یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۲۱:۲۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان مسافران نوروزی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق ارزیابی های صورت گرفته، دستگاه های برتر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان معرفی شدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، محمود قدرتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شهردار شیراز با بیان اینکه در مدت زمان تعطیلات نوروز حدود 566 هزار نفر در محل های مشخص ویژه اسکان مسافران نوروزی مدیریت شهری اسکان یافتند، گفت: با تلاش آتش نشانان و بهره از دوربین های پایش حرارتی، جان 218 مسافر از مرگ با گاز منواکسید کربن نجات داده شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، بنا بر اعلام ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خراسان شمالی، نوروز امسال، 13 هزار و 213 نفر در ستاد اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در مراسم اختتامیه طرح پویش همراهان سفر ایمن در ایستگاه ثامن الائمه (ع) شهرستان فاروج از قرار گرفتن این استان در ردیف استان های برتر افزایش اسکان مسافران نوروزی خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بیشترین میزان اسکان مسافران نوروزی در شهرهای آبادان، دزفول و شوش در مراکز رفاهی آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بیشترین میزان اسکان مسافران نوروزی در شهرهای آبادان، دزفول و شوش در مراکز رفاهی آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اسکان مسافران نوروزی در اصفهان نسبت به پارسال 23 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، پرونده اسکان مسافران نوروزی در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش استان با ثبت 70 هزار نفر روز اسکان بسته شد.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی استان یزد مجموع آمار اسکان مسافران نوروزی در استان را بیش از 500 هزار نفر اعلام کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: اسکان مسافران نوروزی در اقامتگاه های آموزش وپرورش 12 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر کوهسرخ از رشد 3 برابری اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان به عنوان بهشت گمشده خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از افزایش 10 درصدی حضور مسافران در مراکز آموزشی و مدارس گیلان خبر داد و گفت: 12 مرکز رفاهی با ظرفیت 632 تخت در شهرهای چابکسر، رودبار، حویق و املش هم برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۷:۳۸    
نماینده استانداری سیستان و بلوچستان به همراه رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان از مدارس طرح اسکان مسافران نوروزی در زاهدان بازدید و با همکاران ستاد و مسافران فرهنگی دیدار و گفت وگو کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد از ارائه خوب ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان بویراحمد به مسافران نوروزی تقدیر و تشکر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان؛ شهرام مهدوی مطلق در دبدار نوروزی معاون پژوهش ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
جانشین ستاد مدیریت بحران استان سمنان با اشاره به حجم بالای ترافیک در مسیر مشهد- تهران گفت: احتمال غیرحضوری شدن برخی مدارس سمنان در روز 14 فروردین ماه برای اسکان مسافران نوروزی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اسکان و پذیرش نوروزی مسافران در سراسر استان تا روز پانزدهم فروردین ماه 1402 تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون استاندار سمنان گفت: طرح اسکان نوروزی در صورتی که کماکان نیاز به اسکان مسافران باشد می تواند تا روز چهاردهم فروردین ماه ادامه پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: هر ساله با رشد ورود مسافران در همه ایام سال به مازندران روبه رو هستیم و امسال تلاش شد تا اسکان مسافران و اقشار متوسط در اماکن متبرکه، مدارس، دانشگاه ها و غیره صورت بگیرد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست فرمانداری شهرستان دیلم گفت: هزینه در آموزش و پرورش نوعی سرمایه گذاری است و ما قطعاً در این سرمایه گذاری سهیم خواهیم بود. به گزارش خبرنگار مهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: شمار اسکان میهمانان نوروزی در مدارس تا امروز 55 هزار و 120 نفر در قالب 13 هزار و 289 خانواده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۹:۵۰    
حاجی گلدی کر معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ضمن حضور در شهرستان ترکمن از ستاد خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بازدید کرد. حاجی گلدی کر به اتفاق غراوی فرماندار شهرستان ترکمن و سایر مدیران شهرستانی، در هشتم فروردین ماه از محل اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش، کمپ نیروی انتظامی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: با هشدار هواشناسی در خصوص وقوع طوفان و تندباد لحظه ای در استان بوشهر، محل هایی برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 152 هزار و 419 مسافر در مدارس استان خبر داد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، علی موحدی در بازدید از ستاد اسکان شهرستان عسلویه با اشاره به شروع اسکان مسافران نوروزی در مراکز اقامتی و مدارس از 28 اسفند پارسال، گفت: تا صبح امروز دهم فروردین ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان تا دهم فروردین ماه، یک میلیون و 14 هزار و 598 نفر در این کلان شهر اسکان داده شده اند. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۲    
فرماندار محمودآباد، از هدایت مسافران نوروزی نیازمند اسکان اضطراری به سالن شهید رجایی محمودآباد خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام اظهار داشت : میزان اسکان در اقامتگاه های زیر نظر ستاد خدمات سفرهای نوروزی در بازه 15 اسفند 1401 تا 9 فروردین سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش یافته است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به همراه مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری، شهردار بندر بوشهر و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از کمپ استقبال، اسکان و راهنمایی از مسافران نوروزی در بوشهر بازدید کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: اسکان مسافران نوروزی در 650 کلاس درس این استان انجام می شود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، رضا عزتی امروز پنج شنبه در بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی در شهرستان بروجرد، اظهار داشت: در بروجرد 30 مدرسه با 244 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است و روزانه ظرفیت پذیرش بیش از هزار و 800 نفر وجود [...]
