جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۹:۰۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی»

پول نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
حبیب راستگو سرپرست اداره کل بازاریابی و مطالعات بازار شرکت سهامی بیمه ایران در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی گفت: مأموریت و رسالت اصلی شرکت سهامی بیمه ایران تامین اطمینان و آرامش خاطر برای آحاد جامعه است و در این راستا یکی از اقدامات اساسی و حیاتی که هر بنگاه اقتصادی باید انجام بگیرد ...
پول پرس   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیمه آسیا در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) حضوری فعال دارد.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۵۳ دقیقه پیش    
سایت شرکت ساینا تصفیه آریا Www.digipoolmarket.com برچسب ها: ایفنا نمایشگاه بین المللی تهران نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه
سلام نو / تبیان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سی وچهارمین نمایشگاه کتاب 20 تا 30 اردیبهشت ماه 1402 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
پول پرس   ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک ملی ایران در حاشیه آیین افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس،بانک و بیمه) ضمن بازدید از غرفه این بانک، بر لزوم استفاده از فرصت های این نمایشگاه برای معرفی هر چه بیشتر عملکرد و خدمات بانک به مراجعه کنندگان، تاکید کرد.
پول پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
علاقمندان و بازدیدکنندگان در دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) حضوری پر شور داشتند و غرفه بانک ملی ایران میزبان این علاقمندان و شرکت کنندگان در این نمایشگاه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
اثر نقاشی خط مهدیه شهید زاده هنرمند رفسنجانی به نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی عمان راه یافت.
پول پرس   ۲ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
گروه مالی بانک تجارت با حضور شرکت های زیرمجموعه و بخش های مالی و کسب وکاری در سالن 40 غرفه 12 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه آخرین خدمات و دستاوردهای خود را ارائه می کند.
تجارت گردان   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور (فاینکس 2023) که با حضور صدها شرکت فعال در حوزه بورس، بانک و بیمه از 16 خرداد 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا بود، با ثبت برگ زرینی دیگر در کارنامه پربار بیمه ایران، عصر امروز (جمعه 19 خرداد) به کار خود پایان داد.
پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور شرکت های فعال در این عرصه برگزار شد و شرکت فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بنگاه های پیشرو در صنعت فولاد در این نمایشگاه حضور یافت.
اینتیتر   ۲ ساعت پیش    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 16 خردادماه تا 19 خرداد ماه در حال برگزاری است. در ادامه گزارش تصویری این نمایشگاه را مشاهده می کنید.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در سومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، غرفه صباانرژی میزبان دکتر مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بود.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در دومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، غرفه صباانرژی میزبان دکتر سید محمدجواد میرطاهر مدیرعامل شرکت گروه مالی صباتأمین و دکتر موسی رضایی مدیرعامل شرکت بیمه البرز بود.
بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - در دومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، غرفه صباانرژی میزبان دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه بود.
چند ثانیه   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه مالی صباتأمین در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی میزبان شمار قابل توجهی از مدیران و مسئولان کشوری،از جمله مجتبی مولوی،مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت رفاه،علیرضا عسگریان معاون رفاه و اموراقتصادی وزارت رفاه،مجید عشقی،رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار،وحید زارع فکری ...
می متالز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - دکتر یونس سلمانی معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در غرفه صباانرژی حضور یافت.
بیمه ایران   ۴ ساعت پیش    
بازدید عضو هیئت مدیره پست بانک، تقدیر از فاطمه نصیری خبرنگار روزنامه دنیای اقتصاد و حضور قاسم رمضانپور معاون توسعه مدیریت و منابع در غرفه بیمه ایران، از مهمترین رویدادهای روز چهارم نمایشگاه صنعت مالی کشوربود. ...
خبر آوا   ۶ ساعت پیش    
به گزارش خبرآوا؛ چهارشنبه 17 خرداد ماه 1402، کنسرت علیرضا طلیسچی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. خبرآوا / عکاس: آیدا بختیاری
رئیس اداره برنامه ریزی بازاریابی و راهبری شبکه فروش بیمه های زندگی شرکت بیمه پارسیان با طرح این سوال که چرا به بیمه های زندگی نیاز داریم به معرفی طرح ها و محصولات جدید بیمه های زندگی بخصوص بیمه جامع آرامش زندگی پارسیان پرداخت. ...
اقتصاد تهران   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: موسی رضایی میرقائد نایب رییس هیات مدیر و مدیرعامل بیمه البرز در غرفه بیمه پارسیان با هادی اویارحسین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت دیدار کرد. ...
