جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۲۵Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هلال احمر اصفهان»

موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اعزام اعضای جوان این جمعیت در طرح "قدم به قدم در مسیر بهشت" برای خدمات رسانی به زائران امام رضا (ع) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه فصل سرما، واکسن آنفلوانزا در داروخانه هلال احمر اصفهان توزیع شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مسئول درمانگاه عمود 245 طریق الحسین گفت: زائران از حرکت در طول روز به ویژه 10 صبح که نور آفتاب مستقیم می تابد، خودداری کرده و از لباس نخی و کلاه استفاده کنند. به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید ایوبی رئیس حراست هلال احمر اصفهان است و این سومین سفر او با هلال احمر در عملیات اربعین به شمار می رود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: 100 نفر نیروی امداد و نجات هلال احمر از اصفهان برای امدادرسانی به زائران امام حسین (ع) در کشور عراق اعزام می شوند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زن و شوهر کوهنورد که در جریان صعود به ارتفاعات گم شده بودند و در نزدیکی یک پرتگاه وضعیت خطرناکی داشتند، در عملیات شبانه نیروهای هلال احمر از مرگ نجات یافتند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون جوانان جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: بهره گیری از تشکل های جوانان به ویژه فعالان این نهاد برای بهبود وضعیت مناطق کم برخوردار در مقوله هایی مانند آسیب های اجتماعی ضروریست.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اصفهان تصریح کرد: از طرفی نوعی از واکسن مربوط به عفونت و بیماری های تنفسی نیز وجود دارد که تزریق آن داوطلبانه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: دریافت واکسن مننژیت برای هر یک از زائران اجباری و دریافت واکسن آنفولانزا با قیمت بیش از 200 هزار تومان اختیاریست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: در معاونت بهداشت و درمان و توانبخشی این جمعیت فعالیت های مربوط به دارو و خدمات به معلولین و جانبازان انجام می شود و لازم به ذکر است که مراکز توانبخشی اصفهان در کشور رتبه اول را دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: قوی ترین مرکز توانبخشی جنوب کشور، مرکز توانبخشی هلال احمر استان اصفهان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۹    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: سرمایه گذاری مرکز توانبخشی حسی هلال احمر اصفهان که برای تمام رده های سنی قابل استفاده است توسط شرکت دانش بنیان فراهم شده و تمام تجهیزات موجود در این مرکز نیز ساخت داخل است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به امکانات موجود در این مرکز، گفت: تنها بالگرد موجود در مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتی جمعیت هلال احمر مشکلاتی دارد که زمین گیر شده است، از این رو برای رفع مشکلات این بالگرد اقدام کرده ایم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۰    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: بخش خصوصی به سمت توانبخشی تخصصی پیش رفته است، ما نیز کار را آغاز کرده ایم و تعاملاتی با بیمارستان شهید چمران داشتیم و در آستانه راه اندازی توانبخشی تخصصی قلب هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اصفهان از مراجعه روزانه 400 نفر از حجاج به مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر اصفهان به منظور تزریق واکسن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از تهیه و توزیع بیش از 8 هزار بسته معیشتی به ارزش بالغ بر 6 میلیارد تومان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۷    
معاون جوانان جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: شمار اعضای فعال جوان عضو رسمی سامانه این نهاد به 65 هزار نفر رسیده و نسبت به پارسال حدود 100 درصد افزایش یافته است. محمد سلیمانی افزود: در مدت مشابه سال قبل بیش از 32 هزار نفر عضو جوان داشتیم که با فراگیری عضویت موفق به افزایش آن در سالجاری شدیم. ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: توزیع 15 هزار بسته معیشتی به مناسبت ایام نوروز و ماه رمضان بین نیازمندان این استان پیش بینی شده که توزیع 6 هزار بسته آن تا به امروز محقق شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به ارائه بیش از 53 هزار خدمت به مسافران در طرح امدادونجات نوروزی، گفت: استان اصفهان در سال جاری دارای رتبه اول و دوم پاسخگویی به حوادث است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان از معاینه روزانه حدود 400 زائر توسط جمیعت هلال احمر استان اصفهان خبر داد و گفت: بیش از 330 عملیات امدادونجات مانند عملیات های جاده ای، کوهستان، مفقودی، شهری و مراجعات حضوری توسط این جمعیت انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر روابط عمومی هلال احمر استان اصفهان با اعلام اینکه از تاریخ 24 اسفند تا 10 فروردین ماه، 246 مورد عملیات و خدمت توسط نیروهای معاونت امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان پوشش داده شده است، گفت: همچنین 205 نفر از حوادث رخ داده توسط مأموران امداد و نجات این جمعیت نجات یافتند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی هلال احمر استان اصفهان گفت: از 24 اسفندماه تا نهم فروردین ماه 10 هزار 357 نفر از خدمات ایستگاه های سلامت معاونت جوانان هلال احمر استان اصفهان بهره مند شدند و چهار هزار و 10 نفر نیز از خدمات امدادی و بشردوستانه اکیپ سحاب بهره بردند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ محسن امینی هرندی گفت: در بازه زمانی تعیین شده، تعداد 35 پزشک