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۱    
کارشناسان معاونت گردشگری استانداری فارس به همراه معاون و کارشناسان اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس از مدارس طرح اسکان و ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی ناحیه چهار شیراز بازدید و فعالیت این مدیریت را بسیار مطلوب ارزیابی کردند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند از ستاد اسکان مسافران نوروزی در نهاوند و خزل بازدید کرد و از بازدید بیش از 60 هزار نفر از مناطق گردشگری این شهرستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مسعود بهرامی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری فیروزکوه از مراکز اسکان مسافران نوروزی شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اسکان مسافران نوروزی در مدارس خراسان جنوبی از آغاز تعطیلات سال نو حدود 10 هزار نفر در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش یافت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۹    
آباده (پانا) - همزمان با فرا رسیدن عید و تعطیلات نوروز، شهرستان آباده مقصد مسافران نوروزی است که پس از یک سال کار و روزمرگی، راهی سفر می شوند، سفری کوتاه که با هدف ثبت خاطرات شیرین آغاز می شود. ریحانه عرب شیبانی دانش آموز خبرنگار پانادر گزارشی این خاطرات شیرین را به تصویر می کشد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد خلیل عسکری مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس و علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از فعالیت ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز در بهار 1402 بازدید کردند .
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش بیش از 22 هزار گردشگر نوروزی در مدارس این استان خبر داد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 300 مدرسه استان بوشهر برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده است.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۱۸    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از محل اسکان دولتی مسافران نوروزی بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ،مسعود سعادتی در بازدید از خانه معلم و مدرسه سهام خیام که در این ایام آماده اسکان مسافران نوروزی است، بازدید کرده، وضعیت انها را مورد بررسی قرار داد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از تعیین 12 پایگاه و 163 آموزشگاه در قالب 1261 کلاس برای طرح اسکان مسافران نوروزی 1402 خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۹    
اصفهان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 گفت 44 هزار نفر از همکاران فرهنگی و هموطنان در مدارس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 اسکان یافته اند. منصور رضوی نیا مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان و تقارن بهار قرآن و بهار طبیعت به هموطنان به خبرنگار پانا گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل آموزش وپروش لرستان گفت: 10 پایگاه در 10 شهرستان این استان برای اسکان مسافران نوروزی فعالیت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 40 مکان برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان نجف آباد پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از پذیرش و اسکان 145 هزار و 141 مسافر در مراکز اسکان نوروزی آموزش و پرورش خوزستان تا پایان هفتم فروردین ماه خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر(پانا) - رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 146 هزار و پانصد و شش نفر تا نهم فروردین در ستادهای اسکان آموزش و پرورش خبر داد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۵    
جانشین فرماندهی ناحیه بسیج روح الله به همراه فرمانده حوزه حضرت ابراهیم (ع) از اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش شهرستان زارچ بازدید و سرکشی کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به مهیا شدن 108 مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی گفت: از ابتدا تعطیلات نوروزی تا روز گذشته 15 هزار مسافر در مدارس اسکان یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
از ابتدای آغاز سفر های نوروزی 83 هزار و 484 نفر در قالب 19 هزار و 84 خانواده در مدارس خوزستان اسکان یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگردی ایلام گفت: از 15 اسفند سال گذشته تا امروز 7564 مورد اسکان مسافران نوروزی در خانه های بوم گردی استان ثبت شده است.