سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۳:۴۹Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

اول فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، عبدالعلی کریمی، با اعلام این خبر افزود: بر این اساس، در ردیف اول این طرح 10 نفر بر اساس تبصره ذیل ماده 32 قانون خدمات کشوری و به تشخیص استاندار فارس و پس از احراز شایستگی لازم در جایگاه های مدیر کل، معاون مدیر کل، فرماندار و بخشدار به شکل کارمعین جذب خواهند شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار فارس در جلسه بررسی وضعیت پتروشیمی های استان فارس، ضمن ابراز نارضایتی از نحوه اجرای تعهدات سرمایه گذاران و پیمانکاران، خواستار برنامه ریزی برای شرایط متفاوت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، درمان جانبازان در مراکز درمانی دولتی فارس تسهیل می شود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در دیدار با نمایندگان انجمن جانبازان ضایعه نخاعی استان پای درد و دل جانبازان قطع نخاعی فارس، این سرمایه های بی نظیر کشور نشست و در جریان مشکلات مطرح شده از سوی ایشان قرار گرفت و نسبت به حل موضوعات عنوان شده دستورات لازم را صادر کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدا غلامی و علمداری دیدار و از آنان تجلیل کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۰    
استاندار فارس در آیین آغاز سال تحصیلی جدید، جمهوری اسلامی ایران را سرشار از استعداد و خلاقیت دانست و اظهار کرد: آموزش و پرورش باید زمینه را برای بروز و شکوفا شدن این استعدادها و خلاقیت ها فراهم کند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین استانی آغاز سال تحصیلی جدید باحضور استاندار فارس و فرماندارشیراز، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیران و مسئولان ناحیه چهارشیراز در مدرسه نمونه دولتی رازی برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - زنگ آغاز سال تحصیلی فارس را دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس به صورت نمادین در دبیرستان پسرانه رازی شیراز نواخت و حدود 960 هزار دانش آموز استان مهر تحصیلی خود را آغاز کردند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۳    
میز خدمت جوانان، دانشجویان و مردم استان فارس، با حضور ایمانیه استاندار فارس و سایر مسوولان دستگاه های اجرایی استان، صبح جمعه در مسجد تاریخی وکیل شیراز برپا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
میز خدمت جوانان، دانشجویان و مردم استان فارس، با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس و سایر مسوولان دستگاه های اجرایی استان، صبح امروز در مسجد تاریخی وکیل شیراز برپا شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: وحدت، همدلی و کاهش توجه به سلیقه هایی که طبیعتا در هر انسانی وجود دارد از رموز اصلی موفقیت و پیروزی کشور در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۳    
استاندار فارس با بیان اینکه امروز کشور ما روز به روز به پایگاه اصلی مقاومت در مقابل ظلم و زور تبدیل می شود، گفت: اگر روحیه دفاع مقدس را حفظ کنیم، قطعاً پیروزی و موفقیت کشور ما تا ظهور حضرت مهدی (عج) ادامه خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: می توان با بهره گیری از دلایل پیروزی در جنگ تحمیلی و استفاده از این شاخص ها، مسیر پیشرفت و توسعه را برای کشور تسهیل کرد.
محمد هادی ایمانیه، استاندار فارس در دیدار صمیمانه ای که به اتفاق حمید رضا قانعی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با علی ترکی شاعر و دوبیتی سرای موفق روزگار و همچنین احمد علی باروتی خوشنویس خطوط قرآنی داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس، با بیان اینکه همواره در مباحث سخت افزاری و زیربنایی در حد توان از مساجد حمایت کرده و خواهیم کرد گفت: در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان نیز مباحث مرتبط با زیرساخت های مساجد از جمله خانه عالم در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- استاندار فارس، دولت سیزدهم را دولت کار و مردم عنوان کرد و از تلاش مجموعه های اداری و اجرایی استان برای محرومیت زدایی استان خبر داد وگفت: برای استفاده از همه ظرفیت ها به میدان آمده ایم تا در راستای ارتقای بهره وری، توسعه اقتصادی استان و رفع مشکلات و معضلات مردم گام برداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: مشکلات 33 درصد از روستاهای فارس که دارای تنش آبی بودند برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: با موافقت وزیر نیرو، استاندار فارس به عنوان جانشین رییس کمیسیون همکاری های مشترک اقتصادی ایران و قطر و استان فارس Tمیزبان نهمین اجلاس این کمیسیون انتخاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: خون شهیدان از جمله شهدای مدافع امنیت همواره وحدت آفرین و موجب انسجام است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۹    
شنیده ها حاکی از این است که شریفی که فوق لیسانس عمران دارد به عنوان گزینه معاونت اقتصادی استاندار فارس مطرح شده است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶    