داوطلب، 7030 زائر بیت الله الحرام حج تمتع امسال را در قالب 26 کاروان در شهرستانها و 21 کاروان در استان تحت معاینات پزشکی قرار خواهند داد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان اصفهان گفت: جمعیت هلال احمر اصفهان طی 11 روز اخیر 165 عملیات امداد و نجات انجام داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر روابط عمومی هلال احمر استان اصفهان معاونت جوانان این جمعیت، با اشاره خدمات ارائه شده توسط این جمعیت، گفت: در این مدت 4 هزار 987 نفر از ایستگاه های سلامت، هزار و 886 نفر از خدمات امدادی بشر دوستانه اکیپ سحاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان اصفهان گفت: جمعیت هلال احمر اصفهان طی 6 روز اخیر 115 عملیات امداد و نجات انجام داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در روز اول سال نو به 35 حادثه دیده در جاده های استان اصفهان امدادرسانی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: چادرهای راهنمایی مسافران نوروزی در مبادی ورودی استان اصفهان برپا شده و به مسافران آموزش های کوتاه امدادی ارائه می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ مدیر روابط عمومی هلال احمر استان گفت: ساعات کاری داروخانه هلال احمر اصفهان در تعطیلات نوروز از تاریخ اول لغایت دوازدهم فروردین ماه 1402 از ساعت 8:30 الی 16:00 دایر خواهد بود. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ محمد نوید متقی در نشست خبری اظهار کرد: جمعیت هلال احمر پنج محور عملیاتی دارد که یکی امداد و نجات بوده که عمده مردم جمعیت هلال احمر را به آن می شناسند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: گام ویژه ای در استان در راستای متحول شدن شبکه بی سیم این جمعیت در حال برداشته شدن است که فرایند خرید، توزیع و تجهیز پایگاه ها مقداری زمان بر خواهد بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل هلال احمر استان اصفهان گفت: در نوروز سه محور عملیاتی امدادنوروزی، فعالیت های بشردوستانه، راهنمایی مسافران، هلال رحمت و دستگیری از نیازمندان توسط جمعیت هلال احمر انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: صدور مجوز تاسیس داروخانه و سهمیه دارو با معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده که تاکنون مجوزی برای راه اندازی نداده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان از اضافه شدن 2 پایگاه امدادی واکنش سریع، به مجموع پایگاه های امداد و نجات این نهاد در نوروز 1402 خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان از راه اندازی اردوگاه اسکان اضطراری ویژه زلزله زدگان در شهر "آدیامان" ترکیه خبر داد. داریوش کریمی افزود: این اردوگاه به همت تیم امداد و نجات استان اصفهان و با همکاری ارتش ترکیه برپا شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آمادگی 2 تیم امداد و نجات هلال احمر اصفهان برای اعزام به ترکیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 22 نفر از هفت حادثه در روز گذشته در استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - جمعی از امدادگران هلال احمر استان اصفهان برای امداد رسانی به زلزله زدگان خوی راهی آذربایجان غربی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر استان اصفهان در فراخوانی با عنوان پویش مهر تابان از مردم دعوت کرد کمک های نقدی خود را به شماره حساب این جمعیت واریز کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از آماده باش هلال احمر اصفهان به منظور امدادرسانی به زلزله زدگان خوی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای 248 پروژه داوطلبی با رویکرد حمایتی در این استان از ابتدای امسال تا پایان دی ماه جاری خبر داد و گفت: بیش از 52 هزار نفر به طور مستقیم از این خدمات بهره مند شدند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۸    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان از امدادرسانی به 722 نفر از افرادی که در جاده های مواصلاتی استان در برف و کولاک گرفتار شده بودند، خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی 68 تیم عملیاتی به 3 هزار و 14 نفر از شهروندان طی برف و بوران یک هفته اخیر خبر داد و گفت: طی این مدت بیشترین حوادث در شهرستان سمیرم گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان از امدادرسانی به 722 حادثه دیده در شبانه روز گذشته و همزمان با آغاز بارش برف و باران در استان اصفهان خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 21 حادثه دیده ناشی از هشت حادثه طی روز گذشته، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان اعلام کرد: طی دو روز گذشته با بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان به 2 هزار و 840 نفر امدادرسانی شد، 174 نفر اسکان اضطراری داده شدند و 31 بسته غذایی توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۳    
هلال احمر اصفهان با همکاری راهداری و پلیس راه 439 مسافر در راه مانده را نجات و مابقی را اسکان داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: مجموع حوادث طبیعی و غیرطبیعی در این استان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال حدود 12 درصد افزایش یافته است. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: بیش از 50 هزار نفر عضو داوطلب جمعیت هلال احمر هستند، و طی دو سال گذشته در هلال احمر استان 380 خانه هلال راه اندازی شده که کارهای آن کاملا بصورت داوطلبانه انجام می شود و هرمکانی که بالای 200نفر سکنه داشته باشد می تواند خانه هلال راه اندازی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: نیرو های امدادی هلال احمر اصفهان علاوه بر امدادرسانی در حوادث درون استانی در بیش از 80 درصد حوادث دیگر استان ها نیز اعزام می شوند.