نمایشگاه صنعت مالی 1 از 9 - + برچسب ها: ایفنا نمایشگاه بین المللی تهران نمایشگاه صنعت مالی
روز پلاس   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) در تهران اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ملی ایران با مدیران، فعالان و سرمایه گذاران صنعت مالی حاضر در نمایشگاه در راستای تقویت روابط متقابل و توسعه سطح همکاری های دوجانبه و مشترک دیدار و گفت وگو کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در سومین روز برگزاری شاهد برگزاری نشست خبری ویژه ای در محل غرفه گروه مشاور سرمایه گذاری ترنج بود. در این نشست، گروه مالی ترنج، خدمات پیشروی صندوق سرمایه گذاری بازارگردانی تاک را به اهالی بازار سرمایه معرفی کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۴:۰۲    
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) با استقبال گسترده مخاطبان همراه شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، گروه مشاور سرمایه گذاری ترنج همکاری تازه ای را با بیمه سرمد آغاز کرد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۲۶    
سومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور گسترده مخاطبان همراه شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس در غرفه گروه شرکت فولاد مبارکه حضور پیدا کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این گروه قرار گرفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بیمه سرمد و شرکت مشاوره سرمایه گذاری ترنج در چهار حوزه سرمایه گذاری، امور بیمه ای، آموزش، بازاریابی و برندینگ در سومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی به امضای مدیران عامل این دو شرکت رسید.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) با شعار صنعت مالی پیشران، رشد تولید و مهار تورم ، امروز سه شنبه 16 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) با شعار صنعت مالی پیشران، رشد تولید و مهار تورم ، امروز سه شنبه 16 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از 16 الی 19 خرداد 1402 در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاریست.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران 1402 با حضور گروه همراه اول آغاز به کار کرد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معدن24:محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی با اشاره به اینکه قیمت گاز و برق صنایع فولادی طی سه سال گذشته حدود 8 برابر شده و هزینه های حمل و نقل نیز به 4 الی 5 برابر افزایش یافته است گفت ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۳    
برزو حق شناس؛ کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی به خبرنگار ایراسین گفت: عقب ماندگی بازار سرمایه در سال 1402 و 1403 جبران خواهد شد و بازار پیشرو در بین بازارهای موازی بازار سرمایه خواهد بود ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۲    
برای دسترسی به محصولات این شرکت به سایت www.smartiglass.com مراجعه کنید. برچسب ها: ایفنا نمایشگاه بین المللی تهران نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۲    
به گزارش ایفنا، نمایشگاه آگروفود ایران یکی از مهم ترین نمایشگاه های صنایع غذایی و کشاورزی در کشورمان است که هر ساله در تهران برگزار می شود. این نمایشگاه یک فرصت عالی برای ارتباط و همکاری با کشاورزان، تولیدکنندگان و صنایع غذایی در ایران و حتی دیگر کشورهاست. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۲    
بیننده سومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی به روایت ایراسین باشید. این نمایشگاه به عنوان مهم ترین و معتبرترین رویداد مالی کشور در سطح منطقه شناخته می شود و گروه فولاد مبارکه با حضوری فعال در این نمایشگاه بین المللی ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) را از دریچه دوربین ایراسین مشاهده کنید. (عکاس: یوسف اکبری)
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۲    
غرفه گروه فولاد مبارکه در سومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) یکی از شلوغ ترین غرفه های این نمایشگاه بود و کارگاه های آموزشی این شرکت با استقبال کم نظیر مردمی در این روز همراه شد. (عکاس: یوسف اکبری)
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنآوری اطلاعات بانک صادرات و سرپرست معاونت برنامه ریزی و نوآوری بیمه ایران با حضور در غرفه بیمه ایران در سالن شماره 35 نمایشگاه بین المللی صنعت مالی به گفتگو و تبادل نظر در باره موضوعات مورد علاقه و مشترک بین این دو موسسه معظم پولی و مالی کشور پرداختند.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از دو محصول جدید شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، رونمایی شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کورش پرویزیان رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان در سومین روز نمایشگاه بین المللی صنعت مالی از غرفه چهارسوق مالی پارسیان بازدید کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۳    
محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای اکثر پروژه ها و طرح های توسعه ای طبق برنامه یا نزدیک به برنامه عمل کرده ایم و علیرغم محدودیت ها و مشکلات به دنبال ثبت رکوردهای جدید در اجرای پروژه های فولاد مبارکه هستیم.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
احمد صفرزاده معاون فنی بیمه ایران به همراه محمد حسین ملکی مدیرکل بیمه های اموال در پانزدهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه نشست صمیمانه ای با همکاران نماینده به منظور بررسی مشکلات عمومی و پاسخگویی به سؤالات آن ها برگزار نمودند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معدن24: امیرحسین نادری دربازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی بورس، بانک و بیمه ضمن حضور در غرفه شرکت سرمایه گذاری مبین سرمایه با فعالان مالی کشور وسهامداران تاصیکو گفتگو کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شماری از شرکت های فعال در صنعت پتروشیمی ایران با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی روس پلاست، مذاکرات و فعالیت های خود برای حضور در بازار روسیه متمرکز کرده و برخی از آن ها از گام های جدی در این عرصه سخن می گویند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی و هیات همراه ایشان از غرفه شرکت بیمه سامان در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت مالی( بورس، بانک و بیمه) تهران بازدید کرد.
بیمه ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۲    
در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور ، مریم کاویانی فر مدیر کل حقوقی و امور قراردادهای بیمه ایران با محمد رضا پور حسن مدیر عامل شرکت فناور(فناوران اعتماد راهبر ) دیدار و گفتگو کرد. ...