یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۵:۲۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز رفاهی»

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ضمن بازدید از مراکز رفاهی دانشگاه تک جنسیتی حضرت معصومه (س) گفت: توجه به سلامت بانوان در کنار آموزش و تحصیل علم از مؤلفه های مهم و ارزشمند آموزش عالی است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۶    
افسریه در جنوب شرقی شهر تهران واقع شده و به دو بخش افسریه شمالی و جنوبی تقسیم می شود. تراکم جمعیت در این محله باعث به وجود آمدن خیابان ها و کوچه های تنگ و باریک شده است. با این حال، دسترسی خوب به مراکز رفاهی و عمومی شهر تهران از جمله مزیت های سکونت در افسریه محسوب می شود. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از صدور 60 هزار حکم برای اجرای قانون رتبه بندی، استخدام یکهزار و 200 نفر در آموزش و پرورش استان، تسویه بدهی میلیاردی مراکز رفاهی و درمانی و فعالیت های تربیتی خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البر؛ علی معدنی پور با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش استان البرز ، استفاده از مراکز رفاهی آموزش و پرورش در هفته معلم برای فرهنگیان رایگان است . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از صدور 60 هزار حکم برای اجرای قانون رتبه بندی، استخدام یکهزار و 200 نفر در آموزش و پرورش استان، تسویه بدهی میلیاردی مراکز رفاهی و درمانی و فعالیت های تربیتی چند هزار نفره خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دولت سیزدهم برای رفع دغدغه های موجود، ایجاد مراکز رفاهی برای کارگران و کارمندان و جامعه بازنشستگان اهتمام دارد که تحقق آن نیازمند پیگیری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید تلاش کنیم تا دغدغه های قشر کارگری و کارفرمایی در چهارمحال و بختیاری حل شود، مراکز رفاهی برای کارگران و بازنشستگان احداث خواهد شد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، بنا بر اعلام ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خراسان شمالی، نوروز امسال، 13 هزار و 213 نفر در ستاد اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از اسکان بیش از 52 هزار نفر در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان خبرداد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 192 هزار و 98 نفر در ایام تعطیلات نوروز امسال در مراکز اسکان استان خوزستان اقامت داشتند. مسعود حمیدی نژاد بیان کرد: مراکز اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش شامل مدارس ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بیشترین میزان اسکان مسافران نوروزی در شهرهای آبادان، دزفول و شوش در مراکز رفاهی آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اسکان بیش از 192 هزار مسافر تا پایان تعطیلات نوروزی در مراکز رفاهی آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 68 هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در این استان خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 37 هزار و 805 نفر از 28 اسفند پارسال تا 13 فروردین امسال در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان اسکان یافتند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشت.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اعلام اینکه 54 هزار و 320 نفر تعطیلات نوروزی سال 1402 در مراکز رفاهی و اسکان نوروزی آموزش و پرورش مازندران اسکان یافتند، گفت: شهر های رامسر، بابلسر و ناحیه 1 ساری بیشترین پذیرش مسافرین را در نوروز 1402 در استان داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 68 هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در استان خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۰۵ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش دربیانیه ای در خصوص حجاب و عفاف اعلام کرد: رعایت پوشش مناسب اسلامی توسط همه همکاران فرهنگی در مدارس، مراکز رفاهی و فرهنگی، اردوگاه ها و فضاهای پرورشی، مراکز مشاوره و سایر اماکن عمومی آموزش و پرورش الزامی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، با بیان اینکه 55 هزار مسافر را در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش گیلان پذیرش کردیم، گفت: شاهد افزایش 15 درصدی در تعداد پذیرش مسافر هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
در تعطیلات نوروز 1402 بیش از 55 هزار مسافر در مراکز رفاهی فرهنگیان و مدارس آموزش و پرورش اقامت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
37 هزار و 805 نفر میهمان نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، اسکان یافتند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر از پذیرش و ساماندهی 175 هزار و 439 نفر از مسافران و گردشگران در نوروز 1402 در ستادهای اسکان فرهنگیان این استان خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل آموزش وپرورش لرستان از اسکان بیش از 66 هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این نهاد در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۷    