استاندار فارس صبح سه شنبه با حضور بر بالین مجروحان بسیجی حادثه امنیتی نورآباد ممسنی و همچنین مجروحان درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح؛ از آنان عیادت کرد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس با حضور بر بالین مجروحین بسیجی حادثه امنیتی نورآباد ممسنی و همچنین مجروحین درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح؛ از آنان عیادت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس از مجروحان حادثه تیراندازی در نورآباد ممسنی و همچنین مجروحان درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح عیادت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار فارس گفت: آن دسته از داوطلبانی که صحت مدارک آن ها از سوی مراجع 6 گانه تایید شده یک کد رهگیری دریافت می کنند که بر اساس آن متقاضیان از 27 مهرماه تا سوم آبانماه فرصت دارند ثبت نام خود را نهایی کنند، ثبت نام نهایی هم الکترونیکی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس با حضور در محل برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی کشتی فرنگی کشور با کاپیتان و اعضاء فارسی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی صربستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار فارس، بر ضرورت تسریع در تکمیل این پروژه های ورزشی تاکید کرد و گفت: مدیریت استان همه تلاش و توان خود را به کار گرفته تا در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن این دو پروژه بزرگ ورزشی استان به صورت عملیاتی بهره برداری و در اختیار عموم مردم قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۳    
استاندار فارس گفت : زبان و ادب پارسی در جایگاه تمدن سازی نقشی ارزنده داشته و در ساختار تمدن نوین اسلامی نیز وظیفه ای مهم بر عهده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار فارس در دیدار با سرپرست ایمیدرو در خصوص گسترش فعالیت ها و همکاری های این سازمان در استان فارس بحث و تبادل نظر کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: در تیراندازی کور دو نفر ناشناس به سمت نیرو های بسیجی مدافع امنیت در شهرستان نورآباد ممسنی، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: شهرستان هایی که عملکرد مناسبی در حوزه اجرای نهضت ملی مسکن نداشته اند باید تا پایان مهرماه امسال فونداسیون واحدهای مصوب را تکمیل کنند و در غیر این صورت مدیران ناکارآمد در این زمینه برکنار خواهند شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در یکصد و هشتاد دومین جلسه شورای مسکن فارس عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و چند شهرستان استان را بررسی کرد و خطاب به مدیران ذیربط گفت: باید ریسک های موجود در امور اداری در مواردی که به نفع مردم است را بپذیریم ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در حاشیه بازدید از موکب های مردمی مستقر در پیاده رو سلامت شیراز گفت: از ظرفیت های مردمی موکب های مذهبی در ایام شادی و سرور اهل بیت، بویژه ایام فرخنده ماه ربیع الاول با همان روحیه جهادی و عملگرا برای نشاط شهروندان استفاده شود .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۶:۲۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: در تیراندازی کور دو نفر ناشناس به سمت نیروهای بسیجی مدافع امنیت در شهرستان نورآباد ممسنی، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، محمد هادی ایمانیه در ششمین جلسه شورای اداری استان به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور و هیات وزیران به استان فارس خبر داد و افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و جلسات متعددی که در تهران برگزار شده ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس در پیامی، درگذشت سردار محمد باقر رنجبر را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا - استاندار فارس از مدیران دستگاههای اجرایی خواست تا با جدیت بیشتر به رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان وسرمایه گذاران اهتمام ورزند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در شورای اداری استان، بر لزوم ارتباط موثر و مستمر با رسانه تاکید کرد و گفت: جلسات و هماهنگی های متعددی برای سفر دوم ریاست محترم جمهور و هیات وزیران به فارس انجام شده است که نشان دهنده رشد سه برابری اعتبارات استان نسبت به سفر اول دکتر رئیسی به فارس است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار فارس طی حکمی سیدعلی حسینی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رستم منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت:مدیران مدارس در زیست بوم جدید نظام تعلیم و تربیت، کلیدی ترین نقش را بر عهده دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس در شورای اداری استان با اشاره به سفر دوم رئیس جمهور به فارس در ماه مهر گفت: 85 درصد مصوبات سفر نخست در استان فارس اجرایی شده است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس و جمعی از معاونین و مدیران ارشد استانی در آستانه سفر دولت به استان فارس، مشکلات و ظرفیت های استان را با حضور رئیس جمهور و سایر اعضای دولت بررسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: احیای واحد های تولیدی تعطیل و راه اندازی واحد های تولیدی جدید منجر به ایجاد 75 هزار فرصت شغلی در استان فارس شده است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، راه های توسعه اقتصادی استان فارس را بررسی کرد. وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تامین آب و برق و گاز مورد نیاز صنایع ...
مدیرکل دفتر سیاسی ،انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری فارس، با تاکید بر شعار ما می توانیم، پیشرفت قابل توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برخی از حوزه ها را ،حاصل اعتماد به نیروهای جوان با تفکر انقلابی وروحیه جهادی دانست.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۴۷    
استاندار فارس در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سال جاری خواستار ارائه گزارش دقیق، به تفکیک بانک های عامل در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری شد و افزود: شورای هماهنگی بانک های استان تعداد نفرات ثبت نام شده ...
برکه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار شیراز و استاندار فارس از مراحل پایانی عملیات اجرایی پروژه بازار بزرگ پروتئین بازدید کردند.