چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۳:۵۹Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاس های درس»

وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس استان با ظرفیت حداکثری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری ادامه می یابد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ومدیرکل آموزش وپرورش از شوراهای برتر آموزش و پرورش استان تجلیل و تقدیر شد. ...
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در استان تاکید کرد. سید علی احمدزاده در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش با تاکید بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها گفت: سیاست کلی وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و حضوری شدن آموزش است . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه توسعه آموزش های حضوری و ارائه آموزش و تدریس در محیط کلاس به ادارات شهرستان های خراسان جنوبی ابلاغ شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به علت برودت هوا ، کاهش دما ، لغزندگی معابر و جاده ها کلاس های درس برخی مدارس شهری و روستایی استان مرکزی در روز چهارشنبه 29 دی ماه به صورت مجازی برگزار می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۵    
وزیر کشور: هیچ آمار یا گزارشی مبنی بر مبتلا به کرونا به خاطر حضور در کلاس های درس نداشتیم. اگر مشکلی پیش بیاید، به موقع تصمیم درست درمورد آن گرفته می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱    
احمد وحیدی، وزیر کشور در همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: آموزش مجازی دچار آسیب های زیادی است و آموزش باید به شکل حضوری ادامه پیدا کند و تا بدین لحظه هیچ گزارشی مبنی بر ابتلا به کرونا در کلاس های درس نداشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دانشجویان ورودی 1399 مقطع کارشناسی در کلاس های درس دانشگاه از بهمن حضور می یابند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعطیلی مدارس، لطمات شدیدی به نظام تعلیم و تربیت وارد کرده است، گفت: تأکید می کنیم مدارس باز هستند و مدیران کل آموزش و پرورش موظف شدند نظارت کنند و کلاس های درس تا آنجایی که بر اساس پروتکل های بهداشتی امکان دارد، دایر باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان دانشگاه ها و روسای ادارات کل آموزش و پرورش و مدیران مدارس در سراسر کشور موظف به اجرای ابلاغیه هستند و باید گزارش تحقق مصوبه به قرارگاه عملیاتی ستادملی مقابه با کرونا اعلام شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعطیلی مدارس، لطمات شدیدی به نظام تعلیم و تربیت وارد کرده است، گفت: تأکید می کنیم مدارس باز هستند و مدیران کل آموزش و پرورش موظف شدند نظارت کنند و کلاس های درس تا آنجایی که بر اساس پروتکل های بهداشتی امکان دارد، دایر باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها کلاس های درس نوبت عصر شهرهای اراک و شازند در استان مرکزی به دلیل بارش برف و یخبندان غیرحضوری شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آموزش مجازی و حضوری باید به صورت مکمل دنبال شود و قطعا آموزش چهره به چهره با حضور فیزیکی در محیط آموزشی از کیفیت بالاتری برخوردار است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به بارش برف و کاهش دمای هوا، کلیه کلاس های درس مدارس نوبت عصر روز سه شنبه 28 دیماه به صورت غیرحضوری و در بستر شاد برگزار خواهد شد. بنا بر اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی با توجه بارش برف و کاهش دما کلیه کلاس های درس در تمامی مدارس نواحی یک و 2 اراک ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیرو مصوبات شورای معاونان و تأکید مقام عالی وزارت وستاد ملی مبارزه با کرونا از سوی دفتر وزارتی بخشنامه توسعه آموزش های حضوری در مدارس با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد. ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی آموزش حضوری در مدارس هفت شهرستان جنوبی، بخش هایی از لاله زار، گلزار و رابر این استان در روز سه شنبه 28 دی ماه 1400 به دلیل بارش باران، جاری شدن سیلاب و برف و یخ زدگی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۶۶ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش پیرو برگزاری حضوری کلاس های درس و به ویژه امتحانات دانشگاه ها و مدارس وابسته به وزارت آموزش و پرورش، ابلاغیه ای صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش: تلاش خواهیم کرد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی شرایط حضور دانش آموزان را در مدارس مهیا کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اخطار های سازمان هواشناسی و مصوبات ستاد بحران در برخی از شهرستان های استان، برنامه مدارس این شهرستان ها اعلام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد که به علت بارش برف و یخبندان شدید تمام مدارس نوبت صبح این استان امروز سه شنبه تعطیل شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
برف سنگین مدارس برخی استان های ایران را تعطیل کرد. بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش، کلاس های درس این استان ها به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- آخرین وضعیت برگزاری کلاس های درس و فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری در روز سه شنبه 28دی ماه اعلام شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یوسف نوری در گفت وگویی درخصوص جزییات بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان، اظهار داشت: همکاران من تمام تلاش خود را برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مدارس به کار برده اند بنابراین مدارس آمادگی کامل را برای پذیرش دانش آموزان دارند. ...
نامه وزیر کشور و فرمانده ستاد مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری حضوری کلاس ها و امتحانات تمامی دانشگاه های کشور
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مدارس بازگشایی شده است، گفت: 85 درصد دانش آموزان 12 تا 18 سال، دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند و این آمادگی وجود دارد که در کلاس های درس حضور یابند.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۹    
پیشوا (پانا) - مسئولان آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با اجرای طرح سلام استاد و حضور در منازل معلمان پیشکسوت از آنان تجلیل کردند. سعید تاجیک، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا به همراه اعضای شورای معاونین به منظور تکریم و تجلیل معلمان پیشکسوت و در قالب طرح سلام استاد با حضور در منزل امیر مومنی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- آخرین وضعیت برگزاری کلاس های درس و فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری در روز دوشنبه 27 دی ماه اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۱    
دانش آموزان افغانستانی به همت یک شرکت ایرانی می توانند به صورت رایگان به کلاس های درس مجازی دسترسی داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان با بیان اینکه این گروه مخالف آموزش دختران نیست، ابراز امیدواری کرد که از سال آینده شمسی مدارس دخترانه در تمام افغانستان بازگشایی شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی گروه طالبان ضمن اشاره به مسئله ظرفیت ، اعلام کرد که این گروه در تلاش است تا در سال جدید مدارس و دانشگاه ها را در افغانستان برای دختران و زنان باز کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۰    
گروه استان ها استاندار سمنان گفت: کلاس های درس در تمام مراکز آموزشی پس از امتحانات پایان ترم، باید به صورت حضوری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- آخرین وضعیت برگزاری کلاس های درس و فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری در روز یکشنبه 26 دی ماه اعلام شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۳    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها تحصیل دانش اموزان کرونا مدرسه برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – هزاران تن از دانش آموزان بیش از 30 مدرسه در ایالت شیکاگو آمریکا در اعتراض به بازگشت ناامن به کلاس های درس در شرایط همه گیری کرونا اعتصاب کردند. این دانش آموزان به رعایت نشدن دستورالعمل های بهداشتی از سوی مدارس معترض هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۰    
شفقنا- صدها دانش آموز در دو شهر بزرگ آمریکا در اعتراض به حضوری بودن کلاس های درس تظاهرات کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، صدها دانش آموز آمریکایی در دو شهر شیکاگو و بوستون در اعتراض به حضوری بودن کلاس های درس تظاهرات کرده و خواستار آنلاین شدن کلاس ها شدند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت ارائه آموزش حضوری به دانش آموزان و دانشجویان گفت: به منظور ارتقا سطح کیفی آموزش شرایط برگزاری حضوری کلاس های درس را در استان فراهم خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به هزینه های بالای راه اندازی سیستم تهویه در کلاس های درس گفت: در تهویه مدارس در استان اقدام خاصی صورت نگرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر بارش باران، کلاس های حضوری مدارس در نوبت بعد از ظهر شهرستان دشتستان و هر دو نوبت شهرستان گناوه را تعطیل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: کلاس های درس مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد ترم آینده این دانشگاه حضوری و کلاس های درس دانشجویان کارشناسی ترکیبی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- آخرین وضعیت برگزاری کلاس های درس و فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری در روز شنبه 25 دی ماه اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در ادامه سفر خود به سیستان و بلوچستان با هدف ارزیابی روند استانداردسازی سیستم های گرمایشی کلاس های درس از مدرسه امام جواد (ع) زاهدان بازدید کرد. وی همچنین از 2 پروژه در حال ساخت سالن ورزشی 2000 نفری شهید بهشتی و هنرستان تربیت بدنی زاهدان نیز بازدید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در ادامه سفر خود به سیستان و بلوچستان، ضمن بازدید از مدرسه امام جواد علیه السلام زاهدان، روند استاندارد سازی سیستم گرمایشی را مورد ارزیابی قرار داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با مجازی شدن دانشگاه ها و مدارس، نظام تربیت و آموزش رسمی به مرور از بین خواهد رفت و دیگران در این جایگاه نقش آفرینی خواهند کرد که اراده دانشگاه آزاد بر برگزاری حضوری کلاس های درس است.
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل دفتر بیماری های واگیر وزارت بهداشت دانش آموزان به دلیل شیوع واریانت اومیکرون بستری نشده اند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فهیمه طباطبایی- خبرنگار کلاس های درس هر روز آب می روند و نیمکت های بیشتری از حضورشان خالی می شود. اول از روستاها شروع شد، وقتی که نه دبیرستانی برای ادامه تحصیل بود و نه پولی که بروند شهر درس بخوانند یا اینکه دختر بودند و امکان ادامه تحصیل نداشتند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: کلاس های درس دانشگاه ها به تدریج حضوری می شوند و روسای دانشگاه ها برای حضوری شدن کلاس ها برنامه ریزی کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه اعتقاد بر این است که هیچ روشی جایگزین آموزش های حضوری نمی شود گفت زمینه لازم برای برگزاری حضوری کلاس های درس با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس استان فارس انجام شده و مدیران و معلمان با جدیت شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا برای ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با اشاره به وضعیت مقاوم سازی کلاس های درس مدارس دولتی گفت: 13 هزار و 590 کلاس درس این مدارس در استان نیازمند مقاوم سازی است.
محمدحسین دارایی گفت: آموزش وپرورش نهاوند بیش از 26 هزار دانش آموز دارد که این دانش آموزان در 1 هزار و 102 کلاس درس و در قالب 235 آموزشگاه ساماندهی شده اند. ...