از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار تا روز پایانی این طرح در 12 فروردین، 450 خانوار با جمعیت هزار و 630 نفر در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه اسکان داده شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- هماهنگ کننده ستاد اسکان آموزش و پرورش لرستان از اسکان 63 هزار مسافر نوروز در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: از 27 اسفندماه تا امروز 13 هزار و 482 نفر در قالب 4 هزار و 512 خانواده در فضاهای آموزشی استان قزوین اعم از مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش اسکان پیدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: نوروز امسال 88هزار و 18 نفر روز مسافر در مدارس و اردوگاه های دانش آموزی، مراکز رفاهی سطح استان اسکان یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان از اسکان بیش از 88 هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان نوروزی تاکنون، بیش از 311 هزار نفر از مسافران نوروزی در مدارس و فضاهای اسکان آموزش وپرورش استان پذیرش شده اند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، رضا عزتی امروز پنج شنبه در بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی در شهرستان بروجرد، اظهار داشت: در بروجرد 30 مدرسه با 244 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است و روزانه ظرفیت پذیرش بیش از هزار و 800 نفر وجود [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش لرستان از پذیرش 50 هزار و 154 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش وپرورش استان اصفهان گفت: بیش از 250 هزار مسافر در محل های اسکان متعلق به آموزش وپرورش مستقر شده اند که بیشترین پیک مسافر مربوط به روز دوم تعطیلات نوروزی 1402 با 39 هزار مسافر و گردشگر در استان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 45 هزار و 948 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بیش از هفت هزار کلاس برای اسکان مسافران نوروزی تدارک دیده شد که تا پنجمین روز از فروردین بیش از 255 هزار مسافر در اسکان های نوروزی آموزش و پرورش پذیرش شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از 234 هزار نفر در فضاهای اسکان مانند مراکز رفاهی، مدارس و اردوگاه ها اصفهان ساماندهی شده اند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گیلان گفت: تا ساعت 24 دیشب، 4 فروردین ، 8 هزار و 502 خانوار از خدمات مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان بهره مند شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان از اسکان 33 هزار مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۹    
کارشناس مسوول تعاون و رفاه اداره آموزش و پرورش شاهرود گفت: 2 هزار و 899 خانوار از مهمانان نوروزی در مدارس، مراکز رفاهی و خانه های معلم این اداره تا پایان روز چهارم فروردین اسکان یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: در هشت روز اخیر بالغ بر یازده هزار و 756 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش دزفول اسکان داده شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس امور عشایر استان همدان از برپایی 4 سیاه چادر در مراکز رفاهی و گردشگری این استان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بیش از 18 هزار نفر میهمان نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی، اسکان یافتند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
توفیق محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: 19 مدرسه برخوردار با تعداد 200 کلاس درس در قالب سه گروه و مرکز رفاهی فرهنگیان با ظرفیت 70 تخت آماده اسکان مهمانان فرهنگی و مسافرین نوروزی در این شهرستان هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان پنج هزار و 792 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در استان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی استان لرستان، بازدید مشترک اداره دامپزشکی پلدختر، مرکز بهداشت و اداره راهداری و حمل ون قل جاده ای از مراکز رفاهی بین راهی صورت پذیرفت. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کلات (پانا) - مدیر آموزش و پرورش کلات از تکمیل و راه اندازی دو مرکز جدید رفاهی فرهنگیان در شهرستان کلات خبر داد. رمضان پروانه مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان کلات پس از بازدید از مراکز رفاهی در حال ساخت شهرستان ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امسال با اضافه شدن یک هزار و 500 فضا به ظرفیت اسکان نوروزی هفت هزار کلاس در 600 مدرسه در اصفهان پذیرای میهمانان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش از آمادگی پایگاه ها، مدارس و مراکز رفاهی برای اسکان میهمانان نوروزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از پیش بینی اسکان هشت هزار مسافر نوروزی در مراکز رفاهی و مدارس استان در ایام نوروز 1402 خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۲    
در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام که با حضور مدیران و مسئولان ادارات و دستگاههای عضو این ستاد در اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شد آخرین وضعیت محورهای ارتباطی استان و مراکز رفاهی و امدادی ثابت و سیار جاده ای برای سفرهای نوروزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پزشکی از اختصاص حداقل 20 درصد از ظرفیت تمامی مراکز رفاهی در اختیار دستگاههای اجرائی برای برگزاری جشن ازدواج زوجین خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: مراکز رفاهی و مدارس این استان، ظرفیت پذیرش و اسکان هشت هزار مسافر در نوروز 1402 را دارند.