فرهنگیان ستاد اجرایی خدمات سفر استان از اسکان بیش از 13 هزار نفر در مدارس مازندران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از بیست وپنجم اسفندماه سال گذشته تا شامگاه نهم فروردین ماه سال جاری، بالغ بر 175 هزار مسافر در 3200 منزل استیجاری این کلان شهر اسکان یافتند.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و زیباسازی تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم گفت: از 25 اسفندماه سال قبل تا 7 فرودین سال جاری، حدود 53 هزار نفر در بوستان ها، اماکن مسقف، استراحتگاه ها و کمپینگ های مسافری اسکان یافتند.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۲    
رئیس کمیته اسکان و زیباسازی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم، اقدامات در حوزه زیباسازی شهری ویژه ماه مبارک رمضان را تشریح کرد و گفت: یکی از این اقدامات تغییر افکت و تنظیم تمامی سازه های نوری سان لایت در سطح شهر به تعداد 400 عدد با مضامین ماه مبارک رمضان بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۰    
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از زمان آغاز فعالیت ستاد از بیست وپنجم اسفند سال گذشته تاکنون حدود 900 هزار مسافر در شهر اصفهان اسکان یافتند و استان اصفهان توانسته پس از مشهد رتبه دوم کشور در اقامت مسافران را به خود اختصاص دهد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته و در سیزدهمین روز از فعالیت این ستاد، شهر اصفهان پذیرای بیش از 63 هزار مسافر بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان ستاد خدمات سفر استان کرمان گفت: از 28 اسفندماه سال گذشته تا 7 فروردین ماه 1402، 12 هزار و 505 نفر از مسافران نوروزی در واحدهای بوم گردی این استان اقامت گزیده اند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از بیست وپنجم اسفندماه سال گذشته تا شامگاه هفتم فروردین سال جاری بیش از 831 هزار مسافر در این کلان شهر اسکان داده شدند. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۲    
رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد نوروزی گفت: بیش از 455 هزار سفر شهری در 10 روز گذشته در کیش انجام شده و 1 میلیون و 700 هزار نفر از خدمات حمل و نقل شهری بهره مند شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از بیست وپنجم اسفندماه سال گذشته تا شامگاه هفتم فروردین سال جاری بیش از 831 هزار مسافر در این کلان شهر اسکان داده شدند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 از بهره مندی بیش از 17 هزار نفر از کمپ های نوروزی و اقامت 31 هزار نفر شب در اسکان چادری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته (یکشنبه) حدود 1800 منزل استیجاری میزبان مسافران نوروزی بود که تعداد مسافران مستقر در این مراکز، حدود 15 هزار نفر بوده است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و زیباسازی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم از امکان اسکان مسافران نوروزی در 6 بوستان قم خبر داد و گفت: با توجه به برودت هوا، بیش از 15 سالن مسقف در اختیار زائران و مسافران نوروزی قم قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند سال پیش تا روز گذشته مجموعا 6 میلیون 368 هزار و 707 زائر ورودی به استان داشته ایم. همچنین چهار میلیون و 771 هزار و 44 نفرشب در مشهد از ظرفیت اسکان های رسمی، موقت و اضطراری استفاده کرده اند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان تاکنون 692 هزار و 466 نفر در این کلان شهر اسکان داده شده اند. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان تاکنون 692 هزار و 466 نفر در این کلان شهر اسکان داده شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات نوروزی فارس اعلام کرد که طی هفته اول سفرهای نوروزی امسال بیش از 424 نفر در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات سفر های نوروزی استان فارس گفت: از آغاز به کار کمیته اسکان تاکنون بیش از 424هزار نفر در قالب 121هزار خانواده و در مجموع بیش از یک میلیون 157 هزار نفرروز در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شده اند.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان و زیباسازی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم به اجرای 72 پروژه نورپردازی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: همچنین 60 عدد المان سان لایت در آستانه عید نوروز خریداری شد که کاملاً هوشمند و قابل مدیریت هستند و در مناسبت های مختلف می توان نور و نوشته های آن ها را تعویض کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه شب گذشته، 1830 خودرو در باغ فدک پذیرش شد، گفت: همچون سال های گذشته، هیچ مسافری در نصف جهان بدون محل اسکان نماند و تمام این میهمانان توانستند در محل های پیش بینی شده اسکان یابند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ جواد شفیعی اظهار کرد: شب گذشته در هفتمین شب اسکان مسافران نوروزی و دومین روز از سال 1402 اقامت مسافران و گردشگران در مراکز تحت مدیریت شهری ظرفیت تمام مراکز اقامتی از جمله مراکز خصوصی شامل هتل ها، مهمان پذیرها ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از بیست وپنجم اسفند 1401 تا سوم فروردین سال جاری، نصف جهان میزبان بیش از 500 هزار نفر مسافر نوروزی شب خواب بوده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با حضور در کمیته اسکان در محل فرمانداری، رضایت زائران و مسافران را از نحوه ارائه خدمات جویا شد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۱    
دکتر کریمی، فرماندار شهرستان نایین با همراهی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان از زائرسرا و غرفه کودک آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام نایین بازدید نمودند